SUUNTO SPRINT NA BŁĘDNE SKAŁY
Kudowski Festiwal Biegowy 2022
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-04-10
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 600
Wystartowało : 466
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 463
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GLAPIAK Damian 4344AdRunafineM-401M 101:30:0200:54:46.7002:24:48.80 5:2811,0
2LAGNER Sebastian 4262KB SOBÓTKA/ PRZEDWOJEWSKI_TEAMSOBÓTKAM-301M 201:30:0100:56:18.8002:26:20.70+00:01:325:3710,7
3URBAŃCZYK Karol 3012NON STOP TRAILGLIWICEM-302M 300:00:0201:00:25.0001:00:27.50+00:05:386:029,9
4MASIAREK Maciej 3235PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM-201M 400:00:0301:00:26.4001:00:29.55+00:05:396:029,9
5SZCZEŚNIEWSKI Miłosz 3253SALCO GARMIN TEAMDĄBCZEM-303M 500:00:0201:00:35.0001:00:37.50+00:05:486:039,9
6SZKOŁA Wojciech 4306NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃM-304M 601:30:0201:02:36.9502:32:39.85+00:07:506:159,6
7PIHIL Piotr 4345WSCHOWAM-402M 701:30:0201:02:39.3002:32:42.10+00:07:526:159,6
8ROSKOSZ Bartosz 4329KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM-305M 801:26:2101:06:38.6502:32:59.80+00:11:516:399,0
9IWAŃSKI Bartłomiej 3237TEAM KOLARZ POLANICAWARSZAWAM-202M 900:00:0301:06:45.4501:06:48.95+00:11:586:409,0
10KULIK-GAWĘDA Iwona 4083KUDOWIANKARUNKUDOWA-ZDRÓJK-301K 101:30:0201:09:13.2002:39:15.85+00:14:266:558,7
11RĄCZKOWSKI Daniel 3119KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-306M 1000:00:0301:10:21.2501:10:24.85+00:15:347:028,5
12SENKOWSKI Jakub 4334KRAKÓWM-307M 1101:26:4701:10:22.6502:37:10.40+00:15:357:028,5
13GRYNKIEWICZ Krzysztof 4275TRÓJKOWY KLUB TURYSTYCZNYWROCŁAWM-203M 1201:30:0801:10:23.4002:40:31.90+00:15:367:028,5
14KOTARSKI Jarosław 3047WROCŁAWM-308M 1300:00:0501:11:05.7501:11:10.85+00:16:197:068,4
15MOCZULSKA Małgorzata 4294ŻARÓWK-401K 201:25:3401:11:59.9502:37:34.90+00:17:137:118,3
16STANKIEWICZ Tomasz 4236PLANYBIEGOWE.PLSREBRNA GÓRAM-309M 1401:24:5201:12:14.1502:37:06.30+00:17:277:138,3
17FLOREK Katarzyna 4244140MINUT.PLWROCŁAWK-302K 301:30:0301:12:49.0502:42:52.25+00:18:027:168,2
18MISZTAL Kamil 4320GLIWICEM-3010M 1501:30:0401:12:49.5002:42:53.65+00:18:027:168,2
19ZAJĄCZKOWSKI Jakub 4061MASTERCHEM RUN TEAMZIELONA GÓRAM-403M 1601:30:0401:12:51.6002:42:55.70+00:18:047:178,2
20SADOWSKI Marek 4165WARSZAWAM-404M 1701:30:0301:12:59.7002:43:03.45+00:18:137:178,2
21STYPEREK Jakub 3142VEGE RUNNERSPSARSKIEM-405M 1800:00:0401:14:10.6001:14:14.80+00:19:237:258,1
22SKOWROŃSKI Janusz 3255OLEŚNICA POLSKAM-406M 1900:00:0001:14:14.0001:14:14.00+00:19:277:258,1
23DOMAGAŁA Grzegorz 3113JAWORM-3011M 2000:00:0001:14:15.8501:14:15.85+00:19:297:258,1
24KRAJEWSKI Marcin 4234ZRYW PARZYMIECHYPARZYMIECHYM-407M 2101:30:0301:14:24.1002:44:27.10+00:19:377:268,1
25ŁĘŻNIAK Aleksander 4257MONK SANDALS TEAMSOBÓTKAM-3012M 2201:19:2901:15:01.1002:34:30.90+00:20:147:308,0
26ŁOPATYŃSKI Irek 3129REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJM-501M 2300:00:0401:15:08.3501:15:12.70+00:20:217:308,0
27KACZMARCZYK Przemysław 3052140MINUT.PLROLANTOWICEM-204M 2400:00:0201:15:46.5001:15:49.40+00:20:597:347,9
28SZNUROWSKI Mariusz 4054KB SOBÓTKASOBÓTKAM-205M 2501:30:0701:16:00.8002:46:08.20+00:21:147:367,9
29PYREK Krzysztof 31141 RBLOGWAŁCZM-408M 2600:00:0401:16:08.9001:16:13.75+00:21:227:367,9
30GRZĄBA Szymon 4307MIKOŁÓWM-409M 2701:30:0401:16:16.9502:46:21.10+00:21:307:377,9
31NIEZGÓDKA Tomasz 3258Załoga GórskaWROCŁAWM-502M 2800:00:0301:16:45.4001:16:48.60+00:21:587:407,8
32WOLSKI Marcin 4287KŁODZKOM-3013M 2901:21:4801:17:20.0502:39:08.55+00:22:337:447,8
33KUCIAK Bartosz 4049KROSNOM-3014M 3001:30:0801:17:32.7502:47:41.45+00:22:467:457,7
34BUDYNEK Tadeusz 4144ALVO RACING TEAMDABROWAM-4010M 3101:30:0501:18:01.5502:48:07.00+00:23:147:487,7
35LITKA Krzysztof 3019PZU SPORT TEAMWROCŁAWM-4011M 3200:00:0801:18:55.7501:19:04.40+00:24:097:537,6
36LUBAŃSKI Robert 3210BUKOWICEM-503M 3300:00:0301:19:03.8501:19:07.05+00:24:177:547,6
37WOSZEK Marzena 3133OPOLEK-402K 400:00:0701:19:12.6001:19:20.50+00:24:257:557,6
38WIJATYK Adrian 3231KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKM-3015M 3400:00:0801:19:49.5001:19:57.60+00:25:027:587,5
39RUSOŁ Tomasz 3055TROPEM ULTRAWROCŁAWM-3016M 3500:00:0601:19:49.8501:19:56.10+00:25:037:587,5
40LANGE Szymon 3115WSK - SZYMONIXŚREMM-4012M 3600:00:3301:19:52.8501:20:26.55+00:25:067:597,5
41GŁOWACKI Artur 3112KGHM ZG RUNGŁOGÓWM-4013M 3700:00:0301:19:55.9501:19:59.80+00:25:097:597,5
42KARPOWICZ Rafal 3079WROCLAWM-4014M 3800:00:0501:19:56.4001:20:01.45+00:25:097:597,5
43CZERCHAWSKI Janusz 3137SIEMIANICEM-504M 3900:00:0601:19:56.6001:20:02.70+00:25:097:597,5
44GONCZAR Szymon 3256RYBNIKM-3017M 4000:00:0601:19:57.8001:20:04.40+00:25:117:597,5
45MUCHA Piotr 3110WILKANOWOM-3018M 4100:00:0501:20:11.8501:20:17.25+00:25:258:017,5
46WOSZEK Tomasz 3132OPOLEM-4015M 4200:00:0901:20:13.0001:20:22.25+00:25:268:017,5
47HERBINGER Maciej 3249WROCŁAWM-4016M 4300:00:0801:20:16.8001:20:24.90+00:25:308:017,5
48WOKAN Marcin 4008WROCŁAWM-4017M 4401:26:1301:20:18.5502:46:31.75+00:25:318:017,5
49MAŚLANY Dominik 3208GOSTYNINM-4018M 4500:00:0601:20:20.7001:20:27.60+00:25:348:027,5
50HOLC Katarzyna 3201BANDA GRUDNIALUBLINK-303K 500:00:0401:20:25.3001:20:29.80+00:25:388:027,5
51PIETRASIK Dawid 4067SZCZECINM-4019M 4601:30:0601:20:27.1002:50:33.35+00:25:408:027,5
52FRYSIAK Artur 4223WIELUŃ ULTRAWIELUŃM-505M 4701:30:0401:20:27.5502:50:32.20+00:25:408:027,5
53WOSZEK Szymon 4182OPOLEM-206M 4801:30:0401:20:35.2002:50:39.60+00:25:488:037,4
54OKOŁOTOWICZ Michał 4020NOAWROCLAWM-3019M 4901:33:0201:21:02.7502:54:04.85+00:26:168:067,4
55GEZELA Robert 4007EUFORIABIEGACZA TEAMGÓRAM-4020M 5001:30:0301:21:04.1502:51:07.55+00:26:178:067,4
56SCHRODER Patryk 3146WSKZIELONA GÓRAM-4021M 5100:00:1001:21:10.2001:21:21.00+00:26:238:077,4
57WALKOWIAK Tomasz 4284GRYFINOM-4022M 5201:22:5401:21:33.9502:44:28.10+00:26:478:097,4
58NIEDŹWIECKI Marcin 3228TRIWAWAWARSZAWAM-3020M 5300:00:1501:22:12.9501:22:28.35+00:27:268:137,3
59KOPCZYŃSKI Łukasz 3006K-TEAMWROCŁAWM-4023M 5400:00:1201:22:19.8001:22:32.50+00:27:338:137,3
60ORŁOWSKI Kacper 3136WROCŁAWM-3021M 5500:00:0401:22:20.2001:22:24.40+00:27:338:147,3
61JADACH Grzegorz 3160NOAWROCŁAWM-4024M 5600:00:0601:22:25.5001:22:31.60+00:27:388:147,3
62RÓŻYCKI Jaroslaw 4319OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-4025M 5701:30:0501:23:20.1002:53:25.55+00:28:338:207,2
63RYBSKI Witold 4338532060501M-4026M 5801:30:0901:23:21.8502:53:31.45+00:28:358:207,2
64SZCZEPANSKI Bartosz 4309REBELS SOFTWAREWROCŁAWM-3022M 5901:30:0801:23:50.5502:53:58.65+00:29:038:237,2
65BURA Krystian 3074LESZNOM-3023M 6000:00:0301:23:50.8001:23:54.60+00:29:048:237,2
66DUDA Monika 4019SZCZECINK-403K 601:30:0701:23:52.4502:54:00.25+00:29:058:237,2
67PAWZUN Bartosz 4116ZRYW PARZYMIECHYWROCŁAWM-3024M 6101:30:0201:23:54.9502:53:57.25+00:29:088:237,2
68BŁAŻEJEWSKI Łukasz 4310GŁOGÓWM-4027M 6201:30:0501:23:55.9002:54:01.65+00:29:098:237,1
69POLIWOCZAK Patryk 4132WILKI GÓRMROWINYM-3025M 6301:30:1001:23:59.5502:54:09.60+00:29:128:237,1
70CHODKIEWICZ Tomasz 4127GARDENFLORA MTB TEAMBYDGOSZCZM-4028M 6401:30:0201:24:01.1502:54:03.65+00:29:148:247,1
71ABRAMOWICZ Agata 3250KRZEPTÓWK-201K 700:00:0801:24:12.7001:24:21.15+00:29:268:257,1
72RZYHA Hubert 3117RUNNER'S POWERMOŚCIENICAM-3026M 6500:00:0501:25:17.4001:25:22.50+00:30:308:317,0
73DĄBROWSKI Michał 4250CINCLUSŚWIĘTOCHŁOWICEM-506M 6601:30:1801:25:21.1002:55:40.00+00:30:348:327,0
74WATROS Eryk 312631 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOLUBOŃM-3027M 6700:00:1901:25:27.3001:25:46.45+00:30:408:327,0
75JAKUS Michał 4314OTM.BNYSAM-3028M 6801:30:0901:25:28.8002:55:38.50+00:30:428:327,0
76BRUS Marcin 4093WARSZAWAM-4029M 6901:25:4901:25:36.8002:51:26.20+00:30:508:337,0
77RÓG Krzysztof 3118KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-507M 7000:00:0501:25:46.8501:25:52.15+00:31:008:347,0
78ZIELIŃSKI Mateusz 3239KRAKÓWM-3029M 7100:00:0601:26:16.6001:26:23.00+00:31:298:377,0
79ŁUSIAK Łukasz 4298SOBÓTKAM-3030M 7201:30:1601:26:29.3002:56:46.15+00:31:428:386,9
80BOKSZA Piotr 3190TIME4RUNNINGTRESTAM-4030M 7300:00:1301:26:34.9001:26:48.15+00:31:488:396,9
81RUDNICKI Krzysztof 4337KIETRZM-3031M 7401:30:0801:26:35.1502:56:43.25+00:31:488:396,9
82CIEPŁY Kamil 3175GARMIN WROCŁAWWROCŁAWM-3032M 7500:00:0601:26:36.1001:26:42.60+00:31:498:396,9
83MAŁYSZKA Krzysztof 3205KRISTRANS KRZYSZTOF MAŁYSZKAKOBYLNICAM-508M 7600:00:0301:26:36.6001:26:39.90+00:31:498:396,9
84MALEŃCZAK Piotr 3125WARSZAWAM-3033M 7700:00:0301:26:38.1001:26:41.25+00:31:518:396,9
85BUCHAŁA Bartek 3187KATOWICEM-4031M 7800:00:0601:26:39.3001:26:45.80+00:31:528:396,9
86MUCHA Adam 3093BORÓWIECM-509M 7900:00:0501:26:41.2001:26:46.85+00:31:548:406,9
87KŁODA Dariusz 3026DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYM-4032M 8000:00:0701:26:43.5001:26:50.60+00:31:568:406,9
88WRÓBEL Marcin 4245ZBĄSZYŃM-4033M 8101:30:1301:26:49.7502:57:03.15+00:32:038:406,9
89ZIELIŃSKI Dominik 4332ŚREMM-3034M 8201:30:1901:26:50.3502:57:09.45+00:32:038:416,9
90BARANIAK Robert 4267JIM TEAM MTB GOSTYŃGOSTYŃM-4034M 8301:30:0701:26:52.9502:57:00.35+00:32:068:416,9
91BRONCZAK Tomasz 3116ZBĄSZYŃM-4035M 8400:00:0901:27:56.8001:28:06.05+00:33:108:476,8
92SZCZECIŃSKI Piotr 3182ZBĄSZYŃM-4036M 8500:00:0901:27:57.9501:28:07.10+00:33:118:476,8
93WAŃKOWICZ Adrian 3209BRZEG DOLNYM-4037M 8600:00:1601:28:41.5001:28:57.60+00:33:548:526,8
94SOBOLEWSKI Dariusz 3166BOREL MARATHON TEAMKOŻUCHÓWM-3035M 8700:00:0901:28:46.2001:28:55.75+00:33:598:526,8
95CHWAŁA Przemysław 3169POWOLNYWOLICEM-4038M 8800:00:1001:28:49.5501:28:59.85+00:34:028:526,8
96SAMSON Robert 3167VESTAS / SUNCHASER TRAILRUNNING TEAMWARZYMICEM-4039M 8900:00:1001:28:50.7501:29:01.25+00:34:048:536,8
97SZELĄG Dariusz 3230LISY PUSTYNIKLUCZEM-4040M 9000:00:0901:28:52.4501:29:02.20+00:34:058:536,8
98DYRAGA Marcin 3164SAINT-GOBAIN SQUADGLIWICEM-4041M 9100:00:1001:28:57.7001:29:07.70+00:34:118:536,7
99KUCHARSKI Adrian 3204KOBYLA GORAM-3036M 9200:00:0601:28:59.0501:29:05.05+00:34:128:536,7
100MARCINEK Łukasz 3016NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE ŚL.M-4042M 9300:00:0501:29:05.9501:29:11.50+00:34:198:546,7
101WOJEWODA Maciej 3148VEGE RUNNERSJEZIERZYCEM-3037M 9400:00:0601:29:07.5001:29:14.20+00:34:208:546,7
102RATAJCZAK Mateusz 3194MFSLESZNOM-4043M 9500:00:0601:29:28.3501:29:35.20+00:34:418:566,7
103ŁOBOS Mariusz 4121WAŁBRZYCHM-5010M 9601:30:0701:29:34.4002:59:41.85+00:34:478:576,7
104SZAFER Sylwester 4235ZRYW PARZYMIECHYPOPÓWM-4044M 9701:30:0201:29:37.1002:59:39.75+00:34:508:576,7
105JAROSIŃSKA Barbara 4034TEAM BIEGANIE NA ŚNIADANIEŚMIGIELK-304K 801:30:0501:29:51.8502:59:57.50+00:35:058:596,7
106LECH Judyta 4295ITMBW KRAKÓWKRAKÓWK-202K 901:30:0601:29:54.2003:00:00.40+00:35:078:596,7
107KOZŁOWSKI Szymon 4299WĄGROWIECM-4045M 9801:30:0301:29:55.9502:59:59.25+00:35:098:596,7
108WĘGOREK Monika 4324BYTOMK-404K 1001:30:0601:29:56.2003:00:02.25+00:35:098:596,7
109SZYMAŃSKA Monika 4330ŚWINOUJŚCIEK-405K 1101:30:0301:29:58.3503:00:01.45+00:35:118:596,7
110PODOLAK Ula 4212PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCŁAWK-203K 1201:25:1401:30:23.1502:55:37.35+00:35:369:026,6
111PACZKOWSKA Katarzyna 3075BIEGAJĄCE KREJZOLEKIEKRZK-305K 1300:00:0501:30:33.8501:30:38.90+00:35:479:036,6
112STROMIDŁO Sebastian 3213KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPPIŁAM-4046M 9900:00:0401:30:35.2501:30:39.90+00:35:489:036,6
113SZYMAŃSKI Marek 3021WROCŁAWM-4047M 10000:00:2201:30:35.7501:30:58.60+00:35:499:036,6
114PIĘTA Piotr 4227WARSZAWAM-207M 10101:30:1201:30:42.4003:00:55.30+00:35:559:046,6
115DYJA Magdalena 3059RNB TEAM POLANICA-ZDRÓJPOLANICA ZDR9JK-306K 1400:00:0801:30:43.0001:30:51.95+00:35:569:046,6
116RĘBIAŁKOWSKI Jakub 3057RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJM-3038M 10200:00:0801:30:44.4501:30:53.40+00:35:579:046,6
117RUTKOWSKI Konrad 3227TOMASZÓW MAZOWIECKIM-3039M 10300:00:1301:30:47.1001:31:00.45+00:36:009:046,6
118LISIECKI Tomasz 3154WROCŁAWM-3040M 10400:00:0701:30:47.4001:30:55.10+00:36:009:046,6
119PURCZYŃSKI Grzegorz 3009ZIELONA GÓRAM-4048M 10500:00:0301:30:53.0501:30:56.80+00:36:069:056,6
120SROKA Marcin 3120ST RUNNERSPLEWISKAM-4049M 10600:00:1101:30:54.7001:31:06.10+00:36:089:056,6
121GŁUCHY Marek 4286OBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYOBORNIKIM-4050M 10701:25:4801:30:56.3502:56:44.45+00:36:099:056,6
122BRYGAŁA Tomasz 4322ADIDAS RUNNERSPIASTÓWM-3041M 10801:30:2601:31:05.1503:01:31.25+00:36:189:066,6
123DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 3104ZBÓJ TEAMŁÓDŹK-406K 1500:00:0701:31:17.8501:31:25.15+00:36:319:076,6
124LISOWSKI Grzegorz 3229JAWORM-4051M 10900:00:0701:31:19.4001:31:26.80+00:36:329:076,6
125HAMERLA Adam 3185RUDA ŚLĄSKAM-3042M 11000:00:1101:31:45.4001:31:56.55+00:36:589:106,5
126RATAJCZAK Dorota 4207TRIO FORTISZIELONA GÓRAK-407K 1601:24:0501:31:47.2002:55:53.10+00:37:009:106,5
127KRZEPKOWSKI Radosław 3048ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM-4052M 11100:00:0701:31:47.9001:31:55.45+00:37:019:106,5
128KĘDRA Antoni 3054KŁODZKOM-208M 11200:00:0801:31:50.9501:31:59.30+00:37:049:116,5
129TOMCZUK Krzysztof 3198WROCLAWM-4053M 11300:00:1001:31:58.1501:32:08.50+00:37:119:116,5
130BYŚ Mateusz 3014WROCŁAWM-3043M 11400:00:1801:32:05.9501:32:24.25+00:37:199:126,5
131SYCHOWSKI Dawid 3252TOMASZÓW BOLESŁAWIECKIM-3044M 11500:00:1301:32:07.9001:32:21.80+00:37:219:126,5
132KRYSTEK Marcin 4240ZRYW PARZYMIECHYPARZYMIECHYM-4054M 11601:22:4601:32:21.0002:55:07.00+00:37:349:146,5
133BARTKOWIAK Marek 3080BEST TEAM ŚREMMECHLINM-3045M 11700:00:0401:32:21.8001:32:26.65+00:37:359:146,5
134ORZEŁEK Przemysław 4239ZRYW PARZYMIECHYPARZYMIECHYM-3046M 11801:22:2901:32:28.8002:54:57.95+00:37:429:146,5
135SZECHOWSKI Paweł 3244ZIELONA GÓRAM-4055M 11900:00:0601:33:03.1501:33:09.65+00:38:169:186,4
136SZERMENT Eryk 4170MAZURTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM-4056M 12001:23:3601:33:11.7502:56:48.15+00:38:259:196,4
137WAJDA Maciej 3102SPELEOCLUB WROCŁAWWROCŁAWM-3047M 12100:00:2101:33:15.1501:33:36.35+00:38:289:196,4
138PTASIŃSKI Tomasz 3241CZAJKERSINOWA RUDAM-4057M 12200:00:1201:33:22.3001:33:34.80+00:38:359:206,4
139KSIEZKA Joanna 3147STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK-408K 1700:00:2401:33:23.9001:33:47.90+00:38:379:206,4
140JAŚKOWIAK Michał 3084PROXICOMŚREMM-3048M 12300:00:0501:33:28.0501:33:33.30+00:38:419:206,4
141SZYMANIK Paweł 3149WARSZAWAM-4058M 12400:00:0901:33:30.2501:33:39.80+00:38:439:216,4
142KOTARSKI Marek 3134KRS TKKF RELAKS WODZISŁAW ŚLASKIWODZISŁAW ŚLĄSKIM-5011M 12500:00:1001:33:36.3501:33:46.50+00:38:499:216,4
143BRZEZIŃSKI Cezary 3143PAŃSTWOWA UCZELNIA IM. STEFANA BATOREGO W SKIERNIEWICACHZGIERZM-5012M 12600:00:0501:33:39.4501:33:45.10+00:38:529:216,4
144BYLINA Bartosz 3101POZNANM-5013M 12700:00:1001:33:40.2501:33:51.20+00:38:539:226,4
145BERDYCHOWSKI Jakub 4187MEPROZET KOŚCIAN TEAMBIELEWOM-4059M 12801:22:4301:34:21.9502:57:05.10+00:39:359:266,4
146BINIENDA Agnieszka 3215KOBIETY WATAHYZABRZEK-409K 1800:00:0901:34:40.8501:34:50.00+00:39:549:286,3
147CHOLEWA Zbigniew 3225LISY PUSTYNIKLUCZEM-4060M 12900:00:1101:34:53.1001:35:04.70+00:40:069:296,3
148JURDZIAK Jakub 3082WROCŁAWM-3049M 13000:00:1201:34:55.0001:35:07.70+00:40:089:296,3
149PIOTROWSKI Michał 3013#ŻEBERKATEAMWROCŁAWM-4061M 13100:00:1301:35:07.2001:35:20.50+00:40:209:306,3
150WALKOWIAK Marcin 3042CZERWONAK BIEGABOLECHÓWKOM-209M 13200:00:1401:35:07.5501:35:21.75+00:40:209:306,3
151KOZŁOWSKA Iwona 3195LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOK-4010K 1900:00:0401:35:14.4501:35:19.10+00:40:279:316,3
152RYCHLIK Sebastian 3226LISY PUSTYNIKLUCZEM-4062M 13300:00:1201:35:17.6501:35:30.15+00:40:309:316,3
153SKRZYPCZYK Tomasz 4183GLIWICEM-3050M 13401:30:2101:35:20.0503:05:41.30+00:40:339:326,3
154MICHALSKA Magdalena 4181SOCIOS SILESIAGLIWICEK-307K 2001:30:2101:35:20.4003:05:42.30+00:40:339:326,3
155TULIK Przemysław 4247WARSZAWAM-5014M 13501:30:0901:35:20.7503:05:30.30+00:40:349:326,3
156BUDYNEK Dariusz 4153POZNAŃM-4063M 13601:30:0601:35:21.5003:05:27.85+00:40:349:326,3
157WOJCIECHOWSKA Dorota 4290OLEŚNICAK-4011K 2101:30:2301:35:21.6503:05:44.95+00:40:349:326,3
158BASIŃSKI Bartosz 4274LESZNOM-4064M 13701:30:0301:35:21.9503:05:25.70+00:40:359:326,3
159KRZESIMOWSKI Damian 4186KIELCEM-4065M 13801:30:0901:35:23.8003:05:33.35+00:40:379:326,3
160KRAWIEC Dominik 4050KROSNO K.MOSINYM-3051M 13901:30:0901:35:24.7503:05:34.30+00:40:389:326,3
161PLOK Krzysztof 4201POLKOWICEM-5015M 14001:30:0601:35:25.5503:05:32.10+00:40:389:326,3
162MARCHEWKA Jarosław 3168W DRODZEŚWIERKLANIECM-4066M 14100:00:0801:35:27.4501:35:35.80+00:40:409:326,3
163MYCIELSKI Mariusz 3105W DRODZEŚWIERKLANIECM-5016M 14200:00:0801:35:29.3001:35:37.35+00:40:429:326,3
164STEPOWICZ Marek 4159VEGE RUNNERSWROCŁAWM-5017M 14301:30:0701:35:29.8003:05:36.90+00:40:439:326,3
165SŁOWIK Grzegorz 3222NIE WIEM GDZIE JESTEMOSTRZESZÓWM-4067M 14400:00:0901:35:30.5001:35:40.35+00:40:439:336,3
166HACUŚ Jacek 3050DUSZNIKI ZDRÓJM-3052M 14500:00:0701:35:31.9001:35:38.90+00:40:459:336,3
167LEWANDOWSKI Grzegorz 3035GOLENIÓWGOLENIÓWM-4068M 14600:00:1001:35:52.0501:36:02.55+00:41:059:356,3
168GAWRON Bartłomiej 3178POLSKA NOWA WIEŚM-4069M 14700:00:1001:36:09.1001:36:19.85+00:41:229:366,2
169NIMSZ Kamila 4276CS RUNNING CLUBJELCZ-LASKOWICEK-4012K 2201:30:1301:36:09.2003:06:22.70+00:41:229:366,2
170ZARĘBA Anna 3202SILNOWOK-308K 2300:00:0501:36:12.5501:36:18.15+00:41:259:376,2
171MASTERNAK Marta 3145PRZYTOKK-309K 2400:00:0701:36:14.3001:36:21.70+00:41:279:376,2
172WALKOWIAK Maciej 3211ŚRODA WLKPM-3053M 14800:00:1501:36:36.7001:36:52.50+00:41:509:396,2
173PISULA Łukasz 3040KUDOWA-ZDRÓJM-3054M 14900:00:0701:36:42.5001:36:50.40+00:41:559:406,2
174PTAK Patryk 4232CHORZOWSKIE STOWARZYSZENIE BIEGACZY DŁUGODYSTANSOWYCH "W RUCHU"CHORZÓWM-3055M 15001:30:1001:36:45.7503:06:56.50+00:41:599:406,2
175KUJACZYŃSKA Iga 4285TORUŃK-3010K 2501:30:0401:36:50.7003:06:55.25+00:42:049:416,2
176MASZTALSKA Joanna 4209ZABRZEK-204K 2601:30:0401:37:43.9003:07:48.60+00:42:579:466,1
177LITEWKA Grzegorz 3078JTC TEAMJAWORM-5018M 15100:00:1601:37:59.8001:38:15.95+00:43:139:476,1
178JASIAK Karol 3206NIE WIEM GDZIE JESTEMOSTRZESZÓWM-3056M 15200:00:0901:38:07.4501:38:17.00+00:43:209:486,1
179ZIEBARTH Przemysław 3176CHODZIEŻM-4070M 15300:00:1601:38:21.6001:38:37.65+00:43:349:506,1
180WYLEŻAŁA Marzena 4174#BIEGIEMWLASPAWŁOWO SKOCKIEK-4013K 2701:30:1301:39:23.5503:09:36.65+00:44:369:566,0
181TRZEPACZ Dorota 4123KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK-4014K 2801:30:2301:39:24.2003:09:47.70+00:44:379:566,0
182KOPKA Paweł 4190MURÓWM-4071M 15401:30:1901:39:25.2503:09:44.30+00:44:389:566,0
183BUGAJ Alan 4249CZARNY BÓRM-3057M 15501:30:1301:39:27.5003:09:41.45+00:44:409:566,0
184BOŻEK Grzegorz 4179KB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWCHOCIANÓWM-4072M 15601:30:0801:39:29.4003:09:38.20+00:44:429:566,0
185ZIOMBKA Kuba 4085SIECHNICEM-4073M 15701:30:0601:39:33.3503:09:39.90+00:44:469:576,0
186SMIERZCHAŁA Adam 4218MOSINAMOSINAM-5019M 15801:30:0801:39:34.7503:09:42.85+00:44:489:576,0
187PROSOWIECKA SMAK Katarzyna 3200OPOLEK-4015K 2900:00:0801:39:50.6001:39:59.40+00:45:039:596,0
188KASPERKIEWICZ Wojtek 3203KOBYLA GÓRAM-3058M 15900:00:0501:39:57.0001:40:02.75+00:45:109:596,0
189CICHOŃ Magdalena 3199PROFIL OPOLEOPOLEK-4016K 3000:00:0001:39:57.3001:39:57.30+00:45:109:596,0
190TURNIAK Miłosz 3011GLIWICEM-3059M 16000:00:1101:40:01.4501:40:13.05+00:45:1410:006,0
191SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 3073PSI PATROLLESZNOM-4074M 16100:00:1401:40:02.9501:40:17.70+00:45:1610:006,0
192KLIMECKI Łukasz 3184KB INTREX POZNAŃPOZNAŃM-3060M 16200:00:1601:40:03.2001:40:19.35+00:45:1610:006,0
193WÓJCICKI Tomasz 4331ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM-3061M 16301:30:0501:40:05.6003:10:11.55+00:45:1810:006,0
194DZICZEK Ireneusz 3003BEZRZECZEM-5020M 16400:00:1101:40:09.3001:40:21.10+00:45:2210:006,0
195PORCZYK Marius 3191WIKINGS RUNTOMASZÓW MAZOWIECKIM-4075M 16500:00:1301:40:14.0501:40:27.90+00:45:2710:016,0
196FILIPEK Tomasz 4079WROCŁAWM-3062M 16601:25:1401:40:21.0003:05:35.35+00:45:3410:026,0
197KACZMARCZYK Mariusz 3018REXERSIEMIANOWICE ŚLĄSKIAM-5021M 16700:00:0001:40:25.9001:40:25.90+00:45:3910:026,0
198SKARŻYŃSKI Kamil 4147PLANYBIEGOWE.PLPOZNAŃM-2010M 16801:30:2101:40:29.0003:10:50.85+00:45:4210:026,0
199JAKUBIAK Anna 3081RUCHOWA AKADEMIA ZDROWIASZCZECINK-501K 3100:00:1201:40:33.2501:40:45.85+00:45:4610:036,0
200LUBAŃSKA Alicja 4273BUKOWICEK-502K 3201:30:0701:40:55.3503:11:02.95+00:46:0810:055,9
201ŁUSIAK Katarzyna 4297SOBÓTKAK-3011K 3301:30:1701:41:12.2003:11:29.50+00:46:2510:075,9
202BAHLAI Mykhailo 4221IWANO-FRANKIWSKM-2011M 16901:30:2001:41:13.9003:11:33.90+00:46:2710:075,9
203JESKE Marek 4010RUN BYDGOSZCZNIWYM-5022M 17001:30:1101:41:24.2503:11:35.90+00:46:3710:085,9
204BRUNKE Tomasz 4339RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5023M 17101:30:1201:41:34.5503:11:47.05+00:46:4710:095,9
205TKACZYK Katarzyna 3041STRZEGOMK-4017K 3400:00:2301:41:49.4001:42:13.00+00:47:0210:105,9
206RABIEGA Monika 4238#BIEGAJLESZNOLESZNOK-4018K 3501:23:2801:41:55.0503:05:23.45+00:47:0810:115,9
207ROMANOWSKI Bartłomiej 3121WROCŁAWM-4076M 17200:00:1701:41:58.4501:42:15.95+00:47:1110:115,9
208KUBIAK Karolina 3128WEJHEROWOK-4019K 3600:00:1601:42:04.6001:42:21.25+00:47:1710:125,9
209PODLEŚ Robert 3022COBI POLANDWARSZAWAM-601M 17300:00:0401:42:15.0001:42:19.65+00:47:2810:135,9
210BŁAŻEJCZAK Tomasz 4253#BIEGAJLESZNOLESZNOM-3063M 17401:23:0301:42:21.0503:05:24.35+00:47:3410:145,9
211WIETRZYŃSKA Agnieszka 4092SZTUKA RUCHUBRZEGK-4020K 3701:30:0901:42:24.7003:12:34.00+00:47:3810:145,9
212ZIELEZINSKI Łukasz 4263HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-3064M 17501:30:1001:42:27.0003:12:37.95+00:47:4010:145,9
213MODZELEWSKA Anna 4336BRANICEK-205K 3801:30:0801:42:28.2503:12:36.45+00:47:4110:145,9
214SACZUK Dawid 4213KIEŁCZÓWM-3065M 17601:23:1101:42:28.8503:05:39.95+00:47:4210:145,9
215BUSZEWSKI Zbyszek 4217KARPICKOM-3066M 17701:30:0901:42:31.5503:12:41.40+00:47:4410:155,9
216BŁASZKIEWICZ Klaudia 4280POZNAŃK-3012K 3901:30:0701:43:07.5503:13:14.70+00:48:2010:185,8
217DZIERGWA Agnieszka 4340RNB TEAM POLANICA ZDRÓJ/ PRZEDWOJEWSKI TEAMSIECHNICEK-3013K 4001:26:4601:43:14.0503:10:00.40+00:48:2710:195,8
218KUJAWSKA Agnieszka 3005SUCHEDNIÓWK-4021K 4100:00:2001:43:25.3001:43:45.75+00:48:3810:205,8
219PIWOWARSKI Maciej 3140WIELICZKAM-3067M 17800:00:2101:43:26.2501:43:48.15+00:48:3910:205,8
220PREISS Grzegorz 3135WROCŁAWM-4077M 17900:00:1701:43:28.5501:43:46.20+00:48:4110:205,8
221CZELUŚNIAK Filip 4266POZNAŃM-3068M 18001:30:1101:43:34.2003:13:45.55+00:48:4710:215,8
222SZYMAŃSKI Michał 3223TENIS CENTRUM ASKŁODZKOM-2012M 18100:00:1301:43:35.2001:43:48.90+00:48:4810:215,8
223STACHOWIAK Emilia 4173#BIEGIEMWLASPOZNAŃK-3014K 4201:30:1401:43:35.9003:13:50.85+00:48:4910:215,8
224BORECKI Piotr 3238CZAJKERSINOWA RUDAM-3069M 18200:00:1401:43:36.1501:43:50.80+00:48:4910:215,8
225JACKOWIAK Agnieszka 3153RUNNER'S POWERŚREMK-3015K 4300:00:0501:43:36.5501:43:42.50+00:48:4910:215,8
226MAZAN Wojciech 3221WROCLAWM-3070M 18300:00:2501:43:38.5501:44:03.90+00:48:5110:215,8
227NIKODEM Klaudiusz 3242NOWA RUDAM-4078M 18400:00:1301:43:39.0501:43:52.70+00:48:5210:215,8
228UPTAS Tomasz 4242CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWM-4079M 18501:30:0901:43:42.4503:13:52.00+00:48:5510:225,8
229KOSIELSKI Robert 3236ŁÓDŹM-4080M 18600:00:1301:43:43.8501:43:57.70+00:48:5710:225,8
230KUSZ Joanna 4243CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWK-3016K 4401:30:0801:43:44.0503:13:52.85+00:48:5710:225,8
231ZARĘBSKI Marcin 3162EXTREME WOLFSZCZECINM-4081M 18700:00:2001:43:50.5501:44:10.65+00:49:0310:235,8
232KRZYŻYK Agnieszka 3179TRIO FORTISZIELONA GÓRAK-4022K 4500:00:0801:43:51.8501:44:00.00+00:49:0510:235,8
233KOWAL Ireneusz 3158LESZNOM-4082M 18800:00:1001:43:55.4501:44:05.75+00:49:0810:235,8
234STELMACH Mariusz 3163SZCZECINM-3071M 18900:00:1901:43:56.4501:44:16.25+00:49:0910:235,8
235SIKORSKI Cezary 3068BBL GUBINGUBINM-5024M 19000:00:0301:43:57.8501:44:01.30+00:49:1110:235,8
235PANKOWSKI Jerzy 3174ALEFZIELENIEWOM-3072M 19000:00:2001:43:57.8501:44:18.30+00:49:1110:235,8
237LUBELCZYK Grzegorz 3130SPELEOCLUB WROCŁAWMIĘKINIAM-5025M 19200:00:2101:43:58.3501:44:19.50+00:49:1110:235,8
238GĘSIAREK Grzegorz 3131KROTOSZYNM-4083M 19300:00:1801:43:58.5001:44:17.40+00:49:1110:235,8
239SZPYTMA Remigiusz 3243ABY DO PRZODUBYSTRZYCAM-3073M 19400:00:1701:44:05.7001:44:23.50+00:49:1910:245,8
240GŁOGOWSKI Adam 3251NOAWROCŁAWM-4084M 19500:00:1201:44:13.0501:44:25.50+00:49:2610:255,8
241MACIEJEWSKI Adrian 3234ŚREMM-2013M 19600:00:1701:44:17.4501:44:34.55+00:49:3010:255,8
242BURDELAK Bartosz 32206BDOWSPPOZNAŃM-2014M 19700:00:1601:44:21.1501:44:37.55+00:49:3410:265,7
243KAMIŃSKA Ewelina 3103BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃK-4023K 4600:00:0401:44:22.5001:44:26.85+00:49:3510:265,7
244KOZAK Bartosz 4119KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-4085M 19801:30:2201:44:47.2003:15:09.80+00:50:0010:285,7
245JASIŃSKI Adam 4291OLEŚNICAM-4086M 19901:30:2301:44:54.4003:15:17.40+00:50:0710:295,7
246SZTACHELSKI Krzysztof 3219WROCLAWM-4087M 20000:00:2401:44:55.9001:45:20.15+00:50:0910:295,7
247GAJDA Michał 4178POZNAŃM-3074M 20101:30:1401:44:57.3003:15:12.25+00:50:1010:295,7
248KACZMAREK Mateusz 4326ŚWIEBODZINM-3075M 20201:30:2101:44:58.2503:15:20.10+00:50:1110:295,7
249BŁACHNIO Krzysztof 3001RAZ SZCZECINSZCZECINM-5026M 20300:00:1201:44:58.4001:45:10.45+00:50:1110:295,7
250ORŁOWSKI Robert 4056BIEGNĘ NA PÓŁNOCPOZNAŃM-3076M 20401:30:1201:44:58.9003:15:10.90+00:50:1210:295,7
251KUCHARSKI Dariusz 3214KRZYKÓWM-4088M 20500:00:1501:45:00.1501:45:15.20+00:50:1310:305,7
252KANIA Damian 3192DUSZNIKI ZDRM-4089M 20600:00:0001:45:02.7501:45:02.75+00:50:1610:305,7
253WOJCIECHOWSKI Mariusz 4203KB INTREX POZNAŃWRZEŚNIAM-3077M 20701:30:0701:45:07.0003:15:14.80+00:50:2010:305,7
254CYBUSLKI Dariusz 4204KB INTREX POZNAŃPOZNAŃM-4090M 20801:30:0701:45:08.2003:15:15.90+00:50:2110:305,7
255ŻMIJEWSKA Dominika 3122KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKKOSZTOWOK-3017K 4700:00:0401:45:18.2001:45:22.60+00:50:3110:315,7
256STARSZAK Marcin 3123KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOSIEK NAD NOTECIĄM-4091M 20900:00:0401:45:19.6501:45:24.30+00:50:3210:315,7
257BRZEŻAŃSKA Joanna 4333ROZTOKAK-4024K 4801:30:0901:45:33.1003:15:42.35+00:50:4610:335,7
258MRÓZ Anna 3099POZNAŃK-3018K 4900:00:0001:45:37.1501:45:37.15+00:50:5010:335,7
259PRZEWOŹNY Robert 4265JIM TEAM MTB GOSTYŃGOSTYŃM-3078M 21001:30:0801:45:38.4503:15:47.40+00:50:5110:335,7
260ERET Marzena 4206GUBINK-4025K 5001:30:0301:45:39.2503:15:43.10+00:50:5210:335,7
261HEJNE Agnieszka 4193DĄBRÓWKAK-4026K 5101:30:0401:45:40.4003:15:44.45+00:50:5310:345,7
262KOWALEWSKI Grzegorz 3085KRZEPTÓWM-5027M 21100:00:0801:45:49.2001:45:57.20+00:51:0210:345,7
263BARTKIEWICZ Lech 4059ZIELONA GÓRAM-4092M 21201:30:1501:46:02.4503:16:18.10+00:51:1510:365,7
264OSSOWSKI Adam 4272SZTEKLINM-4093M 21301:30:2401:46:14.3003:16:38.35+00:51:2710:375,6
265SKRĘTEK Monika 4151BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-503K 5201:30:2001:46:22.7503:16:43.05+00:51:3610:385,6
266GOZDYRA Dariusz 4011RAZ SZCZECINSZCZECINM-4094M 21401:30:1101:46:33.2503:16:44.40+00:51:4610:395,6
267LAUBACH Anna 4198RAANKNURÓWK-3019K 5301:30:1401:46:57.9003:17:12.50+00:52:1110:415,6
268GRUCHOT Małgorzata 3171WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUGOGOLINK-4027K 5400:00:1701:47:02.3001:47:20.20+00:52:1510:425,6
269HERBEĆ-LABOCHA Magdalena 3156KĘDZIERZYN-KOŹLEK-4028K 5500:00:2501:47:02.5501:47:28.45+00:52:1510:425,6
270LABOCHA Aleksander 3157KĘDZIERZYN-KOŹLEM-4095M 21500:00:2601:47:03.8001:47:29.85+00:52:1710:425,6
271SZULC Rafał 3083PREGRESTARKOWO DOLNEM-3079M 21600:00:0901:47:06.0501:47:15.60+00:52:1910:425,6
272MIŚ Piotr 3189NAMYSŁÓWM-3080M 21700:00:1201:47:11.1501:47:23.30+00:52:2410:435,6
273PUZIO Maciej 3023KRAKÓWM-3081M 21800:00:2201:47:11.2001:47:33.70+00:52:2410:435,6
274MIELNIK Krzysztof 3196DCTRIATHLONTEAMNAMYSŁÓWM-3082M 21900:00:1201:47:11.7501:47:24.25+00:52:2510:435,6
275DUSZYŃSKI Jacek 4270ZGORZELECM-5028M 22001:30:0801:47:16.9503:17:25.40+00:52:3010:435,6
276RUCIŃSKI Adam 3212WARSZAWAM-5029M 22100:00:2201:47:18.0001:47:40.20+00:52:3110:435,6
277SUCHENIA Daniel 4163WAŁBRZYCHM-5030M 22201:30:1701:47:25.4003:17:42.90+00:52:3810:445,6
278HYLIŃSKA Hanna 4076PATORUNNERSWROCŁAWK-3020K 5601:30:1001:47:28.6503:17:39.10+00:52:4110:445,6
279JEKIEL Grzegorz 3033WROCŁAWM-4096M 22300:00:1401:47:40.0001:47:54.15+00:52:5310:465,6
280JURASZ Aleksandra 3058KAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-3021K 5700:00:1301:47:42.8001:47:56.45+00:52:5610:465,6
281BRZOZOWSKI Marcin 4292NIDZICAM-4097M 22401:30:1801:47:47.8503:18:05.85+00:53:0110:465,6
282BRZOZOWSKA Marlena 4293NIDZICAK-4029K 5801:30:1701:47:50.2003:18:07.90+00:53:0310:475,6
283NEUMANN Jacek 4154CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWM-5031M 22501:30:1801:47:51.5003:18:09.50+00:53:0410:475,6
284KLICH Sylwia 4156#BIEGIEMWLASMUROWANA GOŚLINAK-3022K 5901:30:1401:48:05.1503:18:19.60+00:53:1810:485,6
285STAMM Tomasz 4134POZNAŃM-5032M 22601:30:1501:48:05.4503:18:20.80+00:53:1810:485,6
286RACZKOWSKI Rafał 4096TYCHYM-4098M 22701:30:2201:48:08.9503:18:31.10+00:53:2210:485,5
287SZYMURA Izabela 4246RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK-4030K 6001:30:0701:48:20.9003:18:28.05+00:53:3410:505,5
288GNIZA Karolina 4302KATOWICEK-206K 6101:30:0501:48:24.4503:18:29.45+00:53:3710:505,5
289NAWROCKA Aleksandra 3172ZIELONA GÓRAK-4031K 6200:00:0801:49:02.2001:49:10.70+00:54:1510:545,5
290SZYMUSIK Tomasz 3020DĄBROWA GÓRNICZAM-4099M 22800:00:1501:49:05.4001:49:20.65+00:54:1810:545,5
291JĘDRYKA Sebastian 3031GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-40100M 22900:00:1801:49:11.4001:49:29.70+00:54:2410:555,5
292DOCZEKALSKI Jarek 3000GB.GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5033M 23000:00:1801:49:14.0501:49:32.25+00:54:2710:555,5
293WALKOWIAK Dominika 4135#BIEGAJLESZNOLESZNOK-3023K 6301:23:0301:49:21.5503:12:25.20+00:54:3410:565,5
294GIBOWSKI Lukasz 3091TRZEBNICAM-40101M 23100:00:1501:49:31.1001:49:46.65+00:54:4410:575,5
295LIS Miroslaw 3090CEREKWICAM-40102M 23200:00:1501:49:32.7501:49:48.15+00:54:4610:575,5
296BORKOWSKI Marcel 4101LEGNICAM-3083M 23301:30:2301:49:35.1003:19:58.70+00:54:4810:575,5
297RABIEJ Kazimierz 3161ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWM-602M 23400:00:0001:49:45.5501:49:45.55+00:54:5810:585,5
298SAŁAMACHA Izabela 3089MAMY BIEGAMYOLSZTYNK-4032K 6400:00:0801:49:52.9501:50:01.60+00:55:0610:595,5
299ZIELIŃSKA Małgorzata 4136IMIELINEKK-504K 6501:30:0801:49:59.7503:20:08.70+00:55:1310:595,5
300CZYŻOWICZ-GOTFRYD Agnieszka 4268POLISH RUNNERS SQUADJASŁOK-505K 6601:30:1601:50:00.3003:20:16.55+00:55:1311:005,5
301SALAMACHA Jarek 3124AKTYWNA NOWA RUDAM-40103M 23500:00:0801:50:05.4501:50:14.15+00:55:1811:005,5
302BULANDA Barbara 3247ŻUBRY BOCHNIABOCHNIAK-4033K 6700:00:0701:50:05.7001:50:13.25+00:55:1911:005,5
303CHROMIK Krzysztof 3072WROCŁAWM-40104M 23600:00:1101:50:11.1001:50:22.30+00:55:2411:015,4
304SAŁAMACHA Stanisław 3088BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM-603M 23700:00:0901:50:15.8001:50:25.05+00:55:2911:015,4
305BUDZIŃSKI Krzysztof 3233OPOLEM-5034M 23800:00:1801:50:25.7001:50:44.30+00:55:3911:025,4
306DZIWAK Dariusz 4012TIMOTHYKATOWICEM-3084M 23901:30:2101:51:29.3003:21:51.10+00:56:4211:085,4
307WOŹNA Marta 4308RUN TEAM RYDZYNADĄBCZEK-3024K 6801:30:1301:51:42.3503:21:55.65+00:56:5511:105,4
308DZIEŻA Roma 4084RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-506K 6901:30:1401:51:53.4003:22:07.55+00:57:0611:115,4
309MELWIŃSKA Paulina 4091RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4034K 7001:30:1401:51:54.3003:22:08.50+00:57:0711:115,4
310MAZUR Katarzyna 3067UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEK-4035K 7100:00:0301:52:00.3501:52:03.60+00:57:1311:125,4
311KOŃ Aleksandra 4097EKIPA LIPALIPAK-4036K 7201:30:0401:52:05.4503:22:10.30+00:57:1811:125,4
312STASIAK Łukasz 4013WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIELUBINM-3085M 24001:30:2401:52:14.6503:22:38.90+00:57:2711:135,3
313SZÓSTAK Krzysztof 4098KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM-604M 24101:30:1501:52:40.3503:22:56.20+00:57:5311:165,3
314KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 3193DĄBROWA GÓRNICZAK-4037K 7300:00:1301:52:40.6001:52:54.15+00:57:5311:165,3
315JANOWSKA Ewa 4142WARSZAWAK-3025K 7401:30:1901:52:44.2503:23:03.90+00:57:5711:165,3
316WIELICZKO Rafał 3063ZONE RUNNERSWROCŁAWM-3086M 24200:00:1101:52:55.4501:53:06.75+00:58:0811:175,3
317WIELICZKO Dagmara 3064ZONE RUNNERSWROCŁAWK-3026K 7500:00:1201:52:56.0501:53:08.10+00:58:0911:175,3
318PACYNA Marek 4220OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-5035M 24301:30:1201:52:56.9003:23:09.70+00:58:1011:175,3
319KWIATKOWSKA Marta 4107WROCŁAWK-4038K 7601:30:1501:52:57.4003:23:12.75+00:58:1011:175,3
320KAWIK Janusz 3127ZEBRZYDOWICEM-5036M 24400:00:0001:52:57.4501:52:57.45+00:58:1011:175,3
321ZDYB Grzegorz 303644 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZYLEŚNIÓW WIELKIM-40105M 24500:00:1201:52:58.2501:53:10.55+00:58:1111:175,3
322KRÓLIKOWSKA Agnieszka 3141KUDOWA-ZDROJK-4039K 7700:00:0701:52:58.3001:53:05.80+00:58:1111:175,3
323ŚMIECHOWSKA Małgorzata 4301RECZK-4040K 7801:30:1001:52:58.3503:23:08.70+00:58:1111:175,3
324JAŚKIEWICZ Katarzyna 4199SZCZECINK-4041K 7901:30:1101:52:59.8003:23:10.85+00:58:1311:175,3
325NAMYSŁ Maciej 4081KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKIM-40106M 24601:22:3501:53:14.0503:15:49.55+00:58:2711:195,3
326KAŹMIERCZAK Anna 4230#BIEGAJLESZNOLESZNOK-4042K 8001:22:5901:54:08.8503:17:08.25+00:59:2211:245,3
327APANOVA Ekaterina 4256KLODZKOK-3027K 8101:30:2001:54:14.9503:24:35.65+00:59:2811:255,3
328CHEŁCHOWSKA Katarzyna 4078RADKÓWK-3028K 8201:30:0501:54:21.2003:24:26.85+00:59:3411:265,2
329KOŁODZIEJ Marzena 4155#BIEGIEMWLASMUROWANA GOŚLINAK-4043K 8301:30:1401:54:22.1503:24:36.95+00:59:3511:265,2
330GEJDA Przemysław 4259JONKOWOM-40107M 24701:30:2401:54:27.5503:24:52.20+00:59:4011:265,2
331KRYSIAK Łukasz 3188PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃM-40108M 24800:00:0901:54:29.4501:54:39.35+00:59:4211:265,2
332LUPA Mirosław 4175ŚCINAWAM-5037M 24901:30:0701:54:31.4003:24:39.00+00:59:4411:275,2
333BIAŁA Malgorzata 3155KOMORNIKIK-3029K 8400:00:1401:54:32.3501:54:46.55+00:59:4511:275,2
334MAJ Magdalena 4117GRAŻYNKI OCRROKIETNICAK-3030K 8501:30:0601:54:32.4003:24:38.40+00:59:4511:275,2
335WUDECKA Beata 4281ŁAMBINOWICEK-507K 8601:30:1301:54:54.5503:25:07.65+01:00:0711:295,2
336KOPACZYŃSKA Beata 3216CROSSFIT ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK-508K 8700:00:1701:55:26.6501:55:44.05+01:00:3911:325,2
337ANTKOWIAK Mirosław 4224KROSNO ODRZAŃSKIEM-5038M 25001:30:0501:55:35.0003:25:40.25+01:00:4811:335,2
338GROMADZKA Justyna 3218KOBIETY WATAHABYTOMK-4044K 8800:00:0901:55:39.7001:55:49.10+01:00:5311:335,2
339GWORYS Katarzyna 3038ZRYW PARZYMIECHYKLEŚNISKAK-4045K 8900:00:0301:55:42.7001:55:46.50+01:00:5611:345,2
340GWORYS Krzysztof 3039ZRYW PARZYMIECHYKLEŚNISKAM-40109M 25100:00:0401:55:44.0501:55:48.15+01:00:5711:345,2
341DOMOSŁAWSKA Joanna 4214WROCŁAWK-4046K 9001:21:2901:56:10.7503:17:39.75+01:01:2411:375,2
342STROMIDŁO Anna 4279BROWAR DOMOWY HATAKPIŁAK-4047K 9101:30:0901:56:25.3003:26:35.20+01:01:3811:385,2
343PUZIO Waldemar 3246MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM-605M 25200:00:2201:56:28.1001:56:50.70+01:01:4111:385,2
344ZYGOŃ Artur 4158STARGARDM-3087M 25301:24:2201:56:34.2003:20:56.30+01:01:4711:395,1
345KONCA Mariusz 3096OŻARÓW MAZOWIECKIM-5039M 25400:00:2101:56:45.2501:57:07.05+01:01:5811:405,1
346BERNACKA Kinga 4318TOMICEK-3031K 9201:26:0201:56:54.0003:22:56.20+01:02:0711:415,1
347KONIECZNA Aleksandra 4317-OPALENICAK-3032K 9301:26:0201:56:56.0503:22:58.30+01:02:0911:415,1
348CUPAK Łukasz 3071DŁUGOŁĘKAM-3088M 25500:00:1001:56:59.5001:57:10.25+01:02:1211:415,1
349FANAJŁO Kasia 3144ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK-3033K 9400:00:0701:57:04.8001:57:12.10+01:02:1811:425,1
350WĘGIER Agnieszka 3108ZIELONA GÓRA ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK-4048K 9500:00:0701:57:05.2001:57:13.10+01:02:1811:425,1
351BOGACKA Aneta 3109ZGZBZIELONA GÓRAK-3034K 9600:00:0701:57:17.1001:57:24.80+01:02:3011:435,1
352SKÓRSKI Stanisław 4027RAZ SZCZECINSZCZECINM-606M 25601:30:1001:57:17.1503:27:28.05+01:02:3011:435,1
353URBAN Alicja 4102KACZKATEAMWROCŁAWK-207K 9701:30:1201:57:49.1003:28:01.50+01:03:0211:465,1
354MODRZYŃSKI Przemysław 4139NGT PROBARELBLĄGM-5040M 25701:30:1801:58:11.9003:28:30.75+01:03:2511:495,1
355FLORCZAK Monika 4047WROCŁAWK-3035K 9801:30:1201:58:17.1503:28:29.45+01:03:3011:495,1
356KOT Tomasz 3197WARSZAWAM-40110M 25800:00:1501:58:25.8501:58:40.95+01:03:3911:505,1
357DOLECKA Elżbieta 4114NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLK-4049K 9901:30:2101:58:28.5003:28:49.50+01:03:4111:505,1
358MAŚLANA Katarzyna 4271GOSTYNINK-3036K 10001:30:1701:58:29.3503:28:46.45+01:03:4211:505,1
359KOZAK Ewa 4118KOZAKIDŁUGOŁĘKAK-4050K 10101:30:2201:59:32.9503:29:55.35+01:04:4611:575,0
360RAJTAR Robert 4327DOWBORA MUSNICKIEGO 38 M16.M-40111M 25901:30:2401:59:36.1503:30:00.85+01:04:4911:575,0
361NATKANIEC Grazyna 4100EKIPA LIPALIPAK-509K 10201:30:0501:59:38.7003:29:43.80+01:04:5211:575,0
362SKIBA Anna 4289KB HARCOWNIKMIŁOSZYCEK-4051K 10301:30:1602:00:45.2503:31:02.20+01:05:5812:045,0
363KAMIŃSKA Andżelika 4177KUDOWA-ZDRÓJK-4052K 10401:30:1802:01:01.0003:31:19.70+01:06:1412:065,0
364NOLAS Jolanta 4195KLUB BIEGACZA HARCOWNIKJELCZ-LASKOWICEK-5010K 10501:30:1502:01:05.4003:31:20.95+01:06:1812:065,0
365KASPRZYK Marcin 4113POZNAŃM-2015M 26001:30:1502:01:07.6503:31:22.90+01:06:2012:065,0
366SKRZĄTEK Anna 4137PRZYŁĘKIK-4053K 10601:30:1202:01:09.4503:31:21.75+01:06:2212:065,0
367FRYSIAK Barbara 4222WIELUŃWIELUŃK-5011K 10701:30:0402:01:14.5503:31:18.90+01:06:2712:074,9
368SIKORSKI Grzegorz 3043BORYSŁAWICE ZAMKOWEM-5041M 26100:00:0002:02:20.2502:02:20.25+01:07:3312:144,9
369MAĆKOWIAK Joanna 4225WARSZAWAK-208K 10801:30:1902:02:50.0003:33:09.65+01:08:0312:174,9
370ADAMCZYK Piotr 4323POZNAŃM-3089M 26201:30:2202:02:52.7003:33:15.40+01:08:0612:174,9
371POKORNY Tomasz 4282WROCLAWM-5042M 26301:30:1202:02:56.1003:33:09.00+01:08:0912:174,9
372JANKOWSKA Katarzyna 4215WROCŁAWK-4054K 10901:21:2902:02:57.0003:24:26.05+01:08:1012:174,9
373STACHOWIAK Joanna 4074SWARZĘDZK-209K 11001:30:1602:03:03.2503:33:19.70+01:08:1612:184,9
374SAJNAJ Adrian 4080SWARZĘDZM-2016M 26401:30:1602:03:06.2503:33:22.60+01:08:1912:184,9
375RAJKOWSKI Tomasz 3065GUBINM-3090M 26500:00:1802:03:14.1502:03:32.90+01:08:2712:194,9
376OLEJNIK Ilona 4017KRWIOBIEGANIEZIELONA GÓRAK-5012K 11101:30:1502:03:25.2003:33:40.25+01:08:3812:204,9
377SKRZYŃSKA Marlena 4150ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK-3037K 11201:30:1502:03:28.0503:33:43.10+01:08:4112:204,9
378DUBIEL Andrzej 3032LUTYNIAM-40112M 26600:00:1202:03:44.6502:03:57.55+01:08:5712:224,8
379MORAŃSKA Małgorzata 4125BOŻEJOWICEK-3038K 11301:30:1902:03:52.2003:34:11.85+01:09:0512:234,8
380SKRZYPIŃSKA Agnieszka 4126PSI PATROLLESZNOK-4055K 11401:30:1102:04:27.5503:34:38.75+01:09:4012:264,8
381KACZMAREK Monika 4124NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLK-4056K 11501:30:2002:04:50.8503:35:11.00+01:10:0412:294,8
382KRAJEWSKA-KŁODA Katarzyna 3027DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYK-4057K 11600:00:1602:04:51.7002:05:08.60+01:10:0512:294,8
383BARANIAK Beata 3025DRUŻYNA SZPIKUDASZEWICEK-4058K 11700:00:1702:04:54.7002:05:11.90+01:10:0812:294,8
384SIARKIEWICZ Jola 4133BIEGAMDLAZDROWIA.PLPODGÓRZYNK-601K 11801:30:2002:04:56.7503:35:17.45+01:10:1012:294,8
385UCHEREK Kinga 4167ŻORYK-4059K 11901:30:1202:05:00.7003:35:13.60+01:10:1412:304,8
386UCHEREK Kazimierz 4166ŻORYM-5043M 26701:30:1202:05:02.7003:35:14.70+01:10:1612:304,8
387NOWAK Monika 4233POZNAŃK-4060K 12001:30:2302:05:09.2503:35:33.05+01:10:2212:304,8
388BARTOSZEWSKA Katarzyna 4269TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKIDŁUGOŁĘKAK-4061K 12101:30:1402:05:10.1003:35:24.30+01:10:2312:314,8
389CICHY Roman 4188MUAY RUNNING TEAMZALASEWOM-40113M 26801:30:1702:05:17.1003:35:34.40+01:10:3012:314,8
390ŁUŻNY Agnieszka 4255TEAM PAPRYTYCHYK-3039K 12201:30:1702:05:19.6503:35:36.90+01:10:3212:314,8
391NIEPORECKA Sylwia 4248WARSZAWAK-4062K 12301:30:1802:05:20.0003:35:38.55+01:10:3312:324,8
392SERWATKA Angelika 4277KOBIETY WATAHYZABRZEK-3040K 12401:30:1202:05:28.8503:35:41.20+01:10:4212:324,8
393MAĆKOWIAK Karolina 4072MAĆKOWIAK TEAMŚREMK-4063K 12501:30:0802:05:43.5003:35:52.10+01:10:5612:344,8
394MARCINIAK Irmina 4035TEAM BIEGANIE NA ŚNIADANIEŚMIGIELK-4064K 12601:30:1802:05:57.3503:36:15.35+01:11:1012:354,8
395RĘBECKA Violetta 4029BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-4065K 12701:30:2102:05:57.5503:36:18.60+01:11:1012:354,8
396MAĆKOWIAK Adam 4226WARSZAWAM-2017M 26901:30:2002:05:59.1003:36:19.40+01:11:1212:354,8
397VAN KESSEL - PALUSZKIEWICZ Monika 4073MAĆKOWIAK TEAMOIRSBEEKK-4066K 12801:30:0802:06:05.9003:36:14.60+01:11:1912:364,8
398KONCA Beata 3095KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAOŻARÓW MAZOWIECKIK-4067K 12900:00:2102:06:07.8002:06:29.60+01:11:2112:364,8
399DĘBEK Piotr 3257ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAM-40114M 27000:00:1902:06:16.4502:06:36.00+01:11:2912:374,8
400PAWLAK Mateusz 4015BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-3091M 27101:31:1902:06:18.1003:37:38.00+01:11:3112:374,8
401POPOWICZ Justyna 3232DOMASZKOWK-4068K 13000:00:1002:06:18.3002:06:28.55+01:11:3112:374,8
402GRĘZEL-GAWRON Jolanta 4044POLSKA NOWA WIEŚK-4069K 13101:30:1702:06:34.2003:36:52.15+01:11:4712:394,7
403GOŹDZICKA Iwona 4149ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ / GB STATYSTYKA LUBUSKAZIELONA GÓRAK-4070K 13201:30:1402:06:39.9003:36:54.85+01:11:5312:394,7
404JAROSŁAWSKI Mariusz 4106BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-5044M 27201:31:1902:06:41.8503:38:01.00+01:11:5512:404,7
405DZIEDZIC Paweł 4031WROCŁAWM-5045M 27301:30:2402:07:11.2003:37:35.80+01:12:2412:434,7
406BARTKIEWICZ Halina 4018ZIELONA GÓRAK-4071K 13301:30:1602:07:16.4003:37:32.45+01:12:2912:434,7
407POMAŁECKA Barbara 4094KRAKÓWK-3041K 13401:30:0902:07:20.7003:37:30.55+01:12:3412:444,7
408CHUDZIŃSKI Łukasz 4254JIM TEAM MTB GOSTYŃGOSTYNM-40115M 27401:08:3202:07:23.2003:15:55.20+01:12:3612:444,7
409GÓRNA Aldona 3183ZÓŁWICE W BIEGUŚREMK-4072K 13500:00:1902:07:44.9502:08:04.65+01:12:5812:464,7
410DOBRZYŃSKA Joanna 4169GDYNIAK-4073K 13601:30:1702:07:45.5003:38:03.40+01:12:5812:464,7
411PICHER RÓŻYŁO Joanna 4140BIELANY WROCŁAWSKIEK-4074K 13701:30:1902:07:46.5003:38:06.35+01:12:5912:464,7
412LANGE Hanna 3181ŻÓŁWICE W BIEGUŚREMK-4075K 13800:00:1802:07:59.1002:08:18.00+01:13:1212:474,7
413PELCZER Agnieszka 4128KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEK-4076K 13901:30:1602:08:02.9003:38:19.65+01:13:1612:484,7
414WOZNIAK Radoslaw 4143BIELANY WROCŁAWSKIEM-5046M 27501:30:2002:08:04.3503:38:24.45+01:13:1712:484,7
415SZALEWICZ Małgorzata 4037RAZ SZCZECINSZCZECINK-5013K 14001:30:1002:08:07.1503:38:17.75+01:13:2012:484,7
416IGNASZEWSKA Marta 4160RADZYNYK-4077K 14101:30:1202:08:19.4003:38:32.00+01:13:3212:494,7
417BRZEZIŃSKA Ewa 4138GDYNIAK-5014K 14201:30:1002:08:20.3003:38:30.50+01:13:3312:504,7
418PIETRZAK Agnieszka 4172BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃK-4078K 14301:30:1302:08:27.8003:38:41.30+01:13:4112:504,7
419LACHOWSKI Karol 3056FILIP RUNNING TEAMWARSZAWAM-3092M 27600:00:1002:09:08.7502:09:19.65+01:14:2212:544,6
420BACHURSKA Ewa 4077KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEK-4079K 14401:25:5002:09:18.4003:35:08.70+01:14:3112:554,6
421NOWAK Magdalena 3053FILIP RUNNING TEAMWARSZAWAK-3042K 14500:00:1002:09:20.2502:09:31.20+01:14:3312:564,6
422TRAWA Małgorzata 4108RUN TEAM RYDZYNAWIELICHOWOK-4080K 14601:22:4502:10:06.1003:32:51.20+01:15:1913:004,6
423WIELAND Lidia 4103RUN TEAM RYDZYNALESZNOK-5015K 14701:22:4502:10:08.5503:32:54.20+01:15:2113:004,6
424GISZCZYŃSKA Wanda 4111RUN TEAM RYDZYNALESZNOK-4081K 14801:22:4502:10:14.8003:33:00.60+01:15:2813:014,6
425TRZCINA Agata 3024ŚWIDNICAK-4082K 14900:00:2002:10:38.6502:10:58.80+01:15:5113:034,6
426BEDNARSKA-KOZIOŁ Danuta 3066WKURW_TEAMZIELĘCICEK-4083K 15000:00:0602:10:50.2002:10:56.70+01:16:0313:054,6
427BUĆKO Artur 4131I'M INSPIRATIONJELENIA GÓRAM-5047M 27701:30:2102:11:13.0503:41:34.50+01:16:2613:074,6
428SAMULSKA Agata 4109GORZÓW WIELKOPOLSKIK-5016K 15101:23:3602:11:55.5503:35:32.25+01:17:0813:114,5
429PAWLUSIŃSKA Marzena 4057PABIANICEK-4084K 15201:26:1202:14:10.8003:40:22.95+01:19:2413:254,5
430PIETRZAK Anna 4036WROCŁAWK-4085K 15301:30:1002:17:13.2003:47:23.40+01:22:2613:434,4
431DOBEK Mateusz 4062JAWOR RIVER GYMJAWORM-3093M 27800:46:3502:19:02.3503:05:37.95+01:24:1513:544,3
432KONIECZNY Piotr 4087NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-40116M 27901:30:2002:19:10.1503:49:30.55+01:24:2313:554,3
433CAŁKA Barbara 4065KOBIECE BIEGANIEPRZECŁAWK-5017K 15401:30:2502:21:22.7003:51:48.20+01:26:3614:084,2
434WOJCIECHOWSKI Przemysław 4066CHYŁA SPRINT GROUPPRZECŁAWM-5048M 28001:30:2502:21:26.7003:51:52.00+01:26:4014:084,2
435MANDES Anna 4304IZABELIN NA STARTLASKIK-4086K 15501:13:2002:23:25.4003:36:45.60+01:28:3814:204,2
436CHILARSKA Elżbieta 4152KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJK-3043K 15601:08:0902:27:09.6503:35:19.40+01:32:2214:424,1
437BRZEZIŃSKI Andrzej 4162LANRUNSOLKUSZM-607M 28101:30:0502:27:55.4003:58:00.65+01:33:0814:474,1
438KMIECIŃSKI Paweł 4009KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-40117M 28201:07:1802:28:00.1503:35:18.55+01:33:1314:484,1
439DOBROWOLSKI Robert 4105SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRAJELENIA GORAM-608M 28301:30:1602:32:31.7504:02:48.50+01:37:4515:153,9
440DOBROWOLSKA Bozena 4104SPORTOWI EMERYCI JELENIA GÓRAJELENIA GORAK-602K 15701:30:1602:33:03.6004:03:20.20+01:38:1615:183,9
441TWARDOWSKI Wojciech 4168RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5049M 28401:30:1302:34:38.6004:04:51.70+01:39:5115:273,9
442KOSTULSKA Olga 4300WKURW_TEAMTORUŃK-3044K 15801:30:1402:36:31.2004:06:45.75+01:41:4415:393,8
443MAKOWSKI Maciej 4058KORONA PABIANICEPABIANICEM-40118M 28500:00:0002:37:35.3002:37:35.30+01:42:4815:453,8
444FRĄCKOWIAK Anna 4129KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEGRĘDZINAK-5018K 15901:30:1502:38:03.0004:08:18.70+01:43:1615:483,8
445BARAŃSKA Adrianna 4261SOCIOS SILESIAKATOWICEK-2010K 16001:30:1802:39:30.9504:09:49.20+01:44:4415:573,8
446CHAMALA Krzysztof 4086WEEGREELUBOSZYCEM-3094M 28600:00:0002:48:06.1002:48:06.10+01:53:1916:483,6
447GAWRYSIAK Marek 4141BIEGOSTACJASŁONEM-5050M 28700:00:0002:49:51.7002:49:51.70+01:55:0516:593,5
448DOBERSZTYN Błażej 4328FIZJOBIEGACZESZCZECINM-40119M 28800:00:0002:51:27.4002:51:27.40+01:56:4017:083,5
449BACHURSKI Tomasz 4088140MINUT.PLMIŁOSZYCEM-40120M 28900:00:0002:55:10.6002:55:10.60+02:00:2317:313,4
450ISHCHUK Aliaksandr 4211ŚWIEBODZICEM-3095M 29000:00:0002:55:54.1002:55:54.10+02:01:0717:353,4
451HARETSKI Aleksander 4210ŚWIEBODZICEM-3096M 29100:00:0002:55:55.7002:55:55.70+02:01:0917:353,4
452TOMELA Maciej 4130TEAM GOSZKAWROCŁAWM-3097M 29200:00:0003:00:06.5503:00:06.55+02:05:1918:003,3
453JANOWICZ Wojtek 4164KŁODZKOM-3098M 29300:00:0003:08:26.2003:08:26.20+02:13:3918:503,2
454KOŁEK Adrian 4283DRINK TEAMLEGNICAM-3099M 29400:00:0003:10:14.3003:10:14.30+02:15:2719:013,2
455NOWAK Arkadiusz 4148CHORZÓWM-30100M 29500:00:0003:14:47.6003:14:47.60+02:20:0019:283,1
456SOBOTA Paweł 4095CHORZÓWM-30101M 29600:00:0003:15:04.7503:15:04.75+02:20:1819:303,1
457LAUBACH Radosław 4197RAANKNURÓWM-30102M 29700:00:0003:17:09.5503:17:09.55+02:22:2219:423,0
458BĘBAS Paweł 4208WROCŁAWM-40121M 29800:00:0003:29:58.8503:29:58.85+02:35:1220:592,9
Niesklasyfikowani
DQZIÓŁKOWSKA Ewelina 3254KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEOŁAWAK-30DQ02:00:30.20 DQ DQ0:005,0
DZITKOWSKI Witold 3180GOWARZEWOM-30DNF DNF DNF--
NOWOMIEJSKI Marcin 3152PROGRESMIŃSK MAZOWIECKIM-40DNF DNF DNF--
BAKSALARY Lidia 4180#BIEGAJLESZNOLESZNOK-40DNF DNF DNF--
MACHNIO Nikola 4228WARSZAWAK-20DNF DNF DNF--
HAUTON Monika 3015NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECK-40DNF DNF DNF--
LESIK Łukasz 4278RADOMIERZYCEM-40DNF DNF DNF--
KOTYŚ Paweł 4229WARSZAWAM-20DNF DNF DNF--
Znaleziono 466 wynik(ów)