SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ETAP 2
Kudowski Festiwal Biegowy 2022
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-04-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 167
Nie ukończyło : 11
Ukończyło : 156
Na trasie : 8
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12.5km | 20.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuNad U Zabiteho
12.5km
Szczeliniec
20.1km
Czas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1SÁDLO Dominik 1164RTYNĚ V PODKRKONOŠÍOPEN1M 102:44:4501:08:3801:49:1401:53:35.0504:38:20.15 5:2211,1
2VOLÁK Ondřej 1051BK NáchodPOLICE NAD METUJÍOPEN2M 202:45:5001:10:1101:50:0901:54:40.5004:40:31.15+00:02:115:2611,0
3LULIS Dawid 1183Coccolino TeddysWROCŁAWOPEN3M 302:51:3201:22:2702:04:0702:15:04.2005:06:37.05+00:28:166:249,4
4JOCHYMEK Piotr 1129LUBAWKAOPEN4M 402:55:2501:25:1102:07:0702:17:54.4005:13:20.00+00:34:596:329,2
5GOŁĄB Marek 1182Banda GrudniaLUBLINOPEN5M 502:59:5801:28:2302:13:2602:24:25.2505:24:23.40+00:46:036:508,8
6HARRIS Douglas 1144KRAKÓWOPEN6M 603:03:2801:28:2302:10:2702:21:59.2005:25:27.95+00:47:076:438,9
7TUR Marcin 1006Grupa Malbork/Biegaj z BartkiemMALBORKOPEN7M 702:56:2701:33:5502:17:3502:29:02.4505:25:29.60+00:47:097:038,5
8KROSNY Sebastian 1104Załoga GórskaNIKOŁÓWMIX1M 803:11:0201:27:3902:12:1502:23:50.3005:34:52.55+00:56:326:498,8
9SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 1156WARSZAWAOPEN8M 903:19:3401:25:4902:08:3002:20:23.0505:39:58.00+01:01:376:399,0
10ROŻDŻYŃSKA Patrycja 1076#StajniakTeamPOZNAŃMIX2K 103:01:1801:39:4802:29:3502:41:36.1505:42:54.70+01:04:347:397,8
11KIELASZEWSKI Karol 1174Lesz NO Limits RunnersLESZNOOPEN9M 1003:06:3901:37:5802:24:4802:36:33.1505:43:12.40+01:04:527:258,1
12ŻURAW Wiktor 1135SBRT WrocławWROCŁAWMIX3M 1103:21:2501:32:3302:15:1902:27:12.6505:48:38.30+01:10:186:588,6
13JUDA Witold 1176JELENIA GÓRAOPEN10M 1203:18:4701:28:5702:16:1102:30:09.5505:48:57.00+01:10:367:068,4
14JAKUBCZYK Dariusz 1038Woźniak Running Team CK BabciePIEKOSZÓWMIX4M 1303:10:5601:41:3502:28:2102:40:58.2505:51:54.60+01:13:347:377,9
15STACHOWIAK Marcin 1089#biegiemwlasPOZNAŃMIX5M 1403:30:5901:25:4702:10:5202:22:29.1005:53:28.20+01:15:086:458,9
16ROHAN Łukasz 1027PRZEMYŚLOPEN11M 1503:22:3901:32:1002:20:4202:32:39.0505:55:18.50+01:16:587:148,3
17GREDYS Grzegorz 1189KŁODZKOMIX6M 1603:32:1901:29:2502:15:5202:29:11.9006:01:31.75+01:23:117:048,5
18CEBULA Grzegorz 1179IWINYMIX7M 1703:20:4301:41:1202:45:18.6006:06:02.05+01:27:417:507,7
19PRUCIAK Krzysztof 1197ADRUNALINEOPEN12M 1803:16:4401:46:2602:38:3602:51:50.2506:08:35.10+01:30:148:087,4
20LULIS Anna 1184#sobasteamWROCŁAWKOBIETY1K 203:24:2401:39:5202:29:3802:44:48.5006:09:13.10+01:30:527:487,7
21MICHALSKI Bartłomiej 1185Nadleśnictwo LipinkiŻARYMIX8M 1902:55:4701:58:5202:58:2103:16:57.4006:12:44.75+01:34:249:206,4
22IGNASZEWSKI Krzysztof 1143Runner's PowerŚREMOPEN13M 2003:25:3501:43:3802:34:2202:47:55.3006:13:31.15+01:35:117:577,5
23MACIĄG Grzegorz 1035KRAKÓWOPEN14M 2103:37:0101:36:5402:37:55.2506:14:57.15+01:36:377:298,0
24KRYM Katarzyna 1065SMOLECKOBIETY2K 303:21:4901:47:4802:40:4502:53:58.6006:15:48.10+01:37:278:147,3
25WESOŁEK Marek 1142SenteWROCŁAWOPEN15M 2203:29:1701:46:4102:36:4802:51:13.2006:20:31.00+01:42:108:067,4
26HARĘŻLAK Krzysztof 1036KS Ultra Team ŁódźŁÓDŹOPEN16M 2303:37:4301:43:1502:34:4502:47:10.5506:24:54.35+01:46:347:557,6
27DUNAJ Paweł 1100WROCŁAWMIX9M 2403:45:3701:41:2802:32:2502:45:09.0006:30:46.30+01:52:267:497,7
28ZŁOTNICKA Olga 1010ŚWIDNICAMIX10K 403:24:3601:55:1202:52:0303:07:30.4506:32:07.15+01:53:478:536,8
29HOŁYST Marcin 1165MARCINOWICEOPEN17M 2503:55:2101:37:4102:28:0102:41:06.4506:36:27.75+01:58:077:387,9
30STACHURA Magdalena 1192CSC Adventure AcademyCHORZÓWMIX11K 503:38:4901:50:4902:42:1802:57:50.6006:36:40.20+01:58:208:257,1
31SZYMAŃSKA Brygida 1043STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWKOBIETY3K 603:43:1901:50:0402:41:1502:56:40.9006:40:00.05+02:01:398:227,2
32KAZIMIERZ Rafał 1171NOAWROCŁAWMIX12M 2603:46:3201:44:2702:40:4702:53:58.7006:40:31.05+02:02:108:147,3
33NYKIEL Artur 1145MYSŁOWICEMIX13M 2703:44:0201:49:1702:44:3302:57:29.5006:41:31.60+02:03:118:247,1
34KOWALIK Ewelina 1153Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINMIX14K 703:39:2501:54:2202:50:2903:04:12.8506:43:38.75+02:05:188:436,9
35ŁACIAK Marcin 1041Mesmerik RunnersWARSZAWAOPEN18M 2804:00:4201:38:5502:28:0002:43:37.9506:44:20.20+02:06:007:457,7
36GNIADEK Małgorzata 1195Dabex BoltKRAKÓWMIX15K 803:29:0602:03:0303:16:50.1506:45:56.80+02:07:369:196,4
37DUSZYŃSKI Łukasz 1056Bieganie na Śniadanie 2ŚMIGIELOPEN19M 2903:37:3101:56:2703:09:09.5506:46:40.70+02:08:208:576,7
38KAPLOWSKI Jerzy 1016WAŁBRZYCHMIX16M 3003:56:5501:45:5702:37:5002:51:39.2006:48:34.50+02:10:148:087,4
39KLEMENS Michal 1125DTR BIEGAKSIEGINICEOPEN20M 3103:55:5201:47:4702:41:3002:55:13.2506:51:06.00+02:12:458:187,2
40MORAWSKI Filip 1139KrakowiakUltraTeamPUSZCZYKOWOOPEN21M 3204:02:4501:43:3502:34:3402:48:23.4506:51:08.60+02:12:487:587,5
41DOROCIAK Wioletta 1067ELBLĄGMIX17K 903:40:1701:56:5803:13:17.7506:53:35.00+02:15:149:096,5
42OSTROWSKI Łukasz 1055Strzegomska DwunastkaUDANINOPEN22M 3304:09:2601:42:2802:31:4102:46:06.4506:55:32.75+02:17:127:527,6
43GUZIK Joanna 1082NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLMIX18K 1004:06:2001:42:0102:36:0202:49:36.8506:55:57.00+02:17:368:027,5
44KARCZEWSKA Joanna 1181Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIMIX19K 1104:03:4701:46:3802:40:0902:54:08.9006:57:55.90+02:19:358:157,3
45CĄKAŁA Zuzanna 1083LUBINMIX20K 1203:49:3001:54:3602:53:3003:08:42.6506:58:13.55+02:19:538:566,7
46KUCHARSKI Robert 1090Zakochaj się w BieganiuWROCŁAWMIX21M 3404:14:4701:40:4502:44:09.7506:58:57.00+02:20:367:467,7
47PAWLIKOWSKA Monika 1136WROCŁAWMIX22K 1303:34:2802:06:1103:09:5703:25:23.8506:59:52.15+02:21:329:446,2
48VISENTIN Eric 1194NOAWROCŁAWOPEN23M 3503:47:2802:02:0403:13:33.6007:01:02.20+02:22:429:106,5
49DULĘBA Marcin 1050PIEKOSZÓWOPEN24M 3604:21:1401:38:1602:25:1502:41:43.2507:02:58.15+02:24:387:397,8
50JACUKOWICZ Monika 1155Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINKOBIETY4K 1403:53:5501:54:0902:53:0803:10:52.3007:04:48.00+02:26:279:026,6
51PRUTA Rafał 1092Fatboys sprintWARSZAWAOPEN25M 3704:08:3101:48:5902:41:3102:57:17.6507:05:49.50+02:27:298:247,1
52SZARADOWSKI Piotr 1091ŚWIDNICAOPEN26M 3803:55:1101:53:4002:54:3303:10:48.2007:06:00.00+02:27:399:026,6
53PELJAK Mariusz 1159Grzmotomocni SobótkaSOBÓTKAOPEN27M 3904:03:5701:46:2502:45:1803:02:15.5507:06:13.50+02:27:538:386,9
54SZWARC Konrad 1057Bieganie na Śniadanie 1ŚMIGIELOPEN28M 4003:57:5601:49:4702:51:0203:08:31.7507:06:28.30+02:28:088:566,7
55PRZYBYLAK Mikołaj 1146WROCŁAWMIX23M 4104:19:4601:39:5702:30:4302:46:47.4007:06:33.60+02:28:137:547,6
56ŁUKACKI Daniel 1170DOMASZCZYNMIX24M 4204:11:2401:47:1402:42:1502:55:41.9507:07:06.70+02:28:468:197,2
57BĘŚ Marcin 1196Ślężański TeamJORDANÓW ŚL.MIX25M 4304:20:2101:39:3002:11:0102:47:45.0007:08:06.05+02:29:457:577,5
58WOJTAL Marcin 1138#BiegajLesznoLESZNOMIX26M 4403:59:1101:55:0302:55:4403:10:29.3007:09:40.85+02:31:209:016,6
59GAZDA Michał 1061POZNAŃMIX27M 4503:35:0302:06:1703:19:5703:37:44.0007:12:47.30+02:34:2710:195,8
60PŁÓCIENNICZAK Jakub 1017WARSZAWAOPEN29M 4604:00:3901:55:5402:56:0203:12:16.4507:12:56.35+02:34:369:066,6
61KOWALSKI Łukasz 1059RODAKIOPEN30M 4704:26:4601:39:4502:04:4202:47:59.4507:14:46.30+02:36:267:577,5
62GAJDA Krzysztof 1031WROCŁAWMIX28M 4803:32:0402:11:3803:24:0203:42:46.8007:14:51.50+02:36:3110:335,7
63BOROWICZ Beata 1108OŁAWAKOBIETY5K 1504:04:2201:55:3802:55:4003:12:08.9007:16:30.95+02:38:109:066,6
64JAREMA Robert 1037LokomotivMajdanCISNAOPEN31M 4904:05:0601:52:2803:13:33.4507:18:39.90+02:40:199:106,5
65KOŁODZIEJ Adrian 1044STRZEGOMOPEN32M 5004:15:3301:50:3002:49:3603:05:49.1007:21:22.20+02:43:028:486,8
66ŁOPATYŃSKA-HUBER Julita 1175Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJKOBIETY6K 1604:10:2101:53:0602:56:2503:11:33.6507:21:55.20+02:43:359:046,6
67SŁODKOWSKI Krzysztof 1020ŚWIDNICAMIX29M 5104:16:3801:53:1202:50:4903:07:24.2007:24:02.90+02:45:428:526,8
68HOJAN Łukasz 1032Night RunnersCHOMĘCICEOPEN33M 5204:19:4301:52:3702:50:2003:05:48.5007:25:31.65+02:47:118:486,8
69SKROBAŃSKA Katarzyna 1005Biegam bo chcęGODZIESZE MAŁEMIX30K 1703:31:2102:21:1003:37:0603:55:34.4507:26:56.15+02:48:3611:095,4
70GRYCMAN Łukasz 1140Sparta Ultra TeamTRZCINICAOPEN34M 5304:24:5101:51:2902:46:4803:02:23.6007:27:14.75+02:48:548:386,9
71MALINOWSKI Robert 1000OLSZANKAOPEN35M 5404:02:0502:00:5403:12:1503:28:59.8507:31:05.30+02:52:459:546,1
72SIETKIEWICZ Piotr 1028WROCŁAWOPEN36M 5504:33:1201:46:0802:44:1902:58:23.8507:31:36.25+02:53:168:277,1
73CHMURKO Michał 1046BlackSheep TeamGLIWICEOPEN37M 5604:10:4802:00:3903:06:1203:21:05.0007:31:53.15+02:53:339:316,3
74RESZKE Łukasz 1053RAKONIEWICEOPEN38M 5704:21:3801:50:5202:52:3303:10:23.1007:32:01.90+02:53:419:016,6
75BASIŃSKI Bartosz 1097Run Team RydzynaRYDZYNAMIX31M 5804:07:0302:05:3003:06:3803:25:05.3007:32:08.65+02:53:489:436,2
76JANAS Kacper 1085BEZRZECZEMIX32M 5904:36:0201:36:5602:27:3402:56:33.0007:32:35.80+02:54:158:227,2
77CHUDY Ariel 1099Run team RydzynaRYDZYNAOPEN39M 6004:07:0102:00:2803:07:0503:25:46.8007:32:48.55+02:54:289:456,2
78MALINIAK Jarosław 1160Wilkszyn RunningWILKSZYNOPEN40M 6103:59:4202:07:4203:11:3903:33:46.3507:33:28.70+02:55:0810:075,9
79IŁOWIECKI Dominik 1002Natural Born RunnersPOZNAŃOPEN41M 6204:24:2301:54:5203:09:32.9507:33:56.30+02:55:368:586,7
80MAĆKOWIAK Maciej 1084Maćkowiak TeamŚREMOPEN42M 6304:14:2802:03:3503:04:2103:19:39.4507:34:08.20+02:55:489:276,3
81KUBICA Krzysztof 1115Kotwica BrzegBRZEGOPEN43M 6404:36:0601:49:1302:45:4502:59:09.6007:35:15.70+02:56:558:297,1
82MARCINKOWSKI Przemysław 1008PROTON GOSTYŃGOSTYŃOPEN44M 6504:14:1701:50:1902:59:3103:21:15.1507:35:32.60+02:57:129:326,3
83WITEK Tomasz 1180KROTOSZYNOPEN45M 6604:15:2901:59:1503:04:1803:20:23.2007:35:52.90+02:57:329:296,3
84RADOSZEK-ZAKRZYŃSKA Barbara 1007CSC Adventure AcademyNOWY TARGKOBIETY7K 1804:18:3402:02:0003:03:5203:19:17.8007:37:52.50+02:59:329:266,4
85KOZIEŁ Krzysztof 1078BARANOWOOPEN46M 6704:43:3101:48:5902:43:2602:58:03.5007:41:34.60+03:03:148:267,1
86PIKUŁA Sebastian 1168DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WLKP.MIX33M 6804:37:3601:52:1402:49:1703:03:58.6507:41:35.25+03:03:158:436,9
87ANDRZEJCZAK Anna 1079NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLOPEN47K 1904:34:1701:56:3202:56:5203:11:08.2507:45:26.20+03:07:069:036,6
88DREKO Krzysztof 1103Turbo TeamWROCŁAWOPEN48M 6904:26:3801:59:1003:02:5603:20:36.0007:47:14.00+03:08:539:306,3
89PAŁKIEWICZ Krzysztof 1141LEGNICAOPEN49M 7004:11:4202:00:2603:15:3903:36:03.3007:47:45.95+03:09:2510:145,9
90MATUSZEK Krzysiu 1186Czarny składOPOLEMIX34M 7104:39:0201:50:3502:53:4603:10:29.0007:49:31.80+03:11:119:016,6
91GARBOWSKI Tomasz 1109JELCZ-LASKOWICEMIX35M 7204:26:4001:59:5303:08:3903:23:38.8507:50:19.50+03:11:599:396,2
92KNAP Anna 1149NOAWROCŁAWMIX36K 2004:27:3302:06:1103:08:5203:29:03.2507:56:36.60+03:18:169:546,1
93CUPER-GANCARSKA Katarzyna 1161WOLA MROKOWSKAMIX37K 2103:58:3802:21:3503:36:2703:58:09.5007:56:48.40+03:18:2811:175,3
94SMIERZCHAŁA Marta 1094PRO366POZNAŃKOBIETY8K 2204:40:5102:00:1303:00:2603:16:13.7507:57:05.05+03:18:449:176,5
95JAGODZIŃSKA Aleksandra 1157OWIŃSKAMIX38K 2303:59:3702:20:2903:36:1203:57:39.1007:57:16.85+03:18:5611:155,3
96STASZEWSKI Darek 11207.bkpowTOMASZÓW MAZOWIECKIOPEN50M 7304:32:3702:00:5803:11:5903:28:38.0008:01:15.85+03:22:559:536,1
97JOŃCZYK Erwin 1088SULWJÓWEKOPEN51M 7404:47:0802:59:1503:15:32.5008:02:40.95+03:24:209:166,5
98RYBKOWSKI Hubert 1075ŻYCHLINOPEN52M 7504:47:3601:58:1702:59:3003:15:39.2008:03:15.50+03:24:559:166,5
99ŚWIERZOWSKA 19 10 1978 Magdalena 1178Jesteśmy od RomkaPOZNAŃMIX39K 2404:30:0302:11:0803:18:0903:35:17.3008:05:20.55+03:27:0010:125,9
100PERENC Michał 1131Carpathian RunnersRZESZÓWOPEN53M 7604:40:4002:00:2903:08:1803:24:41.6008:05:22.50+03:27:029:426,2
101KRAKOWCZYK Adam 1193GLIWICEOPEN54M 7704:30:2902:05:0103:18:2503:36:53.5008:07:23.20+03:29:0310:165,8
102SZUBERT-WALENCZAK Magdalena 1122Team ZabieganeDniWARSZAWAMIX40K 2504:36:0302:13:4003:14:3003:31:20.0008:07:23.60+03:29:0310:006,0
103OLESZEK Magdalena 1107CZELADŹMIX41K 2604:29:3602:13:1803:20:5403:38:04.2508:07:40.35+03:29:2010:205,8
104KRUSZEWSKI Jacek 1102MARKIOPEN55M 7804:24:3801:54:2902:53:1203:43:06.1508:07:44.95+03:29:2410:345,7
105KARMOLIŃSKA-PETA Iwona 1030BIERNAMIX42K 2704:23:2302:14:0203:25:5903:44:41.5508:08:04.95+03:29:4410:385,6
106KORBANEK Emilia 1048POZNAŃMIX43K 2804:44:3002:05:1003:07:0903:25:07.2008:09:37.75+03:31:179:436,2
107DĄBKIEWICZ Dominika 1130Night RunnersOSTRÓW WIELKOPOLSKIKOBIETY9K 2904:51:5002:00:2503:02:3703:18:31.6508:10:22.20+03:32:029:246,4
108FERENC Elżbieta 1151CZĘSTOCHOWAMIX44K 3005:05:0001:58:3902:56:1603:12:18.3508:17:18.65+03:38:589:066,6
109CZARNIK- PECIAK Aleksandra 1111ULKS KARLIK PRZEZCHLEBIEPRZEZCHLEBIEMIX45K 3104:37:3502:14:0003:22:4403:40:33.1508:18:09.00+03:39:4810:275,7
110WOJCIECHOWSKA Aleksandra 1086POZNAŃKOBIETY10K 3205:00:4001:57:3703:01:3303:17:39.2508:18:20.00+03:39:599:226,4
111CIPORA Maciej 1066WROCŁAWOPEN56M 7904:05:1302:36:0103:52:0604:13:29.8008:18:43.60+03:40:2312:005,0
112MALIK Agnieszka 1167ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMIX46K 3300:00:0006:55:4708:02:1908:19:12.9008:19:12.90+03:40:5223:392,5
113KOMAN Michał 1152Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINOPEN57M 8004:47:1902:03:4103:13:4303:31:55.7508:19:15.00+03:40:5410:026,0
114BRASEL Marcin 1154TrigymSZCZECINMIX47M 8104:45:4002:00:1903:16:1003:34:52.9508:20:33.25+03:42:1310:105,9
115STASIAK Łukasz 1133LEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa BiegowaLESZNOOPEN58M 8204:50:2702:07:5803:18:1303:37:15.5508:27:43.25+03:49:2310:175,8
116PRZYBYCIEŃ Krzysztof 1172RADKÓWMIX48M 8305:24:2501:56:3702:50:1003:04:16.0508:28:41.55+03:50:218:436,9
117SZYNDLAREWICZ Tomasz 1137Volvo PolskaDOBRZYKOWICEOPEN59M 8404:36:2002:14:3303:33:2003:52:38.7008:28:58.70+03:50:3811:015,4
118MACIBOCH Paulina 1110WROCŁAWKOBIETY11K 3404:23:0502:23:5503:44:2904:06:57.1008:30:02.40+03:51:4211:425,1
119SYNOWIEC Patryk 1029Destylator Running TeamPOZNAŃOPEN60M 8504:40:3702:15:1303:33:0203:52:19.2508:32:56.40+03:54:3611:005,4
120OLEJNIK Wojciech 1150STRZELCE KRAJEŃSKIEOPEN61M 8605:02:3702:05:1303:12:5203:30:40.1508:33:18.05+03:54:579:596,0
121CZUBAŁA Olga 1045KROPA TEAMWARSZAWAMIX49K 3504:38:5102:19:5103:36:5703:55:48.1508:34:39.30+03:56:1911:105,4
122BURMAJSTER-DĄBROWSKA Anna 1093Ultra laskiWARSZAWAKOBIETY12K 3604:36:2402:30:3503:40:2404:00:21.2008:36:45.50+03:58:2511:235,3
123CZECZOTT Małgorzata 1001SNG WILD DUCKSWARSZAWAKOBIETY13K 3705:19:0802:03:5103:07:2003:23:16.2008:42:24.80+04:04:049:386,2
124HENCLEWSKA Dagmara 1112PRO366POZNAŃMIX50K 3805:04:5002:14:0203:19:1603:37:42.9008:42:33.45+04:04:1310:195,8
125SOSZYŃSKI Piotr 1018Indoory Ursus SromboliWARSZAWAMIX51M 8704:43:3802:14:3403:36:4104:00:04.0508:43:42.80+04:05:2211:225,3
126ŚLESICKI Konstanty 1121KONINMIX52M 8804:52:0302:19:1203:37:0603:56:30.6008:48:34.50+04:10:1411:125,4
127POŁATYŃSKI Daniel 1169CRAZY BIRDSWILKSZYNOPEN62M 8904:47:1802:03:5803:39:3404:01:33.5508:48:52.40+04:10:3211:265,2
128HADUŁA Justyna 1095Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAKOBIETY14K 3905:26:4602:04:0203:07:2003:23:51.9508:50:38.80+04:12:189:396,2
129BOBER Dorota 1127LEGNICAMIX53K 4005:12:1802:07:0003:18:0603:38:52.9508:51:11.85+04:12:5110:225,8
130PODSIEDZIK Marcin 1134CZARNY LASMIX54M 9005:25:1802:02:4903:06:5903:26:31.5508:51:50.45+04:13:309:476,1
131GONERA Kazimierz 1074KB Harcownik Jelcz-LaskowiceMIŁOSZYCEMIX55M 9104:39:1402:29:4603:53:5804:16:53.4508:56:07.90+04:17:4712:104,9
132TOMASIK Andrzej 1118ZIELONA GÓRAOPEN63M 9205:30:3301:59:4003:10:2503:29:24.1008:59:57.15+04:21:379:556,0
133SZENDZIELORZ Marcin 1098SOCIOS SILESIAKNURÓWOPEN64M 9304:53:1002:22:0403:47:0604:07:32.0009:00:42.45+04:22:2211:435,1
134KOMAR Agata 1060OPOLEKOBIETY15K 4105:00:5602:25:0603:40:0604:00:04.2009:01:01.15+04:22:4111:225,3
135MROZIK Mariusz 1166Dzikie Dziki GorzowSZCZECINEKMIX56M 9405:22:2602:14:5203:22:4003:38:55.3009:01:21.35+04:23:0110:225,8
136SZNEJDER Anita 1177Fundacja Kierunek UltraSUWAŁKIMIX57K 4205:28:5402:10:0703:14:2903:32:52.6509:01:46.80+04:23:2610:055,9
137TOMASZEWSKA Monika 1058CHORZÓWMIX58K 4305:04:0602:21:2403:35:5503:57:53.4509:02:00.10+04:23:3911:165,3
138MARCINIAK Katarzyna 1024POZNAŃKOBIETY16K 4404:48:0902:29:1303:52:1304:14:38.5509:02:48.45+04:24:2812:045,0
139BARCZAK Robert 1096Run Team RydzynaRYDZYNAMIX59M 9500:00:0007:39:0708:48:0409:06:46.4009:06:46.40+04:28:2625:542,3
140DREKO Anna 1114AD GroupWROCLAWMIX60K 4505:26:1802:16:0003:28:0803:43:56.2509:10:15.10+04:31:5410:365,7
141JEŻ Paweł 1009SNG WILD DUCKS IIJÓZEFOSŁAWOPEN65M 9600:00:0007:46:0008:52:5609:10:31.8009:10:31.80+04:32:1126:052,3
142MILKOWSKA Justyna 1190Decathlon Rybnik & PrzyjacieleRYBNIKMIX61K 4604:35:1302:39:4904:12:5304:35:41.1509:10:54.55+04:32:3413:034,6
143JÓZEF Marek 1132KATOWICEMIX62M 9704:58:2702:26:0303:51:4604:13:05.9009:11:33.45+04:33:1311:595,0
144RAKOWSKA Dorota 1070Radzymin Run TeamRADZYMINMIX63K 4704:52:0202:41:1604:02:3304:21:36.2509:13:38.60+04:35:1812:234,8
145NOWAK Filip 1128Night Runners Ostrów WielkopolskiKALISZOPEN66M 9805:09:1302:24:0803:47:0504:07:51.3009:17:04.40+04:38:4411:445,1
146KUBICKI Robert 1064ZIELONA GÓRAOPEN67M 9905:17:2702:25:4303:42:2904:02:51.8009:20:19.45+04:41:5911:305,2
147JUSZCZYK Joanna 1034Gosław Sport CenterWODZISŁAW ŚLĄSKIMIX64K 4804:44:0002:49:2504:12:4604:37:14.5509:21:15.30+04:42:5513:084,6
148KRÓL-KRAJEWSKA Agnieszka Hortensja 1004Night runnersPOTASZEMIX65K 4905:26:0002:24:2803:37:5703:58:33.1009:24:33.60+04:46:1311:185,3
149KROSZKA Beata 1087WARSZAWAKOBIETY17K 5005:05:3502:37:4304:00:0304:21:17.5009:26:53.25+04:48:3312:224,8
150HETEL Adam 1105Klub biegacza RTV Euro AGDBYDGOSZCZOPEN68M 10005:22:0902:28:0003:49:3804:09:13.6009:31:23.55+04:53:0311:485,1
151NETOLICKÝ Martin 1014BRNOOPEN69M 10105:26:4102:23:4403:41:3604:05:01.5509:31:43.00+04:53:2211:365,2
152ZNAMIROWSKA Małgorzata 1081WROCŁAWMIX66K 5105:05:0302:47:5304:08:2204:26:50.1509:31:53.25+04:53:3312:384,7
153SUCHY Bartosz 1116PASTERKAMIX67M 10205:20:5502:18:0203:52:0904:11:53.8009:32:49.20+04:54:2911:565,0
154SWOREK Basia 1187Biegowe WiórkiWRZEŚNIAMIX68K 5200:00:0002:12:4209:09:2009:34:33.9009:34:33.90+04:56:1327:132,2
155ŁOPATKA Piotr 1117TULCEOPEN70M 10300:00:0007:55:3309:16:3109:38:03.2009:38:03.20+04:59:4327:232,2
156OPIOŁA Grzegorz 1101Elektropartner Ząbkowice ŚląskieZĄBKOWICE ŚLĄSKIEOPEN71M 10405:08:5502:38:0304:12:2004:33:04.5509:42:00.30+05:03:4012:564,6
157SENIÓW Joanna 1148POZNAŃKOBIETY18K 5304:42:2702:14:4103:28:52+03:37:2010:235,8
158PIASKOWSKA-NOGA Aleksandra 1123ZGIERZMIX69K 5405:15:2102:39:5804:16:16+04:57:3812:444,7
159KRZECZKOWSKI Roman 1080CUDO KOMBUCHA TEAMŚWIDNICAOPEN72M 10500:00:0002:20:1608:51:34+04:17:3426:262,3
160DOJS Aleksandra 1023Night Runners PoznańPOZNAŃKOBIETY19K 5500:00:0008:06:3609:29:36+04:55:3628:202,1
161SOKOŁOWSKI Artur 1124Team ZabieganeDniOTWOCKMIX70M 10600:00:0008:06:4009:34:46+05:00:4628:352,1
162BIS Marcin 1073Wierzbicki Running ProjectGORZÓW WIELKOPOLSKIMIX71M 10700:00:0002:19:10+11:085,4
163PASZKE Maciej 1162BisturiTORUŃOPEN73M 10800:00:0002:21:41+11:205,3
164CAŁKA Agnieszka 1069Radzymin Run TeamRADZYMINMIX72K 5600:00:00   
Niesklasyfikowani
SADOWSKI Michał 1026#CrazyTeamKRAKÓWMIXDNF DNF DNF DNF DNF--
ROGOZIŃSKA Barbara 1019POZNAŃMIXDNF DNF DNF DNF DNF--
WOJTOŃ Małgorzata 1025Poranny PatrolKRAKÓWKOBIETYDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 167 wynik(ów)