SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ETAP 3
Kudowski Festiwal Biegowy 2022
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-04-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 24 km
Zgłoszonych : 198
Wystartowało : 162
Nie ukończyło : 8
Ukończyło : 154
Na trasie : 7
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuBłędne Skały
9.2km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
25km
Czas
brutto
25km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1BRÝDL Pavel 1164TRUTNOVOPEN1M 104:37:492022-04-09 11:07:4901:12:3001:53:26.9006:31:16.80 4:3213,2
2ŠOLC Vítězslav 1051BK NáchodMACHOVOPEN2M 204:40:322022-04-09 11:10:3201:12:3701:53:51.2006:34:24.10+00:03:074:3313,2
3PAZDAN Piotr 1129KOWARYOPEN3M 300:00:0006:33:5007:17:54.3007:17:54.30+00:46:3717:303,4
4NOWAK Przemysław 1183Coccolino TeddysDZIERŻONIÓWOPEN4M 405:06:392022-04-09 11:36:3901:28:2302:14:25.9507:21:05.20+00:49:485:2211,2
5ŁUŻNY Bartłomiej 1144KRAKÓWOPEN5M 500:00:0006:42:0907:22:50.3007:22:50.30+00:51:3317:423,4
6WAŻNY Jacek 1182Banda GrudniaLUBLINOPEN6M 605:24:252022-04-09 11:54:2501:18:2402:01:55.0507:26:20.65+00:55:034:5212,3
7MAZERSKI Bartosz 1006LKS Zantyr SztumMALBORKOPEN7M 705:12:342022-04-09 11:42:3402:24:51.9507:37:26.05+01:06:095:4710,4
8ADLER Łukasz 1174Lesz NO Limits RunnersWILKOWICEOPEN8M 805:43:322022-04-09 12:13:3201:23:0902:06:35.0507:50:07.65+01:18:505:0311,8
9FILIPEK Paweł 1156biegusiem.plWARSZAWAOPEN9M 905:40:002022-04-09 12:10:0001:25:5002:12:59.9507:53:00.60+01:21:435:1911,3
10RUTKOWSKI Maciej 1076Ultra Diabły Team LubrzaZARZYŃOPEN10M 1005:42:562022-04-09 12:12:5601:30:3302:26:59.1008:09:55.90+01:38:395:5210,2
11KUŚMIDER Kuba 1027PIKULICEOPEN11M 1105:55:192022-04-09 12:25:1901:29:2502:15:27.6008:10:47.50+01:39:305:2511,1
12PISAREK Maciej 1176ŁOZINAOPEN12M 1205:49:002022-04-09 12:19:0001:30:3202:24:38.6508:13:39.40+01:42:225:4710,4
13BIERNACKA Katarzyna 1135SBRT WrocławWROCŁAWOPEN13K 105:48:412022-04-09 12:18:4101:37:2802:31:04.9508:19:46.30+01:48:296:029,9
14KOWALIK Andrzej 1197ADRUNALINEOPEN14M 1306:08:392022-04-09 12:38:3901:26:5702:14:35.5008:23:14.70+01:51:575:2311,1
15ADAMCZYK Emanuela 1089#biegiemwlasPOZNAŃOPEN15K 205:53:302022-04-09 12:23:3001:37:3102:30:03.8008:23:34.65+01:52:176:0010,0
16KULCHYTSKYI Yehor 1035KRAKÓWOPEN16M 1406:14:592022-04-09 12:44:5901:24:5702:12:46.9508:27:46.10+01:56:295:1811,3
17OLSZEWSKA Oszi 1104GKS BARAKA-OPEN17K 305:34:572022-04-09 12:04:5701:56:1503:02:19.5008:37:16.55+02:05:597:178,2
18BAŁYS Katarzyna 1065STRONIE ŚLĄSKIEOPEN18K 406:15:502022-04-09 12:45:5001:31:3202:24:07.4008:39:58.05+02:08:415:4510,4
19ROSZAK Robert 1143Runner's PowerPYSZĄCAOPEN19M 1506:13:332022-04-09 12:43:3301:29:4002:28:18.6008:41:52.45+02:10:355:5510,1
20BIEŃ Magdalena 1038Woźniak Running Team CK BabciePOZNAŃOPEN20K 505:51:582022-04-09 12:21:5801:53:2002:58:18.3508:50:16.70+02:18:597:078,4
21SKÓRA Anastazja 1184#sobasteamWROCŁAWOPEN21K 600:00:0007:49:5708:50:39.0008:50:39.00+02:19:2221:132,8
22MANJURA Tomasz 1192CSC Adventure AcademyCHORZÓWOPEN22M 1606:38:482022-04-09 13:08:4801:24:5402:14:09.8008:52:57.80+02:21:415:2111,2
23WYSOKIŃSKI Konrad 1041Mesmerik RunnersPIASECZNOOPEN23M 1706:44:222022-04-09 13:14:2201:24:2502:15:08.5008:59:30.55+02:28:135:2411,1
24GOLIŃCZAK Michał 1165GRODKÓWOPEN24M 1806:36:302022-04-09 13:06:3001:31:2002:25:48.9009:02:19.65+02:31:025:4910,3
25URBAN Daniel 1142SenteWROCŁAWOPEN25M 1906:20:332022-04-09 12:50:3301:45:4302:44:08.1509:04:41.50+02:33:246:339,1
26BONIEC Gabriela 1185Nadleśnictwo LipinkiŻARYOPEN26K 706:12:482022-04-09 12:42:4801:51:2202:52:14.6509:05:03.00+02:33:466:538,7
27KOLENDA Krzysztof 1153Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINOPEN27M 2006:43:402022-04-09 13:13:4001:31:4502:25:30.2009:09:11.10+02:37:545:4910,3
28SZEWCZENKO Agnieszka 1179BOLESŁAWIECOPEN28K 806:06:042022-04-09 12:36:0401:57:2403:04:30.5509:10:34.90+02:39:187:228,1
29PRELICH Tomasz 1195Dabex BoltKRAKÓWOPEN29M 2106:46:002022-04-09 13:16:0001:29:2002:26:41.3009:12:42.25+02:41:255:5210,2
30CICHOWSKI Wojciech 1125140MINUT.PLPRZYGODZICEOPEN30M 2206:51:082022-04-09 13:21:0801:30:5702:23:35.8509:14:44.40+02:43:275:4410,4
31GOŁĘBIEWSKA Anna 1189KŁODZKOOPEN31K 906:01:342022-04-09 12:31:3402:06:4403:18:12.5509:19:46.55+02:48:297:557,6
32KOGUT Stanisław 1010ŚWIDNICAOPEN32M 2306:32:112022-04-09 13:02:1101:44:1702:49:24.2009:21:35.70+02:50:186:468,9
33KURAŚ Szymon 1082NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLOPEN33M 2406:55:592022-04-09 13:25:5901:31:5402:28:10.6509:24:09.85+02:52:535:5510,1
34BIHUN Natalia 1171NOAWROCŁAWOPEN34K 1006:40:352022-04-09 13:10:3501:47:0302:48:44.0009:29:19.00+02:58:026:448,9
35NIŻEWSKI Paweł 1139KrakowiakUltraTeamCZAPURYOPEN35M 2506:51:172022-04-09 13:21:1701:43:4502:40:08.7009:31:26.10+03:00:096:249,4
36RATAJCZAK Hubert 1056Bieganie na Śniadanie 2ŚMIGIELOPEN36M 2606:46:462022-04-09 13:16:4601:46:3702:44:40.3509:31:27.15+03:00:106:359,1
37KUŁAKOWSKA Małgorzata 1043Świdnicka Grupa BiegowaŚWIDNICAOPEN37K 1106:40:022022-04-09 13:10:0201:50:1802:53:55.3509:33:57.75+03:02:406:578,6
38KARWACKI Grzegorz 1016WAŁBRZYCHOPEN38M 2706:48:362022-04-09 13:18:3601:44:4402:46:53.4009:35:30.20+03:04:136:409,0
39KARATKOW Ewa 1100RADKOWOPEN39K 1206:30:492022-04-09 13:00:4901:58:2803:05:47.2009:36:36.75+03:05:197:258,1
40STACHNIK Łukasz 1194NOAWROCŁAWOPEN40M 2807:01:082022-04-09 13:31:0801:45:0302:43:51.1009:44:59.85+03:13:436:339,2
41GDULA Jakub 1067POZNAŃOPEN41M 2906:53:372022-04-09 13:23:3701:48:3502:51:23.0009:45:00.00+03:13:436:518,8
42PISKORZ Robert 1083POLKOWICEOPEN42M 3006:58:162022-04-09 13:28:1601:46:0602:49:38.6509:47:55.30+03:16:386:478,8
43KACZMAREK Tomasz 1059ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEN43M 3107:15:202022-04-09 13:45:2001:36:4302:32:59.9509:48:20.15+03:17:036:079,8
44SUSZ Marian 1159Grzmotomocni SobótkaSOBÓTKAOPEN44M 3207:06:182022-04-09 13:36:1801:43:4802:42:17.2009:48:35.85+03:17:196:299,2
45SZARADOWSKI Marcin 1091Orły JezusaSWIDNICAOPEN45M 3307:06:022022-04-09 13:36:0201:44:2402:42:37.0009:48:39.50+03:17:226:309,2
46NYKIEL Marlena 1145MYSŁOWICEOPEN46K 1306:41:352022-04-09 13:11:3501:59:2203:08:21.0509:49:56.90+03:18:407:328,0
47TRZCIONKA Maciej 1046BlackSheep teamRZECZYCEOPEN47M 3407:31:552022-04-09 14:01:5501:28:3302:18:19.1009:50:14.70+03:18:575:3110,8
48BĄK Artur 1092FC po 40-tceKRAKÓWOPEN48M 3507:05:512022-04-09 13:35:5101:45:5202:45:14.0009:51:05.30+03:19:486:369,1
49LITWIN Monika 1170PASIKUROWICEOPEN49K 1407:07:102022-04-09 13:37:1001:46:4302:47:04.8009:54:15.00+03:22:586:409,0
50SZOPA Marek 1168DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WLKP.OPEN50M 3607:41:402022-04-09 14:11:4001:29:4502:18:22.2510:00:02.40+03:28:455:3210,8
51CYWIŃSKI Paweł 1036AKGŁÓDŹOPEN51M 3702:30:002022-04-09 09:00:0006:07:4507:32:18.6510:02:18.65+03:31:0118:053,3
52ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1037Vege RunnersKRAKÓWOPEN52M 3807:18:432022-04-09 13:48:4301:47:0202:48:49.9010:07:33.25+03:36:166:458,9
53CENIUCH Magdalena 1155Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINOPEN53K 1507:04:492022-04-09 13:34:4901:54:4903:04:04.1010:08:54.00+03:37:377:218,1
54SOJKA Jakub 1160Wilkszyn RunningWILKSZYNOPEN54M 3907:33:322022-04-09 14:03:3201:38:3902:35:28.7010:09:01.10+03:37:446:139,6
55GNITECKA Katarzyna 1175Kudowianka RunKUDOWA ZDRÓJOPEN55K 1600:00:0009:12:0710:09:48.2510:09:48.25+03:38:3124:232,5
56DUDEK Krzysztof 1055Strzegomska DwunastkaUDANINOPEN56M 4006:55:362022-04-09 13:25:3602:01:1203:15:08.3010:10:44.40+03:39:277:487,7
57RECZYŃSKI Marcin 1044DOBROMIERZOPEN57M 4107:21:262022-04-09 13:51:2601:49:2302:50:51.9010:12:18.00+03:41:016:508,8
58KĘDZIORA Jacek 1057Bieganie na Śniadanie 1ŚMIGIELOPEN58M 4207:06:312022-04-09 13:36:3101:58:0003:06:11.8010:12:42.90+03:41:267:268,1
59MAĆKOWIAK Michał 1084Maćkowiak TeamŚREMOPEN59M 4307:34:102022-04-09 14:04:1001:42:0102:39:14.9510:13:25.55+03:42:086:229,4
60GIERSZEWSKI Cezary 1181Fundacja Kierunek UltraOLECKOOPEN60M 4406:57:592022-04-09 13:27:5902:02:0503:15:40.4010:13:40.20+03:42:237:497,7
61JAGODZKI Daniel 1050KIELCEOPEN61M 4507:03:012022-04-09 13:33:0101:58:2503:10:56.1510:13:57.30+03:42:407:387,9
62WICHUŁA Łukasz 1103Ronal TeamRAKÓWOPEN62M 4607:47:182022-04-09 14:17:1801:35:1602:28:47.0510:16:05.25+03:44:485:5710,1
63ANDRZEJCZAK Łukasz 1079NKB Chyży Nowy TomyślNOWY TOMYŚLOPEN63M 4707:45:282022-04-09 14:15:2801:35:2402:34:17.2510:19:45.60+03:48:286:109,7
64KNACH Marta 1020ŚWIEBODZICEOPEN64K 1707:24:052022-04-09 13:54:0501:56:2302:58:45.3010:22:50.40+03:51:337:098,4
65RABIEGA Monika 1138#BiegajLesznoLESZNOOPEN65K 1807:09:432022-04-09 13:39:4302:05:5303:13:41.2010:23:24.90+03:52:087:447,7
66MASŁOWSKI Robert 1053ŚWIDNICAOPEN66M 4807:32:042022-04-09 14:02:0401:47:2302:52:17.5010:24:22.35+03:53:056:538,7
67BEDNARCZYK Paweł 1140Sparta Ultra TeamBABKIOPEN67M 4907:27:172022-04-09 13:57:1701:52:2502:57:56.8010:25:14.75+03:53:577:078,4
68INDULSKA-SAŁDACZ Edyta 1108WROCŁAWOPEN68K 1907:16:362022-04-09 13:46:3602:01:2903:10:18.9010:26:54.90+03:55:387:367,9
69BASZAK Ewa 1196STRACHÓWOPEN69K 2007:08:152022-04-09 13:38:1502:08:4803:20:31.6010:28:47.00+03:57:308:017,5
70KWIATKOWSKI Paweł 1000PISARZOWICEOPEN70M 5007:31:092022-04-09 14:01:0901:53:5602:58:22.8510:29:32.70+03:58:157:088,4
71STANKIEWICZ Paweł 1028WROCŁAWOPEN71M 5107:31:432022-04-09 14:01:4301:52:5702:58:43.4510:30:26.50+03:59:097:088,4
72WALEŃSKI Maciej 1008PROTON GOSTYŃPIASKIOPEN72M 5207:35:352022-04-09 14:05:3501:50:1402:57:11.9010:32:47.50+04:01:307:058,5
73SKROBAŃSKA Laura 1005Biegam bo chcęGODZIESZE MAŁEOPEN73K 2107:27:002022-04-09 13:57:0002:01:5203:05:48.6010:32:49.45+04:01:327:258,1
74MASŁOWIEC Bartosz 1136WROCŁAWOPEN74M 5306:59:552022-04-09 13:29:5503:35:47.6010:35:43.30+04:04:268:377,0
75PADOŁ Krzysztof 1157OWINSKAOPEN75M 5407:57:222022-04-09 14:27:2201:43:3702:39:10.3010:36:32.85+04:05:166:229,4
76RACZKOWSKI Wojciech 1115Kotwica BrzegMĄKISZYCEOPEN76M 5507:35:172022-04-09 14:05:1701:53:0803:02:23.5010:37:41.45+04:06:247:178,2
77PUTOWSKI Maciej 1032Night RunnersMOSINAOPEN77M 5607:25:362022-04-09 13:55:3601:59:0003:12:41.0510:38:17.20+04:07:007:427,8
78KOZANECKA Weronika 1061SŁUBICEOPEN78K 2207:12:492022-04-09 13:42:4902:10:2703:25:34.2010:38:23.85+04:07:078:137,3
79SYPNIEWSKI Szymon 1099Run team RydzynaLESZNOOPEN79M 5707:32:522022-04-09 14:02:5201:57:2603:06:14.6510:39:07.45+04:07:507:268,1
80HAJEWSKI Tomasz 1017CIESZYNOPEN80M 5807:12:582022-04-09 13:42:5802:07:3803:30:42.8510:43:41.65+04:12:248:257,1
81ODOLAK Piotr 1088SULEJÓWEKOPEN81M 5908:02:432022-04-09 14:32:4301:42:4402:42:35.2010:45:18.50+04:14:016:309,2
82SKRZYPEK Sławomir 1120CZECHOWICE DZIEDZICEOPEN82M 6008:01:212022-04-09 14:31:2101:40:0002:43:59.7510:45:21.30+04:14:046:339,1
83KAWA Krzysztof 1180POZNAŃOPEN83M 6107:35:552022-04-09 14:05:5502:00:4703:13:53.4010:49:49.25+04:18:327:457,7
84ŻYGIEŁO Monika 1085SZCZECINOPEN84K 2307:32:412022-04-09 14:02:4102:08:2303:17:26.2010:50:07.50+04:18:507:537,6
85PAŁKIEWICZ Wojciech 1141ŚWIDNICAOPEN85M 6207:47:482022-04-09 14:17:4801:51:4803:03:59.7510:51:48.15+04:20:317:218,2
86BARWIŃSKI Jarosław 1109JELCZ-LASKOWICEOPEN86M 6307:50:232022-04-09 14:20:2301:57:2403:02:34.6510:52:58.50+04:21:417:188,2
87RZESZOTARSKI Tomasz 1075KONINOPEN87M 6408:03:162022-04-09 14:33:1601:49:2302:51:04.8010:54:21.55+04:23:046:508,8
88STYCZEŃ Grzygorz 1107Biegowa KuźniaBYTOMOPEN88M 6508:07:432022-04-09 14:37:4301:49:0802:46:51.3010:54:34.50+04:23:176:409,0
89NIZAR Wioletta 1007CSC Adventure AcademyTARNOWSKIE GÓRYOPEN89K 2407:38:032022-04-09 14:08:0302:08:0903:16:47.0010:54:50.50+04:23:337:527,6
90CZYCZ Mateusz 1131Carpathian RunnersBŁAŻOWAOPEN90M 6608:05:272022-04-09 14:35:2701:47:0802:49:24.9510:54:52.20+04:23:356:468,9
91MARCINIAK Maciej 1178Jesteśmy od RomkaSZRENIAWAOPEN91M 6708:05:252022-04-09 14:35:2501:49:2702:49:57.2010:55:23.00+04:24:066:478,8
92SPRINGER Marta 1023Night Runners PoznańPOZNAŃOPEN92K 2506:53:062022-04-09 13:23:0602:39:1704:05:45.9010:58:52.80+04:27:369:496,1
93PLACKOWSKI Mikołaj 1002Fabryka FormyPOZNANOPEN93M 6807:33:592022-04-09 14:03:5902:11:4903:25:47.9010:59:47.05+04:28:308:137,3
94BŁESNOWSKI Krzysztof 1133LEŚNE DZIKI Przyjacielska Gupa BiegowaŚMIGIELOPEN94M 6908:27:552022-04-09 14:57:5501:37:4802:34:48.0511:02:43.60+04:31:266:119,7
95STASZEWSKI Piotr 1078PRO366POZNAŃOPEN95M 7007:43:592022-04-09 14:13:5902:08:3203:18:54.5011:02:54.10+04:31:377:577,5
96LEWALD Michał 1102WROCŁAWOPEN96M 7108:07:522022-04-09 14:37:5201:50:4402:55:20.8511:03:12.95+04:31:567:008,6
97NOWAKOWSKA Magdalena 1146KATOWICEOPEN97K 2607:08:492022-04-09 13:38:4902:24:2303:55:09.1011:03:58.10+04:32:419:246,4
98WOŹNICA Robert 1151MIKOŁÓWOPEN98M 7208:17:242022-04-09 14:47:2401:49:5602:51:10.9011:08:35.40+04:37:186:508,8
99DZIEKANOWSKA Maria 1149NOAWROCŁAWOPEN99K 2707:56:292022-04-09 14:26:2902:00:4803:13:14.4011:09:43.55+04:38:267:437,8
100KIRILENKO Aneta 1001SNG WILD DUCKSMARKIOPEN100K 2808:42:282022-04-09 15:12:2801:41:1602:31:55.9511:14:24.15+04:43:076:049,9
101LANCMAN Michał 1152Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINOPEN101M 7308:19:172022-04-09 14:49:1701:57:2202:55:33.9511:14:51.35+04:43:347:018,5
102PIASKOWSKI Marcin 1137Volvo PolskaNADOLICE WIELKIEOPEN102M 7408:29:012022-04-09 14:59:0101:50:1102:49:34.8511:18:36.65+04:47:196:468,8
103MIKULSKI Łukasz 1066BŁONIEOPEN103M 7508:18:462022-04-09 14:48:4601:50:3303:02:13.7011:21:00.60+04:49:437:178,2
104FRANKOWSKA Katarzyna 1094PRO366POZNAŃOPEN104K 2907:57:082022-04-09 14:27:0802:06:1703:24:10.2511:21:18.75+04:50:018:107,3
105REDEK Sylwia 1122Team ZabieganeDniWARSZAWAOPEN105K 3008:07:282022-04-09 14:37:2802:04:2903:16:07.5511:23:36.40+04:52:197:507,6
106MICHALA Magdalena 1186Czarny składOPOLEOPEN106K 3107:49:362022-04-09 14:19:3602:14:5203:35:03.5011:24:39.85+04:53:238:367,0
107HNATIUK Anna 1110Matner Running TeamWROCŁAWOPEN107K 3208:30:182022-04-09 15:00:1801:53:3702:55:06.7011:25:25.50+04:54:087:008,6
108MIELCZAREK Grzegorz 1111ULKS KARLIK PRZEZCHLEBIEOPOLEOPEN108M 7608:18:112022-04-09 14:48:1101:53:5703:10:36.2511:28:47.90+04:57:317:377,9
109BARTKOWIAK Iwona 1097Run Team RydzynaLESZNOOPEN109K 3307:32:132022-04-09 14:02:1302:31:0703:59:09.8511:31:23.40+05:00:069:336,3
110RYBKOWSKA Ewa 1086ŻYCHLINOPEN110K 3408:18:252022-04-09 14:48:2502:08:1703:15:58.6511:34:24.10+05:03:077:507,7
111SADOWSKA Monika 1093Ultra laskiWARSZAWAOPEN111K 3508:42:152022-04-09 15:12:1501:49:5702:53:19.1011:35:34.65+05:04:176:558,7
112JASKÓLSKA Joanna 1030POZNAŃOPEN112K 3608:08:122022-04-09 14:38:1202:14:3803:28:07.6011:36:19.65+05:05:028:197,2
113KUROWSKI Michał 1193GLIWICEOPEN113M 7708:07:252022-04-09 14:37:2502:14:2203:30:42.2011:38:08.10+05:06:518:257,1
114BARCIKOWSKI Łukasz 1045KROPA TEAMWARSZAWAOPEN114M 7808:34:422022-04-09 15:04:4201:58:4603:05:42.6511:40:24.75+05:09:077:258,1
115STACHOWIAK Danuta 1048ROKIETNICAOPEN115K 3708:09:402022-04-09 14:39:4002:13:1903:32:42.5511:42:23.45+05:11:068:307,1
116KISILEWICZ Marek 1114NOAWROCLAWOPEN116M 7909:10:212022-04-09 15:40:2101:39:4002:32:18.4011:42:40.20+05:11:236:059,8
117MOTULEWSKI Tomasz 1177Fundacja Kierunek UltraOKUNIOWIECOPEN117M 8009:02:082022-04-09 15:32:0801:50:1502:52:15.1011:54:23.55+05:23:066:538,7
118KAŁUŻNY Wojciech 1080ŚWIDNICAOPEN118M 8109:12:162022-04-09 15:42:1601:43:5502:42:28.7511:54:45.30+05:23:286:299,2
119NOWICKI Miłosław 1161WOŁOMINOPEN119M 8207:56:532022-04-09 14:26:5302:11:0504:05:22.9012:02:16.80+05:31:009:486,1
120KORDYLEWSKA Marlena 1121KONINOPEN120K 3808:48:392022-04-09 15:18:3902:06:3603:14:16.0012:02:55.55+05:31:387:467,7
121STOŁOWSKA Natalia 1031WROCŁAWOPEN121K 3907:14:552022-04-09 13:44:5503:01:3304:48:46.8012:03:42.70+05:32:2511:335,2
122LISOWSKI Maciej 1029Destylator Running TeamKIEŁCZÓWOPEN122M 8308:33:052022-04-09 15:03:0502:04:5303:32:24.7012:05:30.65+05:34:138:297,1
123KRAWCZYK Anna 1130Night RunnersGORZYCE WIELKIEOPEN123K 4008:10:262022-04-09 14:40:2602:26:2603:55:24.4012:05:50.75+05:34:339:246,4
124MACHULIK Marek 1190Decathlon Rybnik & PrzyjacieleRYBNIKOPEN124M 8409:10:592022-04-09 15:40:5901:50:4602:58:12.4012:09:12.25+05:37:557:078,4
125MARCZAK 22 07 1976 Agnieszka 1112PRO366POZNAŃOPEN125K 4108:42:392022-04-09 15:12:3902:13:0503:26:50.5512:09:29.70+05:38:128:167,3
126FATYGA Rafał 1058CHORZÓWOPEN126M 8509:02:162022-04-09 15:32:1601:57:5403:14:06.3012:16:22.85+05:45:067:457,7
127ADAMCZYK-NOWAK Beata 1087BYTOMOPEN127K 4209:27:012022-04-09 15:57:0101:51:2002:49:33.4512:16:34.85+05:45:186:468,8
128MARCINKOWSKI Michał 1096Run Team RydzynaRYDZYNAOPEN128M 8609:06:562022-04-09 15:36:5601:59:2703:12:16.6512:19:12.70+05:47:557:417,8
129KORCZYŃSKA-FAJER Paulina 1148TARNOWSKIE GÓRYOPEN129K 4308:30:472022-04-09 15:00:4702:21:4203:51:42.3512:22:30.20+05:51:139:166,5
130WÓJCIK Katarzyna 1154Fizjobiegacze SzczecinDOBRAOPEN130K 4408:20:392022-04-09 14:50:3900:56:4502:00:0004:03:47.2512:24:26.60+05:53:094:5712,1
131OGRODNIK Anna 1090Zakochaj się w BieganiuWROCŁAWOPEN131K 4506:59:022022-04-09 13:29:0203:46:0405:32:12.5012:31:14.90+05:59:5813:174,5
132JAKÓBCZYK Ewelina 1073BiegamBoLubię - GorzówGORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN132K 4600:00:0011:17:4112:33:39.7012:33:39.70+06:02:2230:082,0
133SAWICKI Bartosz 1166SANTOKOPEN133M 8709:01:392022-04-09 15:31:3902:15:5103:32:00.3512:33:39.80+06:02:238:287,1
134PTAK Arkadiusz 1169CRAZY BIRDSWILKSZYNOPEN134M 8808:48:592022-04-09 15:18:5902:20:5803:44:59.7512:33:59.55+06:02:428:596,7
135GRZYWNA Przemysław 1098SOCIOS SILESIAKNURÓWOPEN135M 8909:00:472022-04-09 15:30:4702:17:1103:36:18.7012:37:05.80+06:05:498:396,9
136DOBROWOLSKI Łukasz 1127GOCZAŁKÓWOPEN136M 9008:51:142022-04-09 15:21:1402:21:5403:46:26.9512:37:41.90+06:06:259:036,6
137PAWŁOWICZ Dorota 1018KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAOPEN137K 4708:44:132022-04-09 15:14:1302:34:3903:57:35.9012:41:49.00+06:10:329:306,3
138GONERA-BATOR Anna 1074KB Harcownik Jelcz-LaskowiceNADOLICE WIELIEOPEN138K 4808:56:122022-04-09 15:26:1202:25:4903:50:26.0012:46:38.10+06:15:219:136,5
139SKOCZYLAS Kacper 1150Fizjobiegacze SzczecinSZCZECINOPEN139M 9108:33:242022-04-09 15:03:2402:28:5204:14:49.0512:48:13.05+06:16:5610:115,9
140JÓZEF Dorota 1132KATOWICEOPEN140K 4909:11:372022-04-09 15:41:3702:15:5203:39:39.1512:51:16.70+06:19:598:476,8
141KOSSOK- ZAWADA Marta 1095Cała Oleśnica BiegaOLEŚNICAOPEN141K 5008:51:302022-04-09 15:21:3002:35:4204:00:16.5512:51:47.10+06:20:309:366,2
142KOWALCZYK Anna 1134CZARNY LASOPEN142K 5108:53:182022-04-09 15:23:1802:32:3504:02:57.9012:56:16.65+06:24:599:436,2
143GOŁĘBIOWSKI Mariusz 1117CZOŁOWOOPEN143M 9209:38:142022-04-09 16:08:1402:03:0303:18:35.7012:56:50.55+06:25:337:567,6
144MONCZYŃSKA Małgorzata 1024POZNAŃOPEN144K 5209:03:372022-04-09 15:33:3702:26:5003:53:42.0012:57:19.30+06:26:029:206,4
145BLACHOWSKI Jacek 1064ZIELONA GÓRAOPEN145M 9309:20:342022-04-09 15:50:3402:19:1303:36:54.5512:57:29.15+06:26:128:406,9
146KOMADA Wojciech 1116PASTERKAOPEN146M 9409:32:532022-04-09 16:02:5302:05:5403:25:07.1512:58:00.45+06:26:438:127,3
147KIELAR Jakub 1101Elektropartner Ząbkowice ŚląskieZĄBKOWICE ŚLĄSKIEOPEN147M 9509:42:042022-04-09 16:12:0403:19:10.0013:01:14.65+06:29:577:587,5
148WARDAK Agnieszka 1068Radzymin Run TeamRADZYMINOPEN148K 5300:00:0011:28:1313:01:32.1513:01:32.15+06:30:1531:151,9
149WARDAK Tomasz 1069Radzymin Run TeamRADZYMINOPEN149M 9600:00:0013:01:32.2013:01:32.20+06:30:1531:151,9
150ABRAMCZYK Patrycja 1070Radzymin Run TeamRADZYMINOPEN150K 5409:13:452022-04-09 15:43:4502:27:3803:49:40.1513:03:25.15+06:32:089:116,5
151BABIŃSKA Malwina 1172RADKÓWOPEN151K 5508:28:522022-04-09 14:58:5203:04:1204:53:07.3013:21:59.40+06:50:4211:435,1
152WOJCIECHOWSKI Andrzej 1128Night Runners Ostrów WielkopolskiKALISZOPEN152M 9700:00:0013:36:18.4513:36:18.45+07:05:0132:391,8
153MIKÓŁKA Monika 1034Gosław Sport CenterWODZISŁAW ŚLĄSKIOPEN153K 5609:24:032022-04-09 15:54:0302:37:1804:12:23.2513:36:26.70+07:05:0910:055,9
154ZARKOWA Denitsa 1004POZNAŃOPEN154K 5709:24:382022-04-09 15:54:3802:48:3604:20:59.7013:45:38.30+07:14:2110:265,7
155MIODUSZEWSKI Mariusz 1167LESZNOWOLAOPEN155M 9808:18:302022-04-09 14:48:3001:58:28+04:26:3912:524,7
156SŁOCIŃSKA Natasza 1187Biegowe WiórkiPOZNAŃOPEN156K 5809:33:502022-04-09 16:03:5002:51:09+06:34:4018:363,2
157CZAPIEWSKI Dariusz 1191BIERUŃOPEN157M 9900:00:0009:21:55+03:31:3561:041,0
158JASEK Maciej 1118ZIELONA GÓRAOPEN158M 10000:00:0012:08:44+06:18:2479:120,8
159LUBAŃSKI Mateusz 1124Team ZabieganeDniJÓZEFÓWOPEN159M 10100:00:0012:08:59+06:18:3979:140,8
160NETOLICKÝ Martin 1014BRNOOPEN160M 10209:31:422022-04-09 16:01:42   
161MYSZYWODA Monika 1081WROCŁAWOPEN161K 5909:31:562022-04-09 16:01:56   
Niesklasyfikowani
MARCINIAK Renata 1113ZBRUDZEWOOPENDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 162 wynik(ów)