SZTAFETA GÓRSKA - SOLO
Kudowski Festiwal Biegowy 2022
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-04-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 75,4 km
Zgłoszonych : 295
Wystartowało : 255
Nie ukończyło : 87
Ukończyło : 168
Na trasie : 6
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 10km | 16.6km | 25km | 41.6km | 51km | 66km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBłędne Skały
10km
Nad U Zabiteho
16.6km
Z1_Hvezda
25km
Nad U Zabiteho
41.6km
Z2_Karlow
51km
Błędne Skały
66km
Czas
netto
75.4km
Czas
brutto
75.4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1JUREK Michał 2151RMT TEAM PROWROCŁAWM-301M 100:00:0101:05:5601:39:2003:10:3304:49:4305:50:2507:31:5208:25:51.9508:25:53.80 6:428,9
2TERZONI Christian 2096PRZEDWOJEWSKI TEAMZIELONA GÓRAM-401M 200:00:0501:13:4602:59:1003:30:5505:15:1306:25:1108:13:4209:10:06.2009:10:11.90+00:44:187:178,2
3OLSZEWSKI Piotr 2291RUNNING TEAM NASTOPY.PLBIENIEWICEM-302M 300:00:0201:50:4903:41:0605:31:1606:39:0308:26:0709:29:08.2509:29:11.10+01:03:177:327,9
4KLINCEWICZ Cezary 2285WROCŁAWM-402M 400:00:0201:14:1701:51:3903:38:5605:29:2506:37:3308:30:3709:32:55.9509:32:58.10+01:07:047:357,9
5ŚCIESZKA Wojciech 218113 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM-403M 500:00:0301:12:2301:50:3503:33:1705:28:1806:36:5708:36:1409:35:06.1009:35:09.25+01:09:157:377,9
6WIECZOREK Łukasz 2252DĄBRÓWKAM-303M 600:00:0403:40:0005:33:0306:43:2208:43:3609:42:58.8509:43:02.95+01:17:097:437,8
7KUPIJAJ Marcin 2049SOCIOS SILESIAKNURÓWM-304M 700:00:1201:49:5503:34:3905:33:5606:45:5208:54:2009:56:30.4009:56:42.80+01:30:497:547,6
8KACZMARCZYK Łukasz 2141SMOLECM-305M 800:00:0201:09:5201:45:0003:25:3405:24:0306:37:5108:53:1110:03:00.3010:03:03.25+01:37:097:597,5
9PASTUSZKA Paweł 2278EX TEAMZIĘBICEM-306M 900:00:0401:11:4203:43:2305:43:5406:56:0409:04:2310:12:20.2510:12:24.35+01:46:308:077,4
10WICHŁACZ Paweł 2024KB MANIAC POZNAŃSZRENIAWAM-307M 1000:00:1101:19:4302:11:1303:56:3305:51:1907:07:2109:16:4310:19:59.2510:20:10.70+01:54:168:137,3
11PIETRYSZYN Emil 2056TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZŻNINM-308M 1100:00:0801:13:1801:53:3003:39:5105:44:0607:00:1609:17:3010:20:56.7510:21:04.80+01:55:118:147,3
12GRYGIEL Marek 2138JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWM-404M 1200:00:1701:20:3802:02:1803:54:5206:02:5207:21:0109:33:3710:35:00.7010:35:17.75+02:09:238:257,1
13BERNAT Katarzyna 2045BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAK-501K 100:00:0501:31:0102:16:5404:10:1806:14:2007:26:0809:31:0310:35:23.8510:35:29.25+02:09:358:257,1
14SZYMURA Wojciech 2200RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM-405M 1300:00:0501:14:4201:52:1403:49:2405:57:3907:18:0609:32:2110:37:06.5510:37:12.30+02:11:188:267,1
15TOPOLSKI Marcin 2174CZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISAJADOWNIKIM-406M 1400:00:2701:22:4102:03:0303:53:5805:56:0207:14:2409:26:4510:39:51.7010:40:18.80+02:14:258:297,1
16BAROS Daniel 2266KB FALSTART RUDNIKIRUDNIKIM-309M 1500:00:0301:19:0902:08:1204:00:5006:05:4907:21:4909:36:1110:41:59.0510:42:02.65+02:16:088:307,0
17SZKODA Dariusz 2094SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM-407M 1600:00:1001:14:4101:52:1503:43:3305:56:0107:09:2809:36:2310:41:53.1010:42:03.40+02:16:098:307,0
18STEFANIAK Łukasz 2169SZCZECINM-408M 1700:00:0401:14:4001:51:5003:47:2505:56:5807:12:5609:27:3710:42:05.8010:42:09.80+02:16:168:307,0
19KUSAL Tomasz 2103OPOLEM-201M 1800:00:0201:19:3202:02:1503:54:0906:01:2707:16:4909:37:3410:47:50.5010:47:52.60+02:21:588:357,0
20WOJTCZAK Mariusz 2193BRZEZINYM-409M 1900:00:0701:22:0302:02:4103:55:1306:02:4907:20:1009:46:2310:50:20.2010:50:27.50+02:24:338:377,0
21LISZKA Kamil 2134STRZEGOMSKA DWUNASTKAPSZENNOM-4010M 2000:00:0901:19:3502:08:5104:09:1406:16:5807:34:3209:45:5910:51:06.5010:51:16.10+02:25:228:386,9
22NOWICKI Marcin 2152GORZÓW WIELKOPOLSKIM-4011M 2100:00:2201:21:1802:05:5104:03:3606:14:1107:34:3609:46:2510:51:41.8510:52:04.00+02:26:108:386,9
23BUK Sławomir 2223GOSTYŃM-4012M 2200:00:0601:20:3902:04:4504:03:5206:10:4907:29:2309:46:2010:54:30.5510:54:36.85+02:28:438:406,9
24MŁYNARSKI Mateusz 2159TRITOGOWROCLAWM-3010M 2300:00:3401:32:0102:16:5304:15:3806:15:5507:29:4009:46:4810:59:27.1511:00:01.60+02:34:078:446,9
25KOMENDACKI Dominik 2296KGHMZGRUNM-4013M 2400:00:0604:12:3006:27:1707:47:2710:03:2911:08:26.0511:08:32.90+02:42:398:516,8
26KAŹMIERCZAK Tomasz 2236T-MAKSLESZNOM-4014M 2500:00:0601:20:4102:06:2004:05:3906:25:3307:46:0610:03:2311:12:15.2511:12:22.15+02:46:288:546,7
27ORACZ Mateusz 2237BEZ LITOŚCIZALASEWOM-3011M 2600:00:1802:08:5404:07:4406:26:5407:50:3110:10:0611:18:59.1011:19:17.40+02:53:239:006,7
28JACHYM-DREWNIAK Joanna 2273JJFIT RUNNING TEAMKRAKÓWK-301K 200:00:2701:31:3502:19:4104:22:0906:32:1107:50:2810:12:4511:24:24.5511:24:52.20+02:58:589:046,6
29KOCIUMBAS Bartosz 2163KB SOBÓTKASOBÓTKAM-501M 2700:00:0601:22:3402:04:2704:06:2006:31:3707:57:5810:22:1511:30:46.9511:30:53.55+03:04:599:096,5
30KUTAJ Grzegorz 2202WIELICZKAM-4015M 2800:00:2202:06:5304:01:5106:13:1007:41:4610:17:5611:33:13.2511:33:35.75+03:07:419:116,5
31ŻYŻA Piotr 2277ATHLETICS TEAM PRUSICESKOKOWAM-4016M 2900:00:1101:18:5702:08:0704:07:2706:32:5208:01:1010:26:5311:34:59.9511:35:11.40+03:09:179:136,5
32MAZUREK Roman 2251SPARTANIE DZIECIOMMUROWM-4017M 3000:00:0802:09:1704:12:5006:32:1507:56:5210:26:5211:37:15.2511:37:23.75+03:11:299:146,5
33RYCERSKI Rafał 2002DOMINIK GRZĄDZIEL TEAMCZAPLINEKM-3012M 3100:00:0901:21:2802:06:2104:08:4306:33:0007:58:2010:31:5111:37:40.4011:37:49.70+03:11:559:156,5
34PĄPROWICZ Wojciech 2162WARSZAWAM-4018M 3200:00:0301:24:5004:10:0406:33:1607:57:2410:32:0411:39:51.5011:39:55.30+03:14:019:166,5
35STEPAK Włodzimierz 2015KB AKTYWNI KONINRUDZICAM-502M 3300:00:2201:33:2602:19:5504:20:4406:34:5308:00:5310:33:5511:40:20.4511:40:42.70+03:14:489:176,5
36KOZŁOWSKI Leszek 2044LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM-503M 3400:00:0801:24:5102:09:0704:21:1506:45:4908:11:2310:35:1611:40:34.3011:40:42.80+03:14:499:176,5
37ŚMIECH Daniel 2067JELCZ-LASKOWICEM-4019M 3500:00:0901:21:5902:03:1504:06:5906:32:4507:58:0310:27:0011:41:19.6511:41:28.65+03:15:349:186,5
38WOJCIECHOWSKI Krzysztof 2220RADLINIOKI W BIEGURADLINM-4020M 3600:00:0701:36:3302:26:1904:41:0307:04:0008:23:2610:33:2911:44:26.0511:44:33.05+03:18:399:206,4
39CICHOREK Dariusz 2240KALISZM-504M 3700:00:0401:16:5102:08:1804:03:0906:23:5107:58:3710:22:4011:46:43.2511:46:47.85+03:20:549:226,4
40WOJDANOWSKI Jan 2166KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEM-601M 3800:00:0801:31:0302:16:2004:26:3106:45:1008:16:0910:36:1211:49:11.0011:49:19.80+03:23:269:246,4
41WARDZYŃSKI Łukasz 2205WARSZAWAM-4021M 3900:00:2801:28:1402:08:0104:10:5206:35:2008:05:5910:35:0511:49:06.9511:49:35.40+03:23:419:246,4
42BUCZYŃSKI Arkadiusz 2267BOLESŁAWM-4022M 4000:00:0801:31:2802:22:2404:30:1206:45:2008:11:0210:39:5611:50:09.3511:50:18.10+03:24:249:256,4
43JANCZ Tomasz 2140JELENIA GÓRAM-505M 4100:00:0501:21:2402:04:1404:12:2606:32:2307:58:3810:32:4411:51:00.5011:51:05.50+03:25:119:256,4
44MOKRYCKI Krystian 2245POLANICA-ZDRÓJM-4023M 4200:00:3702:31:2004:32:1006:43:4408:10:0810:37:3611:51:50.8511:52:28.30+03:26:349:266,4
45BOROWIAK Adam 2253_ZCHARTOWANI_WROCŁAWM-4024M 4300:00:0801:21:2302:02:4503:59:1906:26:1207:57:2110:34:0411:53:32.3011:53:40.70+03:27:469:276,3
46WEINERT Artur 2055RUNNER'S POWERŚREMM-4025M 4400:00:3301:27:0102:18:5104:20:3006:35:0608:01:1310:39:1511:58:18.6011:58:52.55+03:32:589:316,3
47MLOST Tomasz 2111#ZBMDTWADOWICEM-3013M 4500:00:1401:37:3702:24:0104:31:5207:02:4808:32:3310:52:3912:00:04.6012:00:19.10+03:34:259:326,3
48MIKOŁAJCZYK Tomasz 2197EXPLORADOR TEAMDOPIEWIECM-4026M 4600:00:2001:35:4202:26:2604:28:1706:48:0208:11:4510:43:3312:00:36.8012:00:57.10+03:35:039:336,3
49HAKKE Gosia 2001BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAK-401K 300:00:2101:37:3402:24:2804:28:1606:44:1208:08:3710:39:3912:00:46.5012:01:07.50+03:35:139:336,3
50POŁEĆ Leszek 2100WROCŁAWM-3014M 4700:00:0601:50:1602:43:5604:37:5406:58:1508:32:1110:52:5412:02:19.0012:02:25.25+03:36:319:346,3
51GORCZYŃSKI Norbert 2028KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-202M 4800:00:3601:27:1002:06:0104:09:2506:38:2208:08:2210:48:3712:03:44.0512:04:21.00+03:38:279:356,3
52PONČOVÁ Eva 2230RUNSPORTTEAMJAROMĚŘK-402K 400:00:0701:27:0102:12:1304:21:1706:45:3608:11:1910:43:0512:04:26.4012:04:34.15+03:38:409:366,2
53SZWAJA Wojciech 2085WOJTEKHRMAXCHARSZNICAM-3015M 4900:00:1401:43:4902:32:3504:30:0506:44:5708:16:2910:44:1712:04:29.6512:04:44.55+03:38:509:366,2
54STRAMOWSKI Rafał 2121SPARTA ULTRA TEAMKĘPNOM-3016M 5000:00:1302:11:0604:11:0406:39:4908:13:5812:04:40.0512:04:53.70+03:38:599:366,2
55ROLIŃSKI Wojciech 2017DĄBRÓWKAM-4027M 5100:00:1501:31:3202:20:5504:16:2606:35:3708:00:5310:37:3912:04:57.7512:05:13.45+03:39:199:366,2
56HOŁOWNIA Tomasz 2090GRUPA BIEGOWA BEZ GRANICSTRZEGOMM-4028M 5200:00:3401:44:3602:36:2404:47:2807:03:4908:22:4310:53:0212:09:03.7512:09:38.00+03:43:449:406,2
57GRABOWICZ Paweł 2035SIEKIERKI WIELKIEM-4029M 5300:00:3601:37:3302:25:3604:38:2506:59:3208:23:3010:53:5112:10:14.9512:10:51.05+03:44:579:416,2
58BIERNACKA Edyta 2000PROTONGOSTYŃK-403K 500:00:0701:28:3202:22:2204:40:5607:01:5208:25:2210:53:2612:11:49.8512:11:57.80+03:46:049:426,2
59KONIARZ Michal 2216BRZEGM-506M 5400:00:2001:29:5702:24:2504:34:3306:59:3608:27:1310:59:1612:15:12.5012:15:32.70+03:49:389:456,2
60PIĄTAS Paweł 2037NOWY TOMYŚLM-3017M 5500:00:0902:25:3804:37:4208:18:0010:53:5512:18:21.0512:18:30.40+03:52:369:476,1
60MAJCHROWSKI Jacek 2012NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNNER'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM-507M 5500:00:1001:31:3102:23:2104:35:4006:59:0108:23:4910:53:2012:18:19.9012:18:30.40+03:52:369:476,1
62SMOLAREK Patryk 2294ZAWONIAM-203M 5700:00:1801:37:4702:31:1404:40:3207:03:2608:27:2010:59:3412:18:22.1012:18:41.00+03:52:479:476,1
63GIBAŁA Marcin 2161BIEGAM I POMAGAMMIELECM-508M 5800:00:1001:27:5502:13:0004:23:5606:59:3808:31:2511:00:5912:19:40.8012:19:51.10+03:53:579:486,1
64BERNAT Arkadiusz 2153BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-509M 5900:00:1501:36:1302:27:1404:39:5107:03:2108:31:0711:10:3212:22:50.8012:23:05.90+03:57:129:516,1
65RYBARCZYK Ilona 2034SPARTA RUNNERSKOŁOK-302K 600:00:0501:35:2002:26:3604:39:2007:01:5008:30:3911:03:5212:24:43.4012:24:48.85+03:58:559:526,1
66LIS Paweł 2053DZIKI BRZEG DOLNYBRZEG DOLNYM-3018M 6000:00:3101:38:5702:25:3004:32:1307:00:3008:40:3411:10:3212:24:31.3512:25:03.10+03:59:099:526,1
67GWIZDALSKI Przemysław 2173DRUZYNA MIEJSKA BIEGNIJ OLAWOOŁAWAM-4030M 6100:00:0201:18:1502:07:4104:12:2506:39:2508:11:2310:57:5912:27:25.3012:27:27.55+04:01:339:546,1
68KRAWCZYK Jakub 2235KRAKÓWM-3019M 6200:00:0401:24:4702:09:5604:13:3206:39:0308:11:0010:56:2612:27:57.2012:28:01.90+04:02:089:556,0
69PAPIERSKI Tomasz 2175WROCŁAWM-4031M 6300:00:2101:27:3902:10:5004:21:1606:46:5908:22:5111:06:1412:29:15.7512:29:37.40+04:03:439:566,0
70WALEŃSKI Tomasz 2176WROCŁAWM-4032M 6400:00:2001:29:2802:20:1504:35:1206:53:0808:22:5312:29:16.9512:29:37.55+04:03:439:566,0
71STANOWSKI Grzegorz 2262FOREVER YOUNGŁÓDŹM-5010M 6500:00:0501:30:5402:19:0704:38:1906:59:5508:30:3711:12:1312:30:25.5512:30:31.25+04:04:379:576,0
72GALLA Jacek 2139SLEDZGPS.PLMOCHYM-204M 6600:00:2901:31:2302:15:4804:24:1907:00:2408:35:4511:12:3512:32:32.6512:33:02.30+04:07:089:586,0
73ROSZCZYK Karol 2126LUBASZM-4033M 6700:00:2002:11:1204:25:0106:48:0508:17:4811:05:2412:32:58.2012:33:18.50+04:07:249:596,0
74JÓZEFACIUK Marcin 2256ŁÓDŹM-4034M 6800:00:0501:29:3602:23:0104:37:5507:03:1108:33:4911:09:4912:34:12.4512:34:18.20+04:08:2410:006,0
75MALINOWSKI Jerzy 2172ZIĘBICE ULTRA TEAMZIĘBICEM-5011M 6900:00:1001:30:5302:17:4704:30:0806:57:1308:29:0711:13:1612:34:18.2012:34:29.10+04:08:3510:006,0
76WAGNER Ewa 2218MARCIN ŚWIERC TEAMWROCŁAWK-303K 700:00:0001:36:5202:26:1004:50:3607:18:1608:44:3511:21:4612:37:57.7012:37:57.70+04:12:0310:036,0
77PŁUCIENNICZAK Wojciech 2170LATCHORZEWM-4035M 7000:00:1902:24:3504:38:5707:08:3608:43:0711:18:3712:40:07.7012:40:27.50+04:14:3310:046,0
78CHORĄŻKIEWICZ Damian 2268BIEGIEM PO MARZENIA TEAMOLEŚNICAM-3020M 7100:00:0201:19:2802:23:4204:35:3007:16:2808:38:4111:18:5912:41:24.4512:41:27.35+04:15:3310:055,9
79DAWIDZIAK Arkadiusz 2189GARMIN WROCŁAWOLEŚNICAM-3021M 7200:00:2901:48:5802:26:5404:39:2108:46:3511:20:1712:41:59.5012:42:28.65+04:16:3410:065,9
80ANTKOWIAK Monika 2167MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAK-304K 800:00:0702:29:3604:43:5207:06:1908:36:5011:20:1912:43:02.0512:43:09.40+04:17:1510:075,9
80ANTKOWIAK Michał 2168MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINAM-3022M 7300:00:0801:34:0802:29:3804:43:5207:06:2308:36:4811:20:2412:43:00.8512:43:09.40+04:17:1510:075,9
82KOWAL Wiesław 2221SPARTA ZIĘBICE KALINKA ULTRA TRAILZIĘBICEM-5012M 7400:00:1201:35:2502:27:0304:40:2307:18:1308:50:3311:25:2712:43:50.0512:44:03.00+04:18:0910:075,9
83GIERSZEWSKI Marek 2199HRTSTAROGARD GDAŃSKIM-4036M 7500:00:1401:30:4302:21:4204:33:1306:58:4608:26:5111:14:1712:44:15.0512:44:29.05+04:18:3510:085,9
84WIDERA Maciej 2290BESKIDY ADVENTURECHORZÓWM-4037M 7600:00:2601:37:1002:28:0604:41:5107:06:4108:36:1311:19:2112:46:44.5012:47:10.60+04:21:1610:105,9
85MAGIERA Grzegorz 2004KGHM ZG/RUNGŁOGÓWM-4038M 7700:00:0601:21:3802:09:3504:32:1507:03:4208:33:5011:24:5012:47:18.9512:47:25.55+04:21:3110:105,9
86DRBOHLAV Jan 2270TRAILPOINTJABLONEC NAD NISOUM-3023M 7800:00:1801:36:2302:27:2604:38:4807:07:0308:43:0811:24:2312:47:57.9012:48:16.20+04:22:2210:115,9
87PRAŻANOWSKI Sergiusz 2213ŁÓDŹM-3024M 7900:00:1301:32:3202:23:3404:35:0607:14:3508:58:3211:34:1112:48:27.6512:48:41.50+04:22:4710:115,9
88TYŚ Radek 2204NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAM-3025M 8000:00:3001:40:3102:26:0604:42:5907:14:2608:49:5711:31:2212:48:14.7012:48:45.60+04:22:5110:115,9
89DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 2098ROKIETNICA BIEGAMROWINOK-404K 900:00:1201:31:2002:22:0904:40:3707:10:5008:48:2811:31:1912:51:28.2512:51:40.95+04:25:4710:135,9
90BASZCZYSZYN Artur 2244KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-3026M 8100:00:0501:20:3302:04:0104:09:5506:53:0908:25:1411:25:2612:52:00.3512:52:05.75+04:26:1110:145,9
91MAŁEK Piotr 2275WRZEŚNIAM-4039M 8200:00:1701:37:3102:23:0704:38:0807:07:3608:40:4111:31:0512:52:01.4512:52:19.20+04:26:2510:145,9
92NAGLAK Łukasz 2052KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKIM-4040M 8300:00:1701:36:1302:22:5804:32:2607:04:3308:38:3211:25:2812:52:27.5012:52:44.55+04:26:5010:145,9
93MARCINIAK Jakub 2072KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKROTOSZYNM-3027M 8400:00:1101:29:5102:20:1004:30:0507:04:2008:38:3111:25:3812:52:33.4512:52:45.00+04:26:5110:145,9
94GORYNIA Hubert 2124PIASKIM-3028M 8500:00:3601:41:3502:32:5504:46:0207:16:0308:49:3711:27:5812:52:21.2512:52:58.05+04:27:0410:145,9
95KASPERSKI Tomasz 2060GOSTYŃM-4041M 8600:00:3701:41:1702:33:1804:46:1107:16:0008:49:2611:27:5412:52:20.3512:52:58.10+04:27:0410:145,9
96JALOWSKI Andrzej 2222INTECGNIEZNOM-5013M 8700:00:0702:23:2904:35:3407:00:0808:34:0411:25:0112:53:01.4512:53:09.10+04:27:1510:155,9
97DUDEK Remigiusz 2194ZIĘBICEM-3029M 8800:00:1201:35:2102:26:5304:42:2407:21:2209:01:4711:36:5712:53:40.3512:53:52.75+04:27:5810:155,8
98GAJDA Mateusz 2242SKAWINA BIEGAPASZKÓWKAM-4042M 8900:00:1801:40:4102:31:2704:45:2707:14:3608:50:4911:34:4012:53:37.1012:53:55.10+04:28:0110:155,8
99CIUK Piotr 2128YULO RUN TEAM SIEDLCEWARSZAWAM-4043M 9000:00:4201:56:4303:05:2805:22:0107:47:5509:14:1111:47:5612:54:55.7012:55:37.70+04:29:4310:165,8
100RAKOWSKI Łukasz 2003PCC ULTRA RUNNERSBRZEG DOLNYM-4044M 9100:00:3201:38:4802:24:5304:32:1306:56:3008:40:0911:32:5512:57:34.8012:58:07.70+04:32:1310:185,8
101WIKTOROWICZ Tomasz 2217WARSZAWAM-4045M 9200:00:3101:41:5802:32:0804:38:0407:12:4908:52:1611:36:5113:00:10.9013:00:42.40+04:34:4810:205,8
102SKRZYPCZAK Łukasz 2069WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEGOSTYŃM-3030M 9300:00:3701:41:3602:33:1404:46:0107:16:1608:50:3311:35:5413:00:08.0513:00:45.30+04:34:5110:205,8
103WELTER Przemysław 2106KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYM-3031M 9400:00:1301:32:1202:22:1304:34:0007:09:2308:49:0011:34:4813:02:00.3013:02:13.30+04:36:1910:225,8
104JARUS Andrzej 2082POLISH WINGSGALLSPACHM-4046M 9500:00:2301:43:2302:33:1704:47:0807:16:4808:50:4211:31:3913:02:04.3013:02:27.55+04:36:3310:225,8
105WASILEWSKI Marcin 2107ZIELONA GÓRAM-3032M 9600:00:0801:33:3102:27:2804:38:5607:01:5608:40:4211:34:3313:03:27.0513:03:35.45+04:37:4110:235,8
106RADZIWOŃ Anna 2142GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEK-405K 1000:00:2201:49:5302:43:3205:02:2207:31:5809:02:1911:41:4913:03:15.8513:03:38.30+04:37:4410:235,8
107JERMAK Kamil 2110ZIELONA GÓRAM-4047M 9700:00:0901:39:1302:35:1604:43:2407:10:3108:42:2311:34:3913:04:09.5513:04:19.15+04:38:2510:235,8
108CIEŚLAK Krzysztof 2018CIEŚLAK TEAM :)CZĘSTOCHOWAM-3033M 9800:00:3002:57:1705:12:3607:38:2309:02:2611:41:3313:05:45.2013:06:15.50+04:40:2110:255,8
109NOWAK Krystian 2112NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLKUŚLINM-205M 9900:00:0801:33:3802:25:3304:41:0207:14:5808:50:3811:46:3013:10:24.2013:10:32.85+04:44:3910:285,7
110JASTRZĘBSKI Kamil 2093NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOM-4048M 10000:00:2102:26:3304:40:3307:22:1108:58:3511:45:4913:11:04.2513:11:25.90+04:45:3210:295,7
111BELKIEWICZ Rafał 2048KABATY ULTRAWARSZAWAM-4049M 10100:00:1801:40:3002:31:5704:51:1007:26:5609:03:5313:11:35.8013:11:53.80+04:46:0010:295,7
112ŁAMPIKA Kinga 2284NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-406K 1100:00:0901:40:5902:36:4705:06:3607:38:3509:11:3511:49:1913:12:00.1513:12:09.20+04:46:1510:305,7
113ŚREDNIAWA Paulina 2274_ZCHARTOWANI_WROCŁAWK-305K 1200:00:2401:48:3602:39:2404:57:1807:29:4609:03:3611:42:3413:12:05.6513:12:30.30+04:46:3610:305,7
114ZYGNER Sławomir 2026LEŚNE DZIKI PGBTWORZANICEM-5014M 10200:00:1902:28:0604:46:0707:23:1309:06:4211:45:5513:14:25.1513:14:44.20+04:48:5010:325,7
115MUSIAŁ Szymon 2225PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM-3034M 10300:00:2702:30:4004:39:3507:13:4008:53:3511:45:5013:14:37.2513:15:04.70+04:49:1010:325,7
116MIKRUT Remigiusz 2178CHEŁMNOM-4050M 10400:00:2601:38:3702:30:5304:41:3807:13:4508:54:0211:45:5413:14:38.7013:15:05.50+04:49:1110:325,7
117KARCZ Anna 2280BYDGOSZCZK-306K 1300:00:3001:40:4502:39:5405:06:5607:42:0109:15:3111:54:0013:15:13.7513:15:44.45+04:49:5010:325,7
118DEIGSLER Przemysław 2165BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃM-4051M 10500:00:1901:45:0202:43:3905:01:4307:35:0609:13:2011:56:5713:15:26.0013:15:45.40+04:49:5110:325,7
119PIASECKI Aleksander 2133#NOKTOBYPOMYŚLAŁWROCŁAWM-3035M 10600:00:3301:41:1002:28:0204:37:2307:15:2008:54:0811:46:2013:18:44.8513:19:18.15+04:53:2410:355,7
120PIĄTOSA Piotr 2258ANT TEAMKRAKÓWM-4052M 10700:00:3601:48:5302:40:0404:55:3207:26:3309:06:3611:50:3913:19:06.1013:19:42.30+04:53:4810:355,7
121KROCZYŃSKI Sławomir 2188KOŁOBRZEGM-602M 10800:00:1301:28:1502:22:4604:45:0107:22:3309:03:0511:54:5813:20:57.7013:21:11.15+04:55:1710:375,6
122SĘK Maciej 2186#DWAZOMBIAKIWROCŁAWM-4053M 10900:00:3301:48:5202:40:3604:57:3707:29:4909:03:4611:49:1413:21:39.0013:22:12.75+04:56:1810:375,6
123KUTRZYK Przemysław 2095SOSNOWIECM-4054M 11000:00:3501:42:5702:33:1104:52:1307:24:0209:01:4111:51:0613:22:27.4513:23:03.15+04:57:0910:385,6
124CZYŚCIAK Krzysztof 2198KB SOBÓTKAŻÓRAWINAM-4055M 11100:00:2201:33:1402:20:5904:37:5107:11:5408:46:3211:45:2813:24:38.7013:25:01.50+04:59:0710:405,6
125KOZIOŁ Artur 2010PORANNY PATROLKRAKÓWM-4056M 11200:00:3401:41:1202:31:5704:56:0507:37:2809:15:1712:00:5713:27:21.4013:27:56.35+05:02:0210:425,6
126KOWALCZYK Paweł 2160KĘCKIE HARPAGANYKĘTYM-4057M 11300:00:0101:37:3102:28:1104:49:5107:29:4709:03:0011:56:4913:32:10.7513:32:12.10+05:06:1810:465,6
127ZALEWSKI Daniel 2054BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOSUSZM-206M 11400:00:3801:37:5002:27:5004:40:4007:23:0009:01:2511:54:0513:32:20.4513:32:59.40+05:07:0510:465,6
128KORYTEK Piotr 2077WITKOWO BIEGAWITKOWOM-4058M 11500:00:2301:43:2502:36:0804:52:5707:36:3209:13:1512:02:1013:32:36.5513:32:59.75+05:07:0510:465,6
129DYONIZIAK Olaf 2108JAROCINM-207M 11600:00:1702:28:0004:41:5807:26:0409:04:0811:54:1813:35:23.1013:35:40.10+05:09:4610:485,5
130STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna 2109KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEK-307K 1400:00:2501:50:2302:45:3405:05:5607:36:0609:12:3312:00:3013:35:45.3013:36:10.50+05:10:1610:495,5
131WOYCZYŃSKA Angelina 2241LESZNOK-407K 1500:00:1201:37:0802:28:1804:47:1607:23:2309:05:0111:55:4213:36:01.0513:36:13.15+05:10:1910:495,5
132JUSZCZYK Jarosław 2287GOSŁAW SPORT CENTERWODZISŁAW ŚLĄSKIM-4059M 11700:01:1201:43:4302:33:0204:40:5407:32:0009:20:0412:00:1313:35:14.5013:36:26.70+05:10:3210:485,5
133NOWAK Tomasz 2164BIEGAJĄCE KREJZOLEJANOWIEC WLKPM-4060M 11800:00:1801:42:1602:43:3205:01:2307:40:3109:15:2712:01:5013:36:19.5513:36:38.45+05:10:4410:495,5
134IGNASZEWSKI Michał 2120RADZYNYM-4061M 11900:00:2001:43:3002:43:1905:01:1507:40:3209:15:4612:01:5413:36:18.0013:36:38.60+05:10:4410:495,5
135GĄSZCZAK Mariusz 2064KS LENIWIEC # STAJNIAK TEAMKĘPNOM-4062M 12000:00:1401:41:2202:34:3304:49:4109:03:4212:04:2213:37:04.7013:37:19.00+05:11:2510:505,5
136PARZONKA Paweł 2115KS LENIWIECKĘPNOM-4063M 12100:00:1601:39:3102:28:3604:40:3607:23:0009:03:2912:04:1113:37:03.2513:37:19.90+05:11:2610:505,5
137KOZŁOWSKI Rafał 2190KONINM-4064M 12200:00:1901:44:4902:44:2805:02:3407:43:5909:20:0512:11:3513:37:14.3013:37:33.50+05:11:3910:505,5
138SHAPOVALOV Oleksandr 2187TARNOPOLM-4065M 12300:00:0801:18:1302:07:2404:21:0307:04:0908:52:0812:04:5313:38:32.9013:38:41.45+05:12:4710:515,5
139UŻAROWSKI Remigiusz 2011ADAIGAEMIGŁOGÓWM-4066M 12400:00:0601:36:4802:29:4604:58:5207:32:1809:13:4412:11:1113:40:17.9513:40:24.80+05:14:3110:525,5
140TYLMAN Piotr 2243RUNDORFINACZAPLINEKM-4067M 12500:00:0901:32:3002:25:4204:46:2707:33:4209:14:0112:11:1713:40:25.7013:40:34.90+05:14:4110:525,5
141GRZYBOWSKA Karolina 2238GRANDAUTOCZERMINK-408K 1600:00:2801:49:1802:41:2104:57:0607:30:4909:08:5812:04:2913:40:18.4513:40:46.60+05:14:5210:525,5
142KSIĄDZ Karol 2289KRYRYM-3036M 12600:00:2002:44:1205:04:4507:38:2809:11:3412:05:4713:43:06.0013:43:26.90+05:17:3310:545,5
143KOWALCZYK Bartłomiej 2248WARSZAWAM-3037M 12700:00:3601:40:1702:36:5604:54:2607:30:3209:11:1112:05:3513:42:50.8013:43:27.00+05:17:3310:545,5
144POLACZEK Daniel 2131IZBICKO W BIEGUOTMICEM-208M 12800:00:2901:54:3805:21:0207:56:1309:30:0812:12:2913:44:31.6513:45:01.10+05:19:0710:565,5
145KLYSZCZ Michał 2147IZBICKO W BIEGUOTMICEM-209M 12900:00:2901:54:4102:56:5405:21:0107:56:1809:30:0612:12:2413:44:32.2013:45:01.45+05:19:0710:565,5
146MYSTKOWSKI Grzegorz 2212PSIA KOŚĆLUBICHOWOM-5015M 13000:00:1301:38:4502:32:4804:59:1007:42:5909:18:3812:13:2713:45:04.2513:45:18.15+05:19:2410:565,5
147PAWLAK Bartosz 2129RUN AND FLYJABŁONNAM-4068M 13100:00:4101:56:5003:05:4705:27:0908:01:2009:32:5212:20:5113:46:53.6013:47:35.30+05:21:4110:575,5
148TOMCZYK Rafał 2051PODDĘBICEM-3038M 13200:00:3201:38:3902:34:0104:47:5007:31:2409:06:4112:01:4713:47:16.9013:47:49.45+05:21:5510:585,5
149KINCEL Krzysztof 2255POŁUPINM-5016M 13300:00:4001:49:1202:44:4705:07:5807:50:3009:30:4912:17:4213:47:17.8513:47:58.35+05:22:0410:585,5
150PIOTROWSKI Karol 2249ŁOCHOWO TRIAL TEAMDRZEWCEM-3039M 13400:00:3801:48:3702:41:2305:01:5507:56:3509:30:3712:12:2313:47:36.6513:48:14.85+05:22:2110:585,5
151SZYMCZYK Michał 2084DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAM-5017M 13500:00:3901:44:2602:55:5105:27:0208:01:2609:40:3112:20:1113:47:35.9013:48:15.15+05:22:2110:585,5
152WYSOCZAŃSKI Adrian 2122PIETRZYKOWICEPIETRZYKOWICEM-4069M 13600:00:3401:53:5702:42:0505:05:4507:30:2609:12:2712:20:4813:48:24.8013:48:59.55+05:23:0510:595,5
153KRYSIAK Tomasz 2058ULTRA RUNNER SZCZECIN. THOM@S FOTOSZCZECINM-3040M 13700:00:1601:51:2602:55:1405:17:0507:54:3209:29:4212:22:4513:50:00.1013:50:16.45+05:24:2211:005,5
154CZERNIACHOWSKI Artur 2101ULTRA TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM-4070M 13800:00:0901:39:1702:35:1204:55:1007:39:2009:16:0212:19:3613:50:18.0013:50:27.70+05:24:3311:005,4
155ZIENIEWICZ Wojciech 2118WROCŁAWM-4071M 13900:04:1501:45:5102:40:5505:11:3107:48:1109:25:5212:17:3113:46:48.0513:51:03.95+05:25:1010:575,5
156GRZEŚKOWIAK Zbigniew 2184JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZYJUTROSINM-4072M 14000:00:0701:28:4002:33:1504:53:1307:36:3309:16:5612:20:0413:53:35.8513:53:43.45+05:27:4911:035,4
157WERNO Bartłomiej 2157RAWICZM-3041M 14100:00:0501:28:4402:33:1304:53:1307:36:5309:16:5712:20:1313:53:38.4513:53:43.85+05:27:5011:035,4
158NIKOLIN Andrzej 2219TRITOGOWROCŁAWM-3042M 14200:00:3401:53:1902:58:0405:26:0108:03:3809:44:1512:20:1213:53:46.6013:54:20.85+05:28:2711:035,4
159ZIEMBA Damian 2029HRT/ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM-4073M 14300:00:2401:45:0002:36:4505:08:1307:50:4209:44:1312:33:1413:54:41.0013:55:05.80+05:29:1211:045,4
160ANDRZEJCZUK Marzena 2137PIGWA TEAMWROCŁAWK-409K 1700:00:0802:37:1405:10:4107:51:4009:32:5312:33:2713:54:57.4513:55:06.15+05:29:1211:045,4
161RYŻEWSKI Krzysztof 2209RAWLPLUG ENDURANCE RUNMIRKÓWM-5018M 14400:00:2701:49:5202:42:1605:08:0707:55:1209:32:0412:25:2113:57:29.7013:57:57.20+05:32:0311:065,4
162DZISZKIEWICZ Grzegorz 2283BIELSKO BIAŁAM-4074M 14500:00:3901:50:3002:57:5105:27:3308:05:4809:39:1212:27:4413:57:25.1513:58:05.00+05:32:1111:065,4
163MARKOWSKI Marek 2293KS LENIWIECKĘPNOM-4075M 14600:10:5901:45:4002:45:1305:05:3507:46:0609:22:3612:14:4613:47:30.0513:58:29.55+05:32:3510:585,5
164SĘDECKI Piotr 2171BIEGAM WIĘC JESTEMSKIERNIEWICEM-603M 14700:00:2101:44:5802:35:2505:00:1807:52:1609:31:3112:25:3913:58:45.9013:59:06.90+05:33:1311:075,4
Przekroczony limit czasu: 14:00:00
165MASZEWSKA-WACH Mariola 2261RAWA MAZOWIECKAK-4010K 1800:00:3901:56:2602:57:3505:28:3608:05:4209:41:1012:29:2113:59:37.6014:00:17.50+05:34:2311:085,4
166WIELOCH Andrzej 2192ZRYW PARZYMIECHYPARZYMIECHYM-5019M 14800:00:2401:43:3402:30:4005:02:1908:02:1209:33:2712:26:2214:05:48.1514:06:12.80+05:40:1911:135,3
167ZIÓŁEK Mirosław 2259SAINT GOBAIN SQUAD / BANDA GRUDNIAMEŁGIEWM-5020M 14900:00:1501:36:3302:25:0604:53:1707:48:4409:29:2612:26:5614:07:07.8514:07:23.65+05:41:2911:145,3
168ROGOWSKI Tomasz 2099UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEM-3043M 15000:00:1301:50:3202:47:2105:20:4408:10:0314:40:02.2514:40:16.00+06:14:2211:405,1
169MAĆKOWIAK Paweł 2233MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWM-3044M 15100:00:0701:50:2602:57:0805:25:4508:06:5809:47:12+03:56:5211:305,2
170LEDWOLORZ Katarzyna 2145WKURW TEAM PAPRYKARZESZCZECINK-4011K 1900:00:2501:45:3002:42:3305:11:1208:07:50+03:18:3111:435,1
171GRYCMAN Magdalena 2113SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAK-4012K 2000:00:1301:49:5602:48:3105:17:3808:11:53+03:22:2211:495,1
172DRĄG Mateusz 2269TYCHYM-2010M 15200:21:4701:46:4602:45:32+01:27:589:586,0
173JAROSŁAWSKI Marcin 2006KB-HARCOWNIKJELCZ-LASKOWICEM-4076M 15300:00:0001:49:41+00:43:4310:585,5
174KIEC Mateusz 2014PRZENOSIMY GÓRYBIERUŃM-2011M 15400:00:0002:06:41+01:00:4312:404,7
Niesklasyfikowani
WALCZAK Patryk 2032KONINM-30DNF01:16:58 DNF01:54:20 DNF03:49:58 DNF06:01:22 DNF07:06:04 DNF DNF DNF DNF--
GRZESIK Joanna 2065GŁUSZYCAK-40DNF01:50:51 DNF02:46:22 DNF05:09:34 DNF07:46:13 DNF09:20:04 DNF DNF DNF DNF--
KOZAKIEWICZ Tomek 2057CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWM-30DNF01:44:27 DNF02:34:41 DNF04:55:49 DNF07:39:09 DNF09:22:02 DNF DNF DNF DNF--
DEINIUK Roman 2135WARSZAWAM-30DNF01:37:51 DNF02:28:46 DNF04:45:54 DNF07:30:15 DNF09:25:37 DNF DNF DNF DNF--
ŚLIWIŃSKI Jan 2208PRUSZKÓWM-30DNF01:43:05 DNF02:38:33 DNF05:03:21 DNF07:48:47 DNF09:40:40 DNF DNF DNF DNF--
MARSZALEK Jan 2191ITMBWKRAKÓWM-30DNF01:39:04 DNF02:35:12 DNF05:05:21 DNF07:49:47 DNF09:44:13 DNF DNF DNF DNF--
BASISTA Wojciech 2292DOMASZKÓWM-30DNF01:19:22 DNF02:09:07 DNF04:09:07 DNF06:51:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARODA Zbigniew 2068ALOHA DZIKU!__WQURW TEAMKONINM-50DNF01:43:30 DNF02:29:26 DNF04:44:52 DNF07:21:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
HORŁUKOWICZ Kamil 2271KPP ŚWIDNICAŚWIDNICAM-20DNF01:41:35 DNF02:34:30 DNF05:06:11 DNF07:49:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUIK Bartosz 2119ŚREMM-30DNF01:50:04 DNF02:44:09 DNF05:09:06 DNF07:54:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
PREGIEL Mateusz 2228CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWM-30DNF01:48:54 DNF02:42:18 DNF05:05:23 DNF07:55:08 DNF DNF DNF DNF DNF--
FILIPIAK Sebastian 2087EKIPA LIPALIPAM-40DNF01:49:00 DNF02:39:48 DNF05:07:41 DNF07:57:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁAKOMIEC Piotr 2179ALKORUNNERSDZIEKANÓW LEŚNYM-30DNF01:55:57 DNF02:58:52 DNF05:26:03 DNF08:01:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
STRÓŻYK Jakub 2070KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKIM-30DNF01:41:10 DNF02:36:57 DNF05:09:34 DNF08:02:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
NALEWAJKO Jacek 2150#BIEGAJLESZNOLESZNOM-40DNF01:49:02 DNF02:41:54 DNF05:13:33 DNF08:05:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
NÓŻKA Andrzej 2078PYRNIKM-40DNF01:40:43 DNF02:36:41 DNF05:14:41 DNF08:05:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUROWSKI Aleksander 2091SZCZAWNO ZDRÓJM-40DNF01:50:29 DNF02:47:40 DNF05:23:42 DNF08:07:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
PANEK Krystian 2123STRZEGOMM-30DNF01:49:16 DNF02:45:02 DNF05:12:09 DNF08:08:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROLICZ Tomasz 2288JUGÓWM-40DNF DNF02:42:49 DNF05:13:39 DNF08:08:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
SAMOLAK Maciek 2086BOGUSZÓW-GORCEM-40DNF01:50:31 DNF02:47:38 DNF05:23:24 DNF08:09:14 DNF DNF DNF DNF DNF--
OLBERT Ireneusz 2009PCC ULTRA RUNNERSBRZEG DOLNYM-50DNF01:43:34 DNF02:34:20 DNF05:06:03 DNF08:10:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZMYT Piotr 2114BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃM-40DNF01:53:41 DNF02:50:36 DNF05:24:03 DNF08:12:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
PERKOWSKI Piotr 2279MONK SANDALS TEAMKAMPINOSM-40DNF DNF01:52:26 DNF03:46:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTOSZEWSKI Grzegorz 2215TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKIDŁUGOŁĘKAM-40DNF DNF01:51:27 DNF04:06:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WĘGRZYK Piotr 2062KS KOSYNIERZY WROCŁAW, SZTAB SZKOLENIOWYWROCŁAWM-30DNF01:32:03 DNF02:25:55 DNF04:40:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PALUCH Daniel 2206DĄBROWA GÓRNICZAM-40DNF DNF02:43:41 DNF05:02:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JANKOWIAK Karol 2061KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKIM-40DNF01:41:16 DNF02:37:01 DNF05:11:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WALKOWIAK Jacek 2105SPORT2002.PLZIELONA GÓRAM-50DNF01:35:04 DNF02:27:31 DNF05:13:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRNA Jagoda 2104POZNAŃK-30DNF01:48:55 DNF02:48:12 DNF05:16:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Marcin 215877CATSJÓZEFOSŁAWM-40DNF01:48:47 DNF02:43:49 DNF05:18:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
UJEJSKA Danuta 2154#BIEGAJLESZNOŚWIĘCIECHOWAK-40DNF01:45:40 DNF02:46:04 DNF05:19:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STAWSKI Dariusz 2132KS ULTRA TEAM ŁÓDŹŁÓDŹM-60DNF01:43:20 DNF02:37:23 DNF05:20:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁOPOKA Przemek 2265ZIĘBICEM-20DNF01:53:23 DNF02:51:37 DNF05:20:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POSMAN Rafał 2264WARSZAWAM-40DNF01:51:14 DNF02:48:02 DNF05:21:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SAMEK Aleksander 2203ŚWIDNICAM-40DNF01:50:46 DNF02:52:15 DNF05:23:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BILSKI Przemysław 2260KS MARATON OSTRÓW WLKP.OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-30DNF01:49:51 DNF02:44:43 DNF05:24:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CIEPLICKA Magdalena 2281BYDGOSZCZK-20DNF01:55:05 DNF02:51:18 DNF05:25:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CISZEWSKI Maciej 2210SAINT-GOBAIN SQUADMIRKÓWM-50DNF01:49:50 DNF02:47:19 DNF05:26:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZARF Paweł 2033ZAŁOGA GÓRSKAKĘDZIERZYN-KOŹLEM-30DNF01:44:23 DNF02:47:05 DNF05:26:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUBOWICZ Jakub 2075ŻWAWE ŻUBRYWARSZAWAM-40DNF01:53:16 DNF02:58:19 DNF05:29:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁAKOMIEC Michał 2092ALKORUNNERSWARSZAWAM-30DNF01:53:21 DNF02:58:42 DNF05:29:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRÓLICKI Zbigniew 2257LUTOMIA DOLNAM-40DNF01:56:35 DNF02:49:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUSS Jakub 2076KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-50DNF01:53:34 DNF02:50:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUŚWIK Beata 2063CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWK-30DNF01:51:15 DNF02:52:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOMINIAK Iwona 2081OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-50DNF01:52:15 DNF02:54:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOMINIAK Sławomir 2080OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-50DNF01:52:27 DNF02:54:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MACKIEWICZ Artur 2195DŁUGOBIEGANIEPRZEMOCZEM-40DNF01:51:20 DNF02:55:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZABLICKI Aleksy 2201WKB META LUBLINIECKATOWICEM-60DNF01:55:49 DNF02:55:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRCZYŃSKI Rafał 2083NOWY TOMYŚLM-40DNF01:54:54 DNF02:55:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWLIK Paweł Alibaba 2148CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM-40DNF01:57:14 DNF02:55:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RADZIWOŃ Krzysiek 2143GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEM-40DNF01:56:54 DNF02:56:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOFFMANN Grzegorz 2239KOŚCIAN TEAMCZEMPIŃM-40DNF01:56:11 DNF02:56:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KALISZ Daniel 2214WAŁBRZYCHM-40DNF01:55:27 DNF02:57:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PLACHA Piotr 2016KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM-40DNF01:52:50 DNF02:57:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOROWIAK Łukasz 2149#BIEGAJLESZNOLESZNOM-40DNF01:53:07 DNF02:58:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROBERT Ujejski 2155#BIEGAJLESZNOŚWIECIECHOWAM-50DNF01:53:46 DNF02:58:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STOŁOWSKI Robert 2185AMICAWIELEŃM-40DNF DNF02:58:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAKOWSKI Mirosław 2125WIELEŃM-50DNF01:38:37 DNF02:58:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KONIECZNY Andrzej 2246GOSTYŃM-50DNF01:55:03 DNF03:00:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DWORNIKOWSKI Zbigniew 2088LIGOTAM-40DNF01:57:26 DNF03:00:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DWORNIKOWSKA Beata 2089LIGOTAK-40DNF01:57:21 DNF03:00:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MODLIŃSKI Łukasz 2286KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM-40DNF01:50:43 DNF03:00:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARZECZNY Radosław 2097JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWM-30DNF01:56:36 DNF03:00:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MITIS Marek 2023KRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)M-30DNF01:56:12 DNF03:00:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRĄCKOWIAK Dominik 2079ŚMIGIELM-30DNF01:56:03 DNF03:01:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JURKIEWICZ Dominik 2276WROCŁAWM-30DNF DNF03:01:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OZDOBA Marek 2177KB INTREX POZNAŃPOZNAŃM-40DNF01:48:44 DNF03:01:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JARCZYŃSKA Katarzyna 2050DRUŻYNA BELGUSAZIELONA GÓRAK-40DNF01:59:27 DNF03:03:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAZY Szymon 2224POZNAŃM-30DNF01:56:02 DNF03:03:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAMBOR Michał 2127WARSZAWAM-40DNF01:56:46 DNF03:05:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
IMIOŁEK Adam 2130BIEGBOSYCH.PLWARSZAWAM-40DNF01:56:53 DNF03:05:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUŻYŃSKI Dawid 2227KUŹNIA BOKSUOPOLEM-30DNF01:58:55 DNF03:06:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POLIGOŃSKI Przemysław 2226KUŹNIA BOKSUOPOLEM-30DNF01:58:52 DNF03:06:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MACKIEWICZ Magdalena 2196DŁUGOBIEGANIEPRZEMOCZEK-40DNF02:00:13 DNF03:07:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WACHOWIAK Sebastian 2059BIEGAJĄCE KREJZOLEKOZIEGŁOWYM-30DNF01:57:23 DNF03:07:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKA Zuzanna 2182SZCZYTNAK-40DNF02:00:03 DNF03:08:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRABANIA Rafał 2180GÓRAM-30DNF DNF03:12:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LEŚNIK Wojciech 2074WROCŁAWM-50DNF02:06:43 DNF03:12:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORNAŚ Marcin 2025GÓRYLASYLASKÓWKAM-40DNF02:06:36 DNF03:12:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GLINA-KRAWCZYK Małgorzata 2030ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINKAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-40DNF02:06:30 DNF03:13:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
2297OPENDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 255 wynik(ów)