THE NORTH FACE MAKALU RUN
Festiwal Górski
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-09-11
Miejsce : Lądek Zdrój
Dystans : 8.481 km
Zgłoszonych : 69
Wystartowało : 45
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 45
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
8.586km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1MISIAK Bartosz 22DYNAFIT TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEM30-391M 12022-09-11 10:00:1400:34:17.10 3:5915,0
2NOWACKI Mateusz 7PRZEDWOJEWSKI TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEM30-392M 22022-09-11 10:00:1400:35:48.80+00:01:314:1014,4
3KITA Michał 21PĘDZĄCY W MIEJSCUWROCŁAWM40-491M 32022-09-11 10:00:1500:36:20.90+00:02:034:1314,2
4JACHYMCZYK Norbert 20KB MCKIS JAWORZNOJAWORZNOM40-492M 42022-09-11 10:00:1600:37:09.65+00:02:524:1913,9
5KOWALIK Andrzej 25ADRUNALINE.PL/ BIEG OPOLSKIOPOLEM40-493M 52022-09-11 10:00:1700:38:47.55+00:04:304:3113,3
6SZOTOWICZ Sebastian 30SKL STARGARDSZCZECINM40-494M 62022-09-11 10:00:1700:39:17.00+00:04:594:3413,1
7PIŁAT Michał 11BOLESŁAWIECM40-495M 72022-09-11 10:00:2400:39:24.60+00:05:074:3513,1
8CZARNY Jaroslaw 37WROCLAWM30-393M 82022-09-11 10:00:1600:40:22.85+00:06:054:4212,8
9CIECIUCH Maciej 47RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA-ZDROJM40-496M 92022-09-11 10:00:1800:40:55.85+00:06:384:4512,6
10ŁABUZ Małgorzata 35WROCŁAWK30-391K 12022-09-11 10:00:1600:40:56.65+00:06:394:4612,6
11WOŁOSZYN Konrad 48BRACIAKTRANSGRZĘDZICEM40-497M 102022-09-11 10:00:1600:42:35.45+00:08:184:5712,1
12JĄKALSKI Ryszard 42BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁAM30-394M 112022-09-11 10:00:2000:43:07.90+00:08:505:0111,9
13PACHURA Kinga 16ULTRA BABIAMSZANA DOLNAK40-491K 22022-09-11 10:00:1600:43:10.75+00:08:535:0111,9
14PYCHA Piotr 46BRYGADA RRRADZYMINM30-395M 122022-09-11 10:00:1800:43:13.95+00:08:565:0211,9
15GARGÓL Jan 34ACCENTURE RUNNERS CLUBŁÓDŹM40-498M 132022-09-11 10:00:1900:44:07.85+00:09:505:0811,7
16CHRZANOWSKI Paweł 14LĄDEK-ZDRÓJM40-499M 142022-09-11 10:00:2200:44:26.95+00:10:095:1011,6
17BARTELA Edyta 32ACCENTUREŁÓDŹK30-392K 32022-09-11 10:00:1500:45:00.55+00:10:435:1411,4
18DERENCZ Michał 10AKTYWNA NOWA RUDATŁUMACZÓWM40-4910M 152022-09-11 10:00:2100:45:29.60+00:11:125:1711,3
19KOMORNICKI Michał 31GLIWICEM40-4911M 162022-09-11 10:00:2500:46:15.55+00:11:585:2311,1
20WOJCIECHOWSKI Miłosz 12WOJCIECHOWSCY TEAMPOZNAŃM40-4912M 172022-09-11 10:00:2000:46:29.70+00:12:125:2411,1
21OSMOLAK Agnieszka 13WROCŁAWK30-393K 42022-09-11 10:00:1600:46:46.35+00:12:295:2611,0
22BRYSZEWSKA Patrycja 33ŁÓDŹK30-394K 52022-09-11 10:00:1600:47:31.20+00:13:145:3210,8
23KUTA Łukasz 2OLSZYNAM40-4913M 182022-09-11 10:00:1900:47:34.50+00:13:175:3210,8
24HENEL Marcin 8GŁUSZYCAM30-396M 192022-09-11 10:00:2100:49:19.20+00:15:025:4410,4
25KOTYSZ Waldemar 17OPOLEM50-59 1M 202022-09-11 10:00:1900:49:30.25+00:15:135:4510,4
26ABULEWICZ Wojciech 18TRENING STUDIO 17WROCŁAWM50-59 2M 212022-09-11 10:00:1700:49:33.75+00:15:165:4610,4
27BARTNIK Patryk 28HUTA SYLWETKILĄDEK-ZDRÓJM18-291M 222022-09-11 10:00:1500:55:58.20+00:21:416:319,2
28CHRZANOWSKI Paweł 19LĄDEK-ZDRÓJM18-292M 232022-09-11 10:00:2200:57:59.45+00:23:426:458,9
29BRZEZIŃSKI Andrzej 27LANRUNSOLKUSZM60+1M 242022-09-11 10:00:1600:58:07.80+00:23:506:468,9
30MAZUREK Piotr 1WROCŁAWM30-397M 252022-09-11 10:00:2100:59:34.50+00:25:176:568,6
31RODRIGO PEREIRA Oswald 6OS HIGH PRODUCTIONWARSZAWAM30-398M 262022-09-11 10:00:1700:59:35.10+00:25:186:568,6
32POPENDA Dagmara 5NOWY DWÓR MAZOWIECKIK40-492K 62022-09-11 10:00:2401:00:14.30+00:25:577:008,6
33ZIELIŃSKA Magdalena 45JAWORZNOK40-493K 72022-09-11 10:00:1901:01:57.15+00:27:407:128,3
34KRZONKALLA-BARTNIK Katarzyna 29HUTA SYLWETKILĄDEK-ZDRÓJK18-291K 82022-09-11 10:00:1501:02:01.15+00:27:447:138,3
35HOREJDA Sara 36LĄDEK ZDRÓJK18-292K 92022-09-11 10:00:1601:03:23.50+00:29:067:228,1
36JAKÓBCZAK Damian 40KŁODZKOM18-293M 272022-09-11 10:00:2001:03:24.20+00:29:077:238,1
37CHALCIŃSKA Izabela 26OSTRÓW WIELKOPOLSKIK40-494K 102022-09-11 10:00:2101:03:38.20+00:29:217:248,1
38SIEKIERZYŃSKI Radosław 23DRUŻYNA SZPIKUPOZNAŃM50-59 3M 2801:04:17.60+00:30:007:298,0
39KLAR Marek 44BEZŁAZISKA GORNEM50-59 4M 292022-09-11 10:00:1801:04:39.10+00:30:227:318,0
40DIAKÓW Ola 41MIKOLÓWK40-495K 112022-09-11 10:00:1801:04:39.35+00:30:227:318,0
41HABRYKA Julia 38MIKOŁÓWK18-293K 122022-09-11 10:00:1701:04:39.80+00:30:227:318,0
42JASICKI Julian 51LĄDEK PTTKLĄDEK ZDRÓJM60+2M 302022-09-11 10:00:2201:05:30.30+00:31:137:377,9
43ZARZEKA Maciej 39DZIERZONIOWM30-399M 312022-09-11 10:00:2001:10:50.05+00:36:328:147,3
44STEFANIAK Justyna 15OLEŚNICAK40-496K 132022-09-11 10:00:1501:11:13.35+00:36:568:177,2
45RAJCZAKOWSKA Anna 43LĄDEK-ZDRÓJK60+1K 142022-09-11 10:00:2301:23:37.95+00:49:209:446,2
Znaleziono 45 wynik(ów)