TORTURA LESZNO
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2022-09-11
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 523
Wystartowało : 444
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 425
Na trasie : 19
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:20 | 11:40 | 12:00 | 12:20 | 12:40 | 13:00 | 13:20 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PODRZYCKI Arkadiusz 293SAPLESZNOM-Open4M 4SAP00:00:0000:27:07.7500:27:07.75 5:2511,1
2LIS Paweł 316EKIPA AMITYWŁOSZAKOWICEM-Open10M 10Ekipa Amity00:00:0000:29:45.7000:29:45.70+00:02:375:5710,1
3MRÓZ Norbert 241FITNESSTEAMNOWA KOPERNIA UL. WRZOSOWA 1M-Open48M 4800:00:0000:35:01.1000:35:01.10+00:07:537:008,6
4RATAJCZAK Piotr 313SAPŚREMM-Open57M 57SAP00:00:0000:36:16.5000:36:16.50+00:09:087:158,3
5SZKUDLARCZYK Szymon 503LESZNOM-Open62M 62 00:00:0000:36:43.9000:36:43.90+00:09:367:208,2
6WOJCIECHOWSKI Karol 502IG: KAROL_WOJCIECHOWSKII ZAPRASZAM SERDECZNIEGOSTYŃM-Open65M 65 00:00:0000:36:58.5500:36:58.55+00:09:507:238,1
7BOROWSKI Maciej 500BIEGOWE DZIKI OCRZAGÓRÓWM-Open78M 78Biegowe Dziki OCR00:00:0000:38:07.3500:38:07.35+00:10:597:377,9
8MAJEK Mateusz 512WILKOWICEM-Open82M 82 00:00:0000:38:18.0500:38:18.05+00:11:107:397,8
9POPIELA Sebastian 299OPTYK BARTKOWIAK TEAMLESZNOM-Open91M 9100:00:0000:38:59.1500:38:59.15+00:11:517:477,7
10ZADWORNY Adrian 501WSCHOWAM-Open92M 92 00:00:0000:39:07.2500:39:07.25+00:11:597:497,7
11DWORAK Mateusz 58LIPNOM-Open96M 9600:00:0000:39:36.3500:39:36.35+00:12:287:557,6
12BUDASZ Kamil 514GOSTYŃM-Open100M 100 00:00:0000:40:17.3500:40:17.35+00:13:098:037,4
13MUSZYŃSKI Maciej 519JAROCINM-Open107M 107 00:00:0000:41:06.5000:41:06.50+00:13:588:137,3
14JAŃCZAK Sebastian 116ŻMIGRÓDM-Open120M 12000:00:0000:41:53.9000:41:53.90+00:14:468:227,2
15KLECHA Paweł 153LESZNOM-Open137M 13700:00:0000:43:30.0000:43:30.00+00:16:228:426,9
16KOMORNICKI Krzysztof 137GÓRAM-Open139M 13900:00:0000:43:32.1000:43:32.10+00:16:248:426,9
17KLECHA Karol 152FFLESZNOM-Open141M 14100:00:0000:43:36.0000:43:36.00+00:16:288:436,9
18MATUSZAK Adam 220KRZYWIŃM-Open142M 14200:00:0000:43:47.7500:43:47.75+00:16:408:456,9
19MATUSZAK Agnieszka 221KRZYWIŃK-Open18K 1800:00:0000:44:01.4000:44:01.40+00:16:538:486,8
20ANTKOWIAK Hubert 5FITNESS FACTORYLESZNOM-Open145M 14500:00:0000:44:02.4000:44:02.40+00:16:548:486,8
21KARPIŃSKI Paweł 138FDW PASZEGÓRAM-Open156M 15600:00:0000:44:56.6000:44:56.60+00:17:488:596,7
22DOPIERALSKI Dariusz 68FERMY WOŹNIAKOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-Open157M 15700:00:0000:45:02.4000:45:02.40+00:17:549:006,7
23KOKOT Krzysztof 157WROCLAWM-Open168M 16800:00:0000:45:58.8000:45:58.80+00:18:519:116,5
24MAJEK Mateusz 498WILKOWICEM-Open174M 174 00:00:0000:46:36.6500:46:36.65+00:19:289:196,4
25SZMYT Robert 370EKIPA AMITYWŁOSZAKOWICEM-Open190M 190Ekipa Amity00:00:0000:49:04.0500:49:04.05+00:21:569:486,1
26SZMYT Magdalena 369EKIPA AMITYWŁOSZAKOWICEK-Open51K 51Ekipa Amity00:00:0000:49:53.0000:49:53.00+00:22:459:586,0
27SZYMKOWIAK Mirek 376EKIPA AMITYWŁOSZAKOWICEM-Open197M 197Ekipa Amity00:00:0000:50:30.1000:50:30.10+00:23:2210:065,9
28JASICZEK Jakub 119EKIPA AMITYWŁOSZAKOWICEM-Open198M 198Ekipa Amity00:00:0000:50:31.9500:50:31.95+00:23:2410:065,9
29JAKUBOWSKI Michał 505ZAGÓRÓWM-Open203M 203 00:00:0000:51:13.3000:51:13.30+00:24:0510:145,9
30SADOWSKI Dariusz 328LESZNOM-Open222M 22200:00:0000:54:08.0000:54:08.00+00:27:0010:495,5
31GOLEBIOWSKA Małgorzata 85RUN TEAM RYDZYNAKLODAK-Open75K 7500:00:0000:54:38.3000:54:38.30+00:27:3010:555,5
32TOBÓŁKA Maciej 395TEAM TRANSFORMERSDĄBCZEM-Open229M 22900:00:0000:54:48.7500:54:48.75+00:27:4110:575,5
33CHUDZIŃSKI Patryk 516LESZNOM-Open233M 233 00:00:0000:55:14.0500:55:14.05+00:28:0611:025,4
34CUDAJEWICZ Grzegorz 46FITNESSTEAMSZPROTAWAM-Open239M 23900:00:0000:56:05.2000:56:05.20+00:28:5711:135,3
35SADOWSKI Wiktor 327LESZNOM-Open242M 24200:00:0000:56:17.8500:56:17.85+00:29:1011:155,3
36SADOWSKA Agnieszka 326FITNESSTEAMSZPROTAWAK-Open86K 8600:00:0000:56:21.7000:56:21.70+00:29:1311:165,3
37MRÓZ Joanna 240FITNESTEAMSZPROTAWAK-Open87K 8700:00:0000:56:22.5500:56:22.55+00:29:1411:165,3
38CUDAJEWICZ Anna 45FITNESSTEAMSZPROTAWAK-Open88K 8800:00:0000:56:24.1000:56:24.10+00:29:1611:165,3
39ŁOŚ-KRAWCZYK Magdalena 191FITNESSTEAMSZPROTAWAK-Open92K 9200:00:0000:56:39.6500:56:39.65+00:29:3111:195,3
40BODAK Agnieszka 19FITNESSTEAMSZPROTAWAK-Open95K 9500:00:0000:57:10.1000:57:10.10+00:30:0211:265,2
41CHODZIŃSKI Rafał 35MÜLLER TEAMBRZEZIA ŁĄKAM-Open249M 24900:00:0000:57:27.1500:57:27.15+00:30:1911:295,2
42BODAK Piotr 20FITNESSTEAMSZPROTAWAM-Open250M 25000:00:0000:57:45.6000:57:45.60+00:30:3711:335,2
43STACHOWIAK Małgorzata 359FITTNESSTEAMSZPROTAWAK-Open98K 9800:00:0000:57:47.8500:57:47.85+00:30:4011:335,2
44KRAWCZYK Fabian 168FITNESSTEAMSZPROTAWAM-Open257M 25700:00:0000:58:54.8500:58:54.85+00:31:4711:465,1
45TARNAWSKI Maciej 389POZNAŃM-Open258M 25800:00:0000:59:07.0500:59:07.05+00:31:5911:495,1
46KAPCIUK Wojciech 517OSTRÓW WLKPM-Open261M 261 00:00:0001:00:28.7001:00:28.70+00:33:2012:055,0
47GRUSZKA Marcin 93OSTRÓW WLKPM-Open262M 26200:00:0001:00:36.7001:00:36.70+00:33:2812:075,0
48BRDYS Agata 27ROZDRAŻEWK-Open110K 110Glizdeczki00:00:0001:00:59.9001:00:59.90+00:33:5212:114,9
49GRUSZKA Agata 92OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-Open111K 111Glizdeczki00:00:0001:01:24.5001:01:24.50+00:34:1612:164,9
50CZUBAK Karolina 47OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-Open112K 112Glizdeczki00:00:0001:01:24.7501:01:24.75+00:34:1712:164,9
51GRUSZKA Marta 91OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-Open113K 113Glizdeczki00:00:0001:01:29.8501:01:29.85+00:34:2212:174,9
52MARYNIAK Dorota 216OSTRÓW WIELKOPOLSKIK-Open114K 11400:00:0001:01:31.7001:01:31.70+00:34:2312:184,9
53TARNAWSKI Bartosz 390ŚREMM-Open265M 26500:00:0001:02:19.8001:02:19.80+00:35:1212:274,8
54OLSZÓWKA Dawid 266BELONAKOŻUCHÓWM-Open286M 286Belona00:00:0001:40:03.7001:40:03.70+01:12:5520:003,0
55SAWICKA Monika 335BELONAPODBRZEZIE DOLNEK-Open132K 132Belona00:00:0001:41:00.5001:41:00.50+01:13:5220:123,0
56GRZEŚKÓW Joasia 95BELONAKOŻUCHÓWK-Open133K 13300:00:0001:41:01.2001:41:01.20+01:13:5320:123,0
57ZAKRZEWSKA Anna 446BELONAPODBRZEZIE DOLNEK-Open134K 134Belona00:00:0001:41:01.8501:41:01.85+01:13:5420:123,0
58KOWALSKA Ewa 165BELONAKOŻUCHÓWK-Open135K 13500:00:0001:41:01.9001:41:01.90+01:13:5420:123,0
59MACIEJEWSKA Grażyna 197BELONA TEAMKOŻUCHÓWK-Open136K 13600:00:0001:41:02.0001:41:02.00+01:13:5420:123,0
60GĄSIOREK Małgorzata 80KOŻUCHÓWK-Open137K 137Belona00:00:0001:41:02.9501:41:02.95+01:13:5520:123,0
61DYBA Wojciech 59KOŻ535382UCHÓWM-Open287M 287Belona00:00:0001:41:04.9001:41:04.90+01:13:5720:123,0
62MACIEJEWSKI Rafał 199BELONA TEAMKOŻUCHÓWM-Open288M 28800:00:0001:41:09.2001:41:09.20+01:14:0120:133,0
Znaleziono 62 wynik(ów)