TORTURA LESZNO
Organizator : Transformers Trening & Dieta
Data : 2022-09-11
Miejsce : Leszno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 523
Wystartowało : 444
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 425
Na trasie : 19
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | 11:00 | 11:20 | 11:40 | 12:00 | 12:20 | 12:40 | 13:00 | 13:20 | Open Drużyny
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1DRUŻYNA WU.ANDRZEJ MAJCHRZAK
JAKUB MAJCHRZAK
MICHAŁ WALEŃSKI
00:27:09.30
00:30:41.45
00:31:44.15
01:29:34.000
2DIRTY SPARROWSPATRYK TROCKI
ŁUKASZ ŚMIGLAK
KRZYSZTOF ZIOŁO
00:27:53.00
00:32:52.95
00:34:49.05
01:35:34.000
3OCR GYM WROCŁAWMAREK POWAŻNY
GRZEGORZ ŻYTO
IGOR ADAMIAK
00:28:58.15
00:31:25.00
00:35:18.25
01:35:41.000
4PROINVESTKONRAD KLUPŚ
GRZEGORZ CELARY
MICHAŁ RABIEGA
00:33:02.65
00:34:31.60
00:35:11.35
01:42:44.000
5RUNBACZYNMATEUSZ SCHULZ
JAROSLAW PAUL
JĘDRZEJ LUDWICZAK
00:31:57.70
00:36:03.00
00:38:51.75
01:46:51.000
6BIEGOWE DZIKI OCRTOMASZ MIELCARZ
MATEUSZ TRUBIŁOWICZ
MACIEJ BOROWSKI
00:35:09.20
00:37:58.55
00:38:07.35
01:51:14.000
7AKADEMIA TAEKWON-DO IN NAEŁUKASZ ALEKSANDER
RADOSŁAW SOBIERAJ
PAWEŁ JÓSKA
00:37:34.90
00:38:40.55
00:39:44.10
01:55:58.000
8TOYOTA TEAM LESZNOKAROL PRZYŁĘCKI
ADAM URBAŃŚKI
MARCIN BORECKI
00:38:02.20
00:40:11.30
00:40:56.15
01:59:09.000
9SOLLVER TEAMRAFAŁ KUBACIK
AGNIESZKA GLEŃ
MAKSYMILIAN KUBACIK
00:33:45.25
00:45:54.40
00:46:13.25
02:05:52.000
10CNS NOWA SÓLDAWID POKLEPA
ANNA KARAKOLIS
KAROLINA POKLEPA
00:32:46.45
00:46:36.30
00:46:37.70
02:05:59.000
11C&C PARTNERSPIOTR PIÓRKO
JAKUB MATUSZEWSKI
SZYMON BARTKOWIAK
00:41:10.55
00:41:51.05
00:43:27.35
02:06:28.000
12BEWUWOJCIECH BOROŃ
PAWEŁ JANISZEWSKI
JĘDRZEJ JANISZEWSKI
00:42:42.95
00:42:45.70
00:42:46.85
02:08:13.000
13EKIPA AMITYPAWEŁ LIS
ROBERT SZMYT
MAGDALENA SZMYT
00:29:45.70
00:49:04.05
00:49:53.00
02:08:42.000
14LP&PERL&MGŁUKASZ KACHEL
LESZEK POLASZEWSKI
MATEUSZ GUMULA
00:43:03.60
00:43:03.70
00:43:03.85
02:09:09.000
15PYRY I KARTOFLEMICHAŁ PIĘTA
EMILIA ŚLATAŁA
MIKOŁAJ ŚLATAŁA
00:33:31.95
00:47:43.85
00:48:49.65
02:10:03.000
16MISS FITMARCIN KOŁOSZUK
KINGA SAKOWICZ
AGNIESZKA KRAWCZYK
00:24:13.50
00:52:57.80
00:53:17.30
02:10:27.000
17WOZNIAK TEAMADAM WOŹNIAK
PIOTR WOLNY
KAMILA WOLNA
00:43:33.40
00:45:15.70
00:45:16.05
02:14:04.000
18TRANSFORMERS KOŚCIANALEKSANDRA KOSOWSKA
MAGDALENA NYCZKA
FRANEK DUDEK
00:38:02.60
00:48:15.20
00:48:17.55
02:14:34.000
19AVENGERSANNA OWSIANY
MONIKA MALEPSZA
PAWEŁ MALEPSZY
00:34:38.00
00:55:20.95
00:55:21.60
02:25:19.000
20GLIZDECZKIAGATA BRDYS
AGATA GRUSZKA
KAROLINA CZUBAK
01:00:59.90
01:01:24.50
01:01:24.75
03:03:47.000
21INALFAJAKUB RUDOWSKI
MIŁOSZ WRZESIŃSKI
LIDIA SZOCIŃSKA
01:14:33.65
01:14:34.70
01:14:34.90
03:43:41.000
22RUNTEAM RYDZYNAMAŁGORZATA RUDZIEWICZ
MARIUSZ RUDZIEWICZ
JAKUB RUDZIEWICZ
01:14:13.20
01:14:19.90
01:18:07.60
03:46:39.000
23BELONADAWID OLSZÓWKA
MONIKA SAWICKA
ANNA ZAKRZEWSKA
01:40:03.70
01:41:00.50
01:41:01.85
05:02:04.000
Znaleziono 23 wynik(ów)