TRIATHLON POLSKA 2015 - SZTAFETY - DYSTANS PEŁNY 140.6
Organizator : Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT
Data : 2015-08-23
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 226.246 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 15
Wystartowało : 12
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 12
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.9km | 3.8km | 4.05km | 91.05km | 184.05km | 184.051km | 204.698km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MB
1.9km
B
3.8km
Poz K
87km
L
180km
Poz A
20.647km
42.194kmPozCzas
netto
226.245km
Czas
łączny
226.245km
Różn.
               
1RYBICKI Artur
SZERSZEŃ Kamil
NARTOWSKI Kamil
1001Region Wsparcia Teleinformatycznego w Bydgoszczy 1 100:31:2101:04:32300:02:0102:19:3504:59:40100:01:0401:24:4602:56:04109:03:2109:03:21 
2KOZIK Krzysztof
ZIĘBA Adam
DRZAZGA Agata
1009Novo Nordisk Iron team 1 2 200:30:0601:01:36200:02:2102:19:2905:04:55200:01:0401:41:0203:28:52309:38:4809:38:48+00:35:27
3ŁUBIAN Michał
SOJECKI Paweł
GÓRALSKI Krzysztof
1003CTL Logistics 3 300:35:4701:13:42700:02:0102:26:3805:09:15300:01:0501:33:1203:26:20209:52:2309:52:23+00:49:02
4RZEŹNIK Grzegorz
KAROLAK Krzysztof
NOWAK Mateusz
1005Jastrzebie Laskie 4 400:35:3701:13:10600:02:1602:28:4405:22:38400:01:0801:38:4903:38:07410:17:1910:17:19+01:13:58
5MASTALERZ Sebastian
MASTALERZ Rafał
MASTALERZ Paweł
1015Mastek Team 5 500:38:5201:17:561000:02:0402:45:4706:02:48800:01:4801:42:3003:44:19511:08:5511:08:55+02:05:34
6KARPIŃSKI Arkadiusz
MUSIOŁ Adam
OKAJ Krzysztof
1004HBS ŚWIERKLANIEC 6 600:36:1801:14:41900:02:3002:36:4305:32:42500:01:5401:53:2504:28:18811:20:0511:20:05+02:16:44
7PYZNARSKI Przemysław
LIS Paweł
GOLIŃSKI Łukasz
1010Pyza-Pablo-Kompot 7 700:32:2601:06:55400:02:1002:37:0805:40:31600:01:1902:09:1904:37:35911:28:3011:28:30+02:25:09
8KRASICKI Artur
IŻYCKI Maciej
KOCISZEWSKI Marek
1011SISU TEAM 8 800:26:2800:53:05100:02:1002:51:5306:08:08900:01:0101:58:1504:25:15711:29:3911:29:39+02:26:18
9NAGLER Jacek
TYMOL Jakub
LACH Sylwia
1007Novo Nordisk Iron Team 2 9 900:35:2101:13:45800:02:0704:14:2102:00:2704:08:21611:39:3411:39:34+02:36:13
10LIZIK Radosław
LACH Jacek
ANDCZAK Tomasz
1008Novo Nordisk Iron Team 3 10 1000:43:1501:28:591200:02:3702:37:4005:41:50700:01:2202:02:0204:37:381011:52:2611:52:26+02:49:05
11KWIATOŃ Agata
KWIATOŃ Michał
KWIATOŃ Marta
1014Kwiatoń Trhiatlon SQUAD 11 1100:34:1601:09:28500:02:1102:53:2307:05:491000:01:2702:02:0404:46:351213:05:3013:05:30+04:02:09
12STERNA Filip
STERNA Łukasz
STERNA Kacper
1012Sterna Team 12 1200:37:5301:20:541100:02:5704:32:4607:44:581100:01:3001:56:4304:39:191113:49:3813:49:38+04:46:17
Znaleziono 12 wynik(ów)