TRIATHLON POLSKA 2015 - SZTAFETY - DYSTANS ŚREDNI 70.3
Organizator : Towarzystwo Sportowe TRI-SPORT
Data : 2015-08-23
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 113.248 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 20
Wystartowało : 20
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 20
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.95km | 1.9km | 2.15km | 42.15km | 92.15km | 92.151km | 105.882km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii:
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
PływanieT1 RowerT2 BiegCzas
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MB
0.95km
B
1.9km
Poz K
40km
L
90km
Poz A
13.731km
21.097kmPozCzas
netto
113.248km
Czas
łączny
113.248km
Różn.
               
1JAGOWDZIK Marcin
MATUŁA Adam
WADELSKI Maciej
15021BLog 1 100:15:2000:31:24300:02:0901:04:2702:23:51300:00:4400:51:1901:20:57104:19:0504:19:05 
2MALINOWSKI Marek
SZMYD Sylwester
WOŹNIAK
1016Sylwas 2 200:17:1200:35:49800:02:3600:55:4602:04:01100:00:5501:05:4901:44:101004:27:3104:27:31+00:08:26
3ZAWIERUSZYŃSKI Ryszard
MATUSEWICZ Andrzej
GRZECHOWIAK Krzysztof
1513Polana Osielsko 3 300:19:4800:40:491400:02:0300:59:4302:16:16200:00:5801:03:2801:39:46804:39:5204:39:52+00:20:47
4BUŚ Szymon
KLÓSKA Fabian
SZCZEPAŃSKI Kacper
1505BOGMAR TEAM 4 400:11:3200:23:26100:01:4501:12:2602:46:231100:00:5100:57:5301:31:28304:43:5304:43:53+00:24:48
5KRUCZKOWSKI Piotr
GAGAJEK Adam
MUSS Aleksander
1508KRYSPORT SKLEP BIEGACZA 5 500:16:5000:35:38700:02:0201:10:1902:41:40700:01:0101:03:0601:40:51905:01:1205:01:12+00:42:07
6SZOPIŃSKI Tomasz
HEBNA Kamil
ŚLEDZIONA Tomasz
1515Scandagra 6 600:15:5500:32:30400:01:5601:10:3902:43:55800:00:5801:08:5101:44:501105:04:0905:04:09+00:45:04
7CIĘŻKI Maciej
ROTMAŃSKI Piotr
ŁĄCZNY Jarosław
1509Nadruki Reklamowe - Michał Strzelewicz 7 700:20:0200:42:481600:01:4901:14:3802:53:531600:01:2100:54:5001:24:53205:04:4405:04:44+00:45:39
8MEYER Marek
SIEŃSKI Jacek
GĄSIOROWSKI Robert
1514RUN Bydgoszcz 8 800:19:2300:39:271200:02:3301:10:3402:45:271000:01:1101:03:4501:38:53505:07:3105:07:31+00:48:26
9LUDWINIAK Bogdan
KASZUBOWSKI Jacek
WAWRZYNIAK Maciej
150330PlusVat 9 900:16:5500:34:44600:01:5401:18:5002:56:461700:01:1001:01:3801:33:56405:08:3005:08:30+00:49:25
10CUBAL Dawid
SŁONINA Ireneusz
KORDASZEWSKA Sylwia
1512Orange Iron Team II 10 1000:19:1800:38:241100:02:2501:10:5302:40:10400:00:5501:08:1601:47:101405:09:0405:09:04+00:49:59
11MICHALSKI Wiktor
WARPIŃSKI Jacek
MARFEWICZ Sylwia
1519Wijas 11 1100:15:2400:32:34500:01:5801:09:4502:41:23500:01:1501:14:2301:53:431805:10:5305:10:53+00:51:48
12WOŹNIAK Mirosław
ROGÓŻ Tomasz
BIAŁY Michał
1511Orange Iron Team I 12 1200:19:3900:39:421300:02:2301:13:2502:45:14900:01:0301:07:1301:45:051305:13:2705:13:27+00:54:22
13WYSOCKI Jerzy
STASZKIEWICZ Radosław
CICHOŃSKA-BAZAK Marzena
1517Straż Miejska w Bydgoszczy 13 1300:14:3700:29:45200:02:1401:15:4802:51:491300:00:5701:09:3301:50:041605:14:4905:14:49+00:55:44
14RYBACKI Marcin
RYBACKA Paulina
SZMYT Artur
15011.16 Bydgoszcz Running Club 14 1400:18:3600:36:42900:02:2701:13:0502:50:001200:01:1201:06:5701:45:001205:15:2105:15:21+00:56:16
15TEREFENKO Andrzej
OŻEGOWSKI Stefan
GÓRNY Konstanty
1516Smochowicki Werbunek 15 1500:17:5100:36:431000:02:4101:16:5702:53:221500:01:3101:12:2601:52:181705:26:3505:26:35+01:07:30
16MROZIK Andrzej
KOPIEC Marcin
SZYMAŃSKA Sandra
1507Harpoon 16 1600:21:1900:44:051800:02:1901:19:1303:01:241800:01:1101:04:1501:39:16705:28:1505:28:15+01:09:10
17FURMANEK Dariusz
ROBACZEWSKI Marcin
KONIECZNY Jarosław
1504B 1-2-3 17 1700:20:0900:41:461500:02:3401:17:1803:04:321900:01:0801:04:4201:39:06605:29:0605:29:06+01:10:01
18BRZÓSKA Kacper
RUDŁO Marcin
RZECETKOWSKI Grzegorz
1518TriMen 18 1800:21:1500:45:291900:02:2101:14:0902:52:551400:01:1201:11:3401:49:431505:31:4005:31:40+01:12:35
19SZNAJDER Paweł
MAJ Łukasz
BORZKIEWICZ Jakub
1510oponeo.pl 19 1900:21:0200:43:331700:02:2701:10:2402:41:24600:01:1401:23:1802:16:542005:45:3205:45:32+01:26:27
20SAWICKA Marta
ROMANOWSKA Agnieszka
OLZACKA Agata
1506Drużyna Zielonego Groszku 20 2000:22:4400:47:482000:02:1201:25:2603:15:372000:01:4401:20:5102:04:591906:12:2006:12:20+01:53:15
Znaleziono 20 wynik(ów)