Organizator : Ministerstwo Sportu i Turystyki
Data : 2022-06-18
Miejsce : Szczecinek
Dystans : 2 km
Zgłoszonych : 31
Wystartowało : 30
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 30
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M1kmCzas
netto
2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1JAKUBOWSKA Hanna 3CWKS LEGIA W-wa   m 100:03:3500:07:16.65 3:3816,5
2GRADON Zuzanna 29ZKS DRZONKOW   m 200:03:3400:07:23.90+00:00:073:4116,3
3CISEK Olga 2CWKS LEGIA W-wa   m 300:03:3800:07:28.25+00:00:113:4416,1
4DABROWSKA Maja 5DWOJKA Tczew   m 400:03:4000:07:29.30+00:00:123:4416,0
5WYCZOLEK Zofia 9G-8 BIELANY W-wa   m 500:03:3400:07:34.00+00:00:173:4715,9
6WYCZOLKOWSKA Milena 27WIKING Radomsko   m 600:03:4700:07:46.70+00:00:303:5315,5
7KAZUBSKA Aleksandra 4CWKS LEGIA W-wa   m 700:03:5100:07:56.75+00:00:403:5815,1
8DROZDEK Nadia 28ZKS DRZONKOW   m 800:03:5200:07:56.95+00:00:403:5815,1
9TYBUS Zuzanna 7DWOJKA Tczew   m 900:03:5100:08:09.95+00:00:534:0414,7
10MARCINKOWSKA Nadia 30ZKS DRZONKOW   m 1000:04:0400:08:12.95+00:00:564:0614,6
11SZONDELMAJER Maja 31MKP Mysliborz  K 100:04:1800:08:26.60+00:01:094:1314,2
12BER Julia 21PIATKA Konstantyn   m 1100:03:5900:08:29.95+00:01:134:1414,1
13KULBAKA Joanna 25POMERANIA Szczeci   m 1200:04:0600:08:34.15+00:01:174:1714,0
14NOSAL Martyna 19PENTATHLON Szczec   m 1300:04:0800:08:42.85+00:01:264:2113,8
15KOCHMANSKA Lucja 16MKS Pultusk   m 1400:04:1500:08:45.70+00:01:294:2213,7
16GLOGOWSKA Natalia 23PIATKA Konstantyn   m 1500:04:1500:08:52.30+00:01:354:2613,5
17STOKLOSA Elżbieta 13MARBI-SPORT Zywie   m 1600:04:3000:08:57.50+00:01:404:2813,4
18GRABOWSKA Oliwia 6DWOJKA Tczew   m 1700:04:2500:09:05.35+00:01:484:3213,2
19BIALEK Amelia 10MARBI-SPORT Zywie   m 1800:04:4500:09:10.40+00:01:534:3513,1
20ZIAJA Gabriela 24PIATKA Konstantyn   m 1900:04:3800:09:12.35+00:01:554:3613,0
21PORADA Martyna 1ATUT Czestochowa   m 2000:04:3800:09:21.15+00:02:044:4012,8
22SADOWSKA Zofia 8G-8 BIELANY W-wa   m 2100:04:3400:09:23.90+00:02:074:4112,8
23SLEDZ Zuzanna 20PENTATHLON Szczec   m 2200:04:4600:09:28.45+00:02:114:4412,7
24STARCZALA Maja 12MARBI-SPORT Zywie   m 2300:04:3000:09:37.35+00:02:204:4812,5
25MIERZEJEWSKA Zuzanna 18PENTATHLON Szczec   m 2400:04:4600:09:43.80+00:02:274:5112,3
26CISZYK Hanna 22PIATKA Konstantyn   m 2500:04:4400:09:48.35+00:02:314:5412,2
27BILOUS Dariia 17PENTATHLON Szczec   m 2600:04:4400:09:49.60+00:02:324:5412,2
28GORNY Natalia 11MARBI-SPORT Zywie   m 2700:04:5800:10:20.00+00:03:035:1011,6
29BARANSKA Dominika 26WIKING Radomsko   m 2800:05:1200:11:45.40+00:04:285:5210,2
30WALUS Julia 14MARBI-SPORT Zywie   m 2900:05:4100:11:45.85+00:04:295:5210,2
Znaleziono 30 wynik(ów)