Organizator : FUNDACJA PROFIT MARATON
Data : 2021-09-04
Miejsce : Sobieszów
Dystans : 102 km
Zgłoszonych : 133
Wystartowało : 119
Nie ukończyło : 22
Ukończyło : 97
Na trasie : 3
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 41km | 68km | 96km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuTrzy Jawory
41km
Karpacz
68km
Droga pod Reglami
96km
     
1GRUCZA Cezary 1384DOZORSLUPSKM302021-09-04 01:01:0205:54:4811:35:4817:55:25
2BIAŁEK Marcin 1442SWEET TRAVELBIELAWAM302021-09-04 01:01:0206:18:4212:06:0918:32:07
3MARCINIAK Przemysław 1410NOAPRUDNIKM302021-09-04 01:01:0604:21:3707:52:5011:31:07
4LASEK Jakub 1456RMT TEAMOPOLEM302021-09-04 01:01:0604:48:2508:52:4113:28:29
5JUREK Michał 1320RMT TEAM PROWROCŁAWM302021-09-04 01:01:0704:21:4307:55:1111:41:21
6MALINOWSKI Dawid 1365OLEŚNICAM182021-09-04 01:01:0705:21:5909:28:4014:06:52
7POCHOPIEŃ Marek 1395KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAM182021-09-04 01:01:0705:48:3010:25:4315:34:13
8WĄCHAŁA Damian 1429KROSNO ODRZAŃSKIEM302021-09-04 01:01:0705:21:2810:26:4115:52:31
9KAMERDUŁA Łukasz 1433#TEAMCZTERYSTRUŻKAM402021-09-04 01:01:0704:41:4308:34:3312:52:16
10HIBNER Jacek 1304ŁÓDŹM402021-09-04 01:01:0704:54:1309:12:2713:43:16
11KLINCEWICZ Cezary 1352WROCŁAWM402021-09-04 01:01:0805:10:4609:09:3813:13:38
12PLISZKA Bartosz 1402OLA TEAMOSTROŁĘKAM402021-09-04 01:01:0805:12:3009:16:4213:43:03
13FAJKS Marcin 1425BIEGOWYWIRUSBEZRZECZEM302021-09-04 01:01:0804:51:3508:39:2613:20:31
14KUREK Jarosław 1303ENDORFINA WSCHOWAWSCHOWAM402021-09-04 01:01:0805:41:4410:36:3316:02:53
15KWIATKOWSKI Przemysław 1416PISARZOWICEM302021-09-04 01:01:0805:21:3310:17:1916:15:04
16LIPOWICZ Łukasz 1366SZCZYTNIKIM402021-09-04 01:01:0905:14:3709:23:4013:52:45
17ZAGÓRSKI Mariusz 1399GOLESZÓWM402021-09-04 01:01:0905:08:0809:22:5314:25:45
18PACZUSKI Michal 1401LODZM402021-09-04 01:01:0905:09:2909:23:1514:16:12
19SNARSKI Bogdan 1421WARSZAWAM402021-09-04 01:01:0904:58:4809:34:0514:06:46
20SIKORSKI Szymon 1446NOAKIEŁCZÓWM302021-09-04 01:01:0905:32:4310:14:2915:14:28
21POLIWKA Adam 1372INSTALL GROUP ADAM POLIWKARUDNAM302021-09-04 01:01:0906:24:4812:39:0119:19:37
22JABŁOŃSKI Adrian 1417TRAWERS TEAM NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM302021-09-04 01:01:1005:57:1110:54:0316:09:32
23KARAMON Marcin 1445OPOLEM402021-09-04 01:01:1005:16:4509:54:3415:25:07
24KRZESIŃSKI Dariusz 1382ORANGE POLSKAWROCŁAWM402021-09-04 01:01:1005:33:0810:31:5816:13:22
25KACZMAREK Jędrzej 1371KP PSP MILICZPLESZEWM182021-09-04 01:01:1005:48:3410:50:1816:34:48
26NICPOŃ Sebastian 1440PATOBIEGACZEPIŁAM402021-09-04 01:01:1006:06:3311:44:4117:58:16
27PIĘTKO Dariusz 1361ORANGE POLSKABIELSKO-BIAŁAM502021-09-04 01:01:1006:29:2712:51:3819:35:50
28KWIECIŃSKI Norbert 1450SZCZECINM402021-09-04 01:01:1006:23:1812:04:3618:03:36
29RUTKOWSKI Michał 1391JÓZEFÓWM302021-09-04 01:01:1105:21:2209:37:5814:22:11
30KUC Wojciech 1432KŁOBUCKM302021-09-04 01:01:1105:16:0609:40:5914:54:08
31ADLER Łukasz 1449LESZNO LIMITS RUNNERSWILKOWICEM302021-09-04 01:01:1105:18:1609:24:2113:56:25
32BŁACHOWIAK Mariusz 1481MARATON LESZNOLESZNOM402021-09-04 01:01:1105:45:3410:39:4815:55:27
33ŁUCZAK Marcin 1413RUN4ENERGYPLEWISKAM302021-09-04 01:01:1105:32:4110:25:1616:16:46
34WIKTOROWICZ Tomasz 1411WARSZAWAM402021-09-04 01:01:1105:50:5911:07:3317:03:05
35KOISZEWSKI Krzysztof 1363STOWARZYSZENIE KLUB 42,2LĘBORKM402021-09-04 01:01:1106:45:1412:34:5319:11:42
36WĄTROBA Marek 1368KLUB 42,2 LĘBORKLĘBORKM402021-09-04 01:01:1106:45:1412:35:1019:11:43
37SOCHA Marcin 1398TRIMASTERSKROSNOM402021-09-04 01:01:1106:15:2712:30:3819:29:10
38JANAS Kacper 1353PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINM302021-09-04 01:01:1205:23:1309:23:5713:48:09
39ZIMNY Tomasz 1359SZCZECINM602021-09-04 01:01:1205:50:4910:47:1216:36:16
40SIWIEC Stanisław 1370RZESZÓWM602021-09-04 01:01:1206:04:4511:22:5217:08:55
41CZUBA Robert 1412ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOM502021-09-04 01:01:1207:25:0613:32:1020:30:30
42KOŻYCZKOWSKI Marcin 137442,2MOSTYM302021-09-04 01:01:1206:47:5512:35:1019:11:44
43GRODZKI Tomasz 1358SCYZOR ULTRASDARŁOWOM402021-09-04 01:01:1305:41:1310:21:5415:43:51
44WOJCIECHOWICZ Jacek 1369WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM402021-09-04 01:01:1305:41:1310:21:5215:43:51
45STEPAK Włodzimierz 1385KB AKTYWNI KONINRUDZICAM502021-09-04 01:01:1305:33:0210:31:5716:02:42
46MĘDRYKOWSKI Damian 1438SANDOMIERZM302021-09-04 01:01:1305:43:4810:34:1916:01:12
47SKORUPIŃSKI Piotr 1314SKORUPKIBOLESŁAWIECM402021-09-04 01:01:1305:47:3410:41:3016:59:42
48MAŁEK Piotr 1426WRZEŚNIAM402021-09-04 01:01:1306:37:5812:03:5018:18:58
49WIELOSIK Michał 1356RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM302021-09-04 01:01:1405:45:5410:25:3715:48:46
50BIADASZ Andrzej Michał 1396POLITECHNIKA POZNAŃSKAPOZNAŃM402021-09-04 01:01:1405:38:0609:57:1214:52:06
51MILEWICZ Daniel 1317KB BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM302021-09-04 01:01:1405:40:2810:19:1115:22:22
52WOŁOSZYN Mariusz 1367JELENIA GÓRAM502021-09-04 01:01:1406:19:2911:36:1617:19:49
53KONKEL Marcin 1379WARSZAWAM402021-09-04 01:01:1406:36:4012:14:2418:16:43
54GAJDA Michał 1306SOCHACZEWM302021-09-04 01:01:1506:23:5611:18:3816:31:27
55KAMIŃSKI Łukasz 1452WROCŁAWM402021-09-04 01:01:1505:36:2210:31:3716:22:32
56KARALUS Sebastian 1386KARALUS TEAMKROSINKOM402021-09-04 01:01:1506:09:3011:22:5016:59:17
57STEFANIAK Marcin 1389ŁĘCZYCEM402021-09-04 01:01:1506:18:0911:15:5416:56:03
58OKOŃ Łukasz 1427GIERAŁTOWICEM402021-09-04 01:01:1505:48:1711:00:3316:58:30
59MATUSZEWSKI Nikodem 1407K.S. POSNANIABARANOWOM302021-09-04 01:01:1506:58:4513:01:2119:17:33
60BEREŻAŃSKI Bartłomiej 1388RUNEDAREDAM402021-09-04 01:01:1606:18:0811:15:3716:19:25
61MAZANKA Jakub 1404BORÓWIECM402021-09-04 01:01:1605:22:5110:31:3116:24:46
62TURLEJ Dariusz 1305KONDYCJAWARSZAWAM602021-09-04 01:01:1606:23:5011:30:1417:03:02
63KASPERSKI Grzegorz 1315ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEM402021-09-04 01:01:1605:44:5011:04:2817:10:18
64STRZĄDAŁA Michał 1431STUDZIONKAM402021-09-04 01:01:1605:48:2011:00:3417:35:07
65KOPCZYŃSKI Łukasz 1355K-TEAMWROCŁAWM302021-09-04 01:01:1706:08:3111:05:5916:26:22
66GWOZDECKI Tomasz 1362WROCŁAWM302021-09-04 01:01:1706:08:3211:06:4216:41:44
67JADACH Grzegorz 1364JEBAĆ PIS!WROCŁAWM302021-09-04 01:01:1705:56:2711:04:2417:20:20
68NAWROT Artur 1302MARIOTEAM/DTRBIEGAKSIEGINICEM402021-09-04 01:01:1706:12:1011:56:2018:40:38
69DZISZKIEWICZ Grzegorz 1443BIELSKO-BIAŁAM302021-09-04 01:01:1707:21:2013:03:4919:20:54
70SKRZYPCZAK Radosław 1448ROUNDSPACE.PLPOZNAŃM402021-09-04 01:01:1706:51:5913:04:3619:35:42
71KONIECZNY Szymon 1455CHOSZCZNOM302021-09-04 01:01:1804:46:0308:38:4613:09:40
72CIURASZKIEWICZ Andrzej 1318WROCŁAWM402021-09-04 01:01:1805:29:4809:57:0214:26:23
73RAKOWSKI Łukasz 1406PCC ULTRARUNNERSBRZEG DOLNYM402021-09-04 01:01:1805:39:5310:37:0916:29:41
74STOBIŃSKI Piotr 1387RUNEDAREDAM302021-09-04 01:01:1805:59:5211:36:0417:55:08
75GRZYWIŃSKI Bartosz 1447TORUŃM402021-09-04 01:01:1806:37:5512:04:5818:09:22
76SZUBA Teofil 1307MARATOŃCZYK SZCZECINSZCZECINM402021-09-04 01:01:1906:04:5511:19:1017:19:38
77DREGER Dariusz 1430HRTKŁODAWAM502021-09-04 01:01:1906:15:3111:32:1718:00:55
78STYSIEK Piotr 1453BIEGIEM RADOM!RADOMM402021-09-04 01:01:1907:37:2513:32:1020:35:37
79NARECKI Jarosław 1403KRUSZYNM502021-09-04 01:01:2006:20:2711:44:3218:13:50
80ZIOBROWSKI Mateusz 1423ZIELONA GÓRAM302021-09-04 01:01:2106:05:1111:05:5216:22:53
81BRENER Maciej 1419KUŹNIA TRIATHLONUJAZGARZEWSZCZYZNAM302021-09-04 01:01:2106:14:3711:44:3018:13:50
82SAMOLAK Maciek 1377BOGUSZÓW-GORCEM402021-09-04 01:01:2106:57:4513:28:4719:29:00
83KUŹMIAK Stanisław 1435ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM402021-09-04 01:01:2205:15:0309:22:3313:35:52
84AZAREWICZ Grzegorz 1301GDAŃSKM402021-09-04 01:01:2206:10:3811:06:0616:49:54
85NOWAKOWSKI Paweł 1439ŻARY RUNNERS TEAMJANKOWA ŻAGANSKAM402021-09-04 01:01:2305:15:0809:44:2914:13:59
86TURLEJ Wojciech 1457ŚRODA ŚLĄSKAM402021-09-04 01:01:2505:48:2810:38:0216:10:08
87LEMBOWICZ Grzegorz 1392SWARZĘDZM402021-09-04 01:01:2507:07:5412:43:3419:01:08
88LISIECKI Tomasz 1311TRZYNASTKA PLUSLUBOŃM402021-09-04 01:01:4505:32:2510:21:2615:43:20
Niesklasyfikowani
PIWAŃSKI Piotr 1360ŁĘCZYCAM602021-09-04 01:01:24 DNF DNF DNF
KUDELSKI Ireneusz 1393ROZBIEGANI CHOJNÓWOSETNICAM502021-09-04 01:01:1507:37:27 DNF DNF DNF
KRAWIETZ Tomasz 1451IZERSKI NIEDŹWIEDŹ VERTICAL INDUSTRIALSZKLARSKA POREBAM402021-09-04 01:01:1607:13:57 DNF13:57:10 DNF DNF
ROMANOWSKI Rafał 1313BOLESŁAWIECM402021-09-04 01:01:1606:57:45 DNF DNF DNF
KASZTELANIC Rafał 1428NADARZYNM502021-09-04 01:01:12 DNF DNF DNF
KORYTEK Piotr 1414WITKOWO BIEGAWITKOWOM402021-09-04 01:01:23 DNF DNF DNF
NOWICKI Jarosław 1381ROWING RUNNING TEAMSTANISŁAWÓW PIERWSZYM502021-09-04 01:01:1205:31:06 DNF DNF DNF
KAPITAŃCZYK Mateusz 1405KOŚCIANM302021-09-04 01:01:1605:45:52 DNF DNF DNF
PERUN Włodzimierz 1418RUSYN-LEMLUBINM302021-09-04 01:01:2007:24:45 DNF DNF DNF
GUCKI Mikolaj 1351MIECZEWOM402021-09-04 01:01:2006:28:30 DNF DNF DNF
MUSIAL Radoslaw 1400WROCLAWM402021-09-04 01:01:1506:57:46 DNF13:23:36 DNF DNF
FRANEK Sebastian 1408WLKP MOUNTAINS ULTRALUBOŃM402021-09-04 01:01:2307:45:12 DNF DNF DNF
GWIZDALSKI Przemysław 1397OŁAWAM402021-09-04 01:01:0805:52:51 DNF DNF DNF
POLAŃSKI Franciszek 1312KRAKÓWM402021-09-04 01:01:0806:57:55 DNF DNF DNF
GESS Mariusz 1375CZUBY Z GOLENIOWAGOLENIÓWM402021-09-04 01:01:1206:06:16 DNF12:18:39 DNF DNF
KURIATA Bartłomiej 1444WROCŁAWM402021-09-04 01:01:0707:05:37 DNF13:32:24 DNF DNF
RECZUCH Andrzej 1390DYWIZJON 102WROCŁAWM402021-09-04 01:01:1906:58:28 DNF DNF DNF
SZUBA Tadeusz 1459TKKF TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM602021-09-04 01:01:1906:05:04 DNF DNF DNF
Znaleziono 106 wynik(ów)