ULTRA MARATON 3X BABIA GÓRA
ULTRAMARATON BABIA GÓRA 2022
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2022-06-11
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 60 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 112
Wystartowało : 93
Nie ukończyło : 17
Ukończyło : 76
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.5km | 10km | 15km | 17.5km | 22km | 27km | 36.5km | 47km | 52.5km | 55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBabia 1
4.5km
P5
10km
P12
15km
Krowiarki
17.5km
Babia 2
22km
Krowiarki
27km
P22
36.5km
P27
47km
Markowe
52.5km
Babia 3
55km
Czas
netto
60km
Czas
brutto
60km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                 
1PÔBIŠ Ivan 1012THETOP, HZSDONOVALYOpen M1M 100:00:0200:49:2601:33:1801:53:2802:13:2703:01:0803:31:3805:04:0806:00:4006:55:2307:37:4808:05:36.8008:05:39.15 8:057,4
2URBAŃCZYK Karol 103NON STOP TRAILGLIWICEOpen M2M 200:00:0200:49:2801:33:3801:53:2802:14:5903:01:0703:31:4005:04:0506:00:3806:55:2307:37:5508:08:53.3508:08:55.45+00:03:168:087,4
3KACZMARCZYK Łukasz 144SMOLECOpen M3M 300:00:0100:50:3101:34:1101:55:3102:17:4403:09:2703:38:0705:12:2606:09:2407:09:4607:58:4708:29:47.8508:29:49.65+00:24:108:297,1
4LEWIAK Michał 178TRUCHT.COMŁÓDŹOpen M4M 400:00:0400:50:5101:34:4201:57:2002:20:5603:15:1203:45:5105:21:0606:24:1407:25:4508:10:5108:42:18.3008:42:22.40+00:36:438:426,9
5MAJER Ewa 106LA SPORTIVA POLSKADOBCZYCEOpen K1K 100:00:0400:56:2701:43:3602:05:2802:28:3603:23:3503:52:3905:32:1806:33:0707:30:5008:18:1008:53:05.5508:53:09.75+00:47:308:536,8
6KĄCKI Tomasz 105PRZENOSZAOpen M5M 500:00:0600:50:5601:36:1201:57:0002:19:3403:12:2003:42:3505:27:0806:33:0907:30:1808:13:4208:57:10.8008:57:16.90+00:51:378:576,7
7KURZAWSKI Tomasz 210GB ULTRA PSZCZÓŁKIMIĄCZYNOpen M6M 600:00:0100:55:2201:43:4902:05:2002:28:3303:21:2903:55:1905:51:1807:04:0008:09:0508:59:5309:32:21.9509:32:22.95+01:26:439:326,3
8RICHERT Jarosław 190MAJĄ TEAMLUZINOOpen M7M 700:00:0400:56:2901:44:3602:06:2902:28:3703:23:5004:02:3805:46:1806:54:2507:59:5808:54:5609:36:33.5009:36:37.75+01:30:589:366,2
9KOPEĆ Mateusz 112CHECHŁOOpen M8M 800:00:0300:57:3701:47:4002:10:4502:37:1603:35:5004:09:2405:55:5407:06:1708:14:0309:05:4509:38:16.3009:38:20.20+01:32:419:386,2
10SZCZUREK Dominik 203KIA WADOWSCY TEAMMYŚLENICEOpen M9M 900:00:0700:55:1501:43:4002:05:1302:28:2203:21:2103:55:1205:51:1007:03:5108:08:5709:01:1209:39:14.8009:39:22.20+01:33:439:396,2
11ZARĘBA Dariusz 200GORĄCY POTOK TEAMKRAKÓWOpen M10M 1000:00:0301:02:2001:54:5302:19:2802:48:2303:44:3404:17:5706:06:0307:08:5408:17:0409:07:3909:43:27.0009:43:30.80+01:37:519:436,2
12KOZARSKI Krzysztof 156RK LEGALWARSZAWAOpen M11M 1100:00:0700:56:1001:45:2902:07:5202:34:2903:33:3004:06:0005:58:4707:07:4808:17:0109:12:2609:46:44.3009:46:52.00+01:41:129:466,1
13ZIĘTAK Andrzej 186TKKF KO\LEJARZ BYDGOSZCZBRZOZAOpen M12M 1200:00:0501:01:2701:50:2702:13:1302:39:3603:41:5404:15:4106:07:4407:18:1608:25:5709:20:4609:58:32.8509:58:37.95+01:52:589:586,0
14TRYGUBENKO Maryna 205SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKISĘDZISZÓW MAŁOPOLSKIOpen K2K 200:00:0400:58:5001:50:2202:13:1902:39:0503:40:4704:13:3206:04:3507:15:3408:26:4809:20:4609:59:34.2009:59:38.60+01:53:599:596,0
15SZYMURA Wojciech 160RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKOpen M13M 1300:00:0300:57:2601:44:4002:06:3202:32:1303:34:0904:06:0306:04:2307:15:4508:28:5809:32:1410:07:55.6510:07:58.75+02:02:1910:075,9
16JANOWICZ Rafał 129MIĘKKI ŻELEKWARSZAWAOpen M14M 1400:00:0800:58:5901:48:0202:13:0902:39:5503:39:3704:11:0806:06:4507:17:0808:27:4809:31:3310:10:54.9510:11:03.50+02:05:2410:105,9
17TRACZYK Marek 169WARSZAWAOpen M15M 1500:00:1201:01:1701:50:1702:12:5302:44:1303:47:0104:17:5306:18:4207:29:4408:50:3009:44:4910:20:42.0510:20:54.35+02:15:1510:205,8
18BĘŚ Marcin 147JORDANÓW ŚLĄSKIOpen M16M 1600:00:0201:01:1301:54:1302:19:4802:49:5503:55:4304:33:1306:36:0207:41:4708:57:2109:49:5910:22:27.4010:22:30.25+02:16:5110:225,8
19MATYASIK Jarosław 201HAFT-DEKONOWY TARGOpen M17M 1700:00:0501:02:0301:54:5302:19:4202:47:4103:47:5404:22:3506:32:1807:42:5508:50:2609:45:2810:22:54.8510:23:00.15+02:17:2110:225,8
20BURZYŃSKI Sebastian 170WARSZAWAOpen M18M 1800:00:1101:01:2301:50:1302:13:0102:44:1203:48:5004:17:4606:19:2307:37:2508:50:4209:53:0710:22:49.8510:23:00.95+02:17:2110:225,8
21OBRAŁ Szymon 181BRONCO DZIKKRAKÓWOpen M19M 1900:00:0600:57:1001:47:4002:10:4402:39:0103:40:5804:15:4006:19:1407:29:3308:46:5409:42:5610:25:55.2510:26:02.20+02:20:2310:255,8
22MAZUREK Dariusz 162RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYSTALOWA WOLAOpen M20M 2000:00:0700:57:0801:47:3802:10:4502:39:0103:40:5504:15:4206:19:1007:29:3608:46:5609:48:2910:25:55.0010:26:02.40+02:20:2310:255,8
23SOKOŁOWSKI Marcin 183MOSINAOpen M21M 2100:00:0900:56:5501:51:3402:17:4002:46:4103:47:5104:28:4106:29:1607:46:3508:59:2109:59:4010:45:53.6510:46:03.25+02:40:2410:455,6
24JAGIELSKI Piotr 135RUDA ŚLĄSKAOpen M22M 2200:00:0200:59:4601:59:3002:25:2502:52:1503:55:2104:36:2606:35:0807:50:3209:04:4310:04:2710:48:18.9010:48:21.55+02:42:4210:485,6
25WYRZYKOWSKI Marcin 195SKAWINA BIEGASKAWINAOpen M23M 2300:00:0801:01:1202:00:3302:25:0202:54:2403:57:0604:35:4406:41:3807:52:4909:07:4710:05:2210:49:23.3010:49:32.15+02:43:5310:495,5
26KURPIEWSKA Anna 154GT RATWROCŁAWOpen K3K 300:00:0301:02:1501:58:5702:25:1602:53:2804:00:1404:38:3006:44:3107:58:3709:10:2010:08:4910:52:30.8510:52:34.50+02:46:5510:525,5
27SIKORSKI Marcin 155TT SZCZECINSZCZECINOpen M24M 2400:00:0401:02:1601:58:5702:25:2102:53:2604:00:1704:38:3906:44:3107:58:5809:10:3510:09:1210:52:30.7510:52:35.25+02:46:5610:525,5
28PYREK Krzysztof 1071 RBLOGWAŁCZOpen M25M 2500:00:0400:55:5801:48:4802:13:2802:40:2603:42:0704:19:1906:37:2307:58:0609:14:0710:07:1310:55:28.0510:55:32.85+02:49:5310:555,5
29SLEZÁK Radim Slezák 204OSTRAVA POLANKAOpen M26M 2600:00:1000:59:1701:58:2902:24:3803:00:0703:57:3404:35:1306:49:5708:03:3409:18:4110:22:5911:05:12.7511:05:23.35+02:59:4411:055,4
30KOEHLER Krzysztof 209KD ŻUKIKRAKOWOpen M27M 2700:00:0601:02:3001:58:4602:24:4702:52:5303:56:4404:35:1406:41:2207:58:5009:16:5410:20:3311:05:48.2511:05:54.60+03:00:1511:055,4
31KLUKOSZOWSKI Marek 167NOWA BIAŁAOpen M28M 2800:00:0701:02:4502:00:3702:26:1002:56:4504:01:0104:40:3606:44:3108:02:1009:19:5210:21:4011:06:04.9511:06:12.65+03:00:3311:065,4
32SMOLIŃSKI Piotr 120PIASECZNOOpen M29M 2900:00:0701:03:5201:59:4602:28:0902:58:1703:57:0904:34:1406:40:5507:55:2809:12:2610:26:4011:06:10.1511:06:17.70+03:00:3811:065,4
33KRZYŚKO Krzysztof 131RUN-PASSION.PLBANINOOpen M30M 3000:00:0401:01:4601:54:5102:19:3102:45:4103:47:1004:22:2506:20:5407:38:2908:55:0310:10:1211:07:05.4511:07:09.65+03:01:3011:075,4
34DZIERŻEŃSKA Monika 187STAJNIA BALONAGDAŃSKOpen K4K 400:00:0301:06:1202:09:1602:38:1403:10:4004:17:4605:01:0607:10:1808:26:5009:35:0410:26:0111:07:28.8011:07:32.30+03:01:5311:075,4
35ZIEMKIEWICZ Jarek 1642 KROKI DO METYLUBINOpen M31M 3100:00:0501:01:4701:55:5302:19:4802:47:3003:48:4504:22:4106:35:5307:52:4109:09:2910:32:0311:11:34.4011:11:39.65+03:06:0011:115,4
36KRZYŻAN Jakub 199KW KRAKÓWJERZMANOWICEOpen M32M 3200:00:0301:02:4101:59:3102:28:4202:57:5404:02:0704:40:4506:50:1808:13:2509:26:2210:29:1511:13:24.5511:13:27.55+03:07:4811:135,3
37DRÓŻDŻ Tomasz 168CZEWARUN TIMMIEDŹNOOpen M33M 3300:00:0301:02:1202:02:4402:31:3603:03:5404:09:4604:53:5507:04:5908:25:3309:39:2410:38:3811:23:54.6011:23:58.20+03:18:1911:235,3
38GŁOWACKI Krzysztof 180ŁÓDŹOpen M34M 3400:00:0601:02:5701:58:2702:24:4102:55:2504:02:0604:37:4706:49:5008:13:1609:33:3710:38:3311:33:25.0011:33:31.15+03:27:5211:335,2
39EFEMBERG Joanna 148STAJNIA BALONASZCZECINOpen K5K 500:00:0601:09:4102:09:4202:38:5103:12:5104:22:1604:58:3907:04:5008:25:2209:40:2210:44:5711:36:16.5011:36:23.05+03:30:4311:365,2
40GŁOMBIK Bogdan 165KSIĄŻENICEOpen M35M 3500:00:1101:08:4002:09:5302:38:5603:08:4804:16:5804:58:0007:04:5408:23:5809:47:3611:05:5711:47:50.2011:48:01.55+03:42:2211:475,1
41GRANOPS Maciej 171MOSINAOpen M36M 3600:00:0901:04:2701:59:5102:24:4102:55:3703:57:3404:40:2607:02:4708:24:2109:45:0010:56:3711:50:30.3011:50:40.15+03:45:0111:505,1
42TRZASKA Marcin 208RACIBOROWICEOpen M37M 3700:00:0601:06:0902:08:5902:38:3603:11:5504:21:5605:02:5707:25:0708:43:4609:59:1511:04:3411:52:26.7011:52:33.15+03:46:5411:525,1
43PETRYKOWSKI Grzegorz 166HRMAX ŻORYŻORYOpen M38M 3800:00:0501:06:0702:09:2902:38:1203:13:2604:19:3304:58:4307:15:2308:40:3209:55:2611:15:1611:52:35.0511:52:40.95+03:47:0111:525,1
44BLICHARZ Artur 119KS SPORTIVAOŁPINYOpen M39M 3900:00:1001:10:2202:12:2402:42:2603:12:4304:22:0605:03:2907:21:0808:47:4310:04:2311:10:5212:02:15.7012:02:26.30+03:56:4712:025,0
45DEINIUK Roman 175WARSZAWAOpen M40M 4000:00:0601:04:0002:03:0502:32:1303:06:3004:15:4804:54:5207:10:3508:40:3810:14:0911:30:1412:10:05.8512:10:12.20+04:04:3312:104,9
46RUDNICKI Paweł 158KROTOSZYNOpen M41M 4100:00:0701:08:4502:13:1302:42:4603:12:5404:24:1005:08:0207:21:3008:46:1210:09:3911:21:5512:10:45.0012:10:52.90+04:05:1312:104,9
47STAROWICZ Kazimierz 139WARSZAWAOpen M42M 4200:00:0801:06:0502:09:5102:38:3303:13:4804:21:3205:03:4507:25:0108:52:5310:10:3211:19:3612:10:46.9012:10:55.60+04:05:1612:104,9
48KAŹMIEROWSKI Dariusz 116PAPROĆOpen M43M 4300:00:0501:03:0401:56:2902:19:1502:46:1203:53:0804:32:0806:52:0708:31:4709:56:3011:15:4012:11:10.2012:11:15.60+04:05:3612:114,9
49TOPORCZYK Daniel 182PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY TOPORY X 5TYCHYOpen M44M 4400:00:0601:02:1601:55:4502:21:1802:53:2804:07:0304:46:2907:14:1708:41:5710:11:0511:19:5812:17:07.1012:17:13.75+04:11:3412:174,9
50KRZEPKOWSKI Radosław 142ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAOpen M45M 4500:00:1001:04:0402:05:0802:55:3803:28:1404:35:0905:17:4107:34:0408:59:5810:25:5811:28:5612:18:40.2012:18:50.30+04:13:1112:184,9
51SZEPCZYŃSKA Anna 184ŻARY RUUNERS TEAMŻARYOpen K6K 600:00:0601:08:4202:19:0502:52:0203:32:1204:40:2805:23:5407:39:5909:06:3310:28:3311:32:1412:27:13.6012:27:19.95+04:21:4012:274,8
52REMBACZ Agnieszka 123PROJEKT1000UPRUMIAOpen K7K 700:00:0501:10:2202:21:4902:54:3903:30:3904:41:4505:29:2208:02:1309:20:5410:32:1211:36:5212:27:50.8512:27:56.70+04:22:1712:274,8
53DZISZKIEWICZ Grzegorz 150BIELSKO BIAŁAOpen M46M 4600:00:1001:08:4502:15:2202:47:4903:23:4204:31:2005:19:5207:42:1509:09:1010:28:0111:30:2312:27:50.5512:28:01.15+04:22:2212:274,8
54MŻYK Marek 172KKTJBIELSKO-BIAŁAOpen M47M 4700:00:1001:01:5002:02:3602:31:1703:03:0704:17:5405:04:3507:30:2308:56:3410:16:3911:33:2412:29:11.6512:29:21.65+04:23:4212:294,8
55GĄSIOROWSKI Krzysztof 185KRAKÓWOpen M48M 4800:00:0801:12:1902:21:4902:52:0303:22:5004:29:0305:16:1707:51:5009:21:5510:37:5611:41:5912:29:21.2012:29:30.10+04:23:5012:294,8
56SIEMIEŃCZUK Robert 202BLACK HAT TEAMWARSZAWAOpen M49M 4900:00:0801:06:1102:00:0902:27:5803:02:0504:13:1104:53:5707:31:0408:59:0310:41:3411:49:2312:30:57.0012:31:05.05+04:25:2512:304,8
57JARZEMBOWSKI Tomasz 115WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAOpen M50M 5000:00:0901:09:4002:18:2302:49:2103:23:4104:35:4105:22:0807:45:2209:18:3510:34:2411:53:4412:35:53.0012:36:02.70+04:30:2312:354,8
58SOBAŃSKI Patryk 173BIEGAM BO CHCEGODZIESZE MAŁEOpen M51M 5100:00:0701:06:0402:09:1002:38:1803:11:5104:19:2705:01:1707:30:1909:07:2610:40:0111:48:2712:36:46.2512:36:53.95+04:31:1412:364,8
59MACIEJEWICZ Krzysztof 124K2TERESPOLOpen M52M 5200:00:0201:04:2202:06:4902:47:0003:20:1104:31:2405:16:0507:58:5709:25:5110:47:0211:59:4312:39:00.2012:39:02.95+04:33:2312:394,7
60SŁONINA Artur 127KRAKÓWOpen M53M 5300:00:0801:04:5502:05:5702:57:2903:30:0304:42:3105:27:3307:56:1409:20:4810:39:5711:51:3212:39:58.6512:40:06.90+04:34:2712:394,7
61PAŚ Tomasz 128PASIOL TEAM WROCŁAWWROCŁAWOpen M54M 5400:00:1001:11:2602:15:2302:48:1203:23:2604:42:4005:26:2807:59:5709:18:2210:40:3111:55:5412:41:51.8512:42:02.15+04:36:2312:414,7
62SOBCZAK Mikołaj 109WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOOpen M55M 5500:00:0901:09:4902:18:2602:50:2003:24:0104:35:3805:22:1907:45:2609:19:4910:40:2911:55:4712:42:21.5012:42:31.10+04:36:5112:424,7
63KARCZYŃSKA Eliza 161MARATOŃCZYK POZNAŃPOZNAŃOpen K8K 800:00:0401:05:1602:16:0202:46:2103:18:2204:27:2505:18:2707:48:1209:21:4910:44:0811:51:3212:43:01.0012:43:05.95+04:37:2612:434,7
64OLECHNOWICZ Robert 163WROCŁAWOpen M56M 5600:00:1001:06:0702:06:5202:56:5003:31:1504:44:0405:33:2108:06:5209:32:4710:51:0211:57:4012:44:56.5012:45:06.70+04:39:2712:444,7
65SŁOWIK Radosław 140KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWOpen M57M 5700:00:0701:04:2502:04:3902:56:5503:31:1904:44:0205:33:2108:06:5109:32:3810:51:0311:57:1912:45:00.0012:45:07.15+04:39:2812:454,7
66WIĄCEK Paweł 174YNO ULTRABIELSKO-BIAŁAOpen M58M 5800:00:0201:10:0402:09:3002:39:5703:15:2204:29:4305:12:4407:44:3509:16:5810:44:0611:51:1312:45:31.6012:45:33.60+04:39:5412:454,7
67TOMASZEWSKI Dawid 117WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIOpen M59M 5900:00:0901:09:5102:18:2602:49:1203:24:0604:35:5605:22:2707:45:2909:21:1910:41:2811:59:1312:47:11.4012:47:21.10+04:41:4112:474,7
68KACZOR Marcin 151ADJŚWIĘCIECHOWAOpen M60M 6000:00:0301:06:0202:13:5902:44:5303:17:4904:24:5905:13:1707:41:3809:19:3910:41:2011:57:0512:47:20.8512:47:24.25+04:41:4512:474,7
69JASKÓLSKI Jan 206TARNOWO PODGÓRNEOpen M61M 6100:00:1001:05:1302:09:1402:38:1703:15:2104:26:4605:12:3807:52:2709:16:1810:45:0812:06:2912:47:45.3512:47:56.10+04:42:1612:474,7
70MIELNIK Krzysztof 110DC TRIATHLON TEAMNAMYSŁÓWOpen M62M 6200:00:1201:13:4202:26:1602:59:2503:34:1104:44:2205:32:0808:04:3009:33:1710:53:3612:02:4912:51:18.4512:51:31.25+04:45:5212:514,7
71JARZYNKA Krzysztof 113K2LUBLINOpen M63M 6300:00:0301:04:2402:06:5702:47:0203:19:3504:31:2205:16:1307:59:0109:33:1110:53:0912:04:2212:58:53.8512:58:57.00+04:53:1712:584,6
Przekroczony limit czasu: 13:00:00
72CHUDYBA Michał 194GDAŃSKOpen M64M 6400:00:0601:10:2202:13:3202:45:2403:19:5704:40:5805:28:2508:01:5209:32:5511:00:4212:15:5713:08:18.5013:08:24.55+05:02:4513:084,6
73MROCZEK Andrzej 157WARSZAWAOpen M65M 6500:00:0501:04:2402:00:1402:29:0703:04:1204:21:5405:15:1607:57:4409:18:0410:51:2612:13:4913:08:56.8513:09:02.25+05:03:2313:084,6
74WEWIOR Tomasz 153DĄBROWA GÓRNICZAOpen M66M 6600:00:0401:13:4202:17:5702:50:4303:25:5704:45:0605:26:5608:13:2709:54:4311:25:2812:55:0413:31:38.1013:31:42.90+05:26:0313:314,4
75WOJEWODA Michał 207KAZIKIWARSZAWAOpen M67M 6700:00:1201:13:0802:27:1102:58:4403:30:4904:42:2405:33:1508:24:0910:05:5511:24:0812:50:3513:43:49.1513:44:01.30+05:38:2213:434,4
76LEDWOLORZ Anna 149VEGE RUNNERSWARSZAWAOpen K9K 900:00:1001:11:5402:27:2802:59:5303:36:2004:50:0905:44:2108:16:2309:46:3011:04:4412:19:5014:12:41.3014:12:52.00+06:07:1214:124,2
Niesklasyfikowani
KOWALSKI Maciej 192LOTOS RUNNING TEAMGDAŃSKOpen MDNF01:03:48 DNF02:04:03 DNF02:56:58 DNF03:29:37 DNF04:43:18 DNF05:30:52 DNF08:09:42 DNF09:49:42 DNF11:21:36 DNF DNF DNF DNF--
MARCINIAK Izabela 133ULTRA WAY TEAMBANINOOpen KDNF01:10:22 DNF02:21:49 DNF02:54:40 DNF03:31:49 DNF04:49:35 DNF05:44:54 DNF08:33:52 DNF10:06:01 DNF11:33:04 DNF DNF DNF DNF--
KREFT Ewa 141GDAŃSKOpen KDNF01:18:59 DNF02:32:28 DNF03:08:48 DNF03:45:03 DNF05:03:57 DNF05:45:53 DNF08:44:32 DNF10:18:34 DNF11:59:19 DNF DNF DNF DNF--
CIBORSKI Sławomir 143KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGOpen MDNF01:05:58 DNF02:09:32 DNF02:38:34 DNF03:17:16 DNF04:32:38 DNF05:26:56 DNF08:17:11 DNF10:02:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
KATOLIK Jolanta 138RACIBÓRZOpen KDNF01:08:56 DNF02:16:41 DNF02:49:51 DNF03:27:47 DNF04:54:38 DNF05:42:38 DNF08:24:20 DNF10:14:48 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZYPEK Wojciech 179PORĘBAOpen MDNF01:12:19 DNF02:18:34 DNF02:52:58 DNF03:37:05 DNF05:05:40 DNF05:55:55 DNF09:25:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CYGAN Lukasz 114KLUB SPORTOWY HAJIME / AMBITNY AMATORKRAKOWOpen MDNF01:10:22 DNF02:18:30 DNF02:52:53 DNF03:30:23 DNF04:44:38 DNF05:36:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIŚ Piotr 126DIEHL RUNNING TEAMNAMYSŁÓWOpen MDNF01:13:31 DNF02:26:24 DNF02:59:20 DNF03:33:49 DNF04:50:24 DNF05:46:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZEGORCZYK Krzysztof 193ŻARY RUNNER TEAMŻARYOpen MDNF01:08:39 DNF02:19:49 DNF02:54:19 DNF03:32:10 DNF04:50:34 DNF05:47:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZARNOTA Katarzyna 136BALDOCKOpen KDNF01:09:37 DNF02:27:35 DNF02:59:57 DNF03:36:36 DNF04:52:19 DNF06:00:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAKAR Dean 137BALDOCKOpen MDNF01:08:42 DNF02:27:32 DNF02:59:56 DNF03:36:38 DNF04:52:20 DNF06:00:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHROMIK Krzysztof 122WROCŁAWOpen MDNF01:10:01 DNF02:20:07 DNF02:54:38 DNF03:31:57 DNF05:07:08 DNF06:15:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KANTORSKI Dariusz 125KANTI TEAMPŁOCHOCINOpen MDNF01:11:58 DNF02:27:36 DNF02:59:56 DNF03:36:24 DNF05:02:46 DNF06:15:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LUDWICZAK Jacek 176MPK WYBIEGANIEWARSZAWAOpen MDNF01:12:39 DNF02:16:01 DNF02:50:33 DNF03:28:47 DNF05:23:35 DNF06:21:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARĘBCZAN Kamil 189OSTATNICH GRYZĄ PSYŁOPUSZNAOpen MDNF01:28:57 DNF03:10:00 DNF03:51:52 DNF04:32:39 DNF06:31:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PROSOWSKA Magdalena 197OLSZTYNOpen KDNF02:53:46 DNF04:08:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OSIŃSKI Konrad 196FC BOBOŁÓDŹOpen MDNF02:53:05 DNF04:08:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 93 wynik(ów)