ULTRA MARATON 4X BABIA GÓRA
ULTRAMARATON BABIA GÓRA 2022
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2022-06-11
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 74 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 41
Wystartowało : 41
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 40
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.5km | 10km | 15km | 17.5km | 22km | 27km | 36.5km | 47km | 52.5km | 55km | 57.5km | 65.5km | 69km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBabia 1
4.5km
P5
10km
P12
15km
Krowiarki
17.5km
Babia 2
22km
Krowiarki
27km
P22
36.5km
P27
47km
Markowe
52.5km
Babia 3
55km
Markowe
57.5km
Markowe
65.5km
Babia 4
69km
Czas
netto
74km
Czas
brutto
74km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                    
1MATYSSEK Karol 15ODZIEZDLAMEDYKA.PLKATOWICEOpen M1M 100:00:0200:50:5301:39:3102:01:5002:22:2403:11:4303:37:4305:05:1705:59:5606:54:3707:38:2908:06:1109:44:2510:40:5411:22:30.7011:22:32.90 9:136,5
2DUDZIK Robert 21LIMANOVA HOTELMSZANA DOLNAOpen M2M 200:00:0200:53:3901:39:5202:02:0102:24:0203:17:0203:43:5205:19:4706:17:3407:30:4608:29:3608:53:1710:10:0710:58:2311:25:21.7511:25:24.45+00:02:519:156,5
3KOSTERKIEWICZ Marcin 29PRZEMYŚLPRZEMYŚLOpen M3M 300:00:0200:54:1001:48:2802:11:5502:37:4203:30:1104:01:5105:47:1406:48:5507:49:1908:27:5108:55:4010:20:1311:06:5711:44:28.1511:44:30.35+00:21:579:316,3
4ROHAN Łukasz 19PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLOpen M4M 400:00:0300:52:4801:39:2902:02:2502:24:4603:19:4003:47:0905:41:4006:48:5007:59:4608:46:3209:14:1710:50:0011:38:1812:09:36.2012:09:40.15+00:47:079:516,1
5MOCZYŃSKI Paweł 66CHMIELÓWOpen M5M 500:00:0400:54:5001:44:3702:06:5102:31:4603:29:2204:01:2106:48:3307:51:0008:48:0409:21:5510:47:2511:40:3812:27:13.2012:27:17.55+01:04:4410:055,9
6CZOSNOWSKI Tomasz 56CZOSY SIĘ SZWENDAJĄGLIWICEOpen M6M 600:00:0300:59:1201:52:4602:15:4402:45:4103:44:3604:15:0906:13:5007:26:4308:37:5609:33:4310:09:1311:39:3012:35:0313:19:08.6013:19:12.55+01:56:3910:475,6
7ZAGÓRSKI Mariusz 64PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWOpen M7M 700:00:0900:59:1601:52:0602:15:3102:40:1203:42:4904:17:4706:13:2607:19:2108:28:1409:35:4210:18:0911:53:2612:47:4313:34:30.5513:34:40.40+02:12:0711:005,5
8BARTOSZEWSKI Grzegorz 68TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKIDŁUGOŁĘKAOpen M8M 800:00:0901:01:1501:49:1402:11:5002:39:1703:39:0504:07:2405:57:0107:04:0008:15:2509:31:2110:37:2412:04:4313:03:1313:37:34.4513:37:44.20+02:15:1111:025,4
9GIBAŁA Marcin 50BIEGAM I POMAGAMMIELECOpen M9M 900:00:0800:58:5201:54:5402:20:4502:49:2603:53:5104:31:1706:33:0307:50:5609:02:2909:58:2512:06:4713:07:1813:48:23.3013:48:31.90+02:25:5911:115,4
10GÓRSKA Agnieszka 58ŻARY RUNNERS TEAMŻARYOpen K1K 100:00:1101:02:4001:57:3602:24:2702:52:0403:54:2604:30:3106:21:5707:31:0908:39:5409:36:4310:24:3612:04:5613:04:5113:50:05.7513:50:16.90+02:27:4411:135,3
11PŁAWECKI Leszek 18PSZCZYNA BIEGAPSZCZYNAOpen M10M 1000:00:0601:01:0201:59:4302:25:5702:54:3604:00:2604:39:4506:44:3407:58:3409:09:4310:06:2310:44:1012:21:1613:18:0514:04:51.2014:04:57.30+02:42:2411:255,3
12STANOWSKI Grzegorz 73FOREVER YOUNGŁÓDŹOpen M11M 1100:00:0501:01:5001:59:3302:25:4602:53:3403:58:0204:30:5006:32:4907:47:2408:57:3309:58:2610:34:0912:10:0213:15:1814:06:03.1014:06:09.00+02:43:3611:255,2
13KOZŁOWSKI Paweł 12ŁAZYOpen M12M 1200:00:0700:56:3601:53:3402:17:5702:46:3503:48:3704:24:2806:23:0807:36:4708:50:1909:51:5010:32:0012:12:5213:15:5114:11:24.9014:11:32.20+02:48:5911:305,2
14BEDNARCZYK Gerard 31KRAKÓWOpen M13M 1300:00:0501:04:1802:02:5702:28:4302:55:4403:59:2504:39:4506:47:1708:05:2009:15:0910:14:1710:51:0612:33:5813:25:3614:12:17.4514:12:23.05+02:49:5011:315,2
15FIDELUS Joanna 30WCHSZTBRZESKOOpen K2K 200:00:0401:04:3902:03:1502:31:1703:01:2804:06:0304:41:4706:44:1507:57:2009:09:4410:10:5110:50:3912:28:3313:36:2314:16:58.0014:17:02.90+02:54:3011:345,2
16MARKOWSKI Tomasz 11RYKOWISKO TEAMGRABINAOpen M14M 1400:00:1001:03:3902:05:3402:34:2403:02:4704:05:4204:39:0206:53:2008:07:1509:14:5510:14:1210:58:0312:26:2313:27:2714:16:52.8014:17:03.45+02:54:3011:345,2
17STEPAK Włodzimierz 59KB AKTYWNI KONINRUDZICAOpen M15M 1500:00:1301:04:0101:59:4402:25:2102:54:1703:59:1504:38:5206:45:1407:58:5709:10:4110:18:5410:56:3812:28:3913:35:0514:19:23.5514:19:36.95+02:57:0411:365,2
18ŻOCZEK Szymon 33NIE PRZESTAWAJ MARZYĆCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M16M 1600:00:1900:58:2501:57:2202:24:4602:52:5203:56:4504:35:5306:44:5608:03:4609:12:1710:11:2710:50:5812:21:5513:32:4514:22:40.3014:22:59.65+03:00:2611:395,1
19DATA Tomasz 6HRMAX ŻORYŻORYOpen M17M 1700:00:1600:51:2001:41:0102:05:0202:29:4203:23:5503:56:0405:44:5306:53:5807:57:5009:00:1210:04:1811:50:3813:03:2414:30:17.5514:30:34.00+03:08:0111:455,1
20KROSNY Sebastian 78STS BIEGATON MIKOŁÓWMIKOŁÓWOpen M18M 1800:00:1800:58:2901:48:0802:11:4302:39:0803:39:0104:07:1406:08:2407:16:0608:31:5909:36:4410:37:1612:04:3413:10:3414:32:31.9514:32:50.55+03:10:1711:475,1
21WUJDA Marta 40ŻARY RUNNERS TEAMŻARYOpen K3K 300:00:1201:06:5902:13:4402:44:4103:17:5704:24:2705:09:4907:06:5208:17:1909:28:2910:25:2811:11:3112:47:3513:45:2514:41:32.0514:41:44.20+03:19:1111:545,0
22TURCHAN Łukasz 17CHORZÓWOpen M19M 1900:00:0701:06:2802:11:4202:38:5903:10:1904:14:5404:53:2007:07:1108:30:0209:44:2810:56:5211:31:2813:13:0014:08:4714:50:01.5014:50:09.20+03:27:3612:015,0
23ROJEWSKI Paweł 10EVERRUNŁÓDŹOpen M20M 2000:00:0700:58:1801:51:4702:16:3702:45:3703:48:2704:22:5506:23:1707:35:3308:54:3210:02:5510:51:3712:28:3213:40:5714:51:40.9514:51:47.95+03:29:1512:025,0
24FUKS Jarosław 42WARSZAWAOpen M21M 2100:00:0600:58:4401:51:4402:16:1202:43:5303:43:1704:18:0906:13:4207:16:3008:29:0309:30:0610:24:3912:18:0313:28:3114:53:42.1514:53:48.65+03:31:1512:045,0
25KOŁAKOWSKI Przemek 36ZAMOŚĆOpen M22M 2200:00:0701:02:1801:57:3102:25:2202:52:3004:07:4004:47:5206:53:4508:04:4109:18:5710:27:3211:06:4313:11:2014:21:1314:59:25.2514:59:32.55+03:36:5912:094,9
26SOWIK Marcin 76TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M23M 2300:00:0501:01:4402:02:1102:30:0702:59:2104:08:2204:48:4106:58:0008:19:1909:34:2210:30:5211:19:5312:59:0314:01:0715:00:25.4015:00:31.25+03:37:5812:104,9
27WOJCIECHOWSKI Arkadiusz 14KTÓRĘDYNADMORSKIEOKOKONINOpen M24M 2400:00:1201:04:3702:05:4002:34:2803:02:5304:07:1104:47:1706:56:4508:12:0809:28:3310:33:4913:11:3514:12:1815:01:47.2515:01:59.65+03:39:2612:114,9
28GUZIK Robert 65PEDRAFORCAWIĘCKOWICEOpen M25M 2500:00:1501:06:5202:12:2102:42:2103:13:5004:25:1805:09:4607:24:1808:38:2109:55:3310:53:4811:38:2013:20:2914:22:1315:08:36.5515:08:51.95+03:46:1912:164,9
29KORBUT Radosław 35SIEDLCEOpen M26M 2600:00:0601:06:4202:13:1902:43:1203:13:5704:20:4105:04:4507:11:4708:34:4409:51:0010:50:3711:40:5613:23:3214:32:1915:23:08.7515:23:15.30+04:00:4212:284,8
30WOŹNIAK Michał 27RUNNER_ULTRAPODOLSZEOpen M27M 2700:00:0301:01:1401:59:2102:26:1702:55:5904:00:4404:41:1106:51:5408:11:5709:28:4110:38:0311:28:5013:21:2214:40:1315:32:15.4515:32:18.90+04:09:4612:354,8
31PĘKSA Bogdan 32BPZAŁUCZNEOpen M28M 2800:00:0401:06:1102:09:3502:37:1803:10:4304:19:2505:00:3707:07:3408:30:1609:49:0510:57:1511:41:1313:36:3914:46:1715:47:50.6515:47:55.50+04:25:2212:484,7
32PLEBAN Małgorzata 67GŁOSKÓWOpen K4K 400:00:0701:06:1002:09:2302:37:5903:09:3504:17:2104:57:3907:07:2008:30:1609:47:3910:56:1611:53:1213:41:2014:51:2115:50:12.1015:50:19.50+04:27:4612:504,7
33BIAŁY Jakub 74HYCOKCHORZÓWOpen M29M 2900:00:1401:06:5402:45:2903:15:5304:25:5605:09:5807:11:3608:33:5309:47:3310:57:0611:41:0713:41:1514:51:1815:50:04.9515:50:19.90+04:27:4712:504,7
34SPECJALSKI Przemysław 26GDAŃSKOpen M30M 3000:00:0701:04:3102:07:0402:39:4103:10:2304:20:2405:03:5007:23:2308:47:2210:11:0211:22:0812:07:4314:22:3315:22:2516:18:10.2016:18:18.10+04:55:4513:134,5
35MAZUR Lukasz 41LONDYNOpen M31M 3100:00:2301:01:4302:23:3202:51:5503:55:2204:38:5606:52:2308:17:1209:42:4311:31:2312:30:5014:47:5915:42:5416:28:30.3016:28:53.60+05:06:2013:214,5
36KOTECKA Edyta 75A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWAOpen K5K 500:00:1301:09:0102:12:4302:43:2303:14:4104:29:0005:13:2607:47:2409:16:4610:39:1511:49:0812:52:2814:34:5115:34:5716:29:21.1516:29:34.25+05:07:0113:224,5
37KOBYŁKA Rafał 47WARSZAWAOpen M32M 3200:00:0801:07:0502:12:1202:41:4303:12:1204:20:5805:05:1507:35:5809:12:2010:43:2111:49:1612:36:3814:29:0115:35:0416:33:14.6516:33:23.30+05:10:5013:254,5
38SIĄKAŁA Krystian 37FRANEK I WIKTORIAGÓRKI WIELKIEOpen M33M 3300:00:0701:04:0202:02:5702:28:4502:56:5104:09:3004:55:0207:24:1409:00:0510:33:4511:54:2214:45:4315:44:0016:45:24.9516:45:32.60+05:22:5913:354,4
39ZGAGACZ Paweł 51WROCŁAWOpen M34M 3400:00:1101:10:3102:12:3902:41:4003:12:4304:34:1005:30:4408:12:1809:57:2811:27:2512:31:1513:07:1914:55:0416:02:2516:47:31.2016:47:42.20+05:25:0913:364,4
Przekroczony limit czasu: 17:00:00
Niesklasyfikowani
ŚLIWIŃSKI Jan 53PRUSZKÓWOpen MDNF01:19:01 DNF02:42:35 DNF03:16:05 DNF03:46:28 DNF04:55:14 DNF05:50:37 DNF08:31:53 DNF10:12:00 DNF11:37:54 DNF13:01:50 DNF13:59:09 DNF15:36:51 DNF DNF DNF DNF--
TURLEJ Dariusz 16BEZ KONDYCJIWARSZAWAOpen MDNF01:11:32 DNF02:22:50 DNF02:57:15 DNF03:41:08 DNF04:58:52 DNF05:53:34 DNF08:36:06 DNF10:23:14 DNF12:02:03 DNF13:44:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 41 wynik(ów)