ULTRA MARATON 6X BABIA GÓRA
ULTRAMARATON BABIA GÓRA 2022
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2022-06-11
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 100 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 28
Wystartowało : 20
Nie ukończyło : 15
Ukończyło : 5
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.5km | 10km | 15km | 17.5km | 22km | 27km | 36.5km | 47km | 52.5km | 55km | 57.5km | 65.5km | 69km | 72km | 77.5km | 86.5km | 91.5km | 95km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuBabia 1
4.5km
P5
10km
P12
15km
Krowiarki
17.5km
Babia 2
22km
Krowiarki
27km
P22
36.5km
P27
47km
Markowe
52.5km
Babia 3
55km
Markowe
57.5km
Markowe
65.5km
Babia 4
69km
Markowe
72km
Barani
77.5km
Babia 5
86.5km
Meta
91.5km
Babia 6
95km
Czas
netto
100km
Czas
brutto
100km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                         
1WOJNAROWSKI Piotr 43MOCNI.PLWOLA KOSNOWAOpen M1M 100:00:0200:50:5101:39:1602:01:2802:21:4503:09:0403:35:4305:02:2605:58:1606:50:5307:33:0807:57:5409:06:0009:52:1510:20:3910:49:5512:36:4713:26:4814:46:1515:15:40.7015:15:43.15 9:096,6
2DURKOWSKI Marcin 8COCCOLINO TEDDYS / SOBOTATOSOBOTAOBORNIKI ŚLĄSKIEOpen M2M 200:00:0300:47:0401:36:0701:58:3302:18:0103:07:2703:36:5005:05:4205:59:4306:51:5607:36:2808:03:5509:13:0809:57:3410:24:5110:58:3112:47:4313:34:3614:49:0315:25:16.3015:25:19.30+00:09:369:156,5
3SZCZEPANIAK Angelika 72ALPIN SPORT TEAMRĄBIEŃOpen K1K 100:00:0300:54:1201:42:3802:04:1902:25:3803:18:5803:46:5705:19:5206:14:4207:06:0607:47:1208:14:2909:22:3510:07:2510:29:4111:01:4512:52:2113:45:0815:08:2815:41:53.7015:41:57.45+00:26:149:256,4
4SEDLAK Michał 1MARCIN ŚWIERC TEAMGIERASZOWICEOpen M3M 300:00:0300:53:0201:40:4502:02:2502:25:4103:17:0703:44:0805:16:2806:09:1807:00:1607:46:1408:10:1409:20:3410:07:2710:27:2911:04:2813:12:5814:02:4315:31:1716:02:14.9016:02:18.00+00:46:349:376,2
5PRZYBYŁ Zbigniew 4SZURKOWOMOSINAOpen M4M 400:00:1400:52:3602:06:3402:32:1003:20:3703:50:5605:24:0706:25:1507:27:4908:24:2509:01:1010:13:0910:59:1011:31:4512:04:0213:41:4314:34:1115:48:4516:33:21.8516:33:35.95+01:17:529:566,0
Niesklasyfikowani
KOWALIK Artur 13BP2.EU / TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOOpen MDNF01:14:51 DNF02:31:04 DNF03:01:00 DNF03:32:59 DNF04:47:29 DNF05:35:10 DNF08:17:32 DNF09:47:11 DNF11:13:33 DNF12:52:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF14:04:19 DNF DNF DNF DNF--
KONOPKA Petr 62HORSKÉ ŠELMYKARVINÁOpen MDNF00:51:34 DNF01:39:34 DNF02:02:09 DNF02:25:46 DNF03:25:00 DNF03:56:59 DNF05:35:19 DNF06:40:56 DNF07:41:45 DNF08:33:07 DNF09:05:18 DNF10:27:30 DNF11:15:32 DNF11:43:02 DNF12:17:12 DNF14:10:45 DNF14:59:17 DNF DNF DNF DNF--
KITLAS Darek 87Open MDNF01:06:08 DNF02:08:16 DNF02:41:05 DNF03:13:56 DNF04:32:32 DNF05:19:43 DNF07:54:03 DNF10:41:39 DNF12:25:45 DNF13:55:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF15:30:49 DNF DNF DNF DNF--
STROJEK Grzegorz 46PRZEMKÓWOpen MDNF01:05:19 DNF02:13:08 DNF02:46:31 DNF03:23:27 DNF04:41:34 DNF05:25:26 DNF07:54:01 DNF10:41:50 DNF12:25:49 DNF13:54:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF15:30:56 DNF DNF DNF DNF--
LACHOWSKI Robert 9ROSSMANNŁÓDŹOpen MDNF01:06:36 DNF02:11:40 DNF02:39:00 DNF03:10:20 DNF04:16:06 DNF04:53:49 DNF07:07:36 DNF08:39:49 DNF10:11:19 DNF11:30:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIUMAK Jakub 57LIPKÓWOpen MDNF01:14:41 DNF02:19:21 DNF02:53:54 DNF03:25:55 DNF04:54:14 DNF05:35:18 DNF08:17:56 DNF09:47:04 DNF11:13:33 DNF13:10:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOŁUJ Andrzej 25KRAKÓWOpen MDNF01:09:06 DNF02:17:32 DNF02:53:30 DNF03:26:48 DNF04:46:10 DNF05:35:11 DNF08:13:30 DNF10:01:46 DNF11:54:19 DNF13:17:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WINIARSKA Katarzyna 45PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAMPRZEMYŚLOpen KDNF00:54:48 DNF01:45:09 DNF02:08:08 DNF02:31:01 DNF03:25:12 DNF03:55:39 DNF05:36:39 DNF06:40:50 DNF08:03:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KICWAK Krzysztof 48WILCZY DUCHGORLICEOpen MDNF01:08:41 DNF02:20:47 DNF02:55:40 DNF03:35:00 DNF04:56:30 DNF05:43:12 DNF09:13:44 DNF11:22:19 DNF12:54:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAWORSKI Barłomiej 24WHO DARES WINS!MIKOŁÓWOpen MDNF01:06:27 DNF02:13:57 DNF02:55:27 DNF03:29:56 DNF04:51:53 DNF05:51:39 DNF08:55:58 DNF10:47:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NIZIOŁEK Marek 49PEDRAFORCADĘBICAOpen MDNF01:23:44 DNF03:23:50 DNF04:01:08 DNF04:46:39 DNF06:12:44 DNF07:06:22 DNF10:34:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARON Tomasz 44BIERUŃOpen MDNF01:04:07 DNF02:09:28 DNF02:37:21 DNF03:07:56 DNF04:15:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRZYBYSZ Ryszard 22ŻORYOpen MDNF01:05:32 DNF02:09:10 DNF02:37:06 DNF03:09:42 DNF04:22:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
VOJKOVSKÝ Filip 61BIMBAM HORSKÉ ŠELMYKAŇOVICEOpen MDNF01:01:02 DNF01:59:40 DNF02:25:46 DNF02:54:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARANOWSKI Michał 71CTSWARSZAWAOpen MDNF01:21:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 20 wynik(ów)