ULTRAKOTLINA 180
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2022-10-08
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 181 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 90
Wystartowało : 83
Nie ukończyło : 28
Ukończyło : 55
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | 28km | 42km | 61km | 73km | 84km | 89km | 102km | 117km | 124km | 129km | 142km | 153km | 156km | 167km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuRozdroże Izerskie
14km
Świeradów
28km
Huta
42km
Przeł. Karkonowska
61km
Karpacz
73km
P.Kowarska
84km
Czartak
89km
Janowice
102km
Komarno
117km
Łysa Góra
124km
Góra Szybowcowa
129km
Goduszyn
142km
Polana Czarownic
153km
Górzyniec
156km
Kopalnia
167km
Czas
netto
181km
Czas
brutto
181km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                      
1DUDZIŃSKI Przemysław 177LECE PENDZESULECHÓWM401M 100:00:0301:32:5802:57:4804:42:3307:30:1309:17:5310:42:1211:20:1013:03:5815:06:5816:05:2416:44:3818:44:2320:30:2620:53:3922:49:0424:54:20.2024:54:23.60 8:157,3
2JAWORSKI Łukasz 142ULTRAMOC:-) WYDZIAŁ MIENIA KRP WARSZAWA VIIWARSZAWAM402M 200:00:0201:29:4502:51:4104:41:0707:33:5509:26:1411:03:5111:41:3113:43:2015:49:0616:41:1617:17:5019:04:2520:48:1321:13:3123:07:5525:11:23.9025:11:26.50+00:17:028:217,2
3ŁAWNIK Mateusz 105WWW.ULTRAAMATOR.BLOGSPOT.COMKATOWICEM301M 300:00:0301:28:1302:50:0604:40:4607:30:1809:20:2711:00:0811:31:5713:25:4515:28:3316:27:1817:07:3219:07:0220:53:1621:20:5423:28:3325:42:45.7525:42:48.85+00:48:258:317,0
4PIOTROWSKI Marek 172GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMWROCŁAWM302M 400:00:0101:24:1502:41:2204:14:2006:54:3008:33:3710:08:1010:49:0812:45:0514:53:4015:57:3616:44:1218:47:0520:42:3821:04:2823:21:2726:16:21.4026:16:23.25+01:21:598:426,9
5CEBULA Leszek 136KRAKÓWM403M 500:00:0701:38:1903:02:3604:52:3708:03:1809:53:2411:31:1112:06:4014:04:3216:20:4917:23:0118:08:4620:12:5221:56:5322:19:5824:27:5826:51:48.3026:51:55.65+01:57:328:546,7
6ZIENTARA Adrian 156KGHM ZG RUNLEGNICAM303M 600:00:0801:42:1903:10:3104:52:2707:48:3109:37:1211:12:1011:47:2113:36:0815:47:0016:50:3317:34:1819:47:1321:44:0622:07:1524:30:5627:26:22.3027:26:30.30+02:32:069:056,6
7GRUSZKA Aleksandra 106GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW-GORCEK301K 100:00:0301:38:2803:03:4904:50:3707:45:1809:29:3310:56:5711:45:2013:36:1615:47:3316:54:0217:37:3720:13:0922:23:5922:47:5925:21:1227:38:45.3527:38:48.75+02:44:259:096,5
8HEJKRLÍK Jiří 123HEJAHEJTRAIL.CZNESOVICEM304M 700:00:0701:41:0003:22:0605:33:2808:47:4210:40:4112:25:3513:13:0415:10:5917:25:0718:40:4919:25:4221:40:5923:43:4724:10:1226:31:5328:43:56.9528:44:04.45+03:49:409:316,3
9PIGŁOWSKI Dawid 114S-ULTRAGORZÓW WIELKOPOLSKIM404M 800:00:2201:32:4002:57:2504:42:3707:45:1309:50:3811:38:5212:17:0514:28:1116:51:3718:00:2718:46:2221:11:3123:12:4123:41:1926:12:5428:54:23.1028:54:45.25+04:00:219:346,3
10RUTKA Marek 103BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃM405M 900:00:0201:52:3803:38:0905:38:4508:36:4410:28:0212:08:2412:47:4414:49:4417:10:5118:24:0919:13:5121:40:4323:46:1924:20:0826:47:1629:29:52.3529:29:55.25+04:35:319:466,1
11WAGNER Ewa 110MARCIN ŚWIERC TEAMWROCŁAWK302K 200:00:0201:42:3203:23:2805:27:2408:43:3010:40:5912:25:4613:14:2315:29:4417:51:0319:01:5619:53:0522:48:5325:06:3325:37:3128:22:5630:50:46.9030:50:49.55+05:56:2510:135,9
12SIP Wojciech 111FSD RUN DREZDENKODREZDENKOM406M 1000:00:0801:46:1003:24:5005:27:3608:36:5610:41:5512:36:4713:19:3215:37:2117:59:3319:15:1420:06:4122:52:5225:42:5826:16:3528:30:1631:09:41.4031:09:49.95+06:15:2610:195,8
13PRZYBYŁ Rafał 153FUNDACJA PRZYBYŁ Z POMOCĄPIASKIM305M 1100:00:1201:53:4503:36:4805:38:4109:04:3011:07:1413:13:4314:07:1916:14:5518:54:5220:09:2420:57:0723:28:4825:47:1626:16:4328:30:1131:09:38.3531:09:50.35+06:15:2610:195,8
14MALINOWSKI Jerzy 116ZIĘBICE ULTRA TEAMZIĘBICEM501M 1200:00:0701:45:3903:28:5005:34:3409:02:0511:14:5913:30:1814:07:4016:14:5518:55:0020:09:3020:56:3523:41:4425:47:1626:22:5928:53:5031:30:52.2531:30:59.75+06:36:3610:265,7
15JEDWABNY Piotr 162WILCZYCEM306M 1300:00:0801:35:1903:06:5505:16:3908:29:0710:32:2212:25:3813:08:4115:18:1717:48:0319:04:0919:56:5723:01:3825:42:5426:18:3429:17:2432:04:07.8032:04:16.75+07:09:5310:375,6
16KLIMCZEWSKI Andrzej 127FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM601M 1400:00:0401:49:2903:31:2205:45:4009:12:3711:22:4413:36:1914:27:2916:42:0619:09:5520:37:5621:34:2924:48:2126:55:3627:25:5930:13:1532:21:37.9532:21:42.25+07:27:1810:435,6
17ZIMKOWSKI Marcin 184KGHM ZG RUNGŁOGÓWM307M 1500:00:0201:31:4803:07:2905:19:1008:46:3810:47:3612:48:3213:39:4016:08:3118:48:3620:12:2321:07:2323:45:4026:25:4526:57:5029:53:3232:22:03.7032:22:05.90+07:27:4210:435,6
18RUDNIK Tomasz 183ROZBIEGANE SOLNE WARIATYWIELICZKAM407M 1600:00:0101:35:4203:03:0504:52:2408:11:1610:26:1112:18:5913:10:1915:28:0418:07:3719:30:0720:28:4923:40:3226:13:4626:43:4629:34:5532:26:47.4532:26:49.35+07:32:2510:455,6
19JUSZKO Krzysztof 120WARSZAWAM408M 1700:00:0401:39:4503:11:3305:08:4308:22:3410:29:1012:25:2113:06:3915:23:3918:00:0619:24:3620:22:4623:40:0526:13:5226:42:0529:34:4132:26:45.5032:26:49.50+07:32:2510:455,6
20GRUNWALD Artur 151BOBROWNIKIM409M 1800:00:0501:47:5703:24:5105:22:4508:40:4410:47:3712:36:4713:26:0415:57:2818:48:2920:08:2521:02:0124:21:3826:52:0627:29:4930:17:3332:35:49.8032:35:54.90+07:41:3110:485,6
21LOREK Adam 104#BIEGAJLESZNOLESZNOM4010M 1900:00:0901:41:0503:14:5105:18:5309:56:2812:06:0014:02:4614:44:0216:53:0519:25:3720:43:0621:42:2724:34:3227:15:3927:57:2430:41:3132:43:11.5532:43:20.75+07:48:5710:505,5
22SZMYT Maciej 102BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃM4011M 2000:00:0201:41:0903:24:0805:38:5609:08:2811:18:2213:30:2614:21:2516:38:0319:21:3420:43:1721:42:3824:34:2627:15:5627:57:5830:41:4832:52:13.1532:52:15.45+07:57:5110:535,5
23RZUCIDŁO Jakub 166PASIKONIKLEGNICAM308M 2100:00:1401:54:3803:38:0705:43:0308:57:3710:48:0312:52:4613:37:2015:50:2118:35:4520:01:2620:54:0623:35:3926:21:0226:46:2529:48:4832:54:14.1532:54:28.65+08:00:0510:545,5
24ZDANOWSKI Dawid 137BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃM309M 2200:00:0301:41:4503:24:1305:39:0209:08:2311:18:2613:30:2914:21:2216:38:0419:21:3120:43:1421:42:4124:34:3127:15:5027:58:5530:41:4332:54:45.6032:54:48.65+08:00:2510:545,5
25DWORNICKI Kamil 155WROCŁAWM3010M 2300:00:1201:54:1903:39:0005:39:1408:55:0710:51:4612:58:0713:42:4415:52:2718:36:4820:01:2620:54:0523:35:3826:13:3826:51:5829:48:4633:00:16.4033:00:28.85+08:06:0510:565,5
26LEWANDOWSKI Janusz 159KS SPRINT BIELSKO-BIAŁATARNOWSKIE GÓRYM502M 2400:00:0601:52:0803:39:2505:53:1709:26:1911:50:3613:50:5314:44:5417:16:3820:05:4621:33:3122:34:5325:46:0328:12:5828:43:3131:02:2733:14:00.4533:14:06.90+08:19:4311:005,4
27LAKOWSKI Sylwester 101P&G RUNNING TEAMOLSZEWNICA STARAM503M 2500:00:0401:47:2203:32:0405:47:2809:19:1611:29:5713:47:2114:36:1516:58:5819:48:4721:09:5122:06:3625:11:3227:33:0728:09:3830:54:1633:32:54.6033:32:59.30+08:38:3511:075,4
28NOWICKI Artur 182BARGŁYM504M 2600:00:1601:50:5703:36:3805:48:1309:19:0011:22:2713:46:4614:36:0116:55:2119:48:2621:09:2622:06:0725:10:5127:32:5028:09:0430:53:5433:32:42.6033:32:59.55+08:38:3511:075,4
29OSTROWSKI Sławomir 144BIEGAJĄCE KREJZOLEROKIETNICAM3011M 2700:00:0501:49:1403:33:1105:53:0909:26:0711:50:1213:50:4914:43:4317:16:3120:05:5621:33:4322:34:5725:46:5128:18:1228:54:0731:19:5833:38:43.8033:38:49.00+08:44:2511:095,4
30SZUKAŁA Damian 168ULTRA BEER RUNNERSBIENIÓWM3012M 2800:00:1102:12:3104:17:1306:30:2510:01:4712:18:2514:15:4215:05:4117:26:3720:30:1022:05:4023:05:2226:40:4928:48:3729:17:0531:30:0133:41:15.0033:41:26.35+08:47:0211:105,4
31SWĘDZIOŁ Robert 121OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZM505M 2900:00:0401:44:1203:23:2005:33:5509:04:2211:17:2713:30:1414:21:1216:37:4019:10:1420:35:1621:30:3324:41:2027:31:4928:27:5431:05:5733:45:22.2033:45:26.85+08:51:0311:115,4
32DETTLAFF Patrycja 100PP MIKOŁAJCZAK ULTRA TEAMWAŁBRZYCH PODGÓRZE RULEZ!K303K 300:00:0101:45:1203:26:1405:34:1509:05:3211:22:0313:30:1414:14:4516:43:1819:39:3421:16:0022:16:4325:30:3528:00:3328:34:4231:22:0233:46:35.9533:46:37.80+08:52:1411:115,4
33WALCZAK Dariusz 135OLKUSZBIEGABOLESŁAWM506M 3000:00:0401:53:4503:45:0106:15:3309:57:2212:18:2414:23:3415:15:4217:45:4220:35:4722:05:4123:05:2525:59:0828:42:3129:18:3731:57:1934:32:43.9034:32:48.80+09:38:2511:275,2
34BIAŁEK Marcin 154SWEETTRAVELBIELAWAM3013M 3100:00:1001:54:2403:39:0605:44:0809:08:5011:32:4213:46:5714:38:0717:11:5820:07:1421:40:5922:42:1226:03:4528:49:0229:21:0631:57:3134:50:41.2534:50:51.85+09:56:2811:335,2
35STELMACH Damian 191GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMBRWINÓWM4012M 3200:00:0301:53:1403:37:3305:44:2209:05:3411:32:4513:47:1314:38:1817:12:0220:07:1221:40:4322:42:1426:03:4628:48:4929:21:0231:57:4334:50:49.4034:50:52.45+09:56:2811:335,2
36KUTNIK Mirosław 157NAJWIĘKSZY PRZEGRANYBIAŁA PODLASKAM4013M 3300:00:0501:46:3803:25:1005:35:3808:41:4011:36:1313:39:0514:27:3116:41:3219:34:2521:16:2822:12:4226:14:4729:31:0930:21:5533:02:2035:21:58.8035:22:04.75+10:27:4111:435,1
37DZISZKIEWICZ Grzegorz 173BIELSKO BIAŁAM4014M 3400:00:1002:08:3804:18:5306:43:3910:21:3312:47:3114:49:0315:42:1718:12:4721:05:2922:36:2423:41:3926:37:0429:12:5729:54:1232:29:3335:25:44.1535:25:54.25+10:31:3011:445,1
38DEIGSLER Przemysław 112BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃM4015M 3500:00:0501:52:3103:44:5106:08:0409:47:5812:09:2214:27:2515:23:5418:08:4621:17:4522:49:5823:52:1827:36:1930:28:2331:11:0433:58:4836:19:21.7536:19:27.45+11:25:0312:025,0
39TONDER Filip 126BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃM4016M 3600:00:0601:52:2703:48:2906:07:5409:47:5312:09:1714:27:2115:23:5818:09:0021:17:4522:49:5923:52:1027:36:3230:28:1831:11:3633:46:3036:32:01.5536:32:08.15+11:37:4412:065,0
40SANKOWSKI Jacek 107PLACKI TEAMKŁODZKOM3014M 3700:00:0501:47:4203:23:0105:59:1110:07:2012:25:3314:33:4815:27:2118:17:4621:39:3623:29:4924:29:4828:14:0230:57:3431:35:4834:16:1136:39:13.1036:39:18.75+11:44:5512:094,9
41JERKA Marek 180ZAWISZA LEGNICAKOSKOWICEM4017M 3800:00:2802:06:4504:12:5706:36:5610:22:1112:38:1415:01:0416:01:1119:06:0621:58:1023:33:5824:41:2628:13:5630:37:2231:11:0234:06:4836:44:41.9536:45:10.45+11:50:4612:104,9
42BEDNARZ Krzysztof 181JELENIA GÓRAM4018M 3900:00:0801:48:5203:32:2605:47:0009:31:1012:07:2214:27:1515:27:1318:08:4821:39:4023:29:5224:29:5128:14:0330:58:4131:36:4036:47:45.0536:47:53.40+11:53:2912:114,9
43GMITEREK Tomasz 117BIŁGORAJ ULTRA TRAILLUBLINM507M 4000:00:1301:54:5303:45:3806:10:5910:07:3812:26:4014:49:0815:37:5018:19:4421:39:4123:43:4424:50:2628:53:5231:16:4231:53:0834:40:4137:27:47.6537:28:01.00+12:33:3712:254,8
44SMOLAREK Patryk 185ZAWONIAM201M 4100:00:0601:56:5103:54:1006:14:3310:00:2812:26:4014:49:1215:45:4418:25:2922:16:2624:50:2726:11:4730:16:1932:31:1832:59:5835:14:3337:55:32.7037:55:39.55+13:01:1512:344,8
45NOWAK Krystian 158NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLKUŚLINM202M 4200:00:1101:58:1003:51:0806:10:4611:06:0213:56:5316:14:2017:14:1920:11:2423:34:5125:25:0526:29:4230:16:4332:31:4533:09:2635:30:2937:58:32.7537:58:44.20+13:04:2012:354,8
46KITLAS Dariusz 187SOCHONIEM508M 4300:00:1001:48:3803:31:1905:45:4209:18:3811:36:4014:02:5414:55:4317:22:3920:39:2622:32:2523:50:5430:16:1932:26:4632:58:5935:19:0638:04:36.1038:04:47.00+13:10:2312:374,8
47CZUBA Robert 141ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOM509M 4400:00:0502:08:0404:14:1306:39:4810:42:2713:33:1615:55:4017:02:4420:06:0423:23:0425:12:5126:24:4130:16:3032:33:0433:01:1235:23:0838:13:45.0038:13:50.90+13:19:2712:404,7
48DEPTUŁA Hubert 140WOŁOMINM4019M 4500:00:1601:54:4403:45:2506:14:3010:00:1612:18:5614:49:1215:40:0418:25:1322:16:2324:50:0726:10:5330:16:0332:31:3333:04:1635:29:4838:17:06.0538:17:22.45+13:22:5812:414,7
49WOLANIN Tomasz 171SZCZECINEKM5010M 4600:00:1001:54:1903:45:2906:08:1010:06:5612:45:4314:49:1515:41:3618:25:1622:16:1124:50:1026:10:4130:16:4932:31:4233:05:2335:33:2138:26:22.8038:26:33.05+13:32:0912:444,7
50DĄBROWSKI Przemysław 146BEŁCHATÓWM602M 4700:00:1502:05:2304:05:5606:36:2410:39:4913:34:5716:01:2417:08:0520:15:4523:23:5725:24:5726:44:4530:52:2633:01:4533:40:4236:16:3739:04:25.9539:04:41.85+14:10:1812:574,6
51KOCOT Sebastian 115SOSNOWIECM4020M 4800:00:0701:54:3003:44:4406:16:4710:42:1513:33:2915:55:4117:02:2520:06:0023:18:3625:14:4926:29:0430:16:3232:43:1033:10:2735:41:5639:08:36.7539:08:43.80+14:14:2012:584,6
52KRZYWDA Rafał 148NIEPOŁOMICE BIEGAJĄSTARY WIŚNICZM4021M 4900:00:1301:51:2903:40:1506:13:4609:59:4812:31:2515:14:1516:13:0719:10:4922:32:3924:22:4725:34:2929:24:1132:10:0632:54:0235:47:1839:19:44.0539:19:57.40+14:25:3313:024,6
53OLESZEK Magdalena 130W POGONI ZA DUCHEMCZELADŹK304K 400:00:0301:57:5803:56:3706:15:5810:07:0712:47:3115:14:1916:13:0719:11:0322:32:4524:22:5325:34:3129:32:4432:09:5832:59:1835:47:2539:19:55.7039:19:58.85+14:25:3513:024,6
54LIK Marek 175CHEŁMCHEŁMM5011M 5000:00:0401:52:5503:46:0606:22:1711:06:1813:55:2816:14:3717:09:2420:15:4223:24:1125:24:5326:44:4430:52:3033:01:4433:36:4236:21:4239:28:35.7539:28:40.35+14:34:1613:054,6
55MASZEWSKA-WACH Mariola 167RAWA MAZOWIECKAK401K 500:00:1002:12:2704:17:0806:43:1410:38:4013:35:5716:01:2617:08:0820:09:2023:26:5925:52:5326:55:4730:51:1533:01:4733:37:2736:14:5139:30:22.4039:30:33.30+14:36:0913:054,6
Niesklasyfikowani
LIMZGAGACZ Paweł 150WROCŁAWM5000:00:1601:56:5403:55:2806:36:3911:40:0114:28:3917:00:1618:10:2921:25:2425:08:30  
LIMGAUDYN Hubert 132#TEAMCZTERYKROSNO ODRZAŃSKIEM4000:00:0601:52:4703:38:5906:00:0009:31:5411:50:1614:15:4215:25:0918:03:47  
KAPŁOWSKI Jerzy 108WAŁBRZYCHM40DNF01:42:58 DNF03:14:54 DNF05:11:09 DNF08:18:03 DNF10:22:58 DNF12:08:11 DNF12:55:56 DNF14:49:11 DNF17:01:08 DNF18:08:12 DNF18:53:18 DNF21:13:53 DNF23:18:00 DNF23:52:04 DNF26:19:40 DNF DNF DNF--
GARNOWSKI Jarosław 134GLIWICEM40DNF01:51:14 DNF03:37:08 DNF05:52:51 DNF09:31:18 DNF11:59:42 DNF14:02:44 DNF14:47:06 DNF17:20:24 DNF20:07:46 DNF21:44:14 DNF22:55:36 DNF26:09:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOSKI Mariusz 169BIELAWAM40DNF01:53:49 DNF03:38:30 DNF05:55:18 DNF09:31:26 DNF11:57:24 DNF14:02:57 DNF14:58:53 DNF17:22:40 DNF20:11:20 DNF21:57:10 DNF22:59:18 DNF26:17:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOBIN Tomasz 129ZOCHU TEAMGORZÓW WLKP.M40DNF01:51:09 DNF03:34:26 DNF05:47:14 DNF09:18:31 DNF11:30:51 DNF13:47:19 DNF14:44:27 DNF17:16:31 DNF20:38:51 DNF22:32:09 DNF23:50:47 DNF30:16:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZERBA Andrzej 176100 MCPSOSNOWIECM50DNF02:05:21 DNF04:17:16 DNF06:39:14 DNF10:50:17 DNF13:54:57 DNF16:14:23 DNF17:11:45 DNF20:29:46 DNF23:56:35 DNF25:39:55 DNF26:57:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁOGOWSKI Adam 113NOAWROCŁAWM40DNF02:02:39 DNF04:10:37 DNF06:31:21 DNF10:34:19 DNF13:16:54 DNF15:36:59 DNF16:42:56 DNF20:03:21 DNF23:45:56 DNF25:56:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STEFANIAK Marcin 170ŁĘCZYCEM40DNF01:54:40 DNF03:42:19 DNF06:02:19 DNF09:05:30 DNF10:48:12 DNF12:36:42 DNF13:19:55 DNF15:38:51 DNF18:17:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WITCZAK Jolanta 152TARNOWO PODGÓRNE POZIOM BLIŻEJTARNOWO PODGÓRNEK50DNF01:58:05 DNF03:56:25 DNF06:24:38 DNF11:06:08 DNF14:04:31 DNF16:15:16 DNF17:13:58 DNF20:48:41 DNF24:52:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GORZKOWSKI Paweł 131STOPA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAM30DNF01:35:44 DNF03:04:44 DNF04:57:15 DNF08:06:38 DNF10:10:36 DNF11:58:07 DNF12:46:55 DNF15:09:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TALAGA Dawid 138DRUŻYNA SMAOLKUSZM30DNF01:44:45 DNF03:23:17 DNF05:33:47 DNF09:04:17 DNF11:17:23 DNF13:30:18 DNF14:21:17 DNF16:44:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MERENA Marek 190LEGNICAM40DNF02:07:06 DNF04:13:39 DNF06:37:01 DNF10:23:49 DNF12:38:36 DNF15:01:02 DNF16:01:08 DNF19:08:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRZAK Krystian 143KIA POLMOTOR TEAMSZKLARSKA POREBAM30DNF01:35:31 DNF03:04:15 DNF04:54:21 DNF08:14:47 DNF10:27:55 DNF12:25:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻAK Krzysztof 178IWINYM30DNF01:56:54 DNF03:44:34 DNF06:09:25 DNF10:02:42 DNF12:42:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORUS Marek 133BRIDGESTONE RUNNERSSTARGARDM40DNF01:29:49 DNF03:13:43 DNF05:22:53 DNF08:43:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOPOTNICKI Wojciech 145KUNICEM40DNF01:54:12 DNF03:36:30 DNF05:54:53 DNF09:28:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Remigiusz 163ZIĘBICEM30DNF01:47:57 DNF03:36:49 DNF05:59:43 DNF11:10:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FALKOWSKI Michał 186PLASTICA TEAMKOWALEWO POMORSKIEM30DNF02:02:58 DNF04:13:31 DNF06:51:12 DNF11:38:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BERNACKI Eugeniusz 128POLSKI KLUB ALPEJSKIGLIWICEM50DNF02:05:20 DNF04:03:26 DNF06:27:48 DNF11:40:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAMERDUŁA Łukasz 149STRUŻKAM40DNF01:33:28 DNF03:00:49 DNF04:55:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WĄCHAŁA Damian 161KROSNO ODRZAŃSKIEM30DNF01:33:27 DNF03:00:45 DNF04:55:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MILEWICZ Daniel 174KB BOLESŁAWIECBOLESŁAWIECM30DNF01:48:44 DNF03:20:22 DNF05:23:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JARMUŻEK Paweł 124A-TTARNOWO PODGÓRNEM40DNF01:45:41 DNF03:28:46 DNF05:34:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARUKIEWICZ Marek 164BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM30DNF01:35:33 DNF03:04:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAŁEK Wojciech 109NO PAIN NO GAINWROCŁAWM40DNF01:53:45 DNF03:45:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAĆKOWIAK Łukasz 122WROCŁAWM30DNF02:03:04 DNF04:18:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ULATOWSKI Andrzej 165RUNBEARDRUNTORUŃM50DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 83 wynik(ów)