Organizator : | Fundacja Przejście Kotliny |
Data : | 2021-10-09 |
Miejsce : | Szklarska Poręba |
Dystans : | 54 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 291 |
Wystartowało : | 251 |
Nie ukończyło : | 12 |
Ukończyło : | 239 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Goduszyn 17km | Górzyniec 31km | Kopalnia 42km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna | 1059 | ROKIETNICA BIEGA | MROWINO | K40 | 00:00:00 | 01:42:48 | 03:20:43 | 04:58:49 | |
2 | JANERKA Marzka | 1071 | DZIABNIĘCI | CHORZÓW | K40 | 00:00:00 | 01:41:31 | 03:20:35 | 05:01:39 | |
3 | KARNICKA Iwona | 892 | EDI TEAM ZGORZELEC | ZGORZELEC | K40 | 00:00:00 | 01:47:31 | 03:31:12 | 05:12:36 | |
4 | CICHOŃ Magdalena | 1049 | PROFIL OPOLE | OPOLE | K40 | 00:00:00 | 01:53:35 | 03:40:13 | 05:27:44 | |
5 | PROSOWIECKA SMAK Katarzyna | 1056 | OPOLE | K40 | 00:00:00 | 01:53:42 | 03:40:22 | 05:28:05 | ||
6 | BIEŃ Magdalena | 862 | POZNAŃ | K40 | 00:00:00 | 01:51:03 | 03:38:22 | 05:32:55 | ||
7 | CZARNIK-PECIAK Aleksandra | 846 | PRZEZCHLEBIE | K40 | 00:00:00 | 01:59:44 | 03:54:42 | 05:45:36 | ||
8 | NOWAK Marta | 840 | DŁUGOŁĘKA | K40 | 00:00:12 | 02:00:46 | 03:54:59 | 05:47:20 | ||
9 | HAŁAS Katarzyna | 1003 | KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA | RAKOWNIA | K40 | 00:00:18 | 02:05:21 | 04:05:31 | 05:59:13 | |
10 | WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela | 1002 | KOBIETY BIEGAJĄ | POZNAŃ | K40 | 00:00:01 | 02:02:15 | 04:04:35 | 06:00:31 | |
11 | WOJDYLAK Katarzyna | 953 | ULTRA WAY TEAM | GDAŃSK | K40 | 00:00:00 | 01:58:39 | 04:01:21 | 06:03:12 | |
12 | MAZUR Katarzyna | 993 | UMLAUT | KROSNO ODRZAŃSKIE | K40 | 00:00:01 | 02:03:58 | 04:04:39 | 06:05:16 | |
13 | MICHALCZAK Karolina | 884 | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKI | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:00 | 02:02:10 | 03:59:28 | 06:10:20 | |
14 | OSTAPINSKA Magda | 869 | OSTRESROKI | PIASECZNO | K40 | 00:00:11 | 02:13:20 | 04:20:49 | 06:23:52 | |
15 | MARCINIAK Anna | 1064 | STRAŻNIK LASU ROTTWEILER TEAM | LEGNICA | K40 | 00:00:01 | 02:10:23 | 04:18:00 | 06:24:00 | |
16 | SZCZERBAL Agnieszka | 935 | TTKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | K40 | 00:00:00 | 02:10:43 | 04:18:30 | 06:24:10 | |
17 | ODWAŻNY Magdalena | 829 | STRONIE ŚLĄSKIE | K40 | 00:00:00 | 02:07:53 | 04:17:23 | 06:24:21 | ||
18 | MALICKA Małgorzata | 930 | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:00 | 02:16:01 | 04:30:06 | 06:31:58 | ||
18 | ZASADA Iwona | 821 | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:00 | 02:16:03 | 04:30:10 | 06:32:01 | ||
20 | JAKUBIAK Magdalena | 822 | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:00 | 02:16:01 | 04:30:12 | 06:32:02 | ||
21 | POPŁAWSKA Katarzyna | 971 | CZARNE OWCE HIPOLITÓW | HALINÓW | K40 | 00:00:14 | 02:09:20 | 04:24:13 | 06:32:47 | |
22 | PILONIS Eleonora | 901 | BIEGOSTACJA ULTRA TEAM | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:00 | 02:11:43 | 04:22:01 | 06:33:22 | |
23 | WĘGIER Agnieszka | 882 | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKI | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:00 | 02:11:53 | 04:22:02 | 06:33:23 | |
24 | KALISZEWICZ Ewa | 905 | CHWARSZCZANY | K40 | 00:00:25 | 02:17:47 | 04:29:22 | 06:40:24 | ||
25 | PIETRZAK Anna | 915 | WROCŁAW | K40 | 00:00:06 | 02:07:41 | 04:22:00 | 06:40:35 | ||
26 | OSTACH Daria | 1055 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | K40 | 00:00:00 | 02:17:21 | 04:42:13 | 06:50:51 | ||
27 | PALUS Malgorzata | 957 | ISANDS ENKLAWA SPORTU | PIASECZNO | K40 | 00:00:00 | 02:21:29 | 04:49:35 | 07:19:31 | |
28 | JANKIEWICZ Helena | 1012 | MTS HAMER | MIASTKO | K40 | 00:00:00 | 02:24:23 | 04:49:32 | 07:19:36 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
GRZELCZAK Barbara | 1086 | SIECHNICE | K40 | DNF | 02:32:26 DNF | 05:47:27 DNF | DNF |
Znaleziono 29 wynik(ów)