Organizator : | Fundacja Przejście Kotliny |
Data : | 2021-10-09 |
Miejsce : | Szklarska Poręba |
Dystans : | 54 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 291 |
Wystartowało : | 251 |
Nie ukończyło : | 12 |
Ukończyło : | 239 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Goduszyn 17km | Górzyniec 31km | Kopalnia 42km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADAMCZYK Iweta | 1017 | MOŻE I WOLNO ALE ZA TO BYLE JAK | WROCLAW | K30 | 00:00:00 | 01:46:18 | 03:21:16 | 04:57:37 | |
2 | DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna | 1059 | ROKIETNICA BIEGA | MROWINO | K40 | 00:00:00 | 01:42:48 | 03:20:43 | 04:58:49 | |
3 | OSTACH Daria | 1055 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | K40 | 00:00:00 | 02:17:21 | 04:42:13 | 06:50:51 | ||
4 | WĘGIER Agnieszka | 882 | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKI | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:00 | 02:11:53 | 04:22:02 | 06:33:23 | |
5 | KARNICKA Iwona | 892 | EDI TEAM ZGORZELEC | ZGORZELEC | K40 | 00:00:00 | 01:47:31 | 03:31:12 | 05:12:36 | |
6 | KULCZYK Ewa | 916 | ULTRA WAY TEAM | GDYNIA | K30 | 00:00:00 | 01:57:51 | 03:48:53 | 05:32:14 | |
7 | JANKIEWICZ Helena | 1012 | MTS HAMER | MIASTKO | K40 | 00:00:00 | 02:24:23 | 04:49:32 | 07:19:36 | |
8 | BOGDAN Ola | 1042 | WROCŁAW | K30 | 00:00:00 | 02:05:12 | 04:19:39 | 06:23:42 | ||
9 | LORENC Joanna | 1085 | SPORTOWE ENDORFINY WĄSOSZ | WĄSOSZ | K30 | 00:00:00 | 01:45:11 | 03:22:47 | 05:00:48 | |
10 | RABIEJ-OLSZEWSKA Hanna | 800 | CHOJNÓW | K30 | 00:00:00 | 01:51:49 | 03:41:36 | 05:41:05 | ||
11 | NOWAKOWSKA Anna | 812 | ALPIMADE TEAM | INOWROCŁAW | K30 | 00:00:00 | 01:31:18 | 02:54:22 | 04:31:24 | |
12 | ZASADA Iwona | 821 | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:00 | 02:16:03 | 04:30:10 | 06:32:01 | ||
13 | STERKOWICZ Olga | 928 | KRAKÓW | K30 | 00:00:00 | 02:14:02 | 04:33:53 | 06:51:06 | ||
14 | MALICKA Małgorzata | 930 | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:00 | 02:16:01 | 04:30:06 | 06:31:58 | ||
15 | ZAJĄC Daria | 952 | DREAM RUN | WARSZAWA | K20 | 00:00:00 | 01:48:25 | 03:28:56 | 05:24:05 | |
16 | PALUS Malgorzata | 957 | ISANDS ENKLAWA SPORTU | PIASECZNO | K40 | 00:00:00 | 02:21:29 | 04:49:35 | 07:19:31 | |
17 | SOWIŃSKA-JANECZEK Joanna | 816 | KB MARATON TUREK | TUREK | K30 | 00:00:00 | 01:54:12 | 03:40:10 | 05:35:24 | |
18 | JAKUBIAK Magdalena | 822 | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:00 | 02:16:01 | 04:30:12 | 06:32:02 | ||
19 | FLOREK Katarzyna | 824 | WROCŁAW | K30 | 00:00:00 | 01:33:24 | 03:03:25 | 04:38:01 | ||
20 | ODWAŻNY Magdalena | 829 | STRONIE ŚLĄSKIE | K40 | 00:00:00 | 02:07:53 | 04:17:23 | 06:24:21 | ||
21 | CZARNIK-PECIAK Aleksandra | 846 | PRZEZCHLEBIE | K40 | 00:00:00 | 01:59:44 | 03:54:42 | 05:45:36 | ||
22 | BIEŃ Magdalena | 862 | POZNAŃ | K40 | 00:00:00 | 01:51:03 | 03:38:22 | 05:32:55 | ||
23 | MICHALCZAK Karolina | 884 | ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ/BIEGAJĄCE MATKI WARIATKI | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:00 | 02:02:10 | 03:59:28 | 06:10:20 | |
24 | PILONIS Eleonora | 901 | BIEGOSTACJA ULTRA TEAM | ZIELONA GÓRA | K40 | 00:00:00 | 02:11:43 | 04:22:01 | 06:33:22 | |
25 | WOJDYLAK Katarzyna | 953 | ULTRA WAY TEAM | GDAŃSK | K40 | 00:00:00 | 01:58:39 | 04:01:21 | 06:03:12 | |
26 | KONARSKA Aleksandra | 983 | GORZÓW WLKP. | K30 | 00:00:00 | 02:01:56 | 04:04:04 | 06:21:04 | ||
27 | MERDA Katarzyna | 1014 | MTS HAMER | MIASTKO | K30 | 00:00:00 | 01:43:06 | 03:20:55 | 04:59:00 | |
28 | PRUSIEWICZ Beata | 1047 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | K50 | 00:00:00 | 02:17:14 | 04:41:30 | 06:50:48 | ||
29 | CICHOŃ Magdalena | 1049 | PROFIL OPOLE | OPOLE | K40 | 00:00:00 | 01:53:35 | 03:40:13 | 05:27:44 | |
30 | PROSOWIECKA SMAK Katarzyna | 1056 | OPOLE | K40 | 00:00:00 | 01:53:42 | 03:40:22 | 05:28:05 | ||
31 | GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda | 1058 | DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH | POZNAŃ | K30 | 00:00:00 | 01:55:35 | 03:43:46 | 05:29:41 | |
32 | JANERKA Marzka | 1071 | DZIABNIĘCI | CHORZÓW | K40 | 00:00:00 | 01:41:31 | 03:20:35 | 05:01:39 | |
33 | SZCZERBAL Agnieszka | 935 | TTKF MPK POZNAŃ | POZNAŃ | K40 | 00:00:00 | 02:10:43 | 04:18:30 | 06:24:10 | |
34 | MARCINIAK Anna | 1064 | STRAŻNIK LASU ROTTWEILER TEAM | LEGNICA | K40 | 00:00:01 | 02:10:23 | 04:18:00 | 06:24:00 | |
35 | MAZUR Katarzyna | 993 | UMLAUT | KROSNO ODRZAŃSKIE | K40 | 00:00:01 | 02:03:58 | 04:04:39 | 06:05:16 | |
36 | WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela | 1002 | KOBIETY BIEGAJĄ | POZNAŃ | K40 | 00:00:01 | 02:02:15 | 04:04:35 | 06:00:31 | |
37 | SZYMAŃSKA Agata | 980 | GDAŃSK | K30 | 00:00:03 | 01:51:05 | 03:36:11 | 05:26:20 | ||
38 | FURMANIAK Julita | 996 | HANGAR | POZNAŃ | K30 | 00:00:03 | 02:01:29 | 03:59:30 | 05:56:59 | |
39 | MIKOŁAJEWSKA Justyna | 847 | WROCŁAW | K30 | 00:00:06 | 01:59:08 | 03:54:44 | 05:51:53 | ||
40 | PIETRZAK Anna | 915 | WROCŁAW | K40 | 00:00:06 | 02:07:41 | 04:22:00 | 06:40:35 | ||
41 | WOJCIECHOWSKA Maria | 1077 | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | WARSZAWA | K30 | 00:00:08 | 01:38:45 | 03:12:41 | 04:49:55 | |
42 | KONKEL Katarzyna | 834 | MAJA TEAM / DECATHLON LUBLIN CZECHÓW | LUBLIN | K20 | 00:00:08 | 01:31:18 | 02:54:17 | 04:24:31 | |
43 | OSTAPINSKA Magda | 869 | OSTRESROKI | PIASECZNO | K40 | 00:00:11 | 02:13:20 | 04:20:49 | 06:23:52 | |
44 | GORĄCZNIAK Anna | 830 | KOBIETY BIEGAJA | POZNAŃ | K30 | 00:00:12 | 02:06:43 | 04:09:39 | 06:12:55 | |
45 | NOWAK Marta | 840 | DŁUGOŁĘKA | K40 | 00:00:12 | 02:00:46 | 03:54:59 | 05:47:20 | ||
46 | PAWELCZYK Anita | 878 | OSTRESROKI | PIASECZNO | K30 | 00:00:12 | 02:24:24 | 04:49:14 | 07:19:12 | |
47 | POPŁAWSKA Katarzyna | 971 | CZARNE OWCE HIPOLITÓW | HALINÓW | K40 | 00:00:14 | 02:09:20 | 04:24:13 | 06:32:47 | |
48 | HAŁAS Katarzyna | 1003 | KB GEPARD MUROWANA GOŚLINA | RAKOWNIA | K40 | 00:00:18 | 02:05:21 | 04:05:31 | 05:59:13 | |
49 | KUŚWIK Beata | 1018 | CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJI | WROCŁAW | K30 | 00:00:19 | 02:06:45 | 04:20:46 | 06:35:05 | |
50 | PACZKOWSKA Katarzyna | 943 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | KIEKRZ | K30 | 00:00:20 | 01:55:52 | 03:46:57 | 05:40:09 | |
51 | KAMIŃSKA Ewelina | 921 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | POZNAŃ | K30 | 00:00:23 | 02:00:27 | 03:52:43 | 05:39:40 | |
52 | ZYWERT Antonina | 986 | OSTROWITE | K20 | 00:00:23 | 01:58:37 | 03:50:18 | 05:51:13 | ||
53 | MRÓZ Anna | 922 | POZNAŃ | K30 | 00:00:24 | 02:10:47 | 04:17:22 | 06:29:54 | ||
54 | KALISZEWICZ Ewa | 905 | CHWARSZCZANY | K40 | 00:00:25 | 02:17:47 | 04:29:22 | 06:40:24 | ||
55 | CHYLIŃSKA Agnieszka | 1083 | CHODZIMISIE | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:31 | 01:55:02 | 03:48:41 | 05:48:49 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
SZALKOWSKA-KUPCZYK Dominika | 1074 | RAWICZ | K30 | DNF | 02:45:21 DNF | DNF | DNF | |||
GRZELCZAK Barbara | 1086 | SIECHNICE | K40 | DNF | 02:32:26 DNF | 05:47:27 DNF | DNF |
Znaleziono 57 wynik(ów)