Organizator : | Fundacja Przejście Kotliny |
Data : | 2021-10-09 |
Miejsce : | Szklarska Poręba |
Dystans : | 54 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 291 |
Wystartowało : | 251 |
Nie ukończyło : | 12 |
Ukończyło : | 239 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Goduszyn 17km | Górzyniec 31km | Kopalnia 42km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | ||||||||||
SUDOMIR Paweł | 967 | WARSZAWA | M30 | DNF | 01:55:56 DNF | DNF | 02:17:43 DNF | |||
2 | KARWACZYŃSKI Roger | 1036 | JELENIA GÓRA | M30 | 00:00:01 | 01:19:32 | 02:29:12 | 03:40:44 | ||
3 | SMOLIŃSKI Marcin | 826 | BIEGIEM PO MARZENIA TEAM/RUNPROGRESSTEAM | WROCŁAW | M30 | 00:00:02 | 01:25:11 | 02:38:40 | 03:59:00 | |
4 | ŁUKASZEWSKI Szymon | 948 | STRZYŻEWICE | M30 | 00:00:01 | 01:23:49 | 02:41:17 | 04:02:31 | ||
5 | KWAŚNIEWSKI Mariusz | 1040 | SZWLA STARGARD | STARGARD | M30 | 00:00:03 | 01:30:37 | 02:52:40 | 04:13:01 | |
6 | PILARSKI Michał | 1044 | RUNDOMSKO | GIDLE | M30 | 00:00:04 | 01:23:36 | 02:45:23 | 04:20:12 | |
7 | MAJCHRZAK Maciej | 855 | 140MINUT.PL | WROCŁAW | M30 | 00:00:07 | 01:35:44 | 04:36:48 | ||
8 | RYSZ Robert | 885 | ZABRZE | M30 | 00:00:08 | 01:35:26 | 03:06:28 | 04:39:10 | ||
9 | ŚLIWIŃSKI Rafał | 896 | PROSZOWA | M30 | 00:00:02 | 01:36:26 | 03:05:12 | 04:41:25 | ||
10 | RABSKI Tomek | 891 | ZGORZELEC | M30 | 00:00:02 | 01:34:38 | 03:06:03 | 04:43:58 | ||
11 | WEINERT Artur | 961 | RUNNER'S POWER | ŚREM | M30 | 00:00:00 | 01:37:34 | 03:09:38 | 04:49:49 | |
12 | WITOSŁAWSKI Maciej | 859 | WROCŁAW | M30 | 00:00:02 | 01:39:33 | 03:12:38 | 04:50:42 | ||
13 | DOBROWOLSKI Krzysztof | 897 | SULIKÓW | M30 | 00:00:03 | 01:34:31 | 03:05:34 | 04:51:21 | ||
14 | PORCZYK Zbigniew | 1027 | POWER TRAINING | WARSZAWA | M30 | 00:00:05 | 01:39:20 | 03:11:45 | 04:53:29 | |
15 | BŁĄDEK Sławomir | 1069 | WITKOWO DRUGIE | M30 | 00:00:05 | 01:38:44 | 03:13:31 | 04:54:07 | ||
16 | KUCIAK Bartosz | 994 | #LESNYDZIOD | KROSNO | M30 | 00:00:07 | 01:41:31 | 03:18:22 | 04:56:34 | |
17 | SIKORSKI Szymon | 1053 | NOA | KIELCZOW | M30 | 00:00:02 | 01:42:52 | 03:21:57 | 04:57:42 | |
18 | SZELA Łukasz | 1080 | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | LUBIN | M30 | 00:00:04 | 01:38:51 | 03:14:54 | 05:00:56 | |
19 | WILCZKOWIAK Jan | 992 | LESZ NO LIMITS RUNNERS | WILKOWICE | M30 | 00:00:06 | 01:46:15 | 03:22:47 | 05:05:19 | |
20 | OLEŚ Daniel | 964 | JEŻÓW SUDECKI | M30 | 00:00:04 | 01:43:56 | 03:23:52 | 05:07:15 | ||
21 | GANDZIAROWSKI Marek | 925 | #WATAHA_SOBÓTKA | SOBÓTKA | M30 | 00:00:08 | 01:42:36 | 03:22:41 | 05:11:06 | |
22 | GRYS Paweł | 818 | WAWRZYNTEAM | WROCŁAW | M30 | 00:00:10 | 01:40:38 | 03:25:57 | 05:16:21 | |
23 | ŚMICHURSKI Krzysztof | 982 | WLKP MOUNTAINS ULTRA | CEREKWICA | M30 | 00:00:01 | 01:44:22 | 03:29:23 | 05:16:36 | |
24 | SOBOLEWSKI Dariusz | 1038 | BOREL MARATHON TEAM | KOŻUCHÓW | M30 | 00:00:10 | 01:46:06 | 03:31:07 | 05:19:59 | |
25 | HACUŚ Jacek | 870 | DUSZNIKI ZDRÓJ | M30 | 00:00:01 | 01:57:09 | 03:41:31 | 05:29:43 | ||
26 | ŁYSIAK Bartek | 934 | DĄBRÓWKA | M30 | 00:00:14 | 01:47:06 | 03:29:14 | 05:32:44 | ||
27 | ROZNER Artur | 1079 | PIASECZNO | M30 | 00:00:11 | 01:56:56 | 03:47:22 | 05:38:26 | ||
28 | RZYHA Hubert | 1009 | RUNNER'S POWER/NBR TEAM | MOŚCIENICA | M30 | 00:00:21 | 01:55:48 | 03:47:05 | 05:39:28 | |
29 | WASYLUK Cezary | 933 | CONTROLTEC | WROCŁAW | M30 | 00:00:22 | 02:04:39 | 03:55:14 | 05:42:34 | |
30 | PELC Tomasz | 831 | DTR BIEGA / MARIO TEAM | TRZEBNICA | M30 | 00:00:12 | 01:56:48 | 03:50:04 | 05:46:31 | |
31 | CHLEWIŃSKI Łukasz | 903 | GRZĘDZICE | M30 | 00:00:07 | 01:48:28 | 03:45:08 | 05:48:06 | ||
32 | KRAWIEC Dominik | 895 | KROSNO | M30 | 00:00:07 | 01:58:48 | 03:47:40 | 05:48:38 | ||
33 | IGNASZEWSKI Michał | 867 | DRUŻYNA SZPIKU | RADZYNY | M30 | 00:00:22 | 01:57:49 | 03:50:13 | 05:48:52 | |
34 | MENDYK Maciej | 852 | RUNRX | DĄBRÓWKA | M30 | 00:00:21 | 02:03:37 | 03:58:05 | 05:49:24 | |
35 | JUNIK Łukasz | 849 | MOCNA GRUPA CEZARA | MARCINKOWICE | M30 | 00:00:07 | 01:34:30 | 03:39:40 | 05:55:36 | |
36 | LESNIEWSKI Szymon | 1073 | HANGAR | LESZNO | M30 | 00:00:02 | 02:01:26 | 03:59:35 | 05:56:26 | |
37 | WYPYCH Bartosz | 804 | LEIPZIG | M30 | 00:00:22 | 01:59:42 | 03:49:19 | 05:56:48 | ||
38 | PŁAZA Radosław | 997 | ULTRASEKUNDA | WARSZAWA | M30 | 00:00:18 | 02:00:54 | 03:54:34 | 05:57:16 | |
39 | CORDO Eddie | 963 | STG BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30 | 00:00:17 | 02:00:05 | 03:59:06 | 05:59:25 | |
40 | WOJTKOWSKI Łukasz | 802 | TORUŃ | M30 | 00:00:22 | 01:59:45 | 03:49:45 | 05:59:56 | ||
41 | KWIATKOWSKI Wojciech | 912 | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:00:21 | 02:04:52 | 04:05:52 | 06:05:40 | ||
42 | OBLICKI Bartosz | 815 | KOSTRZYCA | M30 | 00:00:21 | 01:58:29 | 04:01:49 | 06:13:57 | ||
43 | RYŚNIK Błażej | 857 | WROCŁAW | M30 | 00:00:20 | 02:05:08 | 04:09:20 | 06:16:54 | ||
44 | CHYLIŃSKI Łukasz | 924 | CLOCKWORK DRUID | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:00:15 | 02:05:17 | 04:08:37 | 06:16:55 | |
45 | SOBKOWIAK Radosław | 1039 | NTT DATA | TARNOWO PODGÓRNE | M30 | 00:00:17 | 02:01:25 | 04:01:40 | 06:19:10 | |
46 | KWASIUK Wojciech | 856 | PODGÓRZYN | M30 | 00:00:20 | 02:05:08 | 04:09:59 | 06:21:44 | ||
47 | KAGANEK Jakub | 841 | DASZEWICE | M30 | 00:00:28 | 02:10:16 | 04:14:07 | 06:25:21 | ||
48 | LIS Sebastian | 939 | DRUŻYNA SZPIKU | POZNAŃ | M30 | 00:00:22 | 02:04:01 | 04:09:24 | 06:25:59 | |
49 | SZCZYGIEŁ Paweł | 907 | STARGARD | M30 | 00:00:06 | 02:07:06 | 04:25:03 | 06:31:58 | ||
50 | NAKLICKI Marcin | 850 | DRUŻYNA STASIA | SZCZECIN | M30 | 00:00:17 | 02:15:52 | 04:23:50 | 06:34:31 | |
51 | KALISZEWICZ Piotr | 904 | BOLESZOWICE | M30 | 00:00:26 | 02:17:45 | 04:29:24 | 06:40:19 | ||
52 | PIECHOL Sebastian | 949 | RAZEM TRENUJEMY SPORT | ZDUNSKA WOLA | M30 | 00:00:13 | 02:10:09 | 04:28:50 | 06:40:24 | |
53 | GAJDA Andrzej | 873 | POZNAŃ | M30 | 00:00:11 | 02:11:43 | 04:29:26 | 06:43:38 | ||
54 | WEIN Tomasz | 886 | LESZNO | M30 | 00:00:09 | 02:12:30 | 04:36:57 | 06:49:58 | ||
55 | BUHL Łukasz | 913 | RUDA ŚLĄSKA | M30 | 00:00:28 | 02:10:44 | 04:43:57 | 07:15:19 | ||
56 | PAWEŁKÓW Michał | 910 | GLIWICE | M30 | 00:00:28 | 02:10:39 | 04:44:12 | 07:15:34 | ||
Przekroczony limit czasu: 10:00:00 | ||||||||||
57 | SZURKOWSKI Michał | 969 | GRUNWALD TEAM POZNAŃ | POZNAŃ | M30 | 00:00:14 | 02:31:41 | 04:53:16 | 07:34:57 | |
58 | KUNERT Krzysztof | 865 | KATOWICE | M30 | 00:00:16 | 02:24:41 | 05:07:54 | 07:43:03 | ||
59 | WACHOWIAK Sebastian | 959 | KOZIEGŁOWY | M30 | 00:00:24 | 02:00:54 | 04:08:32 | |||
MAJKOWSKI Tomasz | 919 | AKTYWNI KOCIEWIACY | SKÓRCZ | M30 | DNF | 01:52:16 DNF | DNF | DNF | ||
KOŁTOWSKI Michał | 954 | WSCHOWA | M30 | DNF | 02:35:53 DNF | DNF | DNF | |||
BRZĄKALSKI Krzysiek | 825 | PRZEDWOJEWSKI_TEAM | PŁOCK | M30 | DNF | 01:23:36 DNF | 02:45:49 DNF | DNF | ||
PRZYBYSŁAWSKI Kamil | 868 | 140MINUT.PL | WROCŁAW | M30 | DNF | 01:52:52 DNF | 04:11:20 DNF | DNF | ||
KISŁO Łukasz | 946 | WILLSOOR | LESZNO | M30 | DNF | 01:43:25 DNF | 03:35:53 DNF | DNF | ||
KOZAKIEWICZ Tomek | 972 | CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJI | WROCŁAW | M30 | DNF | 02:06:48 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 65 wynik(ów)