ULTRAKOTLINA 80
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2022-10-08
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 80 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 117
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 108
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | 21km | 27km | 40km | 51km | 54km | 65km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKomarno
14km
Łysa Góra
21km
Góra Szybowcowa
27km
Goduszyn
40km
Polana Czarownic
51km
Górzyniec
54km
Kopalnia
65km
Czas
netto
79km
Czas
brutto
79km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1MASIAREK Maciej 689WROCŁAWM201M 100:00:0301:14:2001:49:5702:04:4203:24:4704:28:3004:42:1505:57:3507:15:32.4507:15:35.45 5:3010,9
2MAŁEK Tomasz 649GOSTYŃM301M 200:00:0301:17:5401:54:4202:21:5203:37:4204:49:4705:07:0306:36:1108:12:40.7008:12:44.00+00:57:086:149,6
3CHWEDCZUK Robert 715ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM302M 300:00:0301:18:3201:58:1002:28:1203:51:5805:09:1505:26:1906:58:2008:29:23.0008:29:26.05+01:13:506:269,3
4KACZMARCZYK Łukasz 655ELITE RUNNERSSMOLECM303M 400:00:0401:22:5402:03:5402:33:0203:53:4705:11:3205:29:1306:58:2908:29:32.6008:29:36.85+01:14:016:269,3
5BERNAT Katarzyna 704ŚWIDNICAK501K 100:00:0301:27:4902:10:5902:41:3404:04:0205:21:4805:36:3407:09:2408:35:09.7008:35:13.60+01:19:386:319,2
6KURNYTA Michał 627WAŁBRZYCHM304M 500:00:0201:33:0102:17:1402:48:1904:13:5605:39:3105:50:0907:19:4808:44:04.7008:44:07.55+01:28:326:389,0
7BANAŚ Radosław 668IZERY BOGATYNIACIEPŁOWODYM401M 600:00:1001:30:5602:14:3502:45:2104:12:3905:28:1705:43:4207:16:0608:45:14.8008:45:25.30+01:29:496:389,0
8PALIWODA Sławek 679ITPROJEKT BYDGOSZCZ TEAMBYDGOSZCZM305M 700:00:0401:24:0702:05:3802:35:4604:02:1205:23:3205:40:0907:14:3308:47:56.0008:48:00.35+01:32:246:409,0
9KSIĄŻEK Sebastian 648RUNNER SAM PO LESIESULECHÓWM402M 800:00:0501:25:5002:08:2002:38:3604:03:3405:25:3205:43:2407:20:0308:50:14.7508:50:20.45+01:34:456:428,9
10BŁĄDEK Sławomir 673WITKOWO DRUGIEM306M 900:00:0301:26:3002:10:0102:41:1504:08:3805:30:5605:47:2007:25:4108:58:41.6008:58:45.50+01:43:106:498,8
11WOŁCZYK Maciej 676SZKLARSKA PORĘBAM307M 1000:00:0201:20:5502:04:0002:35:0204:13:1505:44:3405:58:5607:32:3609:05:48.6509:05:50.90+01:50:156:548,7
12ZAJĄC Leszek 601LESZ NO LIMITS RUNNERSWŁOSZAKOWICEM403M 1100:00:0201:31:3302:17:4202:49:5804:19:3505:46:0506:01:3607:39:3309:14:11.3509:14:14.20+01:58:387:008,6
13PIWOWARCZYK Wojciech 724WLKP MOUNTAINS ULTRA TEAMROKIETNICAM308M 1200:00:0201:26:2802:09:5002:40:2404:07:3405:39:3505:52:3807:34:2009:18:54.3509:18:57.00+02:03:217:048,5
14MIECHUR Bogumił 705JELENIA GÓRAM404M 1300:00:0501:33:0902:19:3702:50:2004:20:4605:49:3706:08:0107:51:4709:27:51.2509:27:56.60+02:12:217:118,3
15HOŁOWNIA Tomasz 701GRUPA BIEGOWA BEZ GRANICSTRZEGOMM405M 1400:00:1001:30:5302:14:2902:45:1504:12:3505:45:5306:04:1007:52:1409:28:10.0509:28:20.75+02:12:457:118,3
16KOPCZYŃSKI Paweł 719WIERZBICZANYM406M 1500:00:1901:38:4902:29:1803:02:1904:37:1206:08:1906:22:2508:00:3109:35:07.5009:35:26.85+02:19:517:168,2
17GRZYBOWSKA Karolina 618GRANDAUTOCZERMINK401K 200:00:0801:36:2802:25:2002:59:4004:36:1206:07:2306:19:2807:58:0509:45:20.9509:45:29.00+02:29:537:248,1
18TYLIŃSKI Arkadiusz 706LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOM501M 1600:00:0301:33:2502:19:4102:53:3804:32:2606:08:3106:23:0908:10:0309:52:04.3009:52:07.45+02:36:327:298,0
19HETMAN Łukasz 654BARLINEKM407M 1700:00:0901:30:5902:16:2802:48:4104:21:5805:56:1006:16:1408:08:4809:52:17.1009:52:26.85+02:36:517:298,0
20MIERZWA Sławomir 729MIRKÓWM408M 1800:00:1501:36:0102:20:2502:53:3304:29:5006:07:5806:30:5208:17:0809:55:20.9009:55:36.10+02:40:007:328,0
21TYLKOWSKI Filip 644WROCŁAWM202M 1900:00:0501:31:1602:16:1602:49:2204:22:5306:07:2306:18:3308:06:1209:59:14.2009:59:19.30+02:43:437:357,9
22GRUPA Jarek 670SKLSTARGARDM409M 2000:00:0401:28:3102:14:2202:49:2004:27:3505:54:1206:12:0607:53:1410:01:19.3510:01:24.00+02:45:487:367,9
23GEZELA Robert 669EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAM4010M 2100:00:0401:41:4902:30:5903:04:3304:42:5706:14:2206:32:2208:21:0610:01:31.4510:01:36.00+02:46:007:367,9
24KŁOPOTEK Marcin 659EXTREME FAMILYBARTKOWOM4011M 2200:00:0801:36:2102:26:0502:59:3504:36:0806:17:2806:35:3208:21:4310:02:33.1510:02:42.00+02:47:067:377,9
25CZERNIAK Wioleta 727SOSNÓWKAK301K 300:00:0301:38:1602:29:0203:04:5504:46:4006:19:1006:39:2508:21:3610:03:27.1510:03:31.00+02:47:557:387,9
26GAŁUSZKA Rafał 739GUBINM4012M 2300:00:0601:33:1102:19:4702:54:0404:30:0206:07:5206:21:1308:18:1410:12:14.9510:12:21.15+02:56:457:447,7
27TENDAJ Marek 700JELENIA GÓRAM4013M 2400:00:0601:27:0702:12:2702:46:0604:21:5106:07:0506:21:3708:17:2010:15:20.0510:15:26.85+02:59:517:477,7
28TIETZ Przemyslaw 665STARGARDM4014M 2500:00:0301:31:1602:17:0302:50:3404:40:2106:17:3006:37:1508:31:2010:19:19.2010:19:23.00+03:03:477:507,7
29PĘCHRA Mateusz 722ULTRATURYTURAWAM309M 2600:00:1001:42:0302:33:5803:08:1704:49:5706:25:1406:45:3108:33:3310:19:31.5510:19:41.65+03:04:067:507,7
30ORDYNIEC Sławomir 695MAD RUNNERSŚWIDNICAM203M 2700:00:0101:31:2502:18:3102:51:5204:19:4105:49:2006:19:1608:09:2210:20:18.1010:20:19.85+03:04:447:517,6
31URBAN Iwona 71642K PRO TEAMTYCHYK402K 400:00:0401:44:0002:35:3303:10:3104:52:2606:26:2006:45:3208:35:2010:22:44.2010:22:48.45+03:07:137:527,6
32SZYMAŃSKA Agata 693GDAŃSKK302K 500:00:0501:36:1602:25:1803:22:1104:40:1906:14:3606:36:4708:28:0810:23:10.1510:23:15.95+03:07:407:537,6
33WALCZAK Witold 625KUTNOM3010M 2800:00:0601:40:4202:31:4103:05:0304:45:5306:22:4306:42:3208:33:2310:29:16.8010:29:23.30+03:13:477:577,5
34PATROŃSKA Magdalena 651ŻARŁOKIWROCŁAWK201K 600:00:0701:40:0502:29:5703:05:5704:51:0306:28:0606:47:1908:44:3410:30:16.3010:30:23.45+03:14:487:587,5
35MAŁKIEWICZ Zbigniew 623STG BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3011M 2900:00:0901:27:2802:13:4702:46:1704:18:2006:08:4806:37:5008:36:1510:31:30.9510:31:40.20+03:16:047:597,5
36NAGLAK Łukasz 711KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERS - ULTRA FARMERKOŹMIN WIELKOPOLSKIM4015M 3000:00:0701:42:2202:35:4703:11:4004:56:0806:40:3707:00:5008:55:5610:32:11.6010:32:19.55+03:16:448:007,5
37REKIEĆ-KROGULECKA Kaja 728ZABRZEK202K 700:00:0301:41:1802:35:4903:12:2004:56:4606:40:3807:00:5708:55:5210:32:15.9010:32:19.65+03:16:448:007,5
38PIASKOWSKI Marcin 631NADOLICE WIELKIEM4016M 3100:00:0301:32:4302:21:4002:58:2704:45:1206:28:1406:47:2708:43:5710:33:12.6010:33:16.10+03:17:408:007,5
39SOCHA Tomasz 619CHOJNÓWM3012M 3200:00:1001:32:1902:21:3102:57:1104:31:4406:08:0806:23:3508:22:3410:34:22.7510:34:33.25+03:18:578:017,5
40BERNAT Arkadiusz 703BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM502M 3300:00:0701:42:1902:33:3003:09:5904:55:5506:37:4906:56:3308:48:1810:36:39.0010:36:46.55+03:21:118:037,4
41BULIKOWSKI Tomasz 666SZCZECINM4017M 3400:00:0301:30:3802:18:3402:53:3104:43:4506:25:1806:45:1008:41:4310:37:42.6010:37:46.35+03:22:108:047,4
42CZYRNIA Andrzej 723ULTRA TURYTURAWAM3013M 3500:00:0901:42:0902:34:0303:08:1604:50:0606:25:1906:46:2508:36:3510:40:18.7510:40:28.45+03:24:538:067,4
43DUCHOŃ Marcin 609ZIELONA GÓRAM4018M 3600:00:0601:46:2202:44:2503:20:4205:04:2206:37:1206:57:4408:48:1610:44:01.1510:44:07.35+03:28:318:097,4
44GARSTKA Zbigniew 710WRONKIM4019M 3700:00:0501:39:3602:32:5803:10:5305:01:5306:43:4107:08:4908:57:1510:47:11.7510:47:17.65+03:31:428:117,3
45ŁABĘCKA Agata 658KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAK403K 800:00:1101:37:5602:31:4503:07:2504:46:1906:31:0206:51:4508:46:4710:47:15.8510:47:27.05+03:31:518:117,3
46SZACHEWICZ Sławomir 696WROCŁAWM4020M 3800:00:0301:41:2902:32:5403:08:2604:56:1406:32:5206:59:2108:54:0010:47:44.6010:47:47.95+03:32:128:117,3
47KISILEWICZ Marek 687NOAWYSOKAM4021M 3900:00:0301:34:0602:20:4202:54:4204:34:4006:19:1806:38:1108:47:0010:50:08.6010:50:11.75+03:34:368:137,3
48CORDO Eduard Dotsenko 605STG BYDGOSZCZBYDGOSZCZM3014M 4000:00:1201:36:3802:26:3503:02:0904:42:3606:14:5706:35:2008:41:2810:51:11.8010:51:24.25+03:35:488:147,3
49KOZAKIEWICZ Tomek 652CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWM3015M 4100:00:0501:43:0402:34:4503:10:1904:57:2806:42:4807:02:5709:00:3310:59:19.9010:59:24.95+03:43:498:207,2
50SZELIGA Jacek 634WROCŁAWM4022M 4200:00:0701:45:3502:38:5203:15:2905:00:2806:45:3107:09:5709:05:2811:00:30.1511:00:37.40+03:45:018:217,2
51SKORUPIŃSKA Katarzyna 626SKORUPKI TEAMBOLESŁAWIECK404K 900:00:0301:44:0802:39:4103:19:2905:06:4706:48:4507:11:5709:06:1711:07:10.4511:07:14.40+03:51:388:267,1
52CYRANOWICZ Szymon 656BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃM204M 4300:00:1001:38:0302:32:5903:09:5905:01:4306:49:4007:12:3409:06:0111:07:45.4011:07:55.65+03:52:208:277,1
53SIKORSKI Dariusz 694INSERT TEAMDZIERŻONIÓWM4023M 4400:00:1401:36:0902:27:1603:01:4304:44:0106:20:1106:42:3108:44:3811:08:59.0011:09:13.45+03:53:388:287,1
54CAPUTA Wojciech 750LESZNOM4024M 4500:00:0401:33:0102:20:3802:55:5004:42:5006:40:5107:01:3609:13:1211:09:13.8511:09:18.65+03:53:438:287,1
55ROŻNIATA Iwona 714GŁOWNOK405K 1000:00:0801:46:1502:42:1703:22:0205:12:2406:53:1407:14:3709:09:5411:09:15.2011:09:23.55+03:53:488:287,1
56BURZYŃSKA Ewelina 639NATURA BIERDUSKOBIEDRUSKOK406K 1100:00:0401:45:2502:42:3002:59:4205:15:0106:53:1007:16:1109:09:4811:11:06.7011:11:11.60+03:55:368:297,1
57LISOWSKI Grzegorz 688JAWORM4025M 4600:00:0201:37:1002:30:1003:08:0305:02:4606:45:2107:09:4809:10:3811:11:10.7011:11:13.05+03:55:378:297,1
58ANTOSIAK Tomasz 685FUNTRIWROCŁAWM4026M 4700:00:0801:44:2402:36:5303:13:5805:04:0506:52:4507:14:0209:12:4311:14:37.8011:14:46.45+03:59:118:327,0
59ŁUGOWSKI Marek 733UTM170SZCZECINM4027M 4800:00:1101:47:1302:42:1603:21:1405:12:4606:58:4407:20:4809:18:3611:20:03.6511:20:15.20+04:04:398:367,0
60WIERUSZEWSKI Mateusz 680NO EXCUSES TEAMGNIEZNOM4028M 4900:00:1601:45:2002:42:4703:21:0705:14:0906:57:5207:20:4209:17:5111:22:56.8011:23:12.80+04:07:378:386,9
61GAWLAS Przemysław 734KŁODZKOM503M 5000:00:0601:46:3402:42:2503:21:0405:19:3707:08:3407:29:5609:30:3111:27:42.7011:27:49.30+04:12:138:426,9
62MADEJ Anna 681VEGE RUNNERSKATOWICEK407K 1200:00:1001:45:3602:41:2903:20:3105:07:5406:53:3007:15:3209:18:3011:30:36.8011:30:47.10+04:15:118:446,9
63OSICA Łukasz 690ŚWIĘTOCHŁOWICEM3016M 5100:00:1001:50:1702:41:3103:20:3405:07:5906:53:3607:15:3709:18:4211:30:37.7011:30:48.20+04:15:128:446,9
64MENDYK Maciej 640DĄBRÓWKAM4029M 5200:00:0901:47:0402:45:0403:24:4505:21:1807:09:4407:31:5309:36:4311:32:42.1011:32:52.00+04:17:168:466,8
65ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna 718ULTRA KUTNOKUTNOK408K 1300:00:0601:46:1202:40:2803:20:4905:14:4707:00:4007:24:1509:24:2011:34:00.7011:34:06.75+04:18:318:476,8
66MAREK Jacek 686WARSZAWAM4030M 5300:00:1101:48:1102:48:0003:28:0405:21:3307:04:3107:30:2909:36:4911:35:49.2011:36:00.40+04:20:248:486,8
67JAKŚ Mariusz 615ALPIMADE TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM4031M 5400:00:1101:43:4702:37:5103:14:4705:04:0306:52:5907:15:3309:21:3511:39:36.6011:39:47.80+04:24:128:516,8
68ŚWIERK Piotr 698RADLINIOKI W BIEGURADLINM3017M 5500:00:0701:37:5002:35:2903:12:1505:05:3506:59:4507:22:3509:25:3011:40:28.0011:40:35.00+04:24:598:526,8
69KOPACZ Mirosław 717POZNANM601M 5600:00:1401:46:4502:44:1503:23:1805:18:5707:06:5307:31:1809:31:4911:40:31.2011:40:46.00+04:25:108:526,8
70NALEWAJKO Jacek 608#BIEGAJLESZNOLESZNOM4032M 5700:00:1001:49:5102:48:3403:28:2205:22:4507:08:3707:31:4809:36:4011:43:12.0011:43:22.00+04:27:468:546,7
71BURA Krystian 667#BIEGAJLESZNOLESZNOM3018M 5800:00:0901:39:5302:35:4003:18:2605:17:0807:15:4407:35:3509:42:3611:44:07.9011:44:17.25+04:28:418:546,7
72KUCHMECKI Maciej 712POZNAŃM3019M 5900:00:1201:55:0402:54:0803:32:3605:33:3007:30:1907:52:3209:47:3211:44:57.3511:45:09.75+04:29:348:556,7
73GRAB Jerzy 628SZKLARSKA PORĘBAM205M 6000:00:1401:47:0602:41:4403:18:1905:06:5306:56:0407:23:1209:20:1911:49:04.2011:49:18.65+04:33:438:586,7
74BIAŁECKI Zbyszek 614ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹM504M 6100:00:0501:46:4602:45:2603:27:4305:28:3207:18:1707:41:4709:57:0811:53:46.2011:53:51.55+04:38:169:026,6
75CIEŚLA Patryk 675ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAM3020M 6200:00:0801:49:2702:45:5303:25:3805:28:2307:18:0907:41:4909:53:3711:57:20.0511:57:28.40+04:41:529:046,6
76JEŻEWSKI Arkadiusz 674ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAM4033M 6300:00:0801:49:3502:45:4103:25:3505:27:5707:18:0607:42:0109:53:2211:57:31.7011:57:40.65+04:42:059:046,6
77OLIŃSKI Paweł 647POZNAŃM3021M 6400:00:0701:43:0402:39:1503:18:3205:14:5407:07:5907:33:3409:48:1011:59:53.3012:00:00.55+04:44:259:066,6
78HACUŚ Jacek 610DUSZNIKI ZDRÓJM3022M 6500:00:0501:48:1202:46:2503:27:4505:30:2507:25:5207:47:3809:55:0711:59:55.6512:00:01.35+04:44:259:066,6
79GRZESZCZUK Wojciech 678WARSZAWAM602M 6600:00:1301:54:5702:54:0003:32:0905:27:3107:14:4507:42:5709:44:3612:11:15.3512:11:28.45+04:55:539:156,5
80WOJCIESZYŃSKI Tomasz 732BBL GORZÓWBACZYNAM4034M 6700:00:0401:39:4502:37:0203:15:4105:09:3907:07:4507:35:3409:48:0412:21:55.1012:21:59.65+05:06:249:236,4
81KALISZEWICZ Piotr 642MALINY KALINY CHWARSZCZANYCHWARSZCZANYM4035M 6800:00:1101:50:0702:35:5403:31:3605:39:5307:31:4807:54:1710:02:5112:22:02.4012:22:13.80+05:06:389:236,4
82PÓŁGĘSEK Bartosz 604HARPAGAN RUNNERSBYDGOSZCZM3023M 6900:00:1201:44:4002:36:3003:15:5705:11:4507:06:2207:29:3109:43:0812:26:37.1512:26:49.90+05:11:149:276,3
83KLEJSZTA Grzegorz 684#CZELADZBIEGAMYSŁOWICEM4036M 7000:00:1201:59:3403:02:4703:45:1105:46:1707:32:4007:54:3610:08:3812:26:37.6012:26:49.95+05:11:149:276,3
84KUROWSKI Aleksander 613SZCZAWNO ZDRÓJM4037M 7100:00:0601:49:3902:48:3503:29:1305:27:4407:20:3907:42:4910:02:2112:27:43.0012:27:49.80+05:12:149:276,3
85WOJTAL Marcin 708#BIEGAJLESZNOLESZNOM4038M 7200:00:0901:44:3702:42:1003:24:5105:27:2807:24:4107:51:3310:07:4512:29:36.0012:29:45.25+05:14:099:296,3
86HANSZ Donat 664NETBOX BIEGAPIASKIM206M 7300:00:0901:42:0002:37:0503:17:5305:26:2407:24:4307:53:1810:04:1912:33:59.2512:34:08.90+05:18:339:326,3
87NIEDŹWIECKI Paweł 629PODIUMRZESZÓWM4039M 7400:00:1301:47:5602:39:2703:25:2105:25:3407:18:1507:44:3310:06:2212:34:10.0012:34:23.25+05:18:479:326,3
88WRÓBEL Kamil 663KONINM207M 7500:00:1301:38:0802:27:1903:03:2205:14:3907:17:0407:42:1109:57:5012:41:26.9012:41:39.95+05:26:049:386,2
89MAJKA Dariusz 662BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM4040M 7600:00:0501:45:2602:41:2203:20:1805:18:5007:19:2207:44:3010:06:5612:41:34.6012:41:40.30+05:26:049:386,2
90KUPIEC Maciej 691IWINYM4041M 7700:00:0801:50:4102:55:0303:40:0206:01:3707:58:1908:22:5010:23:3812:44:51.4512:45:00.30+05:29:249:406,2
91ADAMSKI Tomasz 636ZIELONA GÓRAM4042M 7800:00:1502:01:4903:03:1103:46:2105:53:4007:48:1108:14:2910:29:2912:53:43.1512:53:58.90+05:38:239:476,1
92GOSPODAREK Łukasz 611DRUŻYNA STASIAJANCZEWOM4043M 7900:00:0601:53:0902:51:4403:33:3005:46:1607:52:4208:18:0110:33:1513:19:06.2013:19:12.80+06:03:3710:065,9
93SĄDEL Krzysztof 682SZCZECINM505M 8000:00:0701:58:2102:58:1603:44:0605:54:0007:58:2408:25:2810:35:1613:19:08.8513:19:16.30+06:03:4010:065,9
94MACKIEWICZ Dorota 730WARSZAWAK409K 1400:00:0901:59:5503:00:2703:47:3905:58:0207:59:2108:27:4210:37:1213:26:21.6013:26:31.30+06:10:5510:125,9
95CYGAN Anna 731WILD ULTRA WARRORISWARSZAWAK502K 1500:00:1301:59:3003:01:1703:47:3205:50:3207:53:5408:22:3110:37:5613:26:18.3513:26:32.25+06:10:5610:125,9
96GNIEWEK Dariusz 677WEPA PIECHOWICEJELENIA GÓRAM506M 8100:00:0601:49:2602:49:3103:30:5805:37:1807:40:2708:06:4810:29:1613:27:12.3513:27:18.65+06:11:4310:135,9
97CHEŁEK Tomasz 671NO EXCUSES TEAMGNIEZNOM4044M 8200:00:1702:01:1403:04:4803:48:2505:49:1707:40:2908:09:1610:29:0913:27:02.1513:27:19.20+06:11:4310:125,9
98MARCINIAK Maciej 726MM-PROJEKT ŻARYŻARYM4045M 8300:00:1001:47:5502:54:3603:44:3406:02:3908:04:3208:32:0310:55:1913:33:43.8513:33:54.40+06:18:1810:185,8
99TOMCZYK Alina 641NOWOGARDK4010K 1600:00:0801:48:3102:50:4103:36:2805:49:3207:52:4608:18:0210:47:0613:42:24.0013:42:32.40+06:26:5610:245,8
100MARKOWSKI Piotr 645BLACK HAT ULTRA TEAMWROCŁAWM4046M 8400:00:0801:48:2702:50:4203:38:0805:55:3307:58:4908:25:1310:47:0313:42:24.8013:42:32.85+06:26:5710:245,8
101ZASADA Iwona 607ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK4011K 1700:00:1402:00:0003:04:4203:46:3805:59:4108:06:2508:31:5410:59:0713:59:13.0013:59:27.85+06:43:5210:375,6
102STANISŁAWEK Tomasz 637ZIELONA GÓRAM4047M 8500:00:1602:02:3403:03:1203:46:4205:59:0708:06:3608:32:0310:59:1613:59:11.9513:59:28.00+06:43:5210:375,6
103JAKUBIAK Magdalena 606ZGZBZIELONA GÓRAK4012K 1800:00:1401:59:5303:04:4603:46:4005:59:3808:06:1508:31:5110:59:0413:59:56.1514:00:11.00+06:44:3510:375,6
104WOJCIECHOWSKI Michał 657OPATÓWEKM4048M 8600:00:0502:02:2103:15:0303:58:4106:26:0408:27:4308:52:4211:19:1514:07:31.2014:07:36.25+06:52:0010:435,6
105TUREK Paweł 709PRIN-SNOWA IWICZNAM507M 8700:00:1202:04:1403:10:3403:56:4106:21:2808:28:4708:52:5111:28:0014:24:29.5514:24:41.70+07:09:0610:565,5
106SKWIERCZYŃSKI Sylwester 697WARSZAWAM208M 8800:00:1001:58:3103:01:2803:45:4506:00:1408:15:3908:47:2611:12:4714:24:31.9014:24:42.30+07:09:0610:565,5
Przekroczony limit czasu: 15:00:00
Niesklasyfikowani
LIMOSSIG Krzysztof 661NO EXCUSES TEAMPOZNAŃM4000:00:1602:02:5703:19:3404:20:1607:01:2710:07:4010:47:1614:08:1417:14:33.6517:14:50.400:004,6
LIMWROBLEWSKI Tomasz 720BOLESLAWIECM3000:00:0702:00:1503:12:5304:01:5506:29:4509:03:3809:41:06  
LIMROSTOCKA Joanna 616LUBINK4000:00:0602:04:3403:13:0404:00:46  
LIMTERZONI Christian 624PRZEDWOJEWSKI TEAMCASTELNOVO NE MONTIM4000:00:0001:52:3602:48:57  
LIMPIECHOL Sebastian 635RAZEM TRENUJEMY SPORTKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM3000:00:0502:28:4703:52:46  
KEMPKA Maciej 725TERAPIA MANUALNA, FIZJOTERAPIA KEMPKAWROCLAWM30DNF01:57:26 DNF02:58:15 DNF03:38:16 DNF06:03:17 DNF08:11:56 DNF08:56:41 DNF11:37:18 DNF DNF DNF--
OLSZEWSKI Piotr 683RUNNING TEAM NASTOPY.PLBIENIEIWICEM30DNF01:22:55 DNF02:02:44 DNF02:31:43 DNF03:52:11 DNF05:13:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
PÓŁGRABIA Dawid 692#ŻEBERKATEAMWROCŁAWM40DNF01:50:50 DNF02:55:18 DNF03:40:31 DNF06:01:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUŚWIK Beata 653CAŁE ŻYCIE NA REDUKCJIWROCŁAWK30DNF01:50:16 DNF02:49:20 DNF03:37:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KALISZEWICZ Ewa 643MALINY KALINY CHWARSZCZANYCHWARSZCZANYK40DNF01:50:13 DNF02:57:26 DNF03:45:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GWOŹDZIEWICZ Tomasz 721BYTOMM40DNF01:48:52 DNF03:00:11 DNF03:48:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 117 wynik(ów)