ULTRAKOTLINA 80
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 80 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 125
Wystartowało : 114
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | 27km | 40km | 54km | 65km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuKomarno
14km
Góra Szybowcowa
27km
Goduszyn
40km
Górzyniec
54km
Kopalnia
65km
Czas
netto
79km
Czas
brutto
79km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1RINK Jan 625BOLKÓWM401M 900:00:0801:27:0002:45:2604:10:4405:47:3607:25:0008:53:04.0508:53:12.10 6:448,9
2WŁODARCZYK Jarosław 611KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM402M 1100:00:0701:22:5802:41:3804:28:0706:17:1007:43:2509:14:51.4509:14:59.05+00:21:467:018,5
3WOJTASZEK Jacek 631PIECHOWICEM403M 1200:00:0601:26:5802:45:3304:16:0506:08:2207:45:1009:23:48.9509:23:55.60+00:30:437:088,4
4KSIĄŻEK Sebastian 725RUNNER SAM PO LESIESULECHÓWM404M 1500:00:0901:30:0802:50:0504:27:2506:18:3607:57:4009:39:34.1009:39:43.40+00:46:317:208,2
5BARCZAK Robert 657MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWM405M 1700:00:1601:30:4202:50:1404:27:2606:18:1708:00:4209:43:40.8009:43:57.50+00:50:457:238,1
6SZCZĘSNY Maciej 708SZCZECINM406M 2000:00:0701:29:1602:50:1004:27:2206:15:3407:58:3109:51:33.6509:51:41.10+00:58:297:298,0
7MIKOŁAJCZYK Rafał 717THC PROMILZGORZELECM407M 2200:00:1401:43:5103:12:1204:51:5906:42:1608:20:3009:59:22.4509:59:36.50+01:06:247:357,9
8KOZŁOWSKI Leszek 697LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOM408M 2400:00:1401:35:2903:01:0704:40:5606:29:5110:01:01.4510:01:15.65+01:08:037:367,9
9SZUBERT Przemysław 675LUBOCHNIA ADVENTURE RACE TEAMLUBOCHNIAM409M 2500:00:1001:37:2003:01:3104:37:4006:27:2408:17:2710:01:35.8010:01:46.30+01:08:347:367,9
10CUPRIAK Daniel 726NOWA WIEŚ MAŁAM4010M 2700:00:0801:40:0203:07:4504:46:4306:41:2708:27:5210:10:22.2510:10:30.70+01:17:187:437,8
11KOLASA Filip 681LESZNOM4011M 2800:00:0601:24:5802:45:2304:16:0006:12:3008:10:3110:10:57.5010:11:04.05+01:17:517:447,8
12ROSZCZYK Karol 699LUBASZM4012M 2900:00:0601:32:3002:59:5204:39:5606:34:3708:22:4110:14:18.2010:14:24.95+01:21:127:467,7
13DZIEDZIC Wadim 688DYNAMO MUCHOBÓRWROCŁAWM4013M 3100:00:1401:35:3303:04:3404:48:4906:47:2508:34:0610:24:00.9510:24:15.55+01:31:037:537,6
14MAZANKA Jakub 715BORÓWIECM4014M 3200:00:0901:37:4803:00:0904:37:4806:35:5708:23:3210:26:02.7510:26:12.70+01:33:007:557,6
15WYSOCZAŃSKI Adrian 632PIETRZYKOWICEM4015M 3300:00:0701:41:0803:12:4205:05:5306:54:3308:36:1210:26:48.1010:26:55.35+01:33:437:567,6
16BŁACHOWIAK Mariusz 672MARATON LESZNOLESZNOM4016M 3600:00:1401:48:5803:21:2605:07:5607:03:4908:55:2810:48:42.4010:48:56.45+01:55:448:127,3
17DONIEC Marek 711PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4017M 4100:00:1501:34:2503:06:1605:05:3607:17:1308:59:0310:56:00.5510:56:16.40+02:03:048:187,2
18DUCHOŃ Marcin 609ZIELONA GÓRAM4018M 4200:00:0901:35:5703:06:2605:01:5107:11:3808:58:5410:59:41.9510:59:51.90+02:06:398:217,2
19PURA Robert 690GORZÓW WIELKOPOLSKIM4019M 4400:00:1301:37:0903:04:3104:52:4206:54:4008:58:5311:02:18.5011:02:31.85+02:09:198:237,2
20BAKAJ Kazimierz 610LUBAŃM4020M 4600:00:1101:40:0703:21:3505:13:4907:17:2209:19:3911:04:53.7011:05:04.85+02:11:528:247,1
21CZYŚCIAK Krzysztof 712KB SOBÓTKAŻÓRAWINAM4021M 4700:00:2001:44:2803:21:3305:14:1007:19:2909:09:0511:04:48.5511:05:09.20+02:11:578:247,1
22KASZKOWIAK Bogumil 679WRONKIWRONKIM4022M 4900:00:1101:52:3403:32:0205:14:3407:19:3209:18:2711:33:19.9511:33:31.35+02:40:198:466,8
23JAKŚ Grzegorz 617ALPIMADE TEAMINOWROCŁAWM4023M 5200:00:1201:34:3903:01:0004:51:2407:07:5409:06:1311:42:48.4011:43:00.50+02:49:488:536,7
24STELMACH Piotr 684STELMACH TEAMWROCŁAWM4024M 5500:00:1801:38:4503:17:5705:08:3307:30:3309:28:4911:43:28.4011:43:46.85+02:50:348:546,7
25GRACZYK Mariusz 639ZGZBZIELONA GÓRAM4025M 5700:00:1802:11:0704:05:3705:57:5608:12:4009:52:4711:51:54.4511:52:13.40+02:59:019:006,7
26PIASKOWSKI Artur 619JAWORM4026M 6000:00:1102:00:2503:51:2905:52:3608:01:3209:53:5711:56:45.3011:56:57.05+03:03:449:046,6
27NAPIERAŁA Marcin 692BIEGAJĄCE KREJZOLEKOZIEGŁOWYM4027M 6100:00:0801:55:2103:53:5406:12:2908:20:4010:12:0712:05:25.4012:05:34.10+03:12:229:106,5
28SZCZUREK Mariusz 698GRODKÓWM4028M 6200:00:0801:46:2403:27:3905:27:2407:45:4209:53:4012:08:28.0012:08:36.20+03:15:249:136,5
29RYBACKI Dariusz 628NAUCZYCIELSIERADZM4029M 6600:00:1701:53:5703:47:0505:41:1707:56:1709:58:3112:11:26.7512:11:44.60+03:18:329:156,5
30KULCZYŃSKI Michał 705GDAŃSKM4030M 6700:00:1601:52:4303:36:2705:37:3908:00:4610:06:4612:15:48.1512:16:04.95+03:22:529:186,4
31WIERZCHOŃ Michał 644MR. DOCŁÓDŹM4031M 7000:00:1301:37:3603:14:3005:20:0007:46:0610:04:0312:26:32.7012:26:46.15+03:33:349:266,3
32GAWLAS Przemysław 650KŁODZKOM4032M 7100:00:1401:51:5903:36:2205:41:1408:02:4610:08:1912:33:33.4012:33:47.60+03:40:359:326,3
33KIERENKO Paweł 677SONSIEDZIOTWOCKM4033M 7500:00:0901:55:4403:43:2305:47:1808:04:3710:22:0112:50:18.7012:50:28.50+03:57:169:456,2
34KIERZEK Artur 641BIEGACZE KOSMOSUŁÓDŹM4034M 7600:00:1401:59:3903:52:2105:58:0308:26:3810:35:3512:51:43.1012:51:57.35+03:58:459:466,1
35KOSZAREK Andrzej 645POZNAŃM4035M 7900:00:1501:58:2903:47:3105:50:5308:14:1810:40:4513:06:24.4513:06:40.15+04:13:289:576,0
36SOSZYŃSKI Piotr 637GAZELE NA STARCIEWARSZAWAM4036M 8000:00:0901:51:4403:39:4205:51:2408:33:0610:54:4613:26:19.8513:26:29.30+04:33:1710:125,9
37BŁASIK Krzysztof 600CAMOUFLAGE_SHOPPOZNAŃM4037M 8100:00:0802:01:5103:57:2606:14:4608:48:1211:01:5313:38:06.7013:38:15.40+04:45:0310:215,8
38FILIPIAK Sebastian 691LIPAM4038M 8200:00:1101:58:0103:55:0006:15:2808:41:4611:03:1513:39:09.4013:39:21.35+04:46:0910:225,8
39BŁASZKOWSKI Daniel 621MAJ.R RAWICZRAWICZM4039M 8500:00:1101:57:1403:52:1806:09:5608:57:1711:35:3514:25:47.5014:25:59.35+05:32:4710:575,5
40PURA Paweł 703BACZYNAM4040M 8600:00:1301:55:3703:51:1306:12:4608:50:4811:25:2514:34:42.6514:34:56.20+05:41:4411:045,4
41JAKŚ Mariusz 618ALPIMADE TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIM4041M 8700:00:1201:50:0003:39:3306:16:1909:15:5911:52:0714:49:14.0014:49:26.10+05:56:1411:155,3
42CIĘŻKOWSKI Michał 640NOWA WIEŚ KRŁOLEWSKAM4042M 8800:00:1002:05:1004:07:4006:34:3509:25:2211:53:2814:49:45.8014:49:56.45+05:56:4411:155,3
Niesklasyfikowani
GŁOWACKI Stefan 651WARSAWM40DNF01:28:11 DNF02:48:34 DNF04:30:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROGÓRZ Piotr 683WROCŁAWM40DNF01:29:36 DNF02:48:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 44 wynik(ów)