ULTRAKOTLINA SZTAFETA
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2022-10-08
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 140 km
Zgłoszonych : 6
Wystartowało : 5
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 4
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 20km | 32km | 43km | 48km | 61km | 76km | 83km | 88km | 101km | 112km | 115km | 126km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | MAN | MIXED | WOMEN | Zmiana 1 | Zmiana 2 | Zmiana 3 | Zmiana 4
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MKategoria drużynyCzas startuPrzeł. Karkonowska
20km
Kapracz
32km
P.Kowarska
43km
Czartak
48km
Janowice
61km
Komarno
76km
Łysa Góra
83km
Góra Szybowcowa
88km
Goduszyn
101km
Polana Czarownic
112km
Górzyniec
115km
Kopalnia
126km
Czas
netto
140km
Czas
brutto
140km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                    
1KĄSIEL Paweł
PASEK Monika
LECZOWICZ Patryk
PASEK Mirosław
5PKE TeamMIXED1 1MIXED00:00:0402:23:3703:49:5504:59:2705:27:5407:02:1708:26:2509:09:0409:41:3811:18:0212:20:1912:40:0314:13:0015:56:45.4515:56:49.70 6:508,8
2PRZYBYŁ Piotr
DUBOWIK Anna
DZIUBAŁKA Adrian
KACZMAREK Łukasz
6EASY RUNNERSMIXED2 2MIXED00:00:0502:32:3504:04:1805:26:1205:58:3707:52:4509:21:4610:10:4810:44:1812:17:2513:26:2213:42:2815:10:5516:46:03.3516:46:08.85+00:49:197:118,3
3MYSŁEK Anna
MOJEK Sandra
MOJEK Michał
MYSŁEK Tomasz
3Karkonoskie TrampkiMIXED3 3MIXED00:00:0302:33:4704:06:0905:23:4405:52:0607:28:4609:09:3810:02:4610:43:4712:29:4013:35:5113:51:1615:19:1116:56:58.9516:57:02.35+01:00:127:158,3
4GAWCZYŃSKI Jakub
MARKIEWICZ-GORBACZ Marta
SIKORA Malwina
GRAMALA Mateusz
4NanoresMIXED4 4MIXED00:00:0302:37:1404:11:4105:40:5306:19:5808:14:0010:10:4211:10:1911:54:1013:57:4315:23:3615:45:0217:46:5320:02:05.0020:02:08.05+04:05:188:357,0
Niesklasyfikowani
PRZEDASZEK Łukasz
KOWALESKA Anna
MATWIEJCZUK Mateusz
MANTHAJ-PIHUT Marta
1UltraOporniMIXEDMIXEDDNF03:23:09 DNF05:27:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF19:37:01 DNF DNF DNF--
Znaleziono 5 wynik(ów)