V BIEG RYBAKA - 5 KM
V Bieg Rybaka
Organizator : Stowarzyszenie Sportowe Grupa Biegowa Rundorfina, Gmina Czaplinek
Data : 2022-09-24
Miejsce : Czaplinek
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 65
Wystartowało : 62
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 62
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Czaplinek | M-Czaplinek | K15-17 | M15-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KUŚMIDER Andrzej 28RUNDORFINACZAPLINEKM30-391M 100:16:48.15 3:2117,9
2FILIPOWSKI Dariusz 97FEHLAU RUN TEAMSZCZECINM50-591M 200:17:43.60+00:00:553:3216,9
3WOJTONISZAK Łukasz 134CHOCIWELM30-392M 300:17:55.10+00:01:063:3516,7
4BAZIMIEROWSKI Sylwester 85STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWODOLASZEWOM50-592M 400:18:29.45+00:01:413:4116,2
5KASIELEWSKI Rafał 150TEAM TERMINATORUNWAŁCZM18-291M 500:19:33.05+00:02:443:5415,3
6CHMIELEWSKI Tomasz 92VO2 MAX RACING TEAMBARWICEM40-491M 600:19:49.65+00:03:023:5715,1
7BARAN Krzysztof 149ZŁOCIENIECM30-393M 700:20:28.70+00:03:404:0514,7
8KŁUNDUKOWSKA Paulina 108TARNÓWKAK30-391K 100:20:48.20+00:04:014:0914,4
9BIELAK Tomasz 87ZŁOCIENIECM30-394M 800:20:58.00+00:04:094:1114,3
10BIELA Jan 86WAŁCZM40-492M 900:21:40.25+00:04:514:2013,8
11KAPKOWOSKI Paweł 143EL TORO DE OROCZAPLINEKM30-395M 1000:21:45.10+00:04:594:2113,8
12WIŚNIEWSKA Magdalena 131DRAWSKO POMK30-392K 200:21:49.40+00:05:024:2113,8
13KATRYCZ Zbigniew 105STOWARZYSZENIE NASZA ŚWIERCZYNAŚWIERCZYNAM50-593M 1100:22:01.45+00:05:144:2413,6
14OLKOWSKI Tomasz 119CZAPLINEKM30-396M 1200:22:08.40+00:05:224:2513,6
15BANIA Edward 84TUROWO POMM40-493M 1300:22:11.95+00:05:314:2613,5
16OGONOWSKI Marek 118OGON TEAMWAŁCZM40-494M 1400:22:31.70+00:05:464:3013,3
17PRECA Maria 122KALISZ POMORSKIK40-491K 300:22:43.35+00:05:554:3213,2
18OSTROWSKI Marian 189ZŁOCIENIECM60-691M 1500:22:53.75+00:06:064:3413,1
19HOFFMANN Małgorzata 101TEAM TERMINATORUNWAŁCZK18-291K 400:23:10.40+00:06:254:3812,9
20KOZIARZ Mirosław 109CZAPLINEKM50-594M 1600:23:11.80+00:06:274:3812,9
21KOZIKOWSKI Paweł 110SZCZECINEKM30-397M 1700:23:15.75+00:06:294:3912,9
22MELON Jacek 115BIEGAMJASTROWIEM40-495M 1800:23:22.30+00:06:374:4012,8
23AUGUSTOWSKI Krzysztof 83STOWARZYSZENIENASZAŚWIERCZYNAŚWIERCZYNAM40-496M 1900:23:30.65+00:06:464:4212,8
24DŁUGA Magdalena 95BIEGAMZLOTOWK30-393K 500:24:06.50+00:07:214:4912,4
25GRABCZEWSKA Ewa 99WAŁCZK30-394K 600:24:40.25+00:07:544:5612,2
26WOJTONISZAK Karolina 135CHOCIWELK30-395K 700:24:59.75+00:08:114:5912,0
27GRZYB Magda 191CZAPLINEKK30-396K 800:25:10.45+00:08:245:0211,9
28GZUBICKI Piotr 100EL TORO DE OROCZAPLINEKM40-497M 2000:25:25.15+00:08:385:0511,8
29BIERNAT Tomasz 88EL TORO DE OROCZAPLINEKM40-498M 2100:25:29.20+00:08:415:0511,8
30MAKUCH Katarzyna 114EL TORO DE OROCZAPLINEKK40-492K 900:25:29.35+00:08:425:0511,8
31ROGOWSKI Szymon 124ROGAL TEAMCZAPLINEKM15-171M 2200:25:33.20+00:08:505:0611,7
32RUDZIŃSKI Józef 125ZŁOCIENIECM60-692M 2300:25:36.95+00:08:515:0711,7
33ANTONIAK Krzysztof 81CZAPLINEKM40-499M 2400:25:46.55+00:09:025:0911,6
34ZIMNICKI Tomasz 136CZAPLINEKM30-398M 2500:25:42.50+00:09:025:0811,7
35ROGOWSKI Kamil 123ROGAL TEAMCZAPLINEKM40-4910M 2600:25:51.80+00:09:095:1011,6
36HELLER Mateusz 22KOSZALINM30-399M 2700:26:01.95+00:09:215:1211,5
37LUTYŃSKA Ewa 96EL TORO DE OROCZAPLINEKK40-493K 1000:26:10.75+00:09:235:1411,5
38ŁUCZEJKO Sławomir 113SZCZECINEKM50-595M 2800:26:19.00+00:09:345:1511,4
39KRYŃSKI Adam 111WARSZAWAM40-4911M 2900:26:24.25+00:09:375:1611,4
40WOJDAN Iwona 133RUNDORFINAŚWIERCZYNAK30-397K 1100:26:24.30+00:09:375:1611,4
41KILIJAŃSKI Andrzej 106WAŁCZM40-4912M 3000:26:26.05+00:09:415:1711,3
42KACZOR Sławomir 104ŚWIERCZYNAM40-4913M 3100:26:42.55+00:09:575:2011,2
42SŁOMKA Maciej 190M50-596M 3100:26:42.55+00:09:575:2011,2
44RYNKIEWICZ Piotr 126TB WALDEKSZCZECINEKM40-4914M 3300:27:41.15+00:10:565:3210,8
45WAŚNIEWSKI Arek 130RUNDORFINA CZAPLINEKBARWICEM50-597M 3400:27:40.45+00:10:595:3210,8
46BUTOWICZ Adam 91SZCZECINEKM60-693M 3500:27:56.70+00:11:135:3510,7
47OGONOWSKA Anna 116OGON TEAMWAŁCZK15-171K 1200:28:01.25+00:11:155:3610,7
48OGONOWSKA Renata 117WAŁCZK15-172K 1300:28:01.15+00:11:165:3610,7
49 139  100:28:11.40+00:11:305:3810,6
50CZECH Agnieszka 142CZAPLINEKK40-494K 1400:28:57.35+00:12:105:4710,4
51JAROSZEWICZ Joanna 103WAŁCZK40-495K 1500:29:14.50+00:12:275:5010,3
52KUŚMIDER Katarzyna 112RUNDORFINACZAPLINEKK30-398K 1600:29:38.30+00:12:555:5510,1
53PONICKA Izabela 120TEAM UJŚCIEUJŚCIEK40-496K 1700:29:34.35+00:12:575:5410,1
54ANTONIAK Justyna 82CZAPLINEKK30-399K 1800:30:09.60+00:13:246:0110,0
55PORĘBSKA Karolina 121ZŁOCIENIECK18-292K 1900:30:27.35+00:13:446:059,9
56JANISZEWSKA Karolina 102ZŁOCIENIECK30-3910K 2000:30:28.10+00:13:456:059,8
57CZEREŚNIAK Iwona 94SIEMCZYNOK50-591K 2100:30:54.00+00:14:106:109,7
58SUCHANOWSKA Anna 127RESPECT LOTYŃLOTYŃK50-592K 2200:30:54.90+00:14:116:109,7
59WAŚNIEWSKA Ewa 129RUNDORFINA CZAPLINEKBARWICEK40-497K 2300:31:47.15+00:15:056:219,4
60KILIJAŃSKI Ewa 107WAŁCZK30-3911K 2400:32:11.40+00:15:276:269,3
61DOWAŃSKA Marzena 146K40-498K 2500:35:15.00+00:18:307:038,5
62SZCZERBIŃSKA Barbara 128-GRYFINOK60-691K 2600:38:23.85+00:21:427:407,8
Znaleziono 62 wynik(ów)