V BIEG RYBAKA - NW 5 KM
V Bieg Rybaka
Organizator : Stowarzyszenie Sportowe Grupa Biegowa Rundorfina, Gmina Czaplinek
Data : 2022-09-24
Miejsce : Czaplinek
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 37
Wystartowało : 28
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 28
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Czaplinek | M-Czaplinek | K15-17 | M15-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JAKIMIEC Tadeusz 161KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKM50-591M 100:30:35.10 6:079,8
2POŁUBIAK Paweł 147M30-391M 200:32:42.35+00:01:006:329,2
3WOJTCZAK Roman 138LECH CZAPLINEKCZAPLINEKM40-491M 300:33:07.20+00:02:316:379,1
4WOJTCZAK Urszula 183CZAPELKICZAPLINEKK40-491K 100:33:16.75+00:02:406:399,0
5LENARTOWICZ Stanisław 168STARA ŁUBIANKAM60-691M 400:34:15.00+00:03:396:518,8
6KNITTER Monika 164POLANÒWK30-391K 200:36:44.30+00:06:087:208,2
7MAŁYSZEWICZ Andrzej 171BIAŁY BÓRM50-592M 500:37:15.00+00:06:397:278,1
8NIEDŹWIEDŹ Ewa 175BŁYSKAWICE N.W TEAM KALISZ POMORSKIKALISZ POMORSKIK60-691K 300:37:48.45+00:07:127:337,9
9MISZAŁOWSKA Barbara 174BIAŁY BÓRK40-492K 400:38:31.65+00:07:567:427,8
10ŁOPIŃSKI Aleksy 141PIŁAM70+1M 600:38:36.65+00:08:007:437,8
11WINNICKA Katarzyna 179KOŁOMĄTK30-392K 500:39:25.55+00:08:517:537,6
12MAŁYSZEWICZ Teresa 170BIAŁY BÓRK50-591K 600:39:40.55+00:09:047:567,6
13FURMAN Bożena 155BŁYSKAWICE T.W. TEAM KALISZ POMORSKIKALISZ POMORSKIK40-493K 700:40:25.20+00:09:518:057,4
14HRYBOWICZ Joanna 159CZAPLINEKK40-494K 800:40:34.40+00:09:598:067,4
15WITCZAK Dorota 181BŁYSKAWICE N.W TEAM KALISZ POMORSKIKALISZ POMORSKIK50-592K 900:42:11.25+00:10:108:267,1
16DZIĘCIOŁ Anna 154TUROWOK40-495K 1000:40:49.30+00:10:148:097,3
17WIŚNIK Agnieszka 180KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK40-496K 1100:42:51.00+00:12:178:347,0
18MICHALSKA Małgorzata 172KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK50-593K 1200:42:51.20+00:12:178:347,0
19ILCZYSZYN Magdalena 160BŁYSKAWICE T.W. TEAM KALISZ POMORSKIGIŻYNOK40-497K 1300:43:05.80+00:12:318:377,0
20MIKA Małgorzata 173SZCZECINEKK40-498K 1400:43:06.25+00:12:328:377,0
21MAĆKOWSKA Anna 169BŁYSKAWICE N.W. TEAM KALISZ POMORSKIDĘBSKOK40-499K 1500:43:18.35+00:12:438:396,9
22KOWALSKA Grażyna 166BŁYSKAWICA N.W TEAM KALISZ POMORSKIKALISZ POMORSKIK60-692K 1600:43:21.40+00:12:458:406,9
23DERKACZ Renata 152BŁYSKAWICE N.W TEAM KALISZ POMORSKIKALISZ POMORSKIK40-4910K 1700:44:06.45+00:13:338:496,8
24KORZENIOWSKA Karolina 165SZCZECINEKK30-393K 1800:46:45.65+00:16:119:216,4
25PAJOR Romualda 177ŚWIERCZYNAK60-693K 1900:47:14.20+00:16:409:266,4
26STODULSKA Bogumiła 178BŁYSKAWICE N.W TEAM KALISZ POMORSKIKALISZ POMORSKIK40-4911K 2000:49:16.80+00:18:419:516,1
27GATTNER Bożena 157BARWICEK50-594K 2100:58:38.70+00:28:0611:435,1
28GOŁUCKA Urszula 158BARWICEK70+1K 2200:59:08.70+00:28:3511:495,1
Znaleziono 28 wynik(ów)