V DYCHA NA JELENI SKOK
VIII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-06-18
Miejsce : Cisna
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 484
Wystartowało : 405
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 405
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1GRZĄDZIEL Dominik 4217ATTIQ TEAMDZIEKANOWICEM301M 100:00:0100:53:48.4500:53:49.70 4:5312,3
2LUŹNIAK Damian 4462SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCIPOGWIZDÓWM302M 200:00:0100:57:15.5000:57:17.10+00:03:275:1211,5
3WRÓBEL Przemysław 4211STRYSZÓWM401M 300:00:0000:57:28.6500:57:29.60+00:03:395:1311,5
4CABAJ Łukasz 4362HARPAGAN TARNOBRZEGRZESZÓWM303M 400:00:0000:57:37.8500:57:38.80+00:03:495:1411,5
5JAKUBIK Marcin 4189MKS HALICZ PSG KROŚCIENKOUSTRZYKI DOLNEM304M 500:00:0100:58:26.9500:58:28.00+00:04:385:1811,3
6MULARCZYK Paweł 4256GRUPA JURA'PLZAWIERCIEM305M 600:00:0100:58:26.7500:58:28.30+00:04:385:1811,3
7ZYGMUNT Tomasz 4254ULTRA WYJADACZEGIEDLAROWAM201M 700:00:0200:59:55.8000:59:58.25+00:06:085:2611,0
8SKAWIŃSKI Tomasz 4201GOPR BIESZCZADYSANOKM402M 800:00:0101:00:29.8001:00:31.20+00:06:415:2910,9
9SABAT Sebastian 4461KOMAŃCZAM202M 900:00:0001:03:43.5501:03:43.55+00:09:535:4710,4
10KAPUSTA-SZYDŁAK Sylwia 4259RZESZÓWK401K 100:00:0201:03:48.1001:03:50.10+00:10:005:4810,3
11SZYBIAK Maciej 4323TEMPO 5 PRZEMYŚLPRZEMYŚLM203M 1000:00:0001:05:25.9501:05:26.70+00:11:375:5610,1
12MLAŚ Ireneusz 4165IPA PRZEMYŚLFREDROPOLM306M 1100:00:0101:05:37.5001:05:39.35+00:11:495:5710,1
13JAGNIĄTKOWSKI Jacek 4319OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEM403M 1200:00:0101:05:37.5001:05:39.40+00:11:495:5710,1
14CHAJEC Michał 4102NIEMSTÓWM307M 1300:00:0201:05:40.3501:05:42.70+00:11:535:5810,1
15BIGAS Jakub 4346LUBLINM308M 1400:00:0701:06:12.1501:06:19.50+00:12:296:0110,0
16MIGDAL Michał 4466MARKOWI BIEGACZEMARKIM309M 1500:00:0301:07:47.5001:07:50.70+00:14:016:099,7
17SKOWROŃSKI Błażej 4115DZIK KOMANDOKOLUSZKIM3010M 1600:00:0501:08:20.5501:08:26.05+00:14:366:129,7
18PIETRAS Ryszard 4478STAY INSANE/BIEGAM Z ABSLUBLINM501M 1700:00:0301:08:23.0501:08:26.95+00:14:376:139,7
19KUSIAK Maciej 4200ZAKLICZYNM204M 1800:00:0301:08:41.3501:08:44.60+00:14:546:149,6
20BOLECHOWSKA Dominika 4482ALPIN SPORTRABKA-ZDRÓJK402K 200:00:0101:08:44.3001:08:46.00+00:14:566:149,6
21PODOLAK Jakub 4027A TAK SOBIE BIEGAMJAROSŁAWM205M 1900:00:0601:08:45.5001:08:51.95+00:15:026:159,6
22KROPIWNICKI Marcin 4203BIAŁYSTOKM3011M 2000:00:0701:08:55.6501:09:02.70+00:15:136:159,6
23CAPINSKI Paweł 4231CROSSFIT RZESZÓWRZESZÓWM404M 2100:00:0201:09:20.0001:09:22.35+00:15:326:189,5
24ZAWADZKI Marcin 4164SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM3012M 2200:00:0101:09:58.9001:10:00.45+00:16:106:219,4
25BOBKO Michał 4272SANOKM206M 2300:00:0301:10:17.0001:10:20.50+00:16:306:239,4
26CICHY Krzysztof 4198GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMPOZNAŃM502M 2400:00:0601:10:16.1501:10:22.95+00:16:336:239,4
27STACH Tomasz 4352NOWOSIELCEM405M 2500:00:0301:10:38.4501:10:41.50+00:16:516:259,3
28MASZKOWSKI Jakub 4294AZS UMCS LUBLINLUBLINM207M 2600:00:0101:10:42.7501:10:44.65+00:16:546:259,3
29ŚWIDZIŃSKI Tomasz 4370LOKOMOTIV MAJDANKRAKÓWM406M 2700:00:0201:10:58.0501:11:00.65+00:17:106:279,3
30WETHACZ Mateusz 4290CISNAM3013M 2800:00:0101:11:26.3501:11:28.20+00:17:386:299,2
31LANGNER Tomasz 4301RKS HUWDULUBLINM208M 2900:00:1701:11:16.4501:11:34.40+00:17:446:289,3
32RUDY Przemysław 4426BEFIT24TEAMSANOKM209M 3000:00:0601:11:36.7001:11:42.85+00:17:536:309,2
33LAUKS Jan 4126DZIK KOMANDOWOLBÓRZM2010M 3100:00:0501:11:52.9501:11:58.80+00:18:096:329,2
34WOŁK Mariusz 4460#ZALINIAMETYTEAMRAWA MAZOWIECKAM3014M 3200:00:0201:11:56.3001:11:59.05+00:18:096:329,2
35KORŻYK Marek 4344CZARNA DOLNAM407M 3300:00:0501:12:57.7501:13:03.10+00:19:136:379,0
36PALOWSKA Joanna 4262GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMOLSZTYNK301K 300:00:0801:12:56.3501:13:05.15+00:19:156:379,0
37PILIPCZUK Jakub 4295ZAMOŚĆM2011M 3400:00:1101:12:59.8501:13:11.80+00:19:226:389,0
38SPYCHAŁA Jakub 4448NIE ZAPOMNIJ ODDYCHAĆCISNAM2012M 3500:00:0201:13:20.8001:13:23.00+00:19:336:409,0
39ZAJĄC Kamila 4282WKS SZRENIAWA NOWY WIŚNICZGNOJNIKK201K 400:00:0301:13:52.5001:13:55.85+00:20:066:428,9
40SKÓRA Tomasz 4434GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGASKÓRZECM408M 3600:00:0301:13:53.4001:13:56.45+00:20:066:438,9
41ZAJĄC Tomasz 4271GNOJNIKM409M 3700:00:0401:15:04.5501:15:08.65+00:21:186:498,8
42KOCZUR Kamila 4304KIEŁPINK302K 500:00:0701:15:10.0001:15:17.65+00:21:276:508,8
43WOJNAROWSKA Weronika 4004GDYNIAK303K 600:00:0401:15:46.5501:15:50.55+00:22:006:538,7
44OKOŃSKI Wiesław 4372JASŁOM601M 3800:00:0301:16:05.4501:16:09.15+00:22:196:558,7
45ŚLĄSKI Bartosz 4361PRZEDWOJEWSKI TEAMŁÓDŹM3015M 3900:00:0601:16:05.1001:16:11.25+00:22:216:558,7
46PAJĄK Andrzej 4335STAY INSANE / BIEGAM Z ABSGARBÓWM4010M 4000:00:0601:16:10.6001:16:17.05+00:22:276:558,7
47BIENIECKA Anna 4468RZEŹNIK NA RELAKSIEGLIWICEK403K 700:00:0201:16:28.0501:16:30.70+00:22:416:578,6
48PODLEŚ Robert 4034COBI POLAND TEAMWARSZAWAM602M 4100:00:0201:17:18.8001:17:21.40+00:23:317:018,5
49HOŁOWATY Renata 4444RZEPEDZK304K 800:00:0301:17:25.8001:17:29.05+00:23:397:028,5
50KOMISARCZYK Anna 4413SZCZECINK305K 900:00:0401:17:28.9001:17:32.90+00:23:437:028,5
51BARTUŚ Monika 4317MICHAŁOWICEK202K 1000:00:0201:17:37.6001:17:39.95+00:23:507:038,5
52DWORAK Bartłomiej 4357RZESZÓWM3016M 4200:00:0301:17:44.8501:17:48.30+00:23:587:048,5
53ROŚCIŃSKI Franciszek 4312ZAHUTYŃM503M 4300:00:0301:18:04.3501:18:07.45+00:24:177:058,5
54DĄBKOWSKI Damian 4269HARDER CIECHANÓWCIECHANÓWM3017M 4400:00:1001:18:22.9001:18:33.65+00:24:437:078,4
55KRYNICKI Jakub 4184GALICJA CISNACISNAM3018M 4500:00:0201:18:44.6001:18:46.75+00:24:577:098,4
56STACH Jacek 4342TARNAWA DOLNAM4011M 4600:00:0601:18:41.1001:18:47.10+00:24:577:098,4
57MICAŁ Łukasz 4070ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM2013M 4700:00:0501:18:52.1001:18:57.15+00:25:077:108,4
57BODZIOCH Agnieszka 4083KRAKÓWK306K 1100:00:0501:18:51.3001:18:57.15+00:25:077:108,4
59BORGOSZ Eryk 4389ŁAPIE SARNYCISNAM2014M 4800:00:0101:19:53.5001:19:54.80+00:26:057:158,3
60OCHYRA Karolina 4366LESKOK203K 1200:00:0301:19:59.7501:20:03.65+00:26:137:168,3
61KRYNICKI Bartosz 4244GALICJA CISNACISNAM2015M 4900:00:0201:20:34.7001:20:37.60+00:26:477:198,2
62SZATKOWSKI Michał 4275KRYNICA-ZDRÓJM2016M 5000:00:0901:20:32.2501:20:42.05+00:26:527:198,2
62ZIEMLIŃSKI Szymon 4388ŁAPIE SARNYCISNAM2016M 5000:00:0101:20:40.1501:20:42.05+00:26:527:208,2
64SWEENEY Keith 4273RZESZOWM3019M 5200:00:0901:21:56.2501:22:05.65+00:28:157:268,1
65PRUS Tomasz 4299RAKSZAWAM4012M 5300:00:1401:22:09.3501:22:23.35+00:28:337:288,0
66MICZEK Wiesław 4177NIEZRZESZONYMIKOŁÓWM603M 5400:00:0601:23:06.0001:23:12.60+00:29:227:337,9
67RAK Alicja 4246KRAKOWK307K 1300:00:1401:22:59.0001:23:13.00+00:29:237:328,0
68WNOROWSKA Magdalena 4315ŁOMIANKIK404K 1400:00:0701:23:16.1001:23:23.45+00:29:337:347,9
69CURZYDŁO Magdalena 4429SANOK BIEGASANOKK308K 1500:00:0301:23:37.1501:23:40.55+00:29:507:367,9
69DROBOT Piotr 4487SANOKM504M 5500:00:0301:23:37.0501:23:40.55+00:29:507:367,9
71CZERWIŃSKI Maciej 4136RZESZÓWM2018M 5600:00:0401:23:41.4001:23:46.30+00:29:567:367,9
72PAŚNICKA Marta 4425WARSZAWAK405K 1600:00:0801:23:40.5001:23:48.50+00:29:587:367,9
73GRZELAK Anna 4099MARMUROWE DZIKIŁÓDŹK309K 1700:00:0401:23:48.9001:23:53.80+00:30:047:377,9
74GRZEGORY Marek 4440DECATHLON RUMIAWŁADYSŁAWOWOM3020M 5700:00:0501:24:02.0501:24:07.15+00:30:177:387,9
75BLOK Tomasz 4296RZESZÓWM4013M 5800:00:0801:25:28.3501:25:37.25+00:31:477:467,7
76TABAKA Piotr 4276JEDNOROŻECM3021M 5900:00:1201:25:42.7001:25:55.40+00:32:057:477,7
77GALAS Grzegorz 4080SCI GÓRSCY ENTUZJAŚCICHYBIEM4014M 6000:00:0301:26:11.3501:26:14.85+00:32:257:507,7
78UCHEREK Kacper 4261ŻORYM2019M 6100:00:1101:26:10.9001:26:22.30+00:32:327:507,7
79LATUSEK Daniel 4286ZAGÓRZM3022M 6200:00:2701:26:10.4001:26:37.65+00:32:477:507,7
80PSZONAK Damian 4289LUBLINM3023M 6300:00:1401:26:26.1501:26:41.00+00:32:517:517,6
81SKROBAŃSKA Laura 4122KANTOR RUNNING TEAM, SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁEK204K 1800:00:0501:26:40.2501:26:45.25+00:32:557:527,6
82SKOWRONEK Dariusz 4053#BYLEDOMETYZAWIERCIEM505M 6400:00:0701:26:49.1001:26:56.90+00:33:077:537,6
83STEBEL Piotr 4116PRZEWODNIKSKOCZÓWM506M 6500:00:0301:26:57.2501:27:00.80+00:33:117:547,6
84SKAWIŃSKA Justyna 4417RZESZÓWK3010K 1900:00:1601:26:49.7001:27:05.80+00:33:167:537,6
85MAREK Paweł 4181CZELADŹM3024M 6600:00:1101:27:01.3501:27:13.00+00:33:237:547,6
86KLARECKI Adrian 4063ASTMA TEAMREDAM4015M 6700:00:0501:27:11.4501:27:16.95+00:33:277:557,6
87RUS Marta 4477SŁAWKÓWK406K 2000:00:1301:27:23.3001:27:36.35+00:33:467:567,6
88TROJNAR Daniel 4258LUBLINM3025M 6800:00:1401:27:36.7501:27:50.85+00:34:017:577,5
89KALBARCZYK Wojciech 4447ADIDAS RANERS WARSAWWARSZAWAM3026M 6900:00:1001:27:47.0001:27:57.60+00:34:077:587,5
90KŁODZIŃSKA Barbara 4106ULTRAMĘKITARNÓWK501K 2100:00:0601:27:56.3001:28:02.45+00:34:127:597,5
91GOLEC Janusz 4333BRZEG DOLNYM4016M 7000:00:1301:28:00.9501:28:14.50+00:34:248:007,5
92JANKOWSKI Michał 4459KOBYLICAKLUCZEM4017M 7100:00:0801:28:18.5501:28:26.80+00:34:378:017,5
93LATUSEK Joanna 4285ZAGÓRZK3011K 2200:00:2601:28:01.8501:28:28.00+00:34:388:007,5
94CICHON Sabina 4441STARA WIEŚK3012K 2300:00:2701:28:17.9001:28:45.25+00:34:558:017,5
95PODOLAK Zbigniew 4206PRZEMYŚLM604M 7200:00:0301:28:51.1501:28:54.60+00:35:048:047,4
96TUCZAPSKI Artur 4349COMTATRZESZÓWM605M 7300:00:1401:28:49.0001:29:03.40+00:35:138:047,4
97PAJĄCZKOWSKI Tomasz 4465OPOLEM4018M 7400:00:1301:29:01.3501:29:14.90+00:35:258:057,4
98ZIÓŁEK Błażej 4197POZNAŃM3027M 7500:00:0701:29:12.0001:29:19.25+00:35:298:067,4
99RATKOWSKI Sławomir 4474ŚWIECIEM4019M 7600:00:1201:29:12.0001:29:24.55+00:35:348:067,4
100ZIELIŃSKA Dorota 4188WARSZAWAK205K 2400:00:2201:29:12.1001:29:34.80+00:35:458:067,4
101WALASZEK Kamil 4212KRAKÓWM3028M 7700:00:2701:29:07.6001:29:34.85+00:35:458:067,4
102LATUSEK Katarzyna 4332ZAGÓRZK206K 2500:00:2501:29:35.2501:30:00.95+00:36:118:087,4
103DACYK Sylwester 4243SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4020M 7800:00:1201:30:09.2001:30:21.75+00:36:328:117,3
104BARAŃSKI Przemysław 4277LESKOM3029M 7900:00:1501:30:36.9501:30:52.90+00:37:038:147,3
105ANTKIEWICZ Natalia 4129TAJFUN KOLBUSZOWAKOLBUSZOWAK207K 2600:00:1801:31:11.4001:31:30.05+00:37:408:177,2
106PECHCIN Jakub 4236MIŃSK MAZOWIECKIM3030M 8000:00:1901:31:37.7501:31:56.95+00:38:078:197,2
107LEWANDOWSKI Bernard 4418WÓLKA KOZODAWSKAM2020M 8100:00:4501:31:17.7001:32:02.75+00:38:138:177,2
108OWSKI Filip 4341DKMS TEAMBORÓWKIM3031M 8200:00:0501:32:10.4001:32:16.25+00:38:268:227,2
109TYLIŃSKA Dagmara 4023SŁOŃCE JURYPRZYMIŁOWICEK3013K 2700:00:1901:32:23.7501:32:43.40+00:38:538:237,1
110GARBATY Anna 4327SIENIAWAK3014K 2800:00:1301:32:31.4501:32:45.35+00:38:558:247,1
111TWORZYDŁO Dominika 4314RĄCZY JELEŃKRAKÓWK208K 2900:00:0501:33:03.0501:33:08.90+00:39:198:277,1
112WILGA Ewa 4371JOZEFIŃSKA TEAMKRAKÓWK3015K 3000:00:3301:32:35.8001:33:09.75+00:39:208:257,1
113CIEPIELEWSKI Mateusz 4216KRAKÓWM3032M 8300:00:2701:32:45.4001:33:13.25+00:39:238:257,1
114GŁĄB Paulina 4391DZIEKANOWICEK209K 3100:00:1501:33:09.5001:33:24.50+00:39:348:287,1
115OCHEJ Joanna 4407APTENEO TEAMWROCŁAWK3016K 3200:00:2001:33:32.7001:33:52.90+00:40:038:307,1
116KRAKOWSKI Krzysztof 4324BIAŁYSTOKM2021M 8400:00:1801:33:49.2501:34:08.15+00:40:188:317,0
117SZCZUREK Aleksandra 4293KPU KROSNOJASIONKAK2010K 3300:00:1101:33:59.8501:34:11.80+00:40:228:327,0
118ZIELIŃSKI Konrad 4421JASIENICA ROSIELNAM2022M 8500:00:1201:33:59.3001:34:12.05+00:40:228:327,0
119LORENC-KAPALA Katarzyna 4270AKS POLONIA WARSZAWAWARSZAWAK407K 3400:00:1001:34:14.0501:34:24.80+00:40:358:347,0
120SIUDAK Anna 4291PIASECZNOK408K 3500:00:1501:34:27.2501:34:42.70+00:40:538:357,0
121KOZAK Beata 4218RZESZÓWK409K 3600:00:2501:35:14.8501:35:40.10+00:41:508:396,9
122STĘPIEŃ-MŁOT Aneta 4428WARSZAWAK3017K 3700:00:1101:35:46.9501:35:58.45+00:42:088:426,9
123GARCZAREK Krzysztof 4182CZELADŹM606M 8600:00:1101:35:52.0001:36:03.35+00:42:138:426,9
124BOBYK Paweł 4455SANOKM4021M 8700:00:0401:36:01.2501:36:05.25+00:42:158:436,9
125SKLEPOWICZ Jacek 4042WARSZAWAM4022M 8800:00:1001:36:22.1501:36:32.65+00:42:428:456,8
126ŁOŚ Feliks 4127DZIK KOMANDODŁUTOWM2023M 8900:00:2401:36:12.3501:36:36.40+00:42:468:446,9
127SZAŁANKIEWICZ Dawid 4172LESKOM2024M 9000:00:3701:36:08.2001:36:45.35+00:42:558:446,9
128WYBRANIEC Wojciech 4464SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM4023M 9100:00:1501:36:31.7501:36:47.70+00:42:588:466,8
129BACHURSKA Ewa 4176KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEK4010K 3800:00:0401:36:45.1001:36:49.50+00:42:598:476,8
130BOBER Marcin 4173WROCŁAWM2025M 9200:00:3601:36:23.5001:37:00.10+00:43:108:456,8
131HŁADUŃSKI Jacek 4138SKIERNIEWICEM3033M 9300:00:0801:36:56.9501:37:05.60+00:43:158:486,8
132WALASZEK Karolina 4208KRAKÓWK3018K 3900:00:2801:36:39.8501:37:08.00+00:43:188:476,8
133DUSZA Łukasz 4153PRZEMYŚLM3034M 9400:00:2501:36:43.8001:37:08.90+00:43:198:476,8
134WIERZBICKA Katarzyna 4423RZESZÓWK3019K 4000:00:0701:37:02.4001:37:09.75+00:43:208:496,8
135WIERZBICKA Ewa 4088NAGÓRZANYK502K 4100:00:0701:37:03.0001:37:10.05+00:43:208:496,8
136PALUCH Laura 4169WROCŁAWK2011K 4200:00:3601:36:34.8001:37:11.60+00:43:218:466,8
137RODZIEWICZ Marta 4193WARSZAWAK3020K 4300:00:2401:36:47.2001:37:11.70+00:43:228:476,8
138DACKO Oskar 4292DANZEL TEAMLESKOM3035M 9500:00:2601:36:51.8501:37:18.55+00:43:288:486,8
139MICHALSKI Mateusz 4033SŁOŃCA JURYCZĘSTOCHOWAM2026M 9600:00:1301:37:13.8001:37:26.80+00:43:378:506,8
140DOLEGACZ Ewa 4223WARSZAWAK4011K 4400:00:1901:37:28.6501:37:47.75+00:43:588:516,8
141WAŁASIŃSKA Ewelina 4360ŁÓDŹK2012K 4500:00:1901:37:29.0001:37:48.80+00:43:598:516,8
142CUDNA-WILK Justyna 4005MIŃSK MAZOWIECKIK3021K 4600:00:0901:37:40.6001:37:50.10+00:44:008:526,8
143WILK Marcin 4002MIŃSK MAZOWIECKIM4024M 9700:00:0901:37:41.0001:37:50.40+00:44:008:526,8
144FIEDORCZUK Łukasz 4383HDD WINNICZKIWARSZAWAM4025M 9800:00:0801:37:57.9501:38:06.60+00:44:168:546,7
145SIARA Wojciech 4359WARSZAWAM4026M 9900:00:2501:37:45.2001:38:10.80+00:44:218:536,8
146PASZKO Wojciech 4308CHEŁMM4027M 10000:00:0901:38:05.6501:38:14.75+00:44:258:556,7
147PAWELCZAK Iwona 4119SKIERNIEWICEK3022K 4700:00:0801:38:23.8501:38:31.90+00:44:428:566,7
148MARZEC Konrad 4158ROZBIEGANE MICHAŁOWICEPĘCICEM3036M 10100:00:1101:38:21.9001:38:33.55+00:44:438:566,7
149NOWAKOWSKI Wiesław 4108BIEGAM BO LUBIĘPRZEMYŚLM607M 10200:00:0301:38:33.4501:38:37.10+00:44:478:576,7
150STROMECKI Marcin 4148BIAŁOŁĘCKA FABRYKA MOCYHUTA PODGÓRNAM3037M 10300:00:3801:38:01.8501:38:39.85+00:44:508:546,7
151DREZNER Miłosz 4016WARSZAWAM3038M 10400:00:1201:38:29.0001:38:41.15+00:44:518:576,7
152FOLTA Anita 4328ZARSZYNK503K 4800:00:0401:38:44.4001:38:48.70+00:44:598:586,7
153FOLTA Jan 4329ZARSZYNM507M 10500:00:0401:38:44.3001:38:48.90+00:44:598:586,7
154IKANOWICZ Agata 4190WARSZAWAK2013K 4900:00:2201:38:48.8501:39:11.65+00:45:218:586,7
155MILCZAREK Aneta 4485KUTNO BIEGAKUTNOK4012K 5000:00:1701:39:05.5001:39:22.85+00:45:339:006,7
156CUDNA-GRUSZECKA Edyta 4446KAROLINAK4013K 5100:00:1001:39:26.8001:39:36.90+00:45:479:026,6
157KOWALIŃSKA Małgorzata 4159WARSZAWAK2014K 5200:00:0901:39:28.8501:39:38.45+00:45:489:026,6
158GRUSZECKI Kamil 4445KAROLINAM4028M 10600:00:0901:39:29.2501:39:38.55+00:45:489:026,6
159OLSZEWSKA Katarzyna 4114DZIK KOMANDOKOLUSZKIK2015K 5300:00:2101:39:18.9001:39:40.05+00:45:509:016,6
160KARLIŃSKA Małgorzata 4113DZIK KOMANDOKOLUSZKIK2016K 5400:00:2001:39:23.7001:39:44.05+00:45:549:026,6
161MAZUR Maria 4414WARSZAWAK3023K 5500:00:0001:39:44.9501:39:44.95+00:45:559:046,6
162SIKORA Grzegorz 4415WARSZAWAM3039M 10700:00:3101:39:13.1501:39:45.10+00:45:559:016,7
163SZERMENT Magdalena 4340MAZURTEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIK4014K 5600:00:1201:39:37.7001:39:50.65+00:46:009:036,6
164KLUZ Robert 4001RZESZÓWM508M 10800:00:1401:39:41.2001:39:56.10+00:46:069:036,6
165NIECKARZ Renata 4118DĄBROWA GÓRNICZAK4015K 5700:00:1801:39:47.9001:40:06.35+00:46:169:046,6
166KARSKI Tomasz 4411MAGDALENKAM3040M 10900:00:1101:39:59.2001:40:11.15+00:46:219:056,6
167WARYSZAK Joanna 4121DZIK KOMANDOGLIWICEK3024K 5800:00:2001:40:07.5501:40:28.25+00:46:389:066,6
168STASZCZYK Anna 4263BRZESKOK3025K 5900:00:4001:40:25.1001:41:05.60+00:47:159:076,6
169STASZCZYK Michał 4265PASZCZAKIBRZESKOM3041M 11000:00:4001:40:25.6001:41:05.70+00:47:169:076,6
170FIGEL Małgorzata 4402MIKITEAMGDAŃSKK2017K 6000:00:3101:40:34.7001:41:06.30+00:47:169:086,6
171SKASZEWSKA Dominika 4191WARSZAWAK3026K 6100:00:2301:40:44.8501:41:08.75+00:47:199:096,6
172KLISOWSKI Karol 4048JAROSŁAWM2027M 11100:00:1301:41:14.0501:41:27.70+00:47:389:126,5
173BECHTA Katarzyna 4416BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAK2018K 6200:00:3901:40:50.8501:41:30.60+00:47:409:106,5
174KOŁOTUSZA Młgorzata 4094ZASAPANI HYDROTRZCIANKAK4016K 6300:00:0401:41:45.1001:41:49.70+00:48:009:156,5
175PARAFINIUK Sylwia 4387BIAŁA PODLASKAK2019K 6400:00:3901:41:12.3501:41:52.15+00:48:029:126,5
176RORAT Artur 4139CHEŁM BIEGACHEŁMM3042M 11200:00:0801:41:45.2001:41:53.25+00:48:039:156,5
177UCHEREK Kinga 4098ŻORYK4017K 6500:00:1101:42:00.3501:42:11.80+00:48:229:166,5
178KANIEWSKI Michał 4245STRZYŻÓWM4029M 11300:00:2601:41:48.1501:42:14.55+00:48:249:156,5
179CZARNECKA Malgorzata 4311KUTNOK3027K 6600:00:1601:42:17.7001:42:34.55+00:48:449:176,5
180JANIAK Leszek 4157KUTNO BIEGAKUTNOM3043M 11400:00:1901:42:15.1501:42:34.75+00:48:459:176,5
181FRYSIAK Barbara 4017WIELUŃWIELUŃK504K 6700:00:0601:43:01.2501:43:08.00+00:49:189:216,4
182SIARA Agnieszka 4358WARSZAWAK3028K 6800:00:2501:42:52.0501:43:17.05+00:49:279:216,4
183TOMALA Barbara 4373WARSZAWAK2020K 6900:00:3801:42:42.9001:43:21.45+00:49:319:206,4
184KWOLEK Wojciech 4283UHERCE MINERALNEM3044M 11500:00:1601:43:11.6001:43:27.85+00:49:389:226,4
185BARAŃSKA Anna 4278LESKOK3029K 7000:00:1501:43:17.9501:43:33.05+00:49:439:236,4
186SZYMANEK Beata 4408APTENEO RUNNING TEAMRADWANICEK4018K 7100:00:2101:43:23.2501:43:44.45+00:49:549:236,4
187BIELAK Paweł 4110EXC MOBILEGRUDZIĄDZM3045M 11600:00:1401:43:34.8501:43:49.65+00:49:599:246,4
188KETNER Joanna 4385JÓZEFÓWK2021K 7200:00:0801:43:42.5001:43:50.50+00:50:009:256,4
189MORADEWICZ-PASZKO Ewa 4310CHEŁMK3030K 7300:00:0901:44:01.2501:44:11.15+00:50:219:276,3
190BRYL Magdalena 4486KUTNO BIEGAKUTNOK3031K 7400:00:1601:43:56.7001:44:13.30+00:50:239:266,4
191BORKOWSKI Arkadiusz 4096WARSZAWAM3046M 11700:00:1601:43:58.0501:44:14.80+00:50:259:276,3
192PODLASIN Agnieszka 4384KUTNO BIEGAKUTNOK3032K 7500:00:1501:44:04.5501:44:20.15+00:50:309:276,3
193OPALIŃSKI Paweł 4229RZESZÓWM4030M 11800:00:2701:43:54.8001:44:22.10+00:50:329:266,4
193OPALIŃSKA Agnieszka 4380RZESZÓWK4019K 7600:00:2701:43:55.0501:44:22.10+00:50:329:266,4
195BALICKA Magdalena 4194BIEGACZ NOWOSOLNAŁÓDŹK2022K 7700:00:2301:43:59.2501:44:23.10+00:50:339:276,3
196SZULCZEWSKI Wojciech 4195BIEGACZ NOWOSOLNAŁÓDŹM3047M 11900:00:2301:43:59.5001:44:23.20+00:50:339:276,3
197GÓRNY Kamila 4019SŁOŃCA JURYOLSZTYNK4020K 7800:00:2001:44:08.8001:44:29.30+00:50:399:286,3
198KACZMAREK Sandra 4253KACZORKIPOZNAŃK3033K 7900:00:2301:44:12.2001:44:35.60+00:50:459:286,3
199OGOZEJA Cezary 4381ZAMIENIEM3048M 12000:00:2101:44:37.5001:44:58.70+00:51:099:306,3
200GRUSZECKA Olga 4412TRITON KONINPOZNAŃK2023K 8000:00:2901:44:51.6501:45:20.80+00:51:319:316,3
201DUDEK Marcin 4363LEŚNA BIEGUNKALUBENIAM4031M 12100:00:1801:45:02.9001:45:21.35+00:51:319:326,3
202KĘDZIOR Katarzyna 4367LEŚNA BIEGUNKARZESZÓWK4021K 8100:00:1901:45:02.1001:45:21.60+00:51:319:326,3
203WITCZAK Anna 4007IRONTEAM3CITYKOWALEK4022K 8200:00:0401:45:17.9001:45:22.50+00:51:329:346,3
204GANCARZ Barbara 4288PSTRĄGOWAK3034K 8300:00:1701:45:13.2501:45:30.60+00:51:409:336,3
205KOZIEŁ Krzysztof 4125EXC MOBILEKATOWICEM4032M 12200:00:1701:45:31.0501:45:48.50+00:51:589:356,3
206LARWA Paweł 4318WARSZAWA, POW. WARSZAWAM3049M 12300:00:4901:45:49.1001:46:38.35+00:52:489:376,2
207SURDEL Aleksandra 4431LEBOSZOWICEK4023K 8400:00:0601:46:46.6501:46:53.10+00:53:039:426,2
208SIEJA Piotr 4247KRAKÓWM4033M 12400:00:2101:46:38.3001:46:59.75+00:53:109:416,2
209JAKUBOWSKA Dagmara 4142CHORZÓWK4024K 8500:00:3301:46:34.0001:47:07.35+00:53:179:416,2
210SZULĘCKI Andrzej 4109EXC MOBILEPIASECZNOM4034M 12500:00:1601:47:51.8501:48:08.20+00:54:189:486,1
211ZIELIŃSKI Paweł 4242GRODZISK MAZM608M 12600:00:3601:47:45.3001:48:22.15+00:54:329:476,1
212WOLSKI Marcin 4135OLEŚNICAM3050M 12700:00:4901:47:39.4001:48:28.55+00:54:389:476,1
213KUSIAK Anna 4204ZAKLICZYNK2024K 8600:00:1201:48:19.3501:48:32.20+00:54:429:506,1
214CEBRAT Tomasz 4378BROOKLYN GHETTO BOXING TEAMSOSNOWIECM4035M 12800:00:0501:48:41.2001:48:46.40+00:54:569:526,1
215SLIWINSKA Katarzyna 4241RZESZÓWK4025K 8700:00:2101:48:47.1001:49:08.40+00:55:189:536,1
216KACZMARCZYK Ryszard 4078WARSZAWAM2028M 12900:00:1101:48:59.3001:49:10.40+00:55:209:546,1
217JASEWICZ Wojciech 4267PIOTRKÓW TRYBM3051M 13000:00:1601:48:57.3501:49:13.90+00:55:249:546,1
218RADYK Aleksandra 4303PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK2025K 8800:00:1501:49:05.3501:49:20.80+00:55:319:556,1
219SŁOMCZEWSKA-ROGE Zuzanna 4009WARSZAWAK3035K 8900:00:2301:49:08.6001:49:31.65+00:55:419:556,0
220RECZEK Sebastan 4396KS ZIELONO CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM4036M 13100:00:1301:49:28.9501:49:42.85+00:55:539:576,0
221GRUDZIŃSKA Agnieszka 4377SIEDLCEK4026K 9000:00:1301:49:29.5501:49:43.10+00:55:539:576,0
222BUŁKA Piotr 4406WARSZAWAM4037M 13200:00:1801:49:35.9001:49:54.00+00:56:049:576,0
223KARWACKA Joanna 4405WARSZAWAK4027K 9100:00:1801:49:35.6501:49:54.05+00:56:049:576,0
224JAWORSKA Magdalena 4427ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹK2026K 9200:00:0901:50:12.9501:50:22.45+00:56:3210:016,0
225BIENIARZ Ilona 4228WROCŁAW (WROCŁAW-FABRYCZNA)K3036K 9300:00:2001:50:03.1501:50:23.95+00:56:3410:006,0
226KAMIŃSKI Tomasz 4233KROSNOM4038M 13300:00:2601:50:13.5001:50:40.45+00:56:5010:016,0
227KRZYŻANOWSKI Tomasz 4185BOBO TEAMDĘBICAM4039M 13400:00:1001:50:35.2001:50:45.45+00:56:5510:036,0
228KUSIAK Joanna 4471ZAKLICZYNK2027K 9400:00:1201:50:34.0001:50:46.70+00:56:5710:036,0
229BERGMANN Ewa 4398ŁĘŻYCEK4028K 9500:00:0601:50:40.7001:50:46.85+00:56:5710:036,0
230KUZHDEBA Bozhena 4162SANOKK2028K 9600:00:3901:50:11.2001:50:50.25+00:57:0010:016,0
231URBAŃSKI Olaf 4430GRODZISK MAZOWIECKIM2029M 13500:00:2401:50:27.4501:50:51.45+00:57:0110:026,0
232ANGOWSKI Marcin 4167GRODZISK MAZOWIECKIM4040M 13600:00:2401:50:29.9001:50:54.50+00:57:0410:026,0
233JAGODA Adam 4107FUCHS OIL TEAMCHORZÓWM509M 13700:00:4001:50:17.4501:50:57.45+00:57:0710:016,0
234JAGODA Mateusz 4151FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM2030M 13800:00:3901:50:18.2001:50:57.85+00:57:0810:016,0
235WRÓBEL Barbara 4439CISNA GÓRĄCISNAK505K 9700:00:0201:50:57.9501:51:00.80+00:57:1110:055,9
236WRÓBEL Bartłomiej 4438CISNA GÓRĄCISNAM4041M 13900:00:0201:50:58.7001:51:01.05+00:57:1110:055,9
237CIŻYŃSKA Katarzyna 4101WARSZAWAK2029K 9800:00:4101:50:34.6001:51:16.20+00:57:2610:036,0
238LESZCZYŃSKA Kinga 4320TEAM TWEETYPOZNAŃK3037K 9900:00:2101:50:57.7501:51:19.55+00:57:2910:055,9
239SABITOV Nadia 4024ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK2030K 10000:00:0701:51:45.0501:51:52.60+00:58:0210:095,9
240GRABARZ Artur 4300SANIEM2031M 14000:00:0701:51:46.9501:51:54.75+00:58:0510:095,9
241KOZIOŁ Mateusz 4463TORUŃM2032M 14100:00:3401:51:20.6501:51:55.25+00:58:0510:075,9
242RABCZEWSKA Elżbieta 4154SUSZNOK506K 10100:00:1601:51:46.8501:52:03.40+00:58:1310:095,9
243HINC Stanisław 4309GDAŃSKM4042M 14200:00:2801:51:46.4501:52:14.60+00:58:2410:095,9
244HINC Aldona 4368KOWALEK3038K 10200:00:2801:51:46.3501:52:14.70+00:58:2510:095,9
245CIEPIELEWSKA Patrycja 4215KRAKÓWK2031K 10300:00:2801:51:57.2501:52:25.60+00:58:3510:105,9
246SKÓRSKA-BOBER Katarzyna 4174WROCŁAWK2032K 10400:00:3501:52:17.0001:52:52.60+00:59:0210:125,9
247CHILIŃSKA Edyta 4214ŁOMŻAK3039K 10500:00:2201:52:31.2501:52:53.30+00:59:0310:135,9
248WNUK Małgorzata 4390NOWOSIÓŁKI DYDYŃSKIEK3040K 10600:00:3801:52:22.0501:53:00.30+00:59:1010:125,9
249KRAKOWSKI Darek 4325NADAKTYWNIBIAŁYSTOKM5010M 14300:00:1801:52:47.0001:53:05.20+00:59:1510:155,9
249DRAGAN-PUSTELAK Aneta 4354ŁĄKAK4029K 10700:00:2201:52:42.8501:53:05.20+00:59:1510:145,9
251KNAP Elżbieta 4155ŁÓDŹK507K 10800:00:1501:52:57.7001:53:12.90+00:59:2310:165,8
252SOWA Mateusz 4227RZUŁTE MORDYWARSZAWAM2033M 14400:00:5601:52:18.9001:53:15.20+00:59:2510:125,9
253DUL Marcin 4010TARNOBRZEGM3052M 14500:00:0501:53:19.7001:53:25.35+00:59:3510:185,8
254DUL Katarzyna 4011TARNOBRZEGK3041K 10900:00:0601:53:19.1001:53:25.55+00:59:3510:185,8
255GÓRAJ Marta 4419YOLO ,)IŁAWAK4030K 11000:00:3201:52:59.6501:53:32.15+00:59:4210:165,8
256LITKE Andżelika 4457EAZYMUT.PLWARSZAWAK2033K 11100:00:3801:52:54.4501:53:33.30+00:59:4310:155,8
257FRANKOWSKA Joanna 4469SKITUROWE BIESZCZADYCISNAK4031K 11200:00:1001:53:23.6501:53:34.40+00:59:4410:185,8
258BĄK - SPALIŃSKA Magdalena 4239SANOKK3042K 11300:00:1901:53:19.3501:53:38.55+00:59:4810:185,8
259KOWALIKOWSKI Dariusz 4298GDAŃSKM5011M 14600:00:4401:53:03.0001:53:47.25+00:59:5710:165,8
260LIPIŃSKI Łukasz 4222AKADEMIA SPORTU MEDYKŁOMŻAM3053M 14700:00:2201:53:48.0001:54:10.65+01:00:2010:205,8
261BORTNOWSKA-WIENCEK Matylda 4146TYCHYK3043K 11400:00:3001:53:42.2001:54:12.70+01:00:2310:205,8
262KUMOREK Anna 4470NIEGOSZOWICEK3044K 11500:00:2701:53:48.7001:54:15.80+01:00:2610:205,8
263KUMOREK Krzysztof 4472NIEGOSZOWICEM4043M 14800:00:2501:53:49.9501:54:15.85+01:00:2610:205,8
264DĄBROWSKA-ŚWIDER Danuta 4355TRZEBOWNISKOK508K 11600:00:2401:53:57.3501:54:21.65+01:00:3110:215,8
265FRĄCKIEL Anna 4183BIAŁYSTOKK3045K 11700:00:0801:54:18.7001:54:27.30+01:00:3710:235,8
266BEŚKA Jacek 4484BRZEG DOLNYM5012M 14900:00:4101:54:01.1001:54:42.55+01:00:5210:215,8
267KOZACZKIEWICZ Aneta 4351KRAKÓWK4032K 11800:00:3601:54:16.5501:54:52.55+01:01:0210:235,8
268PASIEKA Krzysztof 4305TARNOBRZEGM3054M 15000:00:0501:54:57.1501:55:02.15+01:01:1210:275,7
269RABCZEWSKI Kacper 4219SUSZNOM2034M 15100:00:1501:54:47.7501:55:03.35+01:01:1310:265,7
270JABŁOŃSKI Paweł 4081WARSZAWAM3055M 15200:00:4201:54:23.8501:55:06.40+01:01:1610:235,8
271WRÓBEL Barbara 4437CISNA GÓRĄCISNAK2034K 11900:00:0201:55:33.7501:55:36.35+01:01:4610:305,7
272SAMBORSKA-SWEENEY Sylwia 4274RZESZOWK4033K 12000:00:0701:55:34.7501:55:42.55+01:01:5210:305,7
273MANDRA Adriana 4345GDANSKK4034K 12100:00:1301:55:29.2501:55:42.70+01:01:5310:295,7
274ZIÓŁEK Teresa 4481STAY INSANEMEŁGIEWK601K 12200:00:2101:55:56.2001:56:17.35+01:02:2710:325,7
275CZAPLA Andrzej 4071CHEŁMM609M 15300:00:1101:56:06.4501:56:17.55+01:02:2710:335,7
276RAJCA Anna 4337BŁĘKITNA XVIIKRAKÓWK4035K 12300:00:2001:56:12.1501:56:32.35+01:02:4210:335,7
276MIZIA Marta 4338KIZIE MIZIEKRAKÓWK4035K 12300:00:1901:56:12.7501:56:32.35+01:02:4210:335,7
278NOWAK Karol 4483WOŁÓW BIEGAWOŁÓWM6010M 15400:00:4101:55:56.2501:56:37.25+01:02:4710:325,7
279GAJDECKA Adriana 4280WARSZAWAK4037K 12500:00:1701:57:02.7001:57:20.15+01:03:3010:385,6
280GAJDECKI Tomek 4279ACCENTUREWARSZAWAM4044M 15500:00:1701:57:03.3001:57:20.35+01:03:3010:385,6
281KORAB Grzegorz 4334OTWOCKM4045M 15600:00:4701:56:39.1501:57:26.90+01:03:3710:365,7
282HENSOLDT Arletta 4255GRODZISK MAZOWIECKIK3046K 12600:00:0001:57:33.5001:57:33.50+01:03:4310:415,6
283WOJCIECHOWSKA Weronika 4453KRAKOWK3047K 12700:00:1701:57:27.9001:57:45.10+01:03:5510:405,6
283PÓŁTORNIAK Natalia 4454KRSKOWK3047K 12700:00:1701:57:27.2001:57:45.10+01:03:5510:405,6
285ZAJĄC Anna 4040GLIWICEK4038K 12900:00:4601:57:02.6501:57:48.85+01:03:5910:385,6
286ZAJĄC Mateusz 4039GLIWICEM4046M 15700:00:4601:57:06.4001:57:52.50+01:04:0210:385,6
287RZEPA Andrzej 4394JÓZEFIŃSKA TEAMGRODZISKOM4047M 15800:00:3401:57:22.5501:57:57.20+01:04:0710:405,6
288ADAMCZYK-PASIEKA Małgorzata 4306TARNOBRZEGK3049K 13000:00:0501:57:58.1001:58:03.30+01:04:1310:435,6
289MAJDYŚ Wojciech 4240KRAKÓWM4048M 15900:00:2801:57:37.1001:58:05.55+01:04:1510:415,6
290JAGODA Małgorzata 4134FUCHS OIL TEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK2035K 13100:00:3901:57:44.4501:58:24.25+01:04:3410:425,6
291LACHCIK Małgorzata 4266RZESZÓWK3050K 13200:00:1701:58:16.5501:58:33.70+01:04:4410:455,6
292WALISZEWSKA-PLEWA Izabela 4035KIELCEK4039K 13300:00:1801:58:25.9001:58:44.40+01:04:5410:455,6
293KUŚ Mariusz 4123EXC MOBILEGLIWICEM3056M 16000:00:1801:59:37.7001:59:56.10+01:06:0610:525,5
294WOSIK Kamil 4120EXC MOBILELUBLINM3057M 16100:00:1801:59:38.3501:59:56.40+01:06:0610:525,5
295OBIDZIŃSKA Katarzyna 4104WARSZAWAK4040K 13400:00:4701:59:26.9502:00:14.05+01:06:2410:515,5
296POBUDKIEWICZ Marta 4086CAMEL BYDGOSZCZWAŁDOWO KRÓLEWSKIEK3051K 13500:00:0602:00:08.1502:00:14.90+01:06:2510:555,5
297POBUDKIEWICZ Seweryn 4085CAMEL BYDGOSZCZWAŁDOWO KRÓLEWSKIEM4049M 16200:00:0602:00:08.8502:00:15.00+01:06:2510:555,5
298KACZOR Paweł 4103WARSZAWAM3058M 16300:00:4701:59:28.4002:00:15.50+01:06:2510:515,5
299CZAŁPIŃSKA Joanna 4467NOWA WIEŚK4041K 13600:00:3301:59:48.2002:00:21.30+01:06:3110:535,5
300PASTUSZAK Grzegorz 4353KRAKÓWM5013M 16400:00:0602:00:46.3002:00:53.20+01:07:0310:585,5
301MAZURKÓW Marian 4330USTRZYKI DOLNEM6011M 16500:00:0602:00:46.6002:00:53.50+01:07:0310:585,5
302RAJCZAK Monika 4376MODŁAK3052K 13700:00:2602:00:39.7002:01:05.70+01:07:1610:585,5
303SZCZERBICKA Katarzyna 4163LUTOWISKAK4042K 13800:00:0402:01:13.6002:01:17.90+01:07:2811:015,4
304GOLDA Edyta 4178SANOKK4043K 13900:00:0402:01:13.9502:01:18.05+01:07:2811:015,4
305LEWANDOWSKA Anna 4343UBEZPIECZENIA - KUP NAJLEPSZERZESZÓWK3053K 14000:00:0502:01:19.4002:01:25.05+01:07:3511:015,4
306NOWAK Karol 4105DĄBRÓWKAM3059M 16600:00:1002:01:15.6002:01:26.15+01:07:3611:015,4
307TYSZKA Sylwia 4449WARSZAWAK4044K 14100:00:3002:00:56.3002:01:26.75+01:07:3710:595,5
308WÓJTOWICZ Agata 4144BIELSKO-BIAŁAK3054K 14200:00:3302:01:03.2502:01:36.95+01:07:4711:005,5
309MROCZKA Kinga 4284SIEPRAWK4045K 14300:00:2902:01:20.8502:01:50.25+01:08:0011:015,4
310DUDKIEWICZ Anna 4321EKO-OKNA RUNNERSKATOWICEK4046K 14400:00:2402:01:39.2502:02:04.05+01:08:1411:035,4
311LITAK Grzegorz 4480LUBLINM5014M 16700:00:4002:02:19.9502:03:00.65+01:09:1011:075,4
312PIETRZYK Marzena 4058ELBLĄGK4047K 14500:00:2802:02:33.5502:03:02.45+01:09:1211:085,4
313SZCZYGIELSKA Patrycja 4166MODLISZEWO K.GNIEZNAK3055K 14600:00:2002:03:20.9502:03:41.15+01:09:5111:125,4
314BRÓDKA Natalia 4038ZIELONKAK3056K 14700:00:2502:03:17.8502:03:43.00+01:09:5311:125,4
315KASTELIK Dariusz 4030SPRINTEX TEAMPIETRZYKOWICEM4050M 16800:00:1402:03:33.3002:03:47.90+01:09:5811:135,3
316JAMKA Wiesław 4020SKAWINA BIEGASKAWINAM6012M 16900:00:1402:03:33.7002:03:48.00+01:09:5811:135,3
317KULA Milena 4160LUBLINK3057K 14800:00:2502:04:08.7002:04:34.50+01:10:4411:175,3
318TRZCIŃSKA-LITWORA Sylwia 4281MYŚLENICEK4048K 14900:00:3002:04:38.3002:05:08.60+01:11:1811:195,3
319KRÓL Maciej 4091WIRAN TEAMREDAM4051M 17000:00:2602:05:14.4502:05:41.25+01:11:5111:235,3
319KRÓL Pola 4092WIRAN TEAMREDAK2036K 15000:00:2502:05:16.2502:05:41.25+01:11:5111:235,3
321ŚWIĘCH Marlena 4238MIŃSK MAZOWIECKIK3058K 15100:00:3402:05:56.0002:06:30.35+01:12:4011:265,2
322ŚWIĘCH Konrad 4213MIŃSK MAZOWIECKIM3060M 17100:00:3302:05:57.1002:06:30.50+01:12:4011:275,2
323GAJEWSKA Klaudia 4067KLUCZBORKK2037K 15200:00:3002:06:04.7502:06:35.35+01:12:4511:275,2
324CIENKOSZ Krzysztof 4473MYŚLENICEM4052M 17200:00:2702:06:32.1002:06:59.65+01:13:0911:305,2
325WALASEK Przemysław 4205TOMASZÓW MAZOWIECKIM3061M 17300:00:3602:06:23.7002:07:00.50+01:13:1011:295,2
326SIEROTNIK Zuzanna 4143CHORZÓWK3059K 15300:00:3102:06:49.5502:07:21.05+01:13:3111:315,2
327SOWA Paweł 4186RZUŁTE MORDYWARSZAWAM5015M 17400:00:5602:06:32.5002:07:28.80+01:13:3911:305,2
328SAMBORSKA-BLOK Dominika 4297RZESZÓWK3060K 15400:00:0802:07:28.3502:07:37.30+01:13:4711:355,2
329MERMER Beata 4037SŁOŃCA JURYOLSZTYNK2038K 15500:00:3502:07:29.8002:08:05.20+01:14:1511:355,2
330PĘKALSKA Anna 4424NIEPORĘTK509K 15600:00:3202:07:33.9502:08:06.45+01:14:1611:355,2
331MAŃKA Paulina 4252GARBÓWK4049K 15700:00:4002:07:55.9502:08:36.65+01:14:4611:375,2
332PAJĄK Anna 4336GARBÓWK4050K 15800:00:4102:07:55.7502:08:36.95+01:14:4711:375,2
333CHOJNACKA Alina 4420POŁCHOWOK4051K 15900:00:2202:08:41.7502:09:04.40+01:15:1411:415,1
334KOGUT Katarzyna 4018SII RUNNING TEAMRZESZÓWK3061K 16000:00:4302:08:43.7502:09:27.20+01:15:3711:425,1
335RAK Michał 4257SII RUNNING TEAMBOGUCHWALAM2035M 17500:00:4502:09:33.3502:10:18.70+01:16:2911:465,1
336OLSZEWSKA Ewa 4232BS ŁĘCZNAŁĘCZNAK3062K 16100:00:3502:09:49.5502:10:25.15+01:16:3511:485,1
337PIECHOWSKA Magda 4029FABRYKA DZIKAPABIANICEK3063K 16200:01:5702:08:28.2502:10:26.10+01:16:3611:405,1
338IGNASZAK Marek 4369KRAKÓWM6013M 17600:00:3202:10:29.2502:11:01.40+01:17:1111:515,1
339SŁOWIK Katarzyna 4458LUBLINK4052K 16300:00:1002:14:12.6502:14:22.65+01:20:3212:124,9
340TRZYNA Paula 4202WARSZAWAK3064K 16400:00:1402:14:13.2002:14:27.90+01:20:3812:124,9
341MALCHER Barbara 4187GRUPA JURA'PLRUDA ŚLĄSKAK3065K 16500:00:4402:14:00.3502:14:45.10+01:20:5512:104,9
342PIASKOWSKA Ania 4073PIASKITEAMKROSNO ODRZAŃSKIEK4053K 16600:00:0902:15:24.7502:15:34.05+01:21:4412:184,9
343WOROSZYŁO Agnieszka 4442WARSZAWAK2039K 16700:00:3702:15:25.7002:16:03.45+01:22:1312:184,9
344KUBASIEWICZ Patrycja 4443WARSZAWAK2040K 16800:00:3802:15:39.4002:16:17.95+01:22:2812:194,9
345KILJAN Anna 4069OLSZTYNK3066K 16900:00:1002:16:29.3002:16:39.70+01:22:5012:244,8
346DOBROWOLSKI Jacek 4422HIPOLITÓWM3062M 17700:00:3102:18:00.5502:18:31.85+01:24:4212:324,8
347KOZŁOWSKA Jagoda 4436PIASECZNOK3067K 17000:00:3102:18:04.3002:18:35.90+01:24:4612:334,8
348MARCINIAK Barbara 4313RADOMNO BIEGAPUSTKIK4054K 17100:00:3002:18:12.7002:18:42.70+01:24:5312:334,8
349DOBROWOLSKA Karolina 4112WARSZAWAK4055K 17200:00:2102:18:30.6002:18:52.50+01:25:0212:354,8
350GOSKA Dariusz 4097CAMEL BYDGOSZCZDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM5016M 17800:00:0602:19:11.5502:19:18.05+01:25:2812:394,7
351TOMASZEK Michał 4322DYBAWKAM6014M 17900:00:5002:19:15.2002:20:05.70+01:26:1612:394,7
352KOŁACZYŃSKA Magdalena 4268PIEROGI ATTAKEMYSŁOWICEK2041K 17300:03:1002:17:55.3502:21:06.25+01:27:1612:324,8
353BLADY Bogdan 4395KRAKÓWM5017M 18000:00:4302:22:52.1502:23:36.10+01:29:4612:594,6
354LEWANDOWSKI Maciej 4199WÓLKA KOZODAWSKAM5018M 18100:00:4302:22:53.2502:23:37.05+01:29:4712:594,6
355URBAŃSKA Sylwia 4132IŁAWAK4056K 17400:00:3302:23:41.9502:24:15.60+01:30:2513:034,6
356OLSZEWSKI Michał 4131IŁAWAM4053M 18200:00:3302:23:42.5502:24:15.95+01:30:2613:034,6
357BUTRYN Agnieszka 4140ELBLĄGK5010K 17500:00:2902:26:50.0502:27:19.85+01:33:3013:204,5
358STECZKO Ania 4400MIKOŁÓWK4057K 17600:00:4202:26:38.0502:27:20.30+01:33:3013:194,5
359BIEGESZ Agnieszka 4149ŻORYK4058K 17700:00:2302:26:56.9502:27:20.65+01:33:3013:214,5
360WEINER Aleksandra 4220VIKINGMIKOŁÓWK4059K 17800:00:4202:26:38.7502:27:20.75+01:33:3113:194,5
360BANAŚ Katarzyna 4221MIKOŁÓWK4059K 17800:00:4202:26:38.7002:27:20.75+01:33:3113:194,5
362RAK Dorota 4013BOGUCHWALAK602K 18000:00:4402:29:28.6502:30:12.90+01:36:2313:354,4
363NĘCKA Alicja 4015SŁOŃCA JURYOLSZTYNK2042K 18100:00:3102:30:44.1502:31:15.25+01:37:2513:424,4
364URBANIEC Stanisław 4450SROCKOM2036M 18300:00:3402:30:41.0002:31:15.40+01:37:2513:414,4
365WERYHO Maja 4339SOLEC KUJAWSKIK4061K 18200:00:2502:31:33.4002:31:58.80+01:38:0913:464,4
366SKWAREK Zofia 4476AKTYWNI NA SERJORYKIK603K 18300:00:2102:31:48.1502:32:09.45+01:38:1913:484,3
367MAJCHRZAK Lidia 4006FIBOO TEAMPOZNAŃK3068K 18400:00:2202:31:50.2002:32:12.75+01:38:2313:484,3
368KACZMAREK Anna 4075TRITON KONINKONINK4062K 18500:00:3002:32:20.9002:32:51.10+01:39:0113:504,3
369NOWICZ Konrad 4382TRITON KONINŻYCHLINM3063M 18400:00:3102:32:20.3502:32:52.20+01:39:0213:504,3
370KACZMAREK Jarosław 4392TRITON KONINKONINM4054M 18500:00:2802:32:24.2502:32:52.90+01:39:0313:514,3
371ZIELIŃSKA-GOLIK Izabela 4150ŻORYK4063K 18600:00:0002:33:46.0002:33:46.00+01:39:5613:584,3
372MAKOWSKA Joanna 4379MIĘDZYRZECZK4064K 18700:00:2402:33:23.3502:33:47.40+01:39:5713:564,3
373WILCZYŃSKA Joanna 4386ZGIERZK3069K 18800:00:4302:33:32.4002:34:15.40+01:40:2513:574,3
374SZCZEPANIAK Kasia 4111KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK3070K 18900:00:4202:33:33.0502:34:15.65+01:40:2513:574,3
375DĄBROWSKA Anna 4479MJKLODZK5011K 19000:00:4302:33:32.9002:34:16.35+01:40:2613:574,3
376STRZECHOWSKI Dariusz 4393RAJSPORT ACTIVEBEDOŃ PRZYKOŚCIELNYM4055M 18600:00:4202:33:35.4002:34:17.40+01:40:2713:574,3
377SKLEPOWICZ Stanisław 4350WARSZAWAM2037M 18700:00:1002:34:18.6002:34:28.70+01:40:3914:014,3
378DITTMAJER-SKLEPOWICZ Izabela 4043WARSZAWAK4065K 19100:00:1102:34:23.6002:34:35.30+01:40:4514:024,3
379MICHALIK Wiktoria 4032SŁOŃCA JURYOLSZTYNK2043K 19200:00:3502:34:08.1002:34:43.90+01:40:5414:004,3
380WARDZIŃSKA Agnieszka 4095WARSZAWAK2044K 19300:00:3902:34:09.8502:34:49.15+01:40:5914:004,3
381KLIMEK Sonia 4047PAWEŁKIK2045K 19400:00:3502:34:40.0002:35:15.90+01:41:2614:034,3
382GARDOCKA-KACZMARCZYK Milena 4046WARSZAWAK4066K 19500:00:1102:36:23.3502:36:35.15+01:42:4514:134,2
383BLANK Grzegorz 4055WARSZAWAM5019M 18800:00:1202:36:23.1502:36:35.40+01:42:4514:134,2
384NAPIERAŁA Marzena 4036POZNAŃK3071K 19600:00:0002:37:23.1002:37:23.10+01:43:3314:184,2
385GRUBE Bartosz 4410SUT - STRASZYN ULTRA TEAMGDYNIAM3064M 18900:00:3002:37:22.4002:37:52.50+01:44:0214:184,2
386KUCZMENDA Katarzyna 4356TRZEBOWNISKOK4067K 19700:00:2202:37:37.4002:38:00.20+01:44:1014:194,2
387SZEWCZYK Anna 4093RUDA ŚLĄSKAK4068K 19800:00:1702:38:06.5002:38:23.80+01:44:3414:224,2
388PARLIŃSKA Aleksandra 4192WARSZAWAK4069K 19900:00:3902:38:50.8502:39:30.60+01:45:4014:264,2
389RADYK Jakub 4432PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3065M 19000:00:3702:39:45.8502:40:23.30+01:46:3314:314,1
390RADYK Anna 4302PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK2046K 20000:00:3902:39:44.5002:40:23.50+01:46:3314:314,1
391RADYK Joanna 4433PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK4070K 20100:00:3802:39:46.2502:40:24.35+01:46:3414:314,1
392SKÓRA Aldona 4435GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGASKÓRZECK4071K 20200:00:2102:41:42.5502:42:04.10+01:48:1414:424,1
393STELMACH Jerzy 4225LEŻACZE ŁĄKOWIKROSNO ODRZAŃSKIEM5020M 19100:00:0802:42:50.9502:42:59.55+01:49:0914:484,1
394STELMACH Małgorzata 4224LEŻACZE ŁĄKOWIKROSNO ODRZANSKIEK5012K 20300:00:0802:42:51.4002:42:59.85+01:49:1014:484,1
395MIECHOWICZ Tomasz 4152LEŻACZE ŁĄKOWIKROSNO ODRZAŃSKIEM5021M 19200:00:0802:42:51.6002:42:59.95+01:49:1014:484,1
396KASZTELAN Agata 4026SŁOŃCA JURYJASKRÓWK4072K 20400:00:3702:48:30.9002:49:08.40+01:55:1815:193,9
397BIELECKA Ewa 4028SŁOŃCA JURYCZĘSTOCHOWAK4073K 20500:00:3302:48:35.3002:49:08.50+01:55:1815:193,9
398MICHALIK Agnieszka 4025SŁOŃCA JURYOLSZTYNK4074K 20600:00:3702:48:30.7502:49:08.70+01:55:1915:193,9
399REDMER Krzysztof 4052TORUŃM2038M 19300:00:2902:54:59.8002:55:28.90+02:01:3915:543,8
400REDMER Bartłomiej 4051TORUŃM2039M 19400:00:2902:55:42.3502:56:11.70+02:02:2215:583,8
401KOJRUK Emilia 4050GŁOGOWOK2047K 20700:00:2802:55:43.5502:56:11.90+02:02:2215:583,8
402CZARNOCKA Małgorzata 4022GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGASKÓRZECK4075K 20800:00:2202:57:52.8502:58:15.20+02:04:2516:103,7
Przekroczony limit czasu: 03:00:00
403KAWECKA Aneta 4087SŁOŃCA JURYOLSZTYNK4076K 20900:00:3302:59:45.8003:00:19.15+02:06:2916:203,7
403URBANIEC Marta 4451SROCKOK4076K 20900:00:3402:59:44.8503:00:19.15+02:06:2916:203,7
405NĘCKA Ewa 4014SŁOŃCA JURYOLSZTYNK4078K 21100:00:3302:59:45.4003:00:19.20+02:06:2916:203,7
Znaleziono 405 wynik(ów)