VELO BALTIC - DYSTANS MAXI
VELO BALTIC
Organizator : Fundacja Promowania Sportu
Data : 2022-06-26
Miejsce : Połczyn Zdrój
Dystans : 64 km
Zgłoszonych : 99
Wystartowało : 93
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 84
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 16km | 32km | 48km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN-K | OPEN-M | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40 | M40-49 | M50-59 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M16km32km48kmCzas
netto
64km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MŁYŃSKI Sebastian 58DRUTEXBYTÓWM30-391M 100:25:1400:50:4301:16:3901:41:41.12 1:3537,8
2PETKA Arek 63KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM30-392M 200:25:1200:50:4201:16:3801:41:42.80+00:00:011:3537,8
3FELISIAK Alndrzej 31UKS RATUSZ MASZEWOGOLENIÓWM30-393M 300:25:1100:50:2101:16:0501:41:56.35+00:00:151:3537,7
4CIMANDER Radosław 27MISTRZWSKIE ROWERY LECH PIASECKIKŁODAWAM30-394M 400:25:1200:50:4101:16:3801:42:17.49+00:00:361:3537,5
5KAISER Andrzej 44TEAM EUROBIKEBYTÓWM40-491M 500:25:1100:50:4101:16:3901:42:18.63+00:00:371:3537,5
6RZESZUTEK Piotr 68KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKSIERAKOWICEM16-291M 700:25:1500:50:4701:16:3901:42:19.34+00:00:381:3537,5
7PIEPRZ Mateusz 82MODRZEWIEM16-293M 900:25:1600:50:4501:16:4001:42:19.66+00:00:381:3537,5
8SZCZYGIEŁ Marek 74JF DUET SPECTRUM BIKEGOLENIÓWM30-395M 600:25:1300:50:4601:16:3901:42:19.30+00:00:381:3537,5
9MARKIEWCZ Jakub 56GK MALBORKMALBORKM30-396M 1000:25:1400:49:1501:15:1501:42:20.00+00:00:381:3537,5
10KUDYK Mateusz 48GDAŃSKM16-292M 800:25:1500:50:4201:16:3801:42:19.42+00:00:381:3537,5
11ŁOSOWSKI Piotr 53KOSZALINM30-397M 1100:25:1800:50:4801:16:4101:42:20.30+00:00:391:3537,5
12GRABARSKI Mateusz 38GDAŃSKM30-398M 1200:25:1600:50:4501:16:4001:42:20.57+00:00:391:3537,5
13SOCHA Filip 84GORZÓW WIELKOPOLSKIM16-294M 1300:25:1400:50:4201:16:2801:42:22.66+00:00:411:3537,5
14ADAMSKI Bartosz 13KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKKRĘPA KASZUBSKAM40-492M 1400:25:1600:50:4701:16:4101:43:03.07+00:01:211:3637,3
15RIAPOSOV Bohdan 67SZCZECINKREMENCHUKM30-399M 1500:25:1500:50:4401:16:3901:43:25.49+00:01:441:3637,1
16KISŁY Kamil 45MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKIMYŚLIBÓRZM40-493M 1600:25:1400:50:4101:16:3901:43:53.28+00:02:121:3737,0
17JANIC Łukasz 99NOWOGARDM30-3910M 1700:25:1100:50:4501:16:4301:47:07.74+00:05:261:4035,8
18GRABOWSKI Jacek 91HANNOVERM50-591M 1800:25:1600:50:4401:18:1001:48:17.85+00:06:361:4135,5
19CHEŁSTOWSKI Mieszko 22BURZA NA ROWERZE TEAMSTARGARDM30-3911M 1900:25:4900:52:2501:20:4301:50:09.91+00:08:281:4334,9
20MANKOWSKI Damian 55MOYA DECATHLON CYCLING TEAMWOŁCZKOWOM16-295M 2000:26:0000:53:5001:22:2101:51:37.64+00:09:561:4434,4
21MACIEJEWSKI Sławomir 54KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM50-592M 2100:26:0100:53:5101:22:2201:51:40.35+00:09:591:4434,4
22WRZEŚNIEWSKI Oliwier 79KLUB KOLARSKI ZIEMIA KOŁOBRZESKADYGOWOM16-296M 2200:25:1400:50:2201:16:2901:52:02.33+00:10:211:4534,3
23KRÓL Miłosz 241STARGARDM16-297M 2300:27:0500:54:4501:23:3701:52:13.20+00:10:321:4534,2
24OLESZCZUK Bartłomiej 97ŻYTELKOWOM30-3912M 2400:25:5200:50:4101:22:2601:52:13.23+00:10:321:4534,2
25DUDZICZ Marcin 30ROWEROWY POŁCZYN ZDRÓJBIAŁOGARDM40-494M 2500:26:3800:54:5701:23:4201:52:18.17+00:10:371:4534,2
26ARCIMOWICZ Piotr 17AZS POLITECHNIKA GDAŃSKAUSTKAM16-298M 2600:25:5400:52:2501:23:4301:52:57.97+00:11:161:4534,0
27SIEMASZKO Mateusz 69VELOMANIA.PLGDAŃSKM30-3913M 2700:26:3600:54:4401:23:3601:53:00.87+00:11:191:4534,0
28JAŚKO Jarosław 41GDAŃSKM16-299M 2800:26:3600:54:5801:23:3901:53:01.50+00:11:201:4534,0
29BARTCZAK Paweł 88GDAŃSKM30-3914M 2900:25:4900:53:5001:23:3701:53:03.23+00:11:221:4534,0
30OŚMIANA Adam 61KS SZOSA ŻNINSARBINOWOW DRUGIEM30-3915M 3000:26:3700:54:4401:23:3701:53:04.07+00:11:221:4634,0
31TACIAK Marek 76PIŁAM601M 3100:26:3800:54:5701:23:3901:53:04.98+00:11:231:4634,0
32SZUMSKA Magdalena 242STARGARDK16-291K 100:26:2700:54:5601:23:3701:53:33.19+00:11:521:4633,8
33PINDERA Natalia 238SZCZECINK401K 200:26:3600:54:5401:23:3601:54:02.86+00:12:211:4633,7
34MOMOT Przemysław 93GOLENIÓWM30-3916M 3200:26:3600:54:5401:23:3601:54:07.82+00:12:261:4633,6
35HASAN Kawa 90GRUSZCZYNM40-495M 3300:25:1600:50:1501:20:4601:55:35.73+00:13:541:4833,2
36CZARNECKI Jarosław 29SHIMANO POLSKAKALISZM40-496M 3400:27:0500:56:0701:26:1901:57:10.57+00:15:291:4932,8
37APANASEWICZ Robert 16GDAŃSKM40-497M 3500:27:0700:55:5901:26:2901:57:17.50+00:15:361:4932,7
38SŁOWIK Michał 70YELLOW CARGO EXPRESSGDYNIAM40-498M 3600:27:0900:56:1101:26:2601:57:18.54+00:15:371:4932,7
39WEGNER Kamil 77KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM30-3917M 3700:27:0600:56:0901:26:2501:57:23.36+00:15:421:5032,7
40WIETRZYKOWSKI Rafał 12TRZEMESZNOM40-499M 3800:27:0800:56:1201:26:2801:57:24.93+00:15:431:5032,7
41CEBULAK Dariusz 83TRZEBIATÓWM40-4910M 3900:27:0900:56:1201:26:2901:57:26.13+00:15:451:5032,7
42CHMIELIŃSKI Piotr 24ROTMANKAM30-3918M 4000:27:4700:57:3601:29:1502:00:29.50+00:18:481:5231,9
43DROBNIK Mirosław 3AmatorPOZNAŃM40-4911M 4100:28:0700:57:1401:28:1402:00:35.03+00:18:531:5331,8
44ZACZEK Szymon 1Masters GryficeNOWOGARDM30-3919M 4200:27:0900:55:5801:27:2002:00:42.85+00:19:011:5331,8
45BIBLIW Marek 19KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM40-4912M 4300:28:0700:57:4501:29:1402:01:06.39+00:19:251:5331,7
46NOWOSIELSKI Wojciech 59STOWARZYSZENIE ROWEROWY POŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJM30-3920M 4400:27:0700:56:1101:27:2402:01:09.57+00:19:281:5331,7
47LEMMLE Krzysztof 94GDAŃSKM50-593M 4500:27:4800:57:4201:29:1402:01:23.36+00:19:421:5331,6
48PRZYCHÓDZKO Roman 66KOŁOBRZEGM50-594M 4600:27:0800:56:1101:27:2402:01:54.82+00:20:131:5431,5
49BRUZGO Magdalena 20TRIGYM SZCZECINSZCZECINK30-391K 300:29:4801:00:1201:31:1402:03:13.66+00:21:321:5531,2
50KOZŁOWSKI Marek 6Klub Sportowy Szosa ŻninŻNINM40-4913M 4700:28:5200:59:5701:31:4202:03:20.58+00:21:391:5531,1
51MAREK Łukasz 7Klub Sportowy Szosa ŻninKROTOSZYNM30-3921M 4800:29:4901:00:0601:31:4302:03:36.01+00:21:541:5531,1
52DYMECKI Jan 4EUROBIKE KACZMAREK ELEKTRYK TEAMCZAPLINEKM602M 4900:28:3000:59:5801:31:4202:03:40.55+00:21:591:5531,1
53BYCZYŃSKI Marek 21BYEARCHES ŻNINŻNINM50-595M 5000:29:2401:00:1601:31:4202:03:48.85+00:22:071:5631,0
54DOMAGAŁA Daniel 244PYRZYCEM40-4914M 5100:28:5401:00:1501:31:4302:03:49.62+00:22:081:5631,0
55MILEWSKI Tomasz 57PUDŁO ALBO BOMBA TEAMSIERAKOWICEM30-3922M 5200:29:2701:00:1301:31:4502:03:51.57+00:22:101:5631,0
56KOSCIOWSKA Agnieszka 47GDAŃSKK30-392K 400:28:5300:59:5701:31:4302:03:55.36+00:22:141:5631,0
57PETKA Tomasz 64KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM30-3923M 5300:28:3001:00:0701:31:4302:03:56.89+00:22:151:5631,0
58OSTROCHALSKI Bartłomiej 60KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKKRĘPA KASZUBSKAM40-4915M 5400:29:2101:00:0701:32:5102:06:27.79+00:24:461:5830,4
59SZCZEPKOWSKI Zenon 86GDAŃSKM40-4916M 5500:28:0401:00:0101:32:1802:07:43.29+00:26:021:5930,1
60CYWIŃSKA Magdalena 28DARŻK30-393K 500:29:0401:00:1901:33:1602:08:18.18+00:26:372:0029,9
61GNIECH Monika 36VO2MAX MTB TEAMGDYNIAK402K 600:28:5301:00:0901:33:1502:08:18.76+00:26:372:0029,9
62JĘDRUSZCZAK Adrian 42POŁCZYN ZDRÓJM30-3924M 5600:29:2301:00:1601:33:0802:09:05.92+00:27:242:0129,7
63WARDAK Łukasz 11KOMORNIKIM30-3925M 5700:29:2601:02:1401:36:4002:13:38.36+00:31:572:0528,7
64STOLARSKI Michał 72SZCZECINM30-3926M 5800:29:2401:01:4101:36:5002:15:00.55+00:33:192:0628,4
65ANIOŁKOWSKI Leszek 15ROWEROWY POŁCZYN ZDRÓJPOŁCZYN ZDRÓJM50-596M 5900:29:4901:03:2401:39:1102:15:34.60+00:33:532:0728,3
66GIEJBO Sebastian 34ROWEROWY POŁCZYN ZDRÓJGOLENIÓWM50-597M 6000:29:2501:01:4901:38:3402:16:25.29+00:34:442:0728,1
67POTKAŃSKA Zofia 65MOYA DECATHLON CYCLING TEAMPOLICEK16-292K 700:31:4701:06:1101:40:5002:16:34.57+00:34:532:0828,1
68DUBICKI Ireneusz 81LĘBORKM40-4917M 6100:32:1401:06:1001:42:1802:19:25.08+00:37:432:1027,5
69CIEŚNIK Krzysztof 25MH AUTOMATYKAGRUDZIĄDZM40-4918M 6200:32:3501:07:0601:43:1202:19:37.09+00:37:552:1027,5
70CIEŚNIK Karolina 26MH AUTOMATYKAGRUDZIĄDZK30-394K 800:32:3901:07:1001:43:1502:19:37.28+00:37:562:1027,5
71HERBA Marcin 40CIERPICEM30-3927M 6300:30:1701:04:2801:39:4602:19:38.51+00:37:572:1027,5
72SZCZESNY Paweł 73ROWEROWY POŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJM50-598M 6400:32:1401:07:0101:42:2302:19:45.06+00:38:032:1127,5
73PENTELA Mariusz 62BEZRZECZEM40-4919M 6500:32:2601:08:2201:44:0102:21:25.15+00:39:442:1227,2
74LIPIAN Tomasz 52ROWEROWY POŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJM40-4920M 6600:29:2301:00:0601:36:1702:21:36.91+00:39:552:1227,1
75KUFEL Szymon 49CUDNE ZIEONKAZIELONKAM30-3928M 6700:30:2101:05:2501:42:1802:21:51.61+00:40:102:1227,1
76KWAPIŃSKI Marcin 50ROBAKOWOM40-4921M 6800:32:0901:06:2601:43:0002:21:56.47+00:40:152:1327,1
77GAŁAN Leszek 33ZŁOCIENIECM50-599M 6900:33:4101:10:2701:47:1302:24:11.16+00:42:302:1526,6
78CHLEBOWSKI Jan 23NATALIARZĄDZIGDAŃSKM40-4922M 7000:32:1601:07:1201:44:5802:24:52.79+00:43:112:1526,5
79WENTA Rafał 78GOWIDLINOM30-3929M 7100:31:4701:06:2801:45:3302:24:53.32+00:43:122:1526,5
80SOBIECH Wojciech 71WYRZYSKM40-4923M 7200:34:0901:10:4401:48:0002:30:47.04+00:49:052:2125,5
81JUSZCZAK Krzysztof 5KOSZALINM603M 7300:34:2401:10:3701:48:1502:30:47.41+00:49:062:2125,5
82PAWLOWSKI Eryk 8BONINM30-3930M 7400:34:0701:11:2501:50:5202:32:26.55+00:50:452:2225,2
83JUCHNIEWICZ Henryk 43STARGARDM604M 7500:35:1201:14:0901:52:5802:34:35.56+00:52:542:2424,8
84BARTCZAK Janusz 87SZWECJAM605M 7600:34:2801:14:0001:53:4902:35:46.42+00:54:052:2624,7
85GÓRSKI Maciej 37KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKLĘBORKM30-3931M 7700:26:0300:55:5101:30:09+00:13:291:5231,9
86GRZEŚKOWIAK Paweł 92POZNAŃM40-4924M 7800:28:5401:00:1801:33:14+00:16:351:5630,9
87GRZECHOWIAK Sławomir 39KCYNIAM50-5910M 7900:31:35+00:06:211:5830,4
Niesklasyfikowani
GLAAS Bartłomiej 35NEXUS TEAMGDAŃSKM40-4900:25:16 DNF00:51:42 DNF DNF DNF--
LATAŃSKI Radosław 51KOSPELMALECHOWOM40-4900:25:17 DNF00:52:43 DNF DNF DNF--
FIGARSKI Leszek 32KOSZALINM30-3900:28:31 DNF01:00:25 DNF DNF DNF--
DEJNEKA Przemysław 2Marycz Sport (Walka o Siłe)GDAŃSKM40-4900:32:04 DNF01:07:39 DNF DNF DNF--
FOGT Michał 89SWARZĘDZM40-4900:25:15 DNF01:21:54 DNF DNF DNF--
BEKISZ Zbigniew 18TYCHOWOM6000:37:11 DNF01:24:28 DNF DNF DNF--
Znaleziono 93 wynik(ów)