VELO BALTIC - DYSTANS MINI
VELO BALTIC
Organizator : Fundacja Promowania Sportu
Data : 2022-06-26
Miejsce : Połczyn zdrój
Dystans : 16 km
Zgłoszonych : 43
Wystartowało : 39
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 39
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN-K | OPEN-M
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
16km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1TRYCH Adrian 235KM PSP SZCZECINSZCZECINOPEN-M1M 100:28:16.60 1:4634,0
2ŚWITAŁA Kacper 208'MARYCZ SPORT'BOBOLICEOPEN-M2M 200:29:11.52+00:00:541:4932,9
3LEONCZYK Adrian 205SKYWORKER TEAM ŚWIDWINŚWIDWINOPEN-M3M 300:29:33.62+00:01:171:5032,5
4BORYSIEWICZ Ryszard 210DZIKI KOSZALINKOSZALINOPEN-M4M 400:30:11.31+00:01:541:5331,8
5KOTARSKI Konrad 201ŚWIDWINOPEN-M5M 500:30:24.57+00:02:071:5431,6
6SOBOK Krzysiek 206NIEDZIELNA SETKA & SZLIF TEAMSWARZĘDZOPEN-M6M 600:30:25.20+00:02:081:5431,6
7ĆMIEL Adam 240BIAŁOGARDOPEN-M7M 700:31:31.40+00:03:141:5830,5
8WALKUSZ Piotr 209KLUB KOLARSKI LEW LĘBORKSIERAKOWICEOPEN-M8M 800:32:05.26+00:03:482:0029,9
9ROMANOWICZ Piotr 233PRUSIMOPEN-M9M 900:32:36.73+00:04:202:0229,4
10LANGE Piotr 203MANOWOOPEN-M10M 1000:33:25.80+00:05:092:0528,7
11TARGOŃSKI Krzysztof 234ZŁOCIENIECOPEN-M11M 1100:34:15.22+00:05:582:0828,0
12PAUL Michal 231POZNANOPEN-M12M 1200:34:21.19+00:06:042:0827,9
13OSOBNIAK Ryszard 230KOSZALINOPEN-M13M 1300:34:55.24+00:06:382:1027,5
14MATYSIAK Kamil 228KOSZALINOPEN-M14M 1400:35:29.59+00:07:122:1327,1
15KWIATKOWSKI Romuald 239OPEN-M15M 1500:36:24.55+00:08:072:1626,4
16LANGE Wiesław 204GLINKAOPEN-M16M 1600:36:28.33+00:08:112:1626,3
17MISIECZKO Hubert 229HUBI-BIKERESKOOPEN-M17M 1700:38:00.31+00:09:432:2225,3
18GŁÓWKA Piotr 213POŁCZYN ZDRÓJOPEN-M18M 1800:38:09.48+00:09:522:2325,2
19MARKIEWICZ Dariusz 237POŁCZYN-ZDRÓJOPEN-M19M 1900:39:35.38+00:11:182:2824,3
20KRÓL Grzegorz 221POŁCZYN ZDRÓJOPEN-M20M 2000:40:00.54+00:11:432:3024,0
21PIERZCHALA Zbigniew 232STCSTARGARDOPEN-M21M 2100:40:05.80+00:11:492:3024,0
22ILECKI Maciej 218KOSZALINOPEN-M22M 2200:41:44.53+00:13:272:3623,0
23MARYCZ Fabian 247MARYCZ SPORTKOSZALINOPEN-M23M 2300:46:57.06+00:18:402:5620,4
24MARYCZ Marcel 243'MARYCZ SPORT'KOSZALINOPEN-M24M 2400:47:14.52+00:18:572:5720,3
25KOZŁOWIECKI Waldemar 202TKKF KOSZALINKOSZALINOPEN-M25M 2500:50:49.80+00:22:333:1018,9
26SKULIMOWSKI Krzysztof 245POŁCZYN ZDRÓJOPEN-M26M 2600:53:52.17+00:25:353:2217,8
27KUBAT Marek 223DYMANOSQUADZŁOCIENIECOPEN-M27M 2700:54:54.23+00:26:373:2517,5
28LISOWSKI Igor 227KOSZALINOPEN-M28M 2800:55:04.07+00:26:473:2617,4
29GŁUSZKO Franciszek 216KOSZALINOPEN-M29M 2900:56:05.10+00:27:483:3017,1
30ILECKI Marian 219KOSZALINOPEN-M30M 3000:58:21.10+00:30:043:3816,5
31LISOWSKI Tomasz 226KOSZALINOPEN-M31M 3100:58:21.51+00:30:043:3816,5
32KRÓL Piotr 222ROWEROWY POŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJOPEN-M32M 3201:01:28.61+00:33:123:5015,6
Znaleziono 32 wynik(ów)