VI BIEG NAJEŻONY PRZESZKODAMI „JEŻYK”
Organizator : MUKS „Start” Solec Kujawski
Data : 2022-09-24
Miejsce : Solec Kujawski
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 255
Wystartowało : 212
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 212
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1STOMSKI Krzysztof 185SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKISeria Diamentowa - M1M 12022-09-24 13:00:5300:33:17.75 6:399,0
2SKIBSKI Maciej 178ŚWIECIESeria Diamentowa - M2M 22022-09-24 13:00:5200:33:25.25+00:00:076:419,0
3NOWICKI Jarosław 137GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKSeria Diamentowa - M3M 32022-09-24 13:00:5300:33:25.75+00:00:086:419,0
4NAGORZYSKI Arek 130MUDFOXESBYDGOSZCZSeria Diamentowa - M4M 42022-09-24 13:00:5300:34:02.30+00:00:446:488,8
5LECIAK Michał 249TORUŃSeria Diamentowa - M5M 500:34:28.00+00:01:106:538,7
6ZABOROWSKI Rafał 236PROTERM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKSeria Diamentowa - M6M 62022-09-24 13:00:5500:34:36.35+00:01:186:558,7
7RZĘTKOWSKI Artur 170SOLEC KUJAWSKISeria Diamentowa - M7M 72022-09-24 13:00:5300:35:03.00+00:01:457:008,6
8MODLIŃSKI Łukasz 122EXTREMALNI MOGILNOCIECHRZSeria Diamentowa - M8M 82022-09-24 13:00:5300:36:42.80+00:03:257:208,2
9KRAWIEC Mateusz 251Seria Diamentowa - M9M 92022-09-24 13:00:5300:37:58.95+00:04:417:357,9
10STUCKI Marek 187SULNOWOSeria Diamentowa - M10M 102022-09-24 13:00:5400:39:20.45+00:06:027:527,6
11WIŚNIEWSKI Krzysztof 224INOWROCŁAWSeria Diamentowa - M11M 112022-09-24 13:00:5300:42:01.65+00:08:438:247,1
12USS Mariusz 214SOLEC KUJAWSKISeria Złota - M1M 122022-09-24 13:01:4200:42:21.70+00:09:038:287,1
13BARWIŃSKI Leszek 5RUNCROSS ROZGARTYTORUŃSeria Diamentowa - M12M 132022-09-24 13:00:5300:43:15.20+00:09:578:396,9
14KOWALSKI Krzysztof 76OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIKRUSZYN KRAJEŃSKISeria Diamentowa - M13M 142022-09-24 13:00:5400:43:21.75+00:10:048:406,9
15ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 244JANIKOWOSeria Diamentowa - M14M 152022-09-24 13:00:5400:43:34.30+00:10:168:426,9
16HERTSOH Anton 54ESPRO-TEAMTORUŃSeria Złota - M2M 162022-09-24 13:02:3700:44:12.50+00:10:548:506,8
17FOJUT Marcin 37Z LODU URWANYBYTONIASeria Diamentowa - M15M 172022-09-24 13:00:5500:44:12.75+00:10:558:506,8
18OSIŃSKI Piotr 144TĘCZOWA KRAINAWŁOCŁAWEKSeria Diamentowa - M16M 182022-09-24 13:00:5400:45:27.60+00:12:099:056,6
19SEBBAR Younes 171WKBWLOCLAWEKSeria Diamentowa - M17M 192022-09-24 13:00:5300:45:49.50+00:12:319:096,5
20GOŚCIAK Łukasz 44TORUŃSeria Diamentowa - M18M 202022-09-24 13:00:5400:45:55.40+00:12:379:116,5
21WAJCHERT Łukasz 216TURBOGROSZKI.RUNINOWROCŁAWSeria Diamentowa - M19M 212022-09-24 13:00:5500:46:30.30+00:13:129:186,5
22GÓRSKI Marian 46SOLEC KUJAWSKISeria Diamentowa - M20M 222022-09-24 13:01:4200:46:38.55+00:13:209:196,4
23CZAJA Jarosław 24BYDGOSZCZSeria Złota - M3M 232022-09-24 13:01:4200:47:10.45+00:13:529:266,4
24STACHOWIAK Dawid 182TORUŃSeria Diamentowa - M21M 242022-09-24 13:00:5400:47:45.50+00:14:279:336,3
25ŻUCHOWSKI Paweł 246TORUŃSeria Diamentowa - M22M 252022-09-24 13:00:5400:48:39.40+00:15:219:436,2
26KUNICKI Kamil 86SILNOSeria Srebrna - M1M 262022-09-24 13:02:3800:49:36.60+00:16:189:556,0
27GRACZ Adam 47SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - M2M 272022-09-24 13:02:3800:50:01.20+00:16:4310:006,0
28LACH Paweł 93BYDGOSZCZSeria Diamentowa - M23M 282022-09-24 13:02:3700:50:01.75+00:16:4410:006,0
29KUBAŃSKI Mateusz 81ŁYSOMICESeria Diamentowa - M24M 292022-09-24 13:01:4400:50:33.50+00:17:1510:065,9
30WALICHNIEWICZ Krzysztof 217RUN PIEKUŚINOWROCŁAWSeria Diamentowa - M25M 302022-09-24 13:00:5400:50:44.10+00:17:2610:085,9
31PIWOŃSKI Robert 151PARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREKTORUŃSeria Złota - M4M 312022-09-24 13:01:4200:50:45.80+00:17:2810:095,9
32SZYNAL Aleksander 204TARPAN MROCZAMROCZASeria Złota - M5M 322022-09-24 13:01:4300:50:56.45+00:17:3810:115,9
33MRUGAŁA Bartosz 126BRZOZASeria Diamentowa - M26M 332022-09-24 13:00:5300:51:04.90+00:17:4710:125,9
34KOTYRBA Wojciech 74BYDGOSZCZSeria Brązowa - M1M 342022-09-24 13:05:5900:51:12.55+00:17:5410:145,9
35PECZKOWSKI Arkadiusz 147SOLEC KUJAWSKISeria Złota - M6M 352022-09-24 13:01:4200:51:24.30+00:18:0610:165,8
36KWASIK Wojciech 89SOLEC KUJAWSKISeria Złota - M7M 362022-09-24 13:01:4400:51:51.40+00:18:3310:225,8
37MALINOWSKI Tomasz 113TORUŃSeria Złota - M8M 372022-09-24 13:02:3600:52:50.70+00:19:3210:345,7
38SZULAKOWSKI Bartosz 201BYDGOSZCZSeria Brązowa - M2M 382022-09-24 13:02:3900:52:51.60+00:19:3310:345,7
39BUTRYM Adam 16TS OPATRUNKITORUŃSeria Srebrna - M3M 392022-09-24 13:02:3900:53:28.40+00:20:1010:415,6
40ŁONIEWSKI Michał 104INOWROCŁAWSeria Złota - M9M 402022-09-24 13:01:4200:53:30.15+00:20:1210:425,6
41MICHALAK Marcin 118SOLANKOWI BIEGACZEINOWROCŁAWSeria Złota - M10M 412022-09-24 13:01:4300:54:00.30+00:20:4210:485,6
42ŁUKAWSKI Damian 107TURBOGROSZKI.RUNINOWROCŁAWSeria Diamentowa - M27M 422022-09-24 13:00:5500:54:46.05+00:21:2810:575,5
43HAN Sławomir 52BIAŁE BŁOTASeria Diamentowa - M28M 432022-09-24 13:00:5600:55:48.55+00:22:3011:095,4
44PALUSZAK Łukasz 145STRZELNOSeria Brązowa - M3M 442022-09-24 13:06:5700:55:50.85+00:22:3311:105,4
45BOGACZ Szymon 14STRZELNOSeria Brązowa - M4M 452022-09-24 13:06:5700:55:51.10+00:22:3311:105,4
46GODZIUK Roman 41TORUŃSeria Srebrna - M4M 462022-09-24 13:04:5900:58:10.15+00:24:5211:385,2
47CZYŻEWSKI Robert 26INOWROCŁAWSeria Złota - M11M 472022-09-24 13:02:3700:58:20.55+00:25:0211:405,1
48ŁAWNICZAK Łukasz 102SOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - M5M 482022-09-24 13:05:5800:58:38.00+00:25:2011:435,1
49KRZEWINA Paweł 79ORLEN RUNNING TEAMWŁOCŁAWEKSeria Złota - M12M 492022-09-24 13:02:3800:58:54.85+00:25:3711:465,1
50CHEŁMINIAK Mariusz 248OSIĘCINYSeria Złota - M13M 502022-09-24 13:02:3800:59:21.85+00:26:0411:525,1
51KUZIOŁA Michał 87TOPOLINEKSeria Srebrna - M5M 512022-09-24 13:04:5901:00:12.10+00:26:5412:025,0
52SIEMIANOWSKI Kacper 175SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - M6M 522022-09-24 13:03:4401:00:18.10+00:27:0012:035,0
53BEDNAREK Bartłomiej 8RENEGATROJEWOSeria Złota - M14M 532022-09-24 13:02:3701:00:25.05+00:27:0712:055,0
54KUCZORA Kamil 85DZIEMIONNASeria Złota - M15M 542022-09-24 13:02:3801:00:30.05+00:27:1212:065,0
55MUCHA Marcin 127INOWROCŁAWSeria Złota - M16M 552022-09-24 13:02:3601:00:33.60+00:27:1512:065,0
56SZABLEWSKI Michał 190INOWROCŁAWSeria Srebrna - M7M 562022-09-24 13:02:3801:00:36.65+00:27:1812:075,0
57GUZOWSKI Waldemar 51RENEGATINOWROCLAWSeria Złota - M17M 572022-09-24 13:02:3701:01:43.85+00:28:2612:204,9
58KARPINSKI Paweł 66JACEWOSeria Złota - M18M 582022-09-24 13:02:3701:01:52.90+00:28:3512:224,8
59ZIELIŃSKI Robert 243SOLEC KUJAWSKISeria Złota - M19M 592022-09-24 13:01:4301:02:10.25+00:28:5212:264,8
60KŁOSOWSKI Robert 69INOWROCŁAWSeria Złota - M20M 602022-09-24 13:02:3701:02:13.10+00:28:5512:264,8
61POTRZEBOWSKI Marek 156DEAF, LIFE BALANCE PLACEBYDGOSZCZSeria Srebrna - M8M 612022-09-24 13:04:5801:02:21.90+00:29:0412:284,8
62SZYMCZYK Radosław 203SOLANKOWI BIEGACZEINOWROCŁAWSeria Srebrna - M9M 622022-09-24 13:03:4301:04:22.05+00:31:0412:524,7
63ŁUKASZEWICZ Arkadiusz 106REBEL CROSS SPORTNAKŁO NAD NOTECIĄSeria Srebrna - M10M 632022-09-24 13:04:5801:04:27.30+00:31:0912:534,7
64SIEJNA Michał 173REBEL CROSS SPORTNAKŁO NAD NOTECIĄSeria Diamentowa - M29M 642022-09-24 13:04:5801:04:30.45+00:31:1212:544,7
65WIERZBICKI Maciej 223SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - M11M 652022-09-24 13:03:4601:05:23.60+00:32:0513:044,6
66ZDRENKA Dennis 239SOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - M6M 662022-09-24 13:05:5901:05:46.65+00:32:2813:094,6
67SIEMIANOWSKI Jan 174SOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - M7M 672022-09-24 13:05:5801:05:47.35+00:32:2913:094,6
68XRT Maciej 235ŁUBIANKASeria Srebrna - M12M 682022-09-24 13:03:4501:05:54.15+00:32:3613:104,6
69WRONISZEWSKI Karol 233DZIKOWOSeria Złota - M21M 692022-09-24 13:01:4401:06:54.50+00:33:3613:224,5
70WOJCIECHOWSKI Paweł 254Seria Złota - M22M 702022-09-24 13:02:3601:07:45.35+00:34:2713:334,4
71TAFELSKI Piotr 206ŁABISZYNSeria Srebrna - M13M 712022-09-24 13:05:0001:09:42.50+00:36:2413:564,3
72RYDZYŃSKI Emil 168NAWOJÓW ŁUŻYCKI 110Seria Srebrna - M14M 722022-09-24 13:05:0001:09:43.40+00:36:2513:564,3
73WRZESIŃSKI Krzysztof 234BYDGOSZCZSeria z Psem - M1M 732022-09-24 13:08:1801:12:00.30+00:38:4214:244,2
74TOCZKO Jarosław 207BYDGOSZCZSeria Srebrna - M15M 742022-09-24 13:03:4501:13:03.95+00:39:4614:364,1
75DZIERŻAWSKI Łukasz 35WŁOCŁAWEKSeria Srebrna - M16M 752022-09-24 13:05:5801:14:21.35+00:41:0314:524,0
76WĄSIK Robert 220TORUŃSeria Srebrna - M17M 762022-09-24 13:03:4401:14:32.05+00:41:1414:544,0
77WIŚNIEWSKI Bartosz 225INOWROCŁAWSeria Srebrna - M18M 772022-09-24 13:04:5701:15:07.40+00:41:4915:014,0
78MOTYLEWSKI Marcin 125TORUŃSeria Brązowa - M8M 782022-09-24 13:05:5901:16:32.80+00:43:1515:183,9
79ZACNIEWSKI Paweł 237ZŁOTORIASeria Brązowa - M9M 792022-09-24 13:05:5901:16:33.10+00:43:1515:183,9
80TUCHOLSKI Sławomir 212ZŁOTORIASeria Brązowa - M10M 802022-09-24 13:05:5901:16:34.35+00:43:1615:183,9
81LICAU Krzysztof 100GNIEWKOWOSeria Brązowa - M11M 812022-09-24 13:05:5801:16:34.45+00:43:1615:183,9
82WIŚNIEWSKI Włodzimierz 226SPCTORUŃSeria Srebrna - M19M 822022-09-24 13:04:5701:16:47.35+00:43:2915:213,9
83TOMASZEWSKI Krzysztof 210SPCTORUŃSeria Srebrna - M20M 832022-09-24 13:04:5701:16:48.35+00:43:3015:213,9
84MAREK Lucjan 115BARCINSeria Brązowa - M12M 842022-09-24 13:06:0001:19:19.25+00:46:0115:513,8
85LEWANDOWSKI Robert 97FUNDACJA SZTUKA WYBORUBYDGOSZCZ, POLANDSeria Brązowa - M13M 852022-09-24 13:05:5701:20:42.50+00:47:2416:083,7
86ŁUKASZEK Marek 105ŁUKASZKI TEAMOSIELSKOSeria Złota - M23M 862022-09-24 13:02:4001:21:00.20+00:47:4216:123,7
87OSIŃSKI Marcin 143TORUŃSeria Brązowa - M14M 872022-09-24 13:06:5701:21:01.60+00:47:4316:123,7
88KORZEC Mateusz 73BYDGOSZCZSeria Brązowa - M15M 882022-09-24 13:06:5601:21:14.55+00:47:5616:143,7
89KORZEC Patryk 72TORUŃSeria Brązowa - M16M 892022-09-24 13:06:5701:21:25.55+00:48:0716:173,7
90KARWACKI Dawid 67BYDGOSZCZSeria Brązowa - M17M 902022-09-24 13:06:5601:21:26.80+00:48:0916:173,7
91SZOSTEK Jarosław 198PAKOŚĆSeria Brązowa - M18M 912022-09-24 13:06:5801:21:54.95+00:48:3716:223,7
92SZTOLIN Jacek 200BYDGOSZCZSeria Srebrna - M21M 922022-09-24 13:03:4501:24:32.45+00:51:1416:543,5
93GRUGEL Wojciech 48BYDGOSZCZSeria Srebrna - M22M 932022-09-24 13:03:4501:24:33.30+00:51:1516:543,5
94MALAK Robert 112BIAŁE BŁOTASeria Srebrna - M23M 942022-09-24 13:03:4301:24:33.80+00:51:1616:543,5
95KWIATKOWSKI Maciej 92BYDGOSZCZSeria Srebrna - M24M 952022-09-24 13:03:4401:24:35.20+00:51:1716:553,5
96NITSCHKE Bartosz 132INOWROCŁAWSeria Brązowa - M19M 962022-09-24 13:06:5701:26:29.70+00:53:1117:173,5
97WENDT Grzegorz 222DRIVERYSOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - M20M 972022-09-24 13:05:5901:26:50.10+00:53:3217:223,5
98KWASIŃSKI Mariusz 90BARCINSeria Brązowa - M21M 982022-09-24 13:06:5901:27:03.75+00:53:4617:243,4
99SKOWROŃSKI Bartłomiej 180BYDGOSZCZSeria Srebrna - M25M 992022-09-24 13:03:4301:27:35.70+00:54:1717:313,4
100JARCZASZEK Krzysztof 56JANIKOWOSeria Brązowa - M22M 1002022-09-24 13:06:0001:38:52.80+01:05:3519:463,0
100LEWANDOWSKI Arkadiusz 98BYDGOSZCZSeria Brązowa - M22M 1002022-09-24 13:06:0101:38:52.80+01:05:3519:463,0
102IVATIN Patryk 252Seria Brązowa - M24M 1022022-09-24 13:06:5901:39:13.90+01:05:5619:503,0
103RZESZUTO Rafał 169KALISZ POMORSKISeria Brązowa - M25M 1032022-09-24 13:06:5901:39:41.20+01:06:2319:563,0
104MŁYNARCZYK Piotr 121KALISZ POMORSKISeria Brązowa - M26M 1042022-09-24 13:06:5801:40:14.10+01:06:5620:023,0
Znaleziono 104 wynik(ów)