VI BIEG PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO
VI BIEG PRZEŁAJOWY im. chor. sztab. Tadeusza KLOSKOWSKIEGO
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2021-09-04
Miejsce : Słupsk
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 98
Wystartowało : 96
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 96
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K16 | M16 | K30 | M30 | K45 | M45 | K56+ | M56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoria
 
1PIĄTEK Michał 1267. BOWSIEMIENICEM30
2WALENSKI Michal 96TKKFSKIBIENKOM45
3OSIŃSKI Wojciech 68TEAMZABIEGANEDNISŁUPSKM30
4ŻULIŃSKI Jakub 116SŁUPSKM16
5DROZDOWSKI Filip 24SŁUPSKM16
6GRACHEL Przemek 33REDZIKOWOM30
7JANKOWSKI Grzegorz 36POZYTYWNIE NAKRĘCONYBYTÓWM45
8WEILAND Cyprian 98NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKM16
9SITEK Mariusz 82SŁUPSKM30
10ŻYLICZ Paweł 103ARESZT ŚLEDCZY SŁUPSKSŁUPSKM16
11HORBACZ Grzegorz 35SŁUPSKM45
12CHUDY Henryk 15K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOM56+
13LASZKIEWICZ Piotr 57UKS SPARTA SYCEWICESYCEWICEM30
14NIEMCZEWSKI Sebastian 67SŁUPSKM30
15DREWNIAK Tomasz 23SŁUPSKM45
16JAŻDŻYK Łukasz 119USTKAM30
17TOMCZAK Dominik 93W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM45
18CYWIŃSKI Tomasz 16SŁUPSKM16
19BIKUN Łukasz 104SŁUPSKM30
20KAMIŃSKI Marcin 42SMOŁDZINOM30
21KONKOL Kazimierz 105SŁUPSKM45
22SZCZYGIEŁ Marcin 85KRĘPA SŁUPSKAM30
23ŻĄDEŁEK Jarek 102SŁUPSKM45
24GRABOWSKI Grzegorz 32SŁUPSKM30
25KLIMEK Marcin 48SŁAWNOM30
26KRUPSKI Piotr 55SŁUPSKM45
27FIGURSKI Andrzej 25USTKAM45
28POLAWSKI Łukasz 113SZOPAND JITSUM30
29SZEWCZUK Piotr 86SŁUPSKM30
30KAMIŃSKI Marcin 41ANANASY Z 3FALSLUPSKM30
31ADAMIEC Marek 2W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM45
32RAHOZA Szymon 75SIEMIANICEM30
33GAFFKE Krzysztof 27W.P.K. SŁOŃ TEAMGŁOBINOM30
34PACHUTA Damian 69WRZEŚNICAM16
35PAKUŁA Mateusz 70SŁUPSKM30
36CZYGIER Tomasz 20SŁUPSKM30
37KIRZESZOWSKI Łukasz 110SŁUPSKM30
38ŻMIJEWSKI Wojciech 109MYT SERWIS SPORT TEAMSŁUPSKM30
39FURMAN Tomasz 17STOPA SŁUPSKSŁUPSKM30
40SZMIGIERO Arkadiusz 87W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM45
41SZMIGIERO Sebastian 88W.P.K SŁOÑ TEAMSŁUPSKM30
42SKIBIŃSKI Rafał 84AJ TEAMSŁUPSKM45
43BURMAN Tomasz 12ANANASY Z 3FALSŁUPSKM16
44LESIAK Marcin 115SERKOLSŁUPSKM30
45KAMIŃSKI Witold 40STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAM45
46KNEBIEWSKI Łukasz 112KOSZALINM30
47KARAŚ Radosław 43TERMOSOL TEAMSŁUPSKM30
48DYNARKOWSKI Michał 123CPSPSŁUPSKM16
49SKĘPIEC Adrian 83SŁUPSKM30
50KISIEL Paweł 47CEPELINBOOKSSŁUPSKM30
51ANTOSIAK Grzegorz 4SŁUPSKM16
52KOWALIK Mariusz 53CPSPGRABNOM45
53MAJCHRZAK Dariusz 120CPSPUSTKAM45
54KARWACKI Adrian 124CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHUSTKAM16
55KUBIAK Maciej 122CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHDĘBNICA KASZUBSKAM16
56KOS Krystian 52CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCHKOBYLNICAM30
57PIETRZYCKI Andrzej 73NIEZRZESZONYSŁUPSKM56+
58PIETRZYCKI Dariusz 72SŁUPSKM45
59DERRA Michał 22WPK SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM30
60KRYGIER Ireneusz 106WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM30
61MAJCIERZAK Łukasz 1217. PBOTSŁUPSKM30
62TURCZYN Grzegorz 94W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM45
63GAJEWSKI Andrzej 28STOPA SŁUPSKDAMNICAM30
Znaleziono 63 wynik(ów)