Organizator : | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ (CSMW) |
Data : | 2021-09-26 |
Miejsce : | Ustka |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 112 |
Wystartowało : | 100 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 100 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 8km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUCZKOWSKI Miłosz | 44 | 1 BATALION ZMECHANIZOWANY | LĘBORK | SM-M18-29 | 1 | M 4 | 00:39:17.95 | 4:54 | 12.2 (100%) | ||
2 | STRUK Adam | 91 | RCI GDYNIA | SŁUCHOWO | SM-M30-39 | 1 | M 5 | 00:39:34.80 | +00:00:16 (0.7%) | 4:56 | 12.1 (99.2%) | |
3 | PYTLAK Michał | 113 | 7 BOW | SIEMIANICE | SM-M30-39 | 2 | M 6 | 00:41:39.50 | +00:02:21 (5.7%) | 5:12 | 11.5 (94.3%) | |
4 | PIONK Rafał | 75 | KOMENDA PORTU WOJENNEGO GDYNIA | MISZEWO | SM-M30-39 | 3 | M 7 | 00:42:38.50 | +00:03:20 (7.8%) | 5:19 | 11.3 (92.6%) | |
5 | DUDA Grzegorz | 15 | BEST BEASTS | SŁUPSK | SM-M40-49 | 1 | M 10 | 00:44:37.10 | +00:05:19 (11.9%) | 5:34 | 10.8 (88.5%) | |
6 | NOWICKI Artur | 67 | 1 BATALION ZMECHANIZOWANY | LĘBORK | SM-M30-39 | 4 | M 11 | 00:45:04.60 | +00:05:46 (12.8%) | 5:38 | 10.7 (87.7%) | |
7 | DYWELSKI Krzysztof | 16 | RUMIA | SM-M30-39 | 5 | M 12 | 00:45:10.70 | +00:05:52 (13.0%) | 5:38 | 10.6 (86.9%) | ||
8 | PRĘTNIK Dawid | 80 | OSNIP WP | RUMIA | SM-M30-39 | 6 | M 21 | 00:47:31.30 | +00:08:13 (17.3%) | 5:56 | 10.1 (82.8%) | |
9 | FIELEK Piotr | 17 | IPA WROCLAW | WROCŁAW | SM-M40-49 | 2 | M 24 | 00:48:34.35 | +00:09:16 (19.1%) | 6:04 | 9.9 (81.1%) | |
10 | OLESZEK Jerzy | 69 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | SM-M50+ | 1 | M 34 | 00:51:21.50 | +00:12:03 (23.5%) | 6:25 | 9.3 (76.2%) | |
11 | MŁYNARCZYK Zbyszek | 59 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | SŁUPSK | SM-M30-39 | 7 | M 37 | 00:51:55.95 | +00:12:38 (24.3%) | 6:29 | 9.2 (75.4%) | |
12 | KWAPIS Wojciech | 49 | STRZELINO | SM-M40-49 | 3 | M 41 | 00:52:54.15 | +00:13:36 (25.7%) | 6:36 | 9.1 (74.6%) | ||
13 | PIOTROWSKI Szymon | 76 | OSNIP WP | RUMIA | SM-M30-39 | 8 | M 47 | 00:56:27.60 | +00:17:09 (30.4%) | 7:03 | 8.5 (69.7%) | |
14 | KWAS August | 50 | CSIL | RYKI | SM-M40-49 | 4 | M 50 | 00:56:49.60 | +00:17:31 (30.8%) | 7:06 | 8.4 (68.9%) | |
15 | PIANKOWSKI Mateusz | 73 | JW 5511 | WIELKI KLINCZ | SM-M30-39 | 9 | M 51 | 00:57:40.70 | +00:18:22 (31.9%) | 7:12 | 8.3 (68.0%) | |
16 | NOWACKI Zbigniew | 64 | 7 BOW | BOLESŁAWICE | SM-M50+ | 2 | M 57 | 00:59:20.90 | +00:20:02 (33.8%) | 7:25 | 8.1 (66.4%) | |
17 | MAJCHRZAK Dariusz | 54 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | USTKA | SM-M50+ | 3 | M 58 | 00:59:27.05 | +00:20:09 (33.9%) | 7:25 | 8.1 (66.4%) | |
18 | MAJCHRZAK Łukasz | 55 | 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | SŁUPSK | SM-M30-39 | 10 | M 59 | 00:59:27.15 | +00:20:09 (33.9%) | 7:25 | 8.1 (66.4%) | |
19 | KOWALIK Mariusz | 40 | CPSP | GRABNO | SM-M40-49 | 5 | M 61 | 00:59:30.75 | +00:20:12 (34.0%) | 7:26 | 8.1 (66.4%) | |
20 | PAWLIK Krystian | 71 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH / USB USTKA | USTKA | SM-M18-29 | 2 | M 66 | 01:01:01.45 | +00:21:43 (35.6%) | 7:37 | 7.9 (64.8%) | |
21 | JÓSKOWSKI Bogdan | 27 | RCI GDYNIA | REDA | SM-M50+ | 4 | M 72 | 01:03:31.10 | +00:24:13 (38.1%) | 7:56 | 7.6 (62.3%) | |
22 | CICHAŁA Damian | 8 | TDT SŁUPSK | SŁUPSK | SM-M30-39 | 11 | M 74 | 01:05:03.70 | +00:25:45 (39.6%) | 8:07 | 7.4 (60.7%) | |
23 | LANDOWSKI Cezary | 52 | JW 5511 | GDAŃSK | SM-M30-39 | 12 | M 76 | 01:07:50.95 | +00:28:33 (42.1%) | 8:28 | 7.1 (58.2%) | |
24 | STEPNOWSKI Krystian | 89 | JW 5511 | SZCZYTNO | SM-M18-29 | 3 | M 77 | 01:08:32.50 | +00:29:14 (42.7%) | 8:34 | 7 (57.4%) |
Znaleziono 24 wynik(ów)