VI DRAWSKI BIEG PRZEŁAJOWY - BIEG GŁÓWNY 21 KM
VI DRAWSKI BIEG PRZEŁAJOWY IM. JANA BUŁCZYŃSKIEGO
Organizator : Stowarzyszenie ZDRUN EXTREME, Klub Sportów Walki Valiant –“ZET JIU JITSU Kings”
Data : 2022-06-12
Miejsce : Drawsko Pomorskie
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 37
Wystartowało : 34
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 34
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Klasyfikacja Drużynowa | Gmina - K | Gmina - M | Pracownik ABEK | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M7km14kmCzas
netto
21km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OŁOWSKI Kamil 121DZIERZGOŃ TEAM/DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ/KRAM FCDZIERZGOŃM401M 100:30:1101:01:0601:33:24.60 4:2613,5
2GAMEZ Jesus 110CHICAGOM201M 200:31:3901:04:3701:42:03.65+00:08:394:5112,3
3WESOŁOWSKI Marcin 134SZCZECINM301M 300:33:1301:07:1201:42:53.85+00:09:294:5312,2
4GĄGALSKI Piotr 112DRAWSKO POMORSKIEM402M 400:34:5901:09:2501:45:24.95+00:12:005:0112,0
5MYERS Bryan 165M403M 500:34:0401:08:1201:47:01.40+00:13:365:0511,8
6SAWOŚCIANIK Jakub 126UKS TRAPER ZŁOCIENIECZŁOCIENIECM202M 600:34:2701:09:5601:52:31.50+00:19:065:2111,2
7CHUPTYŚ Adrian 104RUNDORFINA CZAPLINEKCZAPLINEKM404M 700:34:2701:11:1301:52:44.30+00:19:195:2211,2
8MACIEJKO Witold 119ZŁOCIENIECM601M 800:32:3901:06:4901:53:00.75+00:19:365:2211,2
9PIASKOWIAK Artur 123KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKBORNE SULINOWOM302M 900:34:4501:11:3201:56:58.25+00:23:335:3410,8
10PROKOPOWICZ Marcin 1243:33 TEAMJASTROWIEM405M 1000:37:3001:16:0601:57:10.60+00:23:465:3410,8
11GAŁAN Leszek 109ZŁOCIENIECM501M 1100:37:0701:15:5401:57:44.30+00:24:195:3610,7
12COLE James 106DRAWSKOM203M 1200:35:2301:13:5902:00:55.00+00:27:305:4510,4
13SZUBERT Marcin 131KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEM406M 1300:41:4601:20:2902:01:57.20+00:28:325:4810,3
14SZUBERT Agnieszka 130KOŁOBRZEG BIEGAUSTRONIE MORSKIEK401K 100:40:0301:20:3002:04:02.20+00:30:375:5410,2
15DRENNEN Derrick Alexander 137M204M 1400:37:3601:17:2202:06:09.55+00:32:446:0010,0
16HOWARD Trey 116KLUB KAOSCOLORADO SPRINGSM205M 1500:37:2501:18:3502:07:27.25+00:34:026:049,9
17COGSWELL Hudson 105NOMAD COMPANYDUNDEEM206M 1600:37:4301:19:0002:07:49.00+00:34:246:059,9
18WAWRZYNIAK Mariusz 133DOBRAM407M 1700:40:3701:23:0102:07:49.60+00:34:256:059,9
19PAVIA Spencer 122NOMAD COMPANYCOLORADO SPRINGSK201K 200:37:4401:19:0102:07:49.65+00:34:256:059,9
20LITCHFIELD Maxwell Todd 138M207M 1800:39:2501:20:5302:07:53.45+00:34:286:059,9
21LIZAKOWSKI Piotr 118NYHA IVSZCZECINM408M 1900:40:1201:22:3602:13:41.70+00:40:176:219,4
22BARON Cameron 101SANTA BARBARAM208M 2000:42:1201:25:3702:18:29.40+00:45:046:359,1
23HIGGINS Spencer 115COLORADOM209M 2100:42:4301:27:0002:19:15.40+00:45:506:379,0
24PAULIN Evan 140M2010M 2200:42:4501:27:0002:19:31.90+00:46:076:389,0
25SCHULTZ Mason Wayne 139M2011M 2300:38:3401:21:0502:20:28.95+00:47:046:419,0
26WOJNAROWICZ Monika 135MOCZYMORDY CHOCIWELCHOCIWELK301K 300:43:3401:30:1702:21:09.10+00:47:446:438,9
27SZATKOWSKI Mieczysław 128KRA KARLINOKARLINOM502M 2400:42:2101:27:4902:24:13.75+00:50:496:528,7
28SIMOTAS Peter 127KLUB KAOSDRAWSKO POMORSKIEM303M 2500:40:2701:26:5402:24:53.50+00:51:286:538,7
29PROKOPOWICZ Izabela 1253:33 TEAMJASTROWIEK402K 400:45:1201:33:3002:28:00.80+00:54:367:028,5
30KOZŁOWSKI Piotr 117KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKJASTROWIEM409M 2600:48:0701:40:0802:37:38.15+01:04:137:308,0
31HEJŁASZ Katarzyna 114DRAWSKO POM.K403K 500:46:4901:38:3402:39:03.15+01:05:387:347,9
32GAWORECKI Sławomir 111KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKJELENINOM4010M 2700:45:5801:37:1502:39:17.35+01:05:527:357,9
33NUGENT Michael 120FOUNTAINM304M 2800:42:5201:33:0102:54:48.65+01:21:248:197,2
34WALCZYK-GAWORECKA Maria 132KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKJELENINOK404K 600:56:0501:57:1903:07:23.60+01:33:598:556,7
Znaleziono 34 wynik(ów)