VI DRAWSKI BIEG PRZEŁAJOWY - BIEG TOWARZYSZĄCY 7 KM
VI DRAWSKI BIEG PRZEŁAJOWY IM. JANA BUŁCZYŃSKIEGO
Organizator : Stowarzyszenie ZDRUN EXTREME, Klub Sportów Walki Valiant –“ZET JIU JITSU Kings”
Data : 2022-06-12
Miejsce : Drawsko Pomorskie
Dystans : 7 km
Zgłoszonych : 91
Wystartowało : 82
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 57
Na trasie : 21
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WOJTONISZAK Łukasz 86Chociwel TeamCHOCIWELM 301M 100:29:17.80 4:1114,3
2ORGANKA Marcin 57TRUCHT ŁOBEZWĘGORZYNOM 401M 200:29:49.05+00:00:314:1514,1
3ZIELIŃSKI Bartosz 88Chociwel TeamCHOCIWELM 302M 300:33:00.50+00:03:424:4212,7
4SALAK Tomek 69Chociwel TeamCHOCIWELM 303M 400:34:16.40+00:04:584:5312,3
5BARAN Krzysztof 90ZŁOCIENIECM 304M 500:34:40.50+00:05:224:5712,1
6DMYTRO Norik 14ZSP1DRAWSKO POMORSKIEM 161M 600:35:54.15+00:06:365:0711,7
7NOSEK Eliza 52DRAWSKO POMORSKIEK 301K 100:36:57.45+00:07:395:1611,4
8KATRYCZ Zbigniew 30STOWARZYSZENIE NASZA ŚWIERCZYNAŚWIERCZYNAM 501M 700:37:10.80+00:07:535:1811,3
9OSTROWSKI Marian 161M 601M 800:37:34.20+00:08:165:2211,2
10RODGERS Brandon 65COLORADO SPRINGSM 201M 900:38:11.85+00:08:545:2711,0
11OGONOWSKI Marek 53OGON TEAMWAŁCZM 402M 1000:38:18.10+00:09:005:2811,0
12LIEBER Rileyi 89M 305M 1100:39:04.10+00:09:465:3410,8
13MACIEJEWSKA Katarzyna 41DRAWSKO POMORSKIEK 201K 200:39:08.30+00:09:505:3510,7
14LATUSEK Szymon 37MUKS 'OYAMA'DRAWSKOM 162M 1200:39:21.60+00:10:035:3710,7
15LATUSEK Filip 36MUKS 'OYAMA'DRAWSKO POMORSKIEM 163M 1300:39:22.35+00:10:045:3710,7
16CALAHAN Adam 162M 202M 1400:39:53.15+00:10:355:4110,5
17AUGUSTOWSKI Krzysztof 3STOWARZYSZENIE NASZA ŚWIERCZYNAŚWIERCZYNAM 403M 1500:40:05.40+00:10:475:4310,5
18SCIARA John 71COLORADO SPRINGSM 203M 1600:40:05.55+00:10:475:4310,5
19PRECA Maria 64KALISZ POMORSKIK 401K 300:40:10.80+00:10:535:4410,5
20RUDZIŃSKI Józef 67ZŁOCIENIECM 602M 1700:40:38.00+00:11:205:4810,3
21KISIEL Kamila 32Chociwel TeamCHOCIWELK 202K 400:42:59.20+00:13:416:089,8
22HEISE Edmund 1SZCZECINM 502M 1800:43:15.60+00:13:576:109,7
23LOREK Jakub 2STARGARDM 306M 1900:43:16.15+00:13:586:109,7
24MILLER David J. 153US ARMYCOLORADO SPRINGSM 204M 2000:43:21.55+00:14:036:119,7
25WITEK Andrzej 84DRAWSKO POMORSKIEM 503M 2100:43:39.95+00:14:226:149,6
26WOJDAN Iwona 85RUNDORFINAKOBIETAK 302K 500:43:51.00+00:14:336:159,6
27DEJNAK Mariola 13GRYFICKA SIŁA BIEGOWASZCZECINK 601K 600:43:53.90+00:14:366:169,6
28ROSE Ryan 66DRAWSKO PROMORSKIM 307M 2200:44:23.40+00:15:056:209,5
29SANTOS Colten 70KLUB CHAOSDRAWSKO POMORSKIEM 308M 2300:44:25.85+00:15:086:209,5
30OLESIŃSKA Patrycja 56CKB KOŁOBRZEGKOŁOBRZEGK 303K 700:44:39.55+00:15:216:229,4
31RYCHLIK Franciszek 68DRAWSKO POMORSKIEM 603M 2400:44:46.15+00:15:286:239,4
32LOPEZ Jesus 91M 309M 2500:45:15.35+00:15:576:279,3
33CHMARA Grzegorz 10POŁCZYN ZDRÓJM 504M 2600:46:07.60+00:16:496:359,1
34PAWEŁCZAK Anastazja 63MUKS 'OYAMA'DRAWSKO POMORSKIEK 161K 800:46:17.75+00:16:596:369,1
35KRAEMER Evan 33KLUB CHAOSDPTAM 205M 2700:46:41.70+00:17:236:409,0
36GAŁAN Joanna 20ZŁOCIENIECK 501K 900:46:57.10+00:17:396:428,9
37MIERZEJEWSKI Marek 46WARZYMICEM 404M 2800:47:10.15+00:17:526:448,9
38SERAFIN Justyna 72DRAWSKO POM.K 304K 1000:47:32.00+00:18:146:478,8
39NATKANIEC Wiesława 48KALISZ POMORSKIK 502K 1100:48:12.20+00:18:546:538,7
40MACIEJEWSKA Lucyna 42DRAWSKO POMORSKIEK 503K 1200:49:27.45+00:20:097:038,5
41MACIEJEWSKI Andrzej 43DRAWSKO POMORSKIEM 505M 2900:49:27.80+00:20:107:038,5
42LISZEWSKA Martyna 38MUKS 'OYAMA'DRAWSKO POMORSKIEK 162K 1300:49:55.50+00:20:377:078,4
43WILK Klaudia 81CZAPLINEKK 305K 1400:50:02.70+00:20:447:088,4
44KURŁOWICZ Patryk 35MUKS 'OYAMA'DRAWSKOM 164M 3000:50:05.90+00:20:487:098,4
45CASELLA Brandon 8DRAWSKO POMORSKIEM 206M 3100:50:31.25+00:21:137:138,3
46WÓJCICKA Marietta 87KRA KARLINOKARLINOK 402K 1500:51:40.05+00:22:227:228,1
47DRÓŻDŻ Zofia 16MUKS 'OYAMA'DRAWSKO POMORSKIEK 163K 1600:51:42.85+00:22:257:238,1
48HUDANIEC Anna 24DRAWSKO POMORSKIEK 306K 1700:52:41.55+00:23:237:318,0
49KREFFT Asia 34DRAWSKO POMORSKIEK 307K 1800:53:08.15+00:23:507:357,9
50ANDRUSZKO Agata 21KRA KARLINOKARLINOK 308K 1900:53:12.35+00:23:547:367,9
51CZEREŚNIAK Iwona 12SIEMCZYNOK 504K 2000:53:13.75+00:23:557:367,9
52SILBY Trevor 163M 207M 3200:58:23.55+00:29:058:207,2
53SZATKOWSKA Agnieszka 76KRA KARLINOKARLINOK 505K 2101:00:13.35+00:30:558:367,0
54CHARAST Monika 9DRAWSKO POMORSKIEK 309K 2201:04:41.50+00:35:239:146,5
55DWORKIEWICZ Anna 17DRAWSKO POMORSKIEK 403K 2301:12:59.20+00:43:4110:255,8
56DOLAK Dagmara 15DRAWSKO POMORSKIEK 404K 2401:13:00.65+00:43:4210:255,8
57ORZEPOWSKA Joanna 58DRAWSKO POMORSKIEK 3010K 2501:13:01.05+00:43:4310:255,8
58WEINER Paweł 80BORKOWOM 3010M 33   
59KASPRZAK Bartosz 29ZSP1DRAWSKO POMORSKIEM 165M 34   
60 94Drużynowa1 1   
61NADKIERNICZNY Krzysztof 47DRAWSKOM 405M 35   
62ARCZEWSKI Igor 39DRAWSKO POMORSKIEM 166M 36   
63HOFMAN Nadia 22DRAWSKO POMORSKIEK 164K 26   
64PAROL Mirosław 59DRAWSKO POMORSKIEM 506M 37   
65 99Drużynowa2 2   
66MATUJZA Monika 45DRAWSKO POMORSKIEK 3011K 27   
67KAMIŃSKA Marta 28DRAWSKO POMORSKIEK 3012K 28   
68ŁĄCKI Sebastian 40DRAWSKO POMORSKIEM 167M 38   
69SZTECHMILER Katarzyna 78KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKK 3013K 29   
70BROŻEK Szymon 4DRAWSKO POMORSKIEM 208M 39   
71BROŻEK Michał 5DRAWSKO POMORSKIEM 168M 40   
72MARTINEZ Jose 44FOUNTAINM 3011M 41   
73 97Drużynowa3 3   
74JAWOREK Patryk 27ZSP1DRAWSKO POMORSKIEM 169M 42   
75 93Drużynowa4 4   
76JASTRZĘBSKA Anna 26KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKK 3014K 30   
77 95Drużynowa5 5   
78SZEWCZYK Paulina 77KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKK 203K 31   
Niesklasyfikowani
TOMCZAK Tomasz 79DRAWSKO POMORSKIEM 30 DNF--
OKONIEWSKA Daria 54DRAWSKO POMORSKIEK 16 DNF--
BUŁCZYŃSKA Aurelia 7DRAWSKO POMORSKIEK 40 DNF--
BUŁCZYŃSKA Filomena 6DRAWSKO POMORSKIEK 50 DNF--
Znaleziono 82 wynik(ów)