VI LUBEŃSKI CROSS - 13,8 KM
VI Lubeński Cross
Organizator : Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji i Rozwoju Gminy Lubenia ,,Aktywni Razem"
Data : 2022-06-25
Miejsce : Lubenia
Dystans : 13.8 km
Zgłoszonych : 68
Wystartowało : 57
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 56
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Mieszkanka Lubenia | Mieszkaniec Lubenia | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
13.8km
Czas
brutto
13.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1SZPUNAR Andrzej 57Port Lotniczy Rzeszów JasionkaRZESZÓWM21M 100:00:0000:57:58.0000:57:58.00 4:1214,3
2GUT Jacek 10BLACK JACK TEAMHUCISKOM11M 200:00:0001:07:13.0001:07:13.00+00:09:154:5212,3
3TELESZ Mateusz 43POŁOMIAM12M 300:00:0001:13:20.0001:13:20.00+00:15:225:1811,3
4KAPUSTA-SZYDŁAK Sylwia 64RZESZÓWK21K 100:00:0001:14:12.0001:14:12.00+00:16:145:2211,2
5TRAWKA Bartłomiej 45DELOITTE ADVENTURE TEAMRZESZÓWM13M 400:00:0001:14:28.0001:14:28.00+00:16:305:2311,1
6JABŁONOWSKI Robert 11RZESZÓWM22M 500:00:0001:15:16.0001:15:16.00+00:17:185:2711,0
7MALECKA-LEŃ Patrycja 58Stajnia BalonaRZESZÓK22K 200:00:0001:15:37.0001:15:37.00+00:17:395:2810,9
8WÓJTOWICZ Piotr Wójtowicz 51RZESZÓWM23M 600:00:0001:16:07.0001:16:07.00+00:18:095:3010,9
9ZIĘBA Sabina 52FOREVER TEAMŚWILCZAK23K 300:00:0001:17:43.0001:17:43.00+00:19:455:3710,7
10PEŁDIAK Mateusz 28KB ATHLETIC ZRĘCIN / PAWKO RUNNER TEAMKROSNOM14M 700:00:0001:18:36.0001:18:36.00+00:20:385:4110,5
11SOKÓŁ Adam 29M24M 800:00:0001:18:53.0001:18:53.00+00:20:555:4210,5
12SZCZYPEK Mariusz 56LUBENIAM25M 900:00:0001:21:03.0001:21:03.00+00:23:055:5210,2
13MAGIERA Marcin 24GWOŹNICA GÓRNAM26M 1000:00:0001:22:34.0001:22:34.00+00:24:365:5810,0
14JANIK Jacek 13BOGUCHWAŁAM27M 1100:00:0001:24:17.0001:24:17.00+00:26:196:069,8
15BEDNARZ Franciszek 1SG & START LUBENIALUBENIAM15M 1200:00:0001:25:09.0001:25:09.00+00:27:116:109,7
16MULLER Sebastian 26LEŚNA BIEGUNKAZARZECZEM28M 1300:00:0001:25:32.0001:25:32.00+00:27:346:119,7
17TUCZAPSKI Piotr 59Carpathian RunnersRUDNA MAŁAM16M 1400:00:0001:25:48.0001:25:48.00+00:27:506:139,7
18ŚWIĘCH Anna 42STRZYŻÓWK24K 400:00:0001:26:35.0001:26:35.00+00:28:376:169,6
19SŁOWIK Jan 37WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆHERMANOWAM31M 1500:00:0001:27:32.0001:27:32.00+00:29:346:209,5
20SIKORA Jacek 35SAMOTNY WILKCZUDECM29M 1600:00:0001:28:30.0001:28:30.00+00:30:326:249,4
21KOŚCIÓŁEK Piotr 20RZESZÓWM210M 1700:00:0001:29:57.0001:29:57.00+00:31:596:319,2
22PYRZAK Jacek 33RZESZÓWM211M 1800:00:0001:32:15.0001:32:15.00+00:34:176:419,0
23KOTZUL Mateusz 55RZESZÓWM17M 1900:00:0001:32:29.0001:32:29.00+00:34:316:429,0
24DUDEK Monika 6LUBENIAK25K 500:00:0001:35:18.0001:35:18.00+00:37:206:548,7
25OZON Krystian 27DOBRZECHÓWM212M 2000:00:0001:35:47.0001:35:47.00+00:37:496:568,6
26LUTAK Agnieszka 23JAK ŻÓŁWIE W GALOPIEZARZECZEK11K 600:00:0001:36:47.0001:36:47.00+00:38:497:008,6
27WILK Kamil 53LUBENIAM18M 2100:00:0001:36:52.0001:36:52.00+00:38:547:018,5
28PRZYBYSZEWSKI Eryk 31REHOUSE DEVELOPMENTRZESZÓWM32M 2200:00:0001:38:43.0001:38:43.00+00:40:457:098,4
29BEDNARZ Anna 2SIEDLISKAK12K 700:00:0001:38:47.0001:38:47.00+00:40:497:098,4
30KOPCIUCH Maciej 19PODIUMRZESZÓWM19M 2300:00:0001:39:14.0001:39:14.00+00:41:167:118,3
31WOJCIK Mariusz 49PODIUMGODOWAM213M 2400:00:0001:41:59.0001:41:59.00+00:44:017:238,1
32KOLANO Krzysztof 54ŁĄTOWNIAM110M 2500:00:0001:42:26.0001:42:26.00+00:44:287:258,1
33BIELÓWKA Roman 4GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIEBUDY ŁAŃCUCKIEM33M 2600:00:0001:43:03.0001:43:03.00+00:45:057:288,0
34JAWORSKA Agnieszka 15HERMANOWAK26K 800:00:0001:43:19.0001:43:19.00+00:45:217:298,0
35BEDNARZ Józef 3SIEDLISKAM111M 2700:00:0001:44:53.0001:44:53.00+00:46:557:367,9
36PIWKO Maciej 30CZUDECM112M 2800:00:0001:45:19.0001:45:19.00+00:47:217:377,9
37CZARNIK Maciej 5FUN&RUNCZUDECM214M 2900:00:0001:45:48.0001:45:48.00+00:47:507:407,8
38WOŹNY Łukasz 50RZESZÓWM215M 3000:00:0001:46:57.0001:46:57.00+00:48:597:457,7
39JAGIEŁOWICZ Rafał 12KLĘCZANYM216M 3100:00:0001:50:46.0001:50:46.00+00:52:488:017,5
40WIATER Jerzy 47WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆSTRASZYDLEM34M 3200:00:0001:53:08.0001:53:08.00+00:55:108:117,3
41DUDEK Marcin 63Lesna BiegunkaSIEDLISKAM217M 3300:00:0001:55:00.0001:55:00.00+00:57:028:207,2
42KĘDZIOR Katarzyna 62RZESZÓWK27K 900:00:0001:55:02.0001:55:02.00+00:57:048:207,2
43JANIK Anna 14BOGUCHWAŁAK28K 1000:00:0001:55:50.0001:55:50.00+00:57:528:237,1
44KOZŁOWSKI Bartłomiej 16M113M 3400:00:0001:56:32.0001:56:32.00+00:58:348:267,1
44SZPUNAR Jakub 40RZESZOWM218M 3400:00:0001:56:32.0001:56:32.00+00:58:348:267,1
46TUROWSKA Lucyna 46MTU AERO ENGINESRZESZÓWK31K 1100:00:0001:56:48.0001:56:48.00+00:58:508:277,1
47SŁOWIK Stefan 36WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆTYCZYNM35M 3600:00:0001:58:20.0001:58:20.00+01:00:228:347,0
48LUBAŚ Anna 22RZESZÓWK29K 1200:00:0001:59:21.0001:59:21.00+01:01:238:386,9
49SOJA Tomasz 61MIELECM36M 3700:00:0002:04:14.0002:04:14.00+01:06:169:006,7
50FOLTA Anita 7GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNK32K 1300:00:0002:04:15.0002:04:15.00+01:06:179:006,7
51MATRASZEK Joanna 25NOCNY BÓR/ ZAWADZKA TEAMGŁOGÓW MAŁOPOLSKIK13K 1400:00:0002:12:45.0002:12:45.00+01:14:479:376,2
52SZURA Aneta 68RZESZÓWK33K 1500:00:0002:12:46.0002:12:46.00+01:14:489:376,2
53SZYDŁAK Urszula 41RZESZÓWK210K 1600:00:0002:17:29.0002:17:29.00+01:19:319:576,0
54LITWA Łukasz 67FOREVER TEAMŚWILCZAM219M 3800:00:0002:25:02.0002:25:02.00+01:27:0410:305,7
55BĄK LITWA Ewa 66FOREVER TEAMŚWILCZAK211K 1700:00:0002:25:07.0002:25:07.00+01:27:0910:305,7
56 69  100:00:00   
Niesklasyfikowani
BALCHAN Konrad 65FelineusM100:00:0001:31:53.0001:31:53.000:009,0
Znaleziono 57 wynik(ów)