Organizator : | Stowarzyszenie Na Rzecz Promocji i Rozwoju Gminy Lubenia ,,Aktywni Razem" |
Data : | 2022-06-25 |
Miejsce : | Lubenia |
Dystans : | 13.8 km |
Zgłoszonych : | 68 |
Wystartowało : | 57 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 56 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni | Mieszkanka Lubenia | Mieszkaniec Lubenia | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Czas netto 13.8km | Czas brutto 13.8km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GUT Jacek | 10 | BLACK JACK TEAM | HUCISKO | M1 | 1 | M 2 | 00:00:00 | 01:07:13.00 | 01:07:13.00 | 4:52 | 12.3 (100%) | ||
2 | TELESZ Mateusz | 43 | POŁOMIA | M1 | 2 | M 3 | 00:00:00 | 01:13:20.00 | 01:13:20.00 | +00:06:07 (8.3%) | 5:18 | 11.3 (91.9%) | ||
3 | TRAWKA Bartłomiej | 45 | DELOITTE ADVENTURE TEAM | RZESZÓW | M1 | 3 | M 4 | 00:00:00 | 01:14:28.00 | 01:14:28.00 | +00:07:15 (9.7%) | 5:23 | 11.1 (90.2%) | |
4 | PEŁDIAK Mateusz | 28 | KB ATHLETIC ZRĘCIN / PAWKO RUNNER TEAM | KROSNO | M1 | 4 | M 7 | 00:00:00 | 01:18:36.00 | 01:18:36.00 | +00:11:23 (14.5%) | 5:41 | 10.5 (85.4%) | |
5 | BEDNARZ Franciszek | 1 | SG & START LUBENIA | LUBENIA | M1 | 5 | M 12 | 00:00:00 | 01:25:09.00 | 01:25:09.00 | +00:17:56 (21.1%) | 6:10 | 9.7 (78.9%) | |
6 | TUCZAPSKI Piotr | 59 | Carpathian Runners | RUDNA MAŁA | M1 | 6 | M 14 | 00:00:00 | 01:25:48.00 | 01:25:48.00 | +00:18:35 (21.7%) | 6:13 | 9.7 (78.9%) | |
7 | KOTZUL Mateusz | 55 | RZESZÓW | M1 | 7 | M 19 | 00:00:00 | 01:32:29.00 | 01:32:29.00 | +00:25:16 (27.3%) | 6:42 | 9 (73.2%) | ||
8 | WILK Kamil | 53 | LUBENIA | M1 | 8 | M 21 | 00:00:00 | 01:36:52.00 | 01:36:52.00 | +00:29:39 (30.6%) | 7:01 | 8.5 (69.1%) | ||
9 | KOPCIUCH Maciej | 19 | PODIUM | RZESZÓW | M1 | 9 | M 23 | 00:00:00 | 01:39:14.00 | 01:39:14.00 | +00:32:01 (32.3%) | 7:11 | 8.3 (67.5%) | |
10 | KOLANO Krzysztof | 54 | ŁĄTOWNIA | M1 | 10 | M 25 | 00:00:00 | 01:42:26.00 | 01:42:26.00 | +00:35:13 (34.4%) | 7:25 | 8.1 (65.9%) | ||
11 | BEDNARZ Józef | 3 | SIEDLISKA | M1 | 11 | M 27 | 00:00:00 | 01:44:53.00 | 01:44:53.00 | +00:37:40 (35.9%) | 7:36 | 7.9 (64.2%) | ||
12 | PIWKO Maciej | 30 | CZUDEC | M1 | 12 | M 28 | 00:00:00 | 01:45:19.00 | 01:45:19.00 | +00:38:06 (36.2%) | 7:37 | 7.9 (64.2%) | ||
13 | KOZŁOWSKI Bartłomiej | 16 | M1 | 13 | M 34 | 00:00:00 | 01:56:32.00 | 01:56:32.00 | +00:49:19 (42.3%) | 8:26 | 7.1 (57.7%) | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
BALCHAN Konrad | 65 | Felineus | M1 | 00:00:00 | 01:31:53.00 | 01:31:53.00 | 0:00 | 9 (73.2%) |
Znaleziono 14 wynik(ów)