VI MARATON SELEKCJA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-11-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 31 km
Zgłoszonych : 135
Wystartowało : 127
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 121
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 25km | 25.1km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaWeteranCzas startu25km25.1km
     
1KOŁACZEK Hubert 127Akademia Wojsk LądowychWIELUŃMundurowi - M00:00:0004:25:3905:40:57
2KĘPA Justyna 128CSzWSKRAKÓWMundurowi - K00:00:0005:10:0505:47:12
3TADYSZ Marcin 4IWANISKAMundurowi cywil - M00:00:0004:37:5605:40:47
4SZYMSZON Łukasz 8WRONKIMundurowi cywil - M00:00:0005:00:1605:40:36
5STAŃCZYK Kamil 128. K-PBOTSKARBKAMundurowi - M00:00:0004:26:0605:40:38
6WOJTASZEK Bartłomiej 13WolfWARSZAWAMundurowi cywil - M00:00:0004:45:5305:41:19
7ŚWIERCZEWSKI Marcin 92SFORA BMKSIERAKÓWMundurowi cywil - M00:00:0004:55:2705:40:31
8SZMIST Szymon 193 PBOTZRĘCINMundurowi - M00:00:0003:59:5305:40:50
9S Krzysztof 25BYTOMMundurowi - M00:00:0003:38:1905:40:29
10KUKLIK Ewelina 1121 Podlaska Brygada Obrony TerytorialnejBIAŁYSTOKMundurowi - K00:00:0005:01:5205:47:11
11DZIEDZIC Bartosz 45Akademia Wojsk LądowychWROCŁAWMundurowi - M00:00:0005:16:4105:47:15
12TURKOWSKI Andrzej 49GLIWICEMundurowi - M00:00:0004:06:3905:40:31
13ŁUKASZEWSKI Rafał 50WARSZAWAMundurowi - M00:00:0004:55:3605:40:44
14WNĘK Marek 55KRAKÓWMundurowi - M00:00:0005:14:2405:47:12
15BUGAJNY Magdalena 117Iskra GliwiceGLIWICEMundurowi - K00:00:0004:52:2805:41:07
16KIJEK Andrzej 57POGORZYCEMundurowi - M00:00:0004:38:5605:41:06
17NOWAK Rafał 58endorfinaJĘDRZEJÓWMundurowi cywil - M00:00:0004:57:0005:40:45
18STROINSKI Daniel 60Attiq TeamWARSZAWAMundurowi cywil - M00:00:0003:52:1905:40:47
19SAMROWSKI Sebastian 65BYDGOSZCZMundurowi - M00:00:0004:46:3105:40:34
20ORYSZCZAK Bartłomiej 71MTB RoztoczeROZTOCZEMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:15:4305:47:14
21CZUBA Karol 77CSzWSWYSOKAMundurowi WeteraniWeteran00:00:0004:47:1705:40:28
22PLONSKI Michal 78KRAKÓWMundurowi cywil - M00:00:0004:25:3405:40:44
23MIOTK Michał 82CSzWSGDYNIAMundurowi - M00:00:0004:45:2405:41:13
24GAŁĄZKA Marcin 86GIŻYCKOMundurowi - M00:00:0005:02:0205:47:11
25KORPULA Grzegorz 114CSWOTTORUŃMundurowi - M00:00:0004:35:3005:41:14
26MŁOCEK Łukasz 102OŁAWAMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:16:0305:47:14
27STYPKA Dawid 103Wojskowa Akademia TechnicznaSIANÓWMundurowi - M00:00:0004:07:0805:40:53
28SEREDA Jan 107Wojskowa Akademia TechnicznaKĘDZIERZYN-KOŹLEMundurowi - M00:00:0004:57:0705:40:44
29KAPŁON Aleksandra 108Wojskowa Akademia TechnicznaWARSZAWAMundurowi - K00:00:0004:57:1005:41:10
30OSTROPOLSKI Jakub 110Wojskowa Akademia TechnicznaGLIWICEMundurowi - M00:00:0004:45:0205:40:44
31KLIMOWSKI Kamil 56Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza KościuszkiSOSNOWIECMundurowi - M00:00:0005:15:5505:47:13
32RADOSLAW Radek 119GDYNIAMundurowi cywil - M00:00:0004:48:5905:40:38
33RUSZNICKI Dawid 7Sfora BMKNAGŁOWICEMundurowi cywil - M00:00:0004:25:5205:40:39
34WYSKIEL Michal 133AGATKLESZCZOWMundurowi - M00:00:0004:45:0805:40:34
35ZDUŃCZYK Dariusz 1201 Podlaska Brygada Obrony TerytorialnejSTAWISKIMundurowi - M00:00:0004:32:4605:41:16
36PERSZEWSKI Łukasz 97DZIEMIANYMundurowi - M00:00:0005:43:0807:32:47
37BEDNARCZYK Zenon 129KRAKÓWMundurowi - M00:00:0005:24:0207:32:57
38CABAJ Robert 80JS1403 RSDSWARSZAWAMundurowi cywil - M00:00:0005:18:0507:32:26
39GNIADZIK Krzysztof 30SKM 45WARSZAWAMundurowi cywil - M00:00:0005:46:3707:33:37
40GORZYCZKA Marcin 9Dwa Kółka WronkiWRONKIMundurowi cywil - M00:00:0005:20:2507:32:28
41JARZĘBSKI Grzegorz 11WARSZAWAMundurowi cywil - M00:00:0005:27:1807:32:45
42ADAMSKI Piotr 16HALINÓWMundurowi cywil - M00:00:0005:27:1607:32:44
43KOSINSKI Wojciech 134AgatGLIWICEMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:43:0307:32:59
44PASZEK Mateusz 53SPKP RzeszówRZESZÓWMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:44:2507:32:34
45JASKIER Tomasz 125CSzWS OSSKRAKÓWMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:50:4707:32:47
46LECH Hubert 126LESKOMundurowi cywil - M00:00:0005:26:0307:32:54
47MALINOWSKI Karol 20Młody vs StaryLEGIONOWOMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:31:1107:32:46
48WOJCIECHOWSKA Ines 91Młody vs StaryMICHAŁÓW-REGINÓWMundurowi cywil - K00:00:0005:31:0907:32:47
49LIZURA Sławomir 101Iskra GliwiceGLIWICEMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:20:5207:32:29
50TRUSKOLASKI Konrad 33Akademia Wojsk LądowychŁÓDŹMundurowi - M00:00:0005:18:0707:32:33
51CISZEWSKI Bartłomiej 100BBL 07BIAŁA PODLASKAMundurowi cywil - M00:00:0005:32:4407:32:26
52SOBECKI Sebastian 44SobeckiTravelZALASEWOMundurowi cywil - M00:00:0005:54:5007:32:51
53LESZCZYSZAK Igor 31RADWANICEMundurowi cywil - M00:00:0005:53:0907:32:31
54ESSI-EZINH Aleksander 88SFORA BMKWARSZAWAMundurowi cywil - M00:00:0005:20:2207:32:28
55KORYSZKO Klaudia 23WERBKOWICEMundurowi - K00:00:0005:45:3507:32:56
56OMAŃSKI Błażej 24HORYSZÓW POLSKIMundurowi - M00:00:0005:45:4107:32:55
57KOTÓW Konrad 84MUNINAMundurowi - M00:00:0005:43:0607:32:37
58BANASZAK Paweł 6713 ŚBOTWODZISŁAW ŚLĄSKIMundurowi - M00:00:0006:03:4207:32:33
59KUCZAMER Michał 369 ŁBOTŁÓDŹMundurowi - M00:00:0005:51:1507:32:27
60PASZYN Maciej 93Iskra GliwiceGLIWICEMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:35:5807:32:25
61GRABOWSKI Zbigniew 5Sfora BMKŁOMIANKIMundurowi cywil - M00:00:0006:01:2807:32:47
62KOTULA Dominik 39Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we WrocławiuTYCZYNMundurowi - M00:00:0005:44:1507:32:42
63FERSZTER Piotr 66JABŁONNAMundurowi cywil - M00:00:0005:54:3307:32:26
64DUBIEL Angelika 15BIAŁA PODLASKAMundurowi - K00:00:0005:54:5507:32:50
65NOWAK Paweł 105BIAŁYSTOKMundurowi - M00:00:0006:08:4607:32:39
66KICWAK Krzysztof 6Wilczy DuchGORLICEMundurowi cywil - M00:00:0005:53:1207:33:04
67FYDRYCH Łukasz 109Wydział Żandarmerii Wojskowej w Bemowie PiskimEŁKMundurowi WeteraniWeteran00:00:0006:23:5607:32:32
68JADESZKO Michał 111EŁKMundurowi - M00:00:0006:23:5007:32:34
69NOWAK Arkadiusz 96Akademia Wojsk LądowychMAŁOMICEMundurowi - M00:00:0005:41:1807:33:02
70ŻELEŚKIEWICZ Arkadiusz 79KB GEOTERMIA UNIEJÓWTUREKMundurowi - M00:00:0005:53:1607:32:38
71KRAWCZYK Mateusz 14TheMentalWarriorsCHOJNEMundurowi - M00:00:0005:50:3807:32:43
72SMUGOWSKI Adam 73SIERADZMundurowi - M00:00:0005:50:4407:32:45
73MACHTEL Adrian 75TORUŃMundurowi cywil - M00:00:0006:00:0907:32:45
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
74KRĘPLEWSKI Dominik 68SULINMundurowi - M00:00:0006:27:0607:32:52
75KOZAK Arkadiusz 83BIŁGORAJMundurowi cywil - M00:00:0006:19:1407:32:38
76PRUSIK Paweł 106Wojskowa Akademia TechnicznaBARANOWOMundurowi - M00:00:0005:26:5907:32:48
77MAINKA Lotariusz 94ISKRA GLIWICEHANUSEKMundurowi - M00:00:0005:53:4807:32:55
78OSUCH Mateusz 72GDAŃSKMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:54:4007:32:31
79JANAS Szymon 10SFORA BMKGDYNIAMundurowi - M00:00:0006:13:0107:32:36
80GŁOWACKI Andrzej 2Młody vs StaryLEGIONOWOMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:55:3407:32:35
81MACHTEL Wiktor 74TORUŃMundurowi cywil - M00:00:0006:00:0807:32:44
82CIKACZ Martyna 47CPdMZKIELCEMundurowi - K00:00:0006:34:5907:33:06
83NC Sebastian 37GLIWICEMundurowi WeteraniWeteran00:00:0006:35:0207:33:07
84OTTO Szymon 28Akademia Wojsk LądowychŻAGAŃMundurowi - M00:00:0005:18:1007:32:58
85KONIECZNY Rafał 27PSZÓWMundurowi - M00:00:0005:20:2807:33:01
86KURDYK Anna Paulina 135Nie widzę przeszkódKALISZMundurowi cywil - K00:00:0005:23:5907:32:46
87KORUS Karolina 52PROSZOWICEMundurowi cywil - K00:00:0006:12:2107:32:50
88ZAMĘTA Maciej 51PROSZOWICEMundurowi cywil - M00:00:0006:12:2307:32:49
89POLANEK Damian 130GLIWICEMundurowi WeteraniWeteran00:00:0006:33:3807:32:57
90KACZOR Lech 99PRZEMYŚLMundurowi cywil - M00:00:0006:39:5207:32:53
91KRYŚKIEWICZ Mateusz 41SITNEMundurowi cywil - M00:00:0005:51:5507:32:50
92ROPIAK Sebastian 46Wydział Żandarmerii Wojskowej w Bemowie PiskimKSIĘŻY LASEKMundurowi - M00:00:0006:24:1507:32:31
93MACIAK Dominik 34Akademia Wojsk LądowychMYSTKÓWMundurowi - M00:00:0005:53:2007:32:36
94PRACHNIO Maciej Prachnio 59Sfora BMKDŁUGA SZLACHECKAMundurowi cywil - M00:00:0006:06:2307:32:41
95ŚCIESZKO Tomasz 32GDAŃSKMundurowi cywil - M00:00:0005:41:1207:32:30
96WAWRZYŃCZAK Piotr 124BIAŁYSTOKMundurowi - M00:00:0006:08:4807:32:37
97BOROWSKI Paweł 90ZDC WOTOLSZTYNMundurowi - M00:00:0005:54:4507:32:40
98GUTOWICZ Marcin 43ŁÓDŹMundurowi cywil - M00:00:0005:24:1307:32:35
99LUTY Michal 17Sfora bmkWOLA MYSŁOWSKAMundurowi cywil - M00:00:0005:30:3707:32:38
100ROMAN Krzysztof 40SFORA BMKBOLSZEWOMundurowi cywil - M00:00:0005:24:1607:32:35
101JAGUSTYN Maciej 11513 ŚBOTGLIWICEMundurowi - M00:00:0006:03:3907:32:34
102JURJEWICZ Jakub 389 ŁBOTPIOTRKÓW TRYNUNALSKIMundurowi - M00:00:0006:26:0907:32:29
103GDOWSKI Filip 18STTTARNÓWMundurowi cywil - M00:00:0006:22:0807:32:39
104RADKIEWICZ Miłosz 95ZIELONA GÓRAMundurowi cywil - M00:00:0005:36:0707:32:28
105CAŁKA Maciej 2616 DBOTWROCŁAWMundurowi - M00:00:0006:19:4307:32:42
106KLEKOWSKI Bartosz 61MAKOWISKAMundurowi - M00:00:0005:53:2507:32:42
107SCHREIBER Piotr 62KRAPKOWICEMundurowi cywil - M00:00:0005:43:1007:32:49
108BŁASZCZYK Tomasz 6315 SBWDWARTAMundurowi - M00:00:0006:53:1907:32:44
109KOWALSKI Grzegorz 104Grupa Taktyczno - RekonstrukcyjnaŁÓDŹMundurowi cywil - M00:00:0006:42:5907:33:04
110PEDRYC Bartłomiej 81KRAKÓWMundurowi cywil - M00:00:0006:12:2707:32:51
111KOWALCZUK Paweł 35ROPCZYCEMundurowi cywil - M00:00:0006:19:1107:32:30
112LĘCZNAR Dawid 701 bspJASIONKAMundurowi - M00:00:0005:54:3707:33:01
113TOCZEK Sławomir 64KĘDZIERZYN- KOŹLEMundurowi - M00:00:0005:45:4507:32:54
114SYGIET Wiktor 29Akademia Wojsk LądowychZAWIERCIEMundurowi - M00:00:0005:20:4007:32:59
115KARNICKI Michał 123Grupa Taktyczno - RekonstrukcyjnaŁÓDŹMundurowi cywil - M00:00:0006:43:1407:33:05
Niesklasyfikowani
SZYMAŃSKI Adam 85POŁANIECMundurowi cywil - MDNF DNF DNF
KOWALSKA Agnieszka 121KomandosiTOMASZÓW MAZOWIECKIMundurowi cywil - KDNF DNF DNF
BAJOR Leszek 8913 Śląska Brygada Obrony TerytorialnejPIEKARY ŚLĄSKIEMundurowi - MDNF DNF DNF
KRYSTEK Agata 132ZK WronkiDRAWSKOMundurowi - KDNF DNF DNF
DONIEC Oskar 76RUDA ŚLĄSKAMundurowi cywil - MDNF DNF DNF
KOWALIK Miłosz 8713 Śląska Brygada Obrony TerytorialnejGLIWICEMundurowi - MDNF DNF DNF
DQGRĄBSKI Rafał 42ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMundurowi - MDQ07:33:19 DQ08:08:17 DQ
DQKORSAK Mateusz 3Sfora BMKWARSAWMundurowi cywil - MDQ07:33:19 DQ08:08:18 DQ
DQWOLAK Artur 21OTMUCHÓWMundurowi - MDQ07:33:19 DQ08:08:17 DQ
DQDĘBICKA Aleksandra 122Legnica Pokonuje PrzeszkodyJELENIA GÓRAMundurowi cywil - KDQ07:33:19 DQ08:08:16 DQ
DQPOZORSKI Szymon 118PRZASNYSZMundurowi - MDQ07:33:19 DQ08:08:19 DQ
DQKOWAL Krzysztof 98PRZEMYŚLMundurowi - MDQ07:33:19 DQ08:08:19 DQ
Znaleziono 127 wynik(ów)