Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2022-11-12 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 31 km |
Zgłoszonych : | 135 |
Wystartowało : | 127 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 121 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Open K | Open M | Mundurowi Weterani | Mundurowi - K | Mundurowi cywil - K | Mundurowi - M | Mundurowi cywil - M
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Weteran | Czas startu | 25km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S Krzysztof | 25 | BYTOM | Mundurowi - M | 00:00:00 | 03:38:19 | |||
2 | STROINSKI Daniel | 60 | Attiq Team | WARSZAWA | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 03:52:19 | ||
3 | SZMIST Szymon | 19 | 3 PBOT | ZRĘCIN | Mundurowi - M | 00:00:00 | 03:59:53 | ||
4 | TURKOWSKI Andrzej | 49 | GLIWICE | Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:06:39 | |||
5 | STYPKA Dawid | 103 | Wojskowa Akademia Techniczna | SIANÓW | Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:07:08 | ||
6 | PLONSKI Michal | 78 | KRAKÓW | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 04:25:34 | |||
7 | KOŁACZEK Hubert | 127 | Akademia Wojsk Lądowych | WIELUŃ | Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:25:39 | ||
8 | RUSZNICKI Dawid | 7 | Sfora BMK | NAGŁOWICE | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 04:25:52 | ||
9 | STAŃCZYK Kamil | 12 | 8. K-PBOT | SKARBKA | Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:26:06 | ||
10 | ZDUŃCZYK Dariusz | 120 | 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej | STAWISKI | Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:32:46 | ||
11 | KORPULA Grzegorz | 114 | CSWOT | TORUŃ | Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:35:30 | ||
12 | TADYSZ Marcin | 4 | IWANISKA | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 04:37:56 | |||
13 | KIJEK Andrzej | 57 | POGORZYCE | Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:38:56 | |||
14 | OSTROPOLSKI Jakub | 110 | Wojskowa Akademia Techniczna | GLIWICE | Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:45:02 | ||
15 | WYSKIEL Michal | 133 | AGAT | KLESZCZOW | Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:45:08 | ||
16 | MIOTK Michał | 82 | CSzWS | GDYNIA | Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:45:24 | ||
17 | WOJTASZEK Bartłomiej | 13 | Wolf | WARSZAWA | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 04:45:53 | ||
18 | SAMROWSKI Sebastian | 65 | BYDGOSZCZ | Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:46:31 | |||
19 | CZUBA Karol | 77 | CSzWS | WYSOKA | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 04:47:17 | |
20 | RADOSLAW Radek | 119 | GDYNIA | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 04:48:59 | |||
21 | BUGAJNY Magdalena | 117 | Iskra Gliwice | GLIWICE | Mundurowi - K | 00:00:00 | 04:52:28 | ||
22 | ŚWIERCZEWSKI Marcin | 92 | SFORA BMK | SIERAKÓW | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 04:55:27 | ||
23 | ŁUKASZEWSKI Rafał | 50 | WARSZAWA | Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:55:36 | |||
24 | NOWAK Rafał | 58 | endorfina | JĘDRZEJÓW | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 04:57:00 | ||
25 | SEREDA Jan | 107 | Wojskowa Akademia Techniczna | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Mundurowi - M | 00:00:00 | 04:57:07 | ||
26 | KAPŁON Aleksandra | 108 | Wojskowa Akademia Techniczna | WARSZAWA | Mundurowi - K | 00:00:00 | 04:57:10 | ||
27 | SZYMSZON Łukasz | 8 | WRONKI | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:00:16 | |||
28 | KUKLIK Ewelina | 112 | 1 Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej | BIAŁYSTOK | Mundurowi - K | 00:00:00 | 05:01:52 | ||
29 | GAŁĄZKA Marcin | 86 | GIŻYCKO | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:02:02 | |||
30 | KĘPA Justyna | 128 | CSzWS | KRAKÓW | Mundurowi - K | 00:00:00 | 05:10:05 | ||
31 | WNĘK Marek | 55 | KRAKÓW | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:14:24 | |||
32 | ORYSZCZAK Bartłomiej | 71 | MTB Roztocze | ROZTOCZE | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 05:15:43 | |
33 | KLIMOWSKI Kamil | 56 | Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki | SOSNOWIEC | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:15:55 | ||
34 | MŁOCEK Łukasz | 102 | OŁAWA | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 05:16:03 | ||
35 | DZIEDZIC Bartosz | 45 | Akademia Wojsk Lądowych | WROCŁAW | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:16:41 | ||
36 | CABAJ Robert | 80 | JS1403 RSDS | WARSZAWA | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:18:05 | ||
37 | TRUSKOLASKI Konrad | 33 | Akademia Wojsk Lądowych | ŁÓDŹ | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:18:07 | ||
38 | OTTO Szymon | 28 | Akademia Wojsk Lądowych | ŻAGAŃ | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:18:10 | ||
39 | ESSI-EZINH Aleksander | 88 | SFORA BMK | WARSZAWA | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:20:22 | ||
40 | GORZYCZKA Marcin | 9 | Dwa Kółka Wronki | WRONKI | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:20:25 | ||
41 | KONIECZNY Rafał | 27 | PSZÓW | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:20:28 | |||
42 | SYGIET Wiktor | 29 | Akademia Wojsk Lądowych | ZAWIERCIE | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:20:40 | ||
43 | LIZURA Sławomir | 101 | Iskra Gliwice | GLIWICE | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 05:20:52 | |
44 | KURDYK Anna Paulina | 135 | Nie widzę przeszkód | KALISZ | Mundurowi cywil - K | 00:00:00 | 05:23:59 | ||
45 | BEDNARCZYK Zenon | 129 | KRAKÓW | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:24:02 | |||
46 | GUTOWICZ Marcin | 43 | ŁÓDŹ | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:24:13 | |||
47 | ROMAN Krzysztof | 40 | SFORA BMK | BOLSZEWO | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:24:16 | ||
48 | LECH Hubert | 126 | LESKO | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:26:03 | |||
49 | PRUSIK Paweł | 106 | Wojskowa Akademia Techniczna | BARANOWO | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:26:59 | ||
50 | ADAMSKI Piotr | 16 | HALINÓW | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:27:16 | |||
51 | JARZĘBSKI Grzegorz | 11 | WARSZAWA | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:27:18 | |||
52 | LUTY Michal | 17 | Sfora bmk | WOLA MYSŁOWSKA | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:30:37 | ||
53 | WOJCIECHOWSKA Ines | 91 | Młody vs Stary | MICHAŁÓW-REGINÓW | Mundurowi cywil - K | 00:00:00 | 05:31:09 | ||
54 | MALINOWSKI Karol | 20 | Młody vs Stary | LEGIONOWO | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 05:31:11 | |
55 | CISZEWSKI Bartłomiej | 100 | BBL 07 | BIAŁA PODLASKA | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:32:44 | ||
56 | PASZYN Maciej | 93 | Iskra Gliwice | GLIWICE | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 05:35:58 | |
57 | RADKIEWICZ Miłosz | 95 | ZIELONA GÓRA | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:36:07 | |||
58 | ŚCIESZKO Tomasz | 32 | GDAŃSK | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:41:12 | |||
59 | NOWAK Arkadiusz | 96 | Akademia Wojsk Lądowych | MAŁOMICE | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:41:18 | ||
60 | KOSINSKI Wojciech | 134 | Agat | GLIWICE | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 05:43:03 | |
61 | KOTÓW Konrad | 84 | MUNINA | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:43:06 | |||
62 | PERSZEWSKI Łukasz | 97 | DZIEMIANY | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:43:08 | |||
63 | SCHREIBER Piotr | 62 | KRAPKOWICE | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:43:10 | |||
64 | KOTULA Dominik | 39 | Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu | TYCZYN | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:44:15 | ||
65 | PASZEK Mateusz | 53 | SPKP Rzeszów | RZESZÓW | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 05:44:25 | |
66 | KORYSZKO Klaudia | 23 | WERBKOWICE | Mundurowi - K | 00:00:00 | 05:45:35 | |||
67 | OMAŃSKI Błażej | 24 | HORYSZÓW POLSKI | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:45:41 | |||
68 | TOCZEK Sławomir | 64 | KĘDZIERZYN- KOŹLE | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:45:45 | |||
69 | GNIADZIK Krzysztof | 30 | SKM 45 | WARSZAWA | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:46:37 | ||
70 | KRAWCZYK Mateusz | 14 | TheMentalWarriors | CHOJNE | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:50:38 | ||
71 | SMUGOWSKI Adam | 73 | SIERADZ | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:50:44 | |||
72 | JASKIER Tomasz | 125 | CSzWS OSS | KRAKÓW | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 05:50:47 | |
73 | KUCZAMER Michał | 36 | 9 ŁBOT | ŁÓDŹ | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:51:15 | ||
74 | KRYŚKIEWICZ Mateusz | 41 | SITNE | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:51:55 | |||
75 | LESZCZYSZAK Igor | 31 | RADWANICE | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:53:09 | |||
76 | KICWAK Krzysztof | 6 | Wilczy Duch | GORLICE | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:53:12 | ||
77 | ŻELEŚKIEWICZ Arkadiusz | 79 | KB GEOTERMIA UNIEJÓW | TUREK | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:53:16 | ||
78 | MACIAK Dominik | 34 | Akademia Wojsk Lądowych | MYSTKÓW | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:53:20 | ||
79 | KLEKOWSKI Bartosz | 61 | MAKOWISKA | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:53:25 | |||
80 | MAINKA Lotariusz | 94 | ISKRA GLIWICE | HANUSEK | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:53:48 | ||
81 | FERSZTER Piotr | 66 | JABŁONNA | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:54:33 | |||
82 | LĘCZNAR Dawid | 70 | 1 bsp | JASIONKA | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:54:37 | ||
83 | OSUCH Mateusz | 72 | GDAŃSK | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 05:54:40 | ||
84 | BOROWSKI Paweł | 90 | ZDC WOT | OLSZTYN | Mundurowi - M | 00:00:00 | 05:54:45 | ||
85 | SOBECKI Sebastian | 44 | SobeckiTravel | ZALASEWO | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 05:54:50 | ||
86 | DUBIEL Angelika | 15 | BIAŁA PODLASKA | Mundurowi - K | 00:00:00 | 05:54:55 | |||
87 | GŁOWACKI Andrzej | 2 | Młody vs Stary | LEGIONOWO | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 05:55:34 | |
88 | MACHTEL Wiktor | 74 | TORUŃ | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 06:00:08 | |||
89 | MACHTEL Adrian | 75 | TORUŃ | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 06:00:09 | |||
90 | GRABOWSKI Zbigniew | 5 | Sfora BMK | ŁOMIANKI | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 06:01:28 | ||
91 | JAGUSTYN Maciej | 115 | 13 ŚBOT | GLIWICE | Mundurowi - M | 00:00:00 | 06:03:39 | ||
92 | BANASZAK Paweł | 67 | 13 ŚBOT | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Mundurowi - M | 00:00:00 | 06:03:42 | ||
93 | PRACHNIO Maciej Prachnio | 59 | Sfora BMK | DŁUGA SZLACHECKA | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 06:06:23 | ||
94 | NOWAK Paweł | 105 | BIAŁYSTOK | Mundurowi - M | 00:00:00 | 06:08:46 | |||
95 | WAWRZYŃCZAK Piotr | 124 | BIAŁYSTOK | Mundurowi - M | 00:00:00 | 06:08:48 | |||
Przekroczony limit czasu: 08:00:00 | |||||||||
96 | KORUS Karolina | 52 | PROSZOWICE | Mundurowi cywil - K | 00:00:00 | 06:12:21 | |||
97 | ZAMĘTA Maciej | 51 | PROSZOWICE | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 06:12:23 | |||
98 | PEDRYC Bartłomiej | 81 | KRAKÓW | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 06:12:27 | |||
99 | JANAS Szymon | 10 | SFORA BMK | GDYNIA | Mundurowi - M | 00:00:00 | 06:13:01 | ||
100 | KOWALCZUK Paweł | 35 | ROPCZYCE | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 06:19:11 | |||
101 | KOZAK Arkadiusz | 83 | BIŁGORAJ | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 06:19:14 | |||
102 | CAŁKA Maciej | 26 | 16 DBOT | WROCŁAW | Mundurowi - M | 00:00:00 | 06:19:43 | ||
103 | GDOWSKI Filip | 18 | STT | TARNÓW | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 06:22:08 | ||
104 | JADESZKO Michał | 111 | EŁK | Mundurowi - M | 00:00:00 | 06:23:50 | |||
105 | FYDRYCH Łukasz | 109 | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Bemowie Piskim | EŁK | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 06:23:56 | |
106 | ROPIAK Sebastian | 46 | Wydział Żandarmerii Wojskowej w Bemowie Piskim | KSIĘŻY LASEK | Mundurowi - M | 00:00:00 | 06:24:15 | ||
107 | JURJEWICZ Jakub | 38 | 9 ŁBOT | PIOTRKÓW TRYNUNALSKI | Mundurowi - M | 00:00:00 | 06:26:09 | ||
108 | KRĘPLEWSKI Dominik | 68 | SULIN | Mundurowi - M | 00:00:00 | 06:27:06 | |||
109 | POLANEK Damian | 130 | GLIWICE | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 06:33:38 | ||
110 | CIKACZ Martyna | 47 | CPdMZ | KIELCE | Mundurowi - K | 00:00:00 | 06:34:59 | ||
111 | NC Sebastian | 37 | GLIWICE | Mundurowi Weterani | Weteran | 00:00:00 | 06:35:02 | ||
112 | KACZOR Lech | 99 | PRZEMYŚL | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 06:39:52 | |||
113 | KOWALSKI Grzegorz | 104 | Grupa Taktyczno - Rekonstrukcyjna | ŁÓDŹ | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 06:42:59 | ||
114 | KARNICKI Michał | 123 | Grupa Taktyczno - Rekonstrukcyjna | ŁÓDŹ | Mundurowi cywil - M | 00:00:00 | 06:43:14 | ||
115 | BŁASZCZYK Tomasz | 63 | 15 SBWD | WARTA | Mundurowi - M | 00:00:00 | 06:53:19 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
DQ | GRĄBSKI Rafał | 42 | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | Mundurowi - M | DQ | 07:33:19 DQ | |||
DQ | KORSAK Mateusz | 3 | Sfora BMK | WARSAW | Mundurowi cywil - M | DQ | 07:33:19 DQ | ||
DQ | WOLAK Artur | 21 | OTMUCHÓW | Mundurowi - M | DQ | 07:33:19 DQ | |||
DQ | DĘBICKA Aleksandra | 122 | Legnica Pokonuje Przeszkody | JELENIA GÓRA | Mundurowi cywil - K | DQ | 07:33:19 DQ | ||
DQ | POZORSKI Szymon | 118 | PRZASNYSZ | Mundurowi - M | DQ | 07:33:19 DQ | |||
DQ | KOWAL Krzysztof | 98 | PRZEMYŚL | Mundurowi - M | DQ | 07:33:19 DQ | |||
SZYMAŃSKI Adam | 85 | POŁANIEC | Mundurowi cywil - M | DNF | DNF | ||||
KOWALSKA Agnieszka | 121 | Komandosi | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Mundurowi cywil - K | DNF | DNF | |||
BAJOR Leszek | 89 | 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej | PIEKARY ŚLĄSKIE | Mundurowi - M | DNF | DNF | |||
KRYSTEK Agata | 132 | ZK Wronki | DRAWSKO | Mundurowi - K | DNF | DNF | |||
DONIEC Oskar | 76 | RUDA ŚLĄSKA | Mundurowi cywil - M | DNF | DNF | ||||
KOWALIK Miłosz | 87 | 13 Śląska Brygada Obrony Terytorialnej | GLIWICE | Mundurowi - M | DNF | DNF |
Znaleziono 127 wynik(ów)