VI MARATON SELEKCJA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-11-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 31 km
Zgłoszonych : 135
Wystartowało : 127
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 121
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 25km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 25km | 25.1km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaWeteranCzas startu25km
    
1S Krzysztof 25BYTOMMundurowi - M00:00:0003:38:19
2STROINSKI Daniel 60Attiq TeamWARSZAWAMundurowi cywil - M00:00:0003:52:19
3SZMIST Szymon 193 PBOTZRĘCINMundurowi - M00:00:0003:59:53
4TURKOWSKI Andrzej 49GLIWICEMundurowi - M00:00:0004:06:39
5STYPKA Dawid 103Wojskowa Akademia TechnicznaSIANÓWMundurowi - M00:00:0004:07:08
6PLONSKI Michal 78KRAKÓWMundurowi cywil - M00:00:0004:25:34
7KOŁACZEK Hubert 127Akademia Wojsk LądowychWIELUŃMundurowi - M00:00:0004:25:39
8RUSZNICKI Dawid 7Sfora BMKNAGŁOWICEMundurowi cywil - M00:00:0004:25:52
9STAŃCZYK Kamil 128. K-PBOTSKARBKAMundurowi - M00:00:0004:26:06
10ZDUŃCZYK Dariusz 1201 Podlaska Brygada Obrony TerytorialnejSTAWISKIMundurowi - M00:00:0004:32:46
11KORPULA Grzegorz 114CSWOTTORUŃMundurowi - M00:00:0004:35:30
12TADYSZ Marcin 4IWANISKAMundurowi cywil - M00:00:0004:37:56
13KIJEK Andrzej 57POGORZYCEMundurowi - M00:00:0004:38:56
14OSTROPOLSKI Jakub 110Wojskowa Akademia TechnicznaGLIWICEMundurowi - M00:00:0004:45:02
15WYSKIEL Michal 133AGATKLESZCZOWMundurowi - M00:00:0004:45:08
16MIOTK Michał 82CSzWSGDYNIAMundurowi - M00:00:0004:45:24
17WOJTASZEK Bartłomiej 13WolfWARSZAWAMundurowi cywil - M00:00:0004:45:53
18SAMROWSKI Sebastian 65BYDGOSZCZMundurowi - M00:00:0004:46:31
19CZUBA Karol 77CSzWSWYSOKAMundurowi WeteraniWeteran00:00:0004:47:17
20RADOSLAW Radek 119GDYNIAMundurowi cywil - M00:00:0004:48:59
21BUGAJNY Magdalena 117Iskra GliwiceGLIWICEMundurowi - K00:00:0004:52:28
22ŚWIERCZEWSKI Marcin 92SFORA BMKSIERAKÓWMundurowi cywil - M00:00:0004:55:27
23ŁUKASZEWSKI Rafał 50WARSZAWAMundurowi - M00:00:0004:55:36
24NOWAK Rafał 58endorfinaJĘDRZEJÓWMundurowi cywil - M00:00:0004:57:00
25SEREDA Jan 107Wojskowa Akademia TechnicznaKĘDZIERZYN-KOŹLEMundurowi - M00:00:0004:57:07
26KAPŁON Aleksandra 108Wojskowa Akademia TechnicznaWARSZAWAMundurowi - K00:00:0004:57:10
27SZYMSZON Łukasz 8WRONKIMundurowi cywil - M00:00:0005:00:16
28KUKLIK Ewelina 1121 Podlaska Brygada Obrony TerytorialnejBIAŁYSTOKMundurowi - K00:00:0005:01:52
29GAŁĄZKA Marcin 86GIŻYCKOMundurowi - M00:00:0005:02:02
30KĘPA Justyna 128CSzWSKRAKÓWMundurowi - K00:00:0005:10:05
31WNĘK Marek 55KRAKÓWMundurowi - M00:00:0005:14:24
32ORYSZCZAK Bartłomiej 71MTB RoztoczeROZTOCZEMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:15:43
33KLIMOWSKI Kamil 56Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza KościuszkiSOSNOWIECMundurowi - M00:00:0005:15:55
34MŁOCEK Łukasz 102OŁAWAMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:16:03
35DZIEDZIC Bartosz 45Akademia Wojsk LądowychWROCŁAWMundurowi - M00:00:0005:16:41
36CABAJ Robert 80JS1403 RSDSWARSZAWAMundurowi cywil - M00:00:0005:18:05
37TRUSKOLASKI Konrad 33Akademia Wojsk LądowychŁÓDŹMundurowi - M00:00:0005:18:07
38OTTO Szymon 28Akademia Wojsk LądowychŻAGAŃMundurowi - M00:00:0005:18:10
39ESSI-EZINH Aleksander 88SFORA BMKWARSZAWAMundurowi cywil - M00:00:0005:20:22
40GORZYCZKA Marcin 9Dwa Kółka WronkiWRONKIMundurowi cywil - M00:00:0005:20:25
41KONIECZNY Rafał 27PSZÓWMundurowi - M00:00:0005:20:28
42SYGIET Wiktor 29Akademia Wojsk LądowychZAWIERCIEMundurowi - M00:00:0005:20:40
43LIZURA Sławomir 101Iskra GliwiceGLIWICEMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:20:52
44KURDYK Anna Paulina 135Nie widzę przeszkódKALISZMundurowi cywil - K00:00:0005:23:59
45BEDNARCZYK Zenon 129KRAKÓWMundurowi - M00:00:0005:24:02
46GUTOWICZ Marcin 43ŁÓDŹMundurowi cywil - M00:00:0005:24:13
47ROMAN Krzysztof 40SFORA BMKBOLSZEWOMundurowi cywil - M00:00:0005:24:16
48LECH Hubert 126LESKOMundurowi cywil - M00:00:0005:26:03
49PRUSIK Paweł 106Wojskowa Akademia TechnicznaBARANOWOMundurowi - M00:00:0005:26:59
50ADAMSKI Piotr 16HALINÓWMundurowi cywil - M00:00:0005:27:16
51JARZĘBSKI Grzegorz 11WARSZAWAMundurowi cywil - M00:00:0005:27:18
52LUTY Michal 17Sfora bmkWOLA MYSŁOWSKAMundurowi cywil - M00:00:0005:30:37
53WOJCIECHOWSKA Ines 91Młody vs StaryMICHAŁÓW-REGINÓWMundurowi cywil - K00:00:0005:31:09
54MALINOWSKI Karol 20Młody vs StaryLEGIONOWOMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:31:11
55CISZEWSKI Bartłomiej 100BBL 07BIAŁA PODLASKAMundurowi cywil - M00:00:0005:32:44
56PASZYN Maciej 93Iskra GliwiceGLIWICEMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:35:58
57RADKIEWICZ Miłosz 95ZIELONA GÓRAMundurowi cywil - M00:00:0005:36:07
58ŚCIESZKO Tomasz 32GDAŃSKMundurowi cywil - M00:00:0005:41:12
59NOWAK Arkadiusz 96Akademia Wojsk LądowychMAŁOMICEMundurowi - M00:00:0005:41:18
60KOSINSKI Wojciech 134AgatGLIWICEMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:43:03
61KOTÓW Konrad 84MUNINAMundurowi - M00:00:0005:43:06
62PERSZEWSKI Łukasz 97DZIEMIANYMundurowi - M00:00:0005:43:08
63SCHREIBER Piotr 62KRAPKOWICEMundurowi cywil - M00:00:0005:43:10
64KOTULA Dominik 39Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we WrocławiuTYCZYNMundurowi - M00:00:0005:44:15
65PASZEK Mateusz 53SPKP RzeszówRZESZÓWMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:44:25
66KORYSZKO Klaudia 23WERBKOWICEMundurowi - K00:00:0005:45:35
67OMAŃSKI Błażej 24HORYSZÓW POLSKIMundurowi - M00:00:0005:45:41
68TOCZEK Sławomir 64KĘDZIERZYN- KOŹLEMundurowi - M00:00:0005:45:45
69GNIADZIK Krzysztof 30SKM 45WARSZAWAMundurowi cywil - M00:00:0005:46:37
70KRAWCZYK Mateusz 14TheMentalWarriorsCHOJNEMundurowi - M00:00:0005:50:38
71SMUGOWSKI Adam 73SIERADZMundurowi - M00:00:0005:50:44
72JASKIER Tomasz 125CSzWS OSSKRAKÓWMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:50:47
73KUCZAMER Michał 369 ŁBOTŁÓDŹMundurowi - M00:00:0005:51:15
74KRYŚKIEWICZ Mateusz 41SITNEMundurowi cywil - M00:00:0005:51:55
75LESZCZYSZAK Igor 31RADWANICEMundurowi cywil - M00:00:0005:53:09
76KICWAK Krzysztof 6Wilczy DuchGORLICEMundurowi cywil - M00:00:0005:53:12
77ŻELEŚKIEWICZ Arkadiusz 79KB GEOTERMIA UNIEJÓWTUREKMundurowi - M00:00:0005:53:16
78MACIAK Dominik 34Akademia Wojsk LądowychMYSTKÓWMundurowi - M00:00:0005:53:20
79KLEKOWSKI Bartosz 61MAKOWISKAMundurowi - M00:00:0005:53:25
80MAINKA Lotariusz 94ISKRA GLIWICEHANUSEKMundurowi - M00:00:0005:53:48
81FERSZTER Piotr 66JABŁONNAMundurowi cywil - M00:00:0005:54:33
82LĘCZNAR Dawid 701 bspJASIONKAMundurowi - M00:00:0005:54:37
83OSUCH Mateusz 72GDAŃSKMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:54:40
84BOROWSKI Paweł 90ZDC WOTOLSZTYNMundurowi - M00:00:0005:54:45
85SOBECKI Sebastian 44SobeckiTravelZALASEWOMundurowi cywil - M00:00:0005:54:50
86DUBIEL Angelika 15BIAŁA PODLASKAMundurowi - K00:00:0005:54:55
87GŁOWACKI Andrzej 2Młody vs StaryLEGIONOWOMundurowi WeteraniWeteran00:00:0005:55:34
88MACHTEL Wiktor 74TORUŃMundurowi cywil - M00:00:0006:00:08
89MACHTEL Adrian 75TORUŃMundurowi cywil - M00:00:0006:00:09
90GRABOWSKI Zbigniew 5Sfora BMKŁOMIANKIMundurowi cywil - M00:00:0006:01:28
91JAGUSTYN Maciej 11513 ŚBOTGLIWICEMundurowi - M00:00:0006:03:39
92BANASZAK Paweł 6713 ŚBOTWODZISŁAW ŚLĄSKIMundurowi - M00:00:0006:03:42
93PRACHNIO Maciej Prachnio 59Sfora BMKDŁUGA SZLACHECKAMundurowi cywil - M00:00:0006:06:23
94NOWAK Paweł 105BIAŁYSTOKMundurowi - M00:00:0006:08:46
95WAWRZYŃCZAK Piotr 124BIAŁYSTOKMundurowi - M00:00:0006:08:48
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
96KORUS Karolina 52PROSZOWICEMundurowi cywil - K00:00:0006:12:21
97ZAMĘTA Maciej 51PROSZOWICEMundurowi cywil - M00:00:0006:12:23
98PEDRYC Bartłomiej 81KRAKÓWMundurowi cywil - M00:00:0006:12:27
99JANAS Szymon 10SFORA BMKGDYNIAMundurowi - M00:00:0006:13:01
100KOWALCZUK Paweł 35ROPCZYCEMundurowi cywil - M00:00:0006:19:11
101KOZAK Arkadiusz 83BIŁGORAJMundurowi cywil - M00:00:0006:19:14
102CAŁKA Maciej 2616 DBOTWROCŁAWMundurowi - M00:00:0006:19:43
103GDOWSKI Filip 18STTTARNÓWMundurowi cywil - M00:00:0006:22:08
104JADESZKO Michał 111EŁKMundurowi - M00:00:0006:23:50
105FYDRYCH Łukasz 109Wydział Żandarmerii Wojskowej w Bemowie PiskimEŁKMundurowi WeteraniWeteran00:00:0006:23:56
106ROPIAK Sebastian 46Wydział Żandarmerii Wojskowej w Bemowie PiskimKSIĘŻY LASEKMundurowi - M00:00:0006:24:15
107JURJEWICZ Jakub 389 ŁBOTPIOTRKÓW TRYNUNALSKIMundurowi - M00:00:0006:26:09
108KRĘPLEWSKI Dominik 68SULINMundurowi - M00:00:0006:27:06
109POLANEK Damian 130GLIWICEMundurowi WeteraniWeteran00:00:0006:33:38
110CIKACZ Martyna 47CPdMZKIELCEMundurowi - K00:00:0006:34:59
111NC Sebastian 37GLIWICEMundurowi WeteraniWeteran00:00:0006:35:02
112KACZOR Lech 99PRZEMYŚLMundurowi cywil - M00:00:0006:39:52
113KOWALSKI Grzegorz 104Grupa Taktyczno - RekonstrukcyjnaŁÓDŹMundurowi cywil - M00:00:0006:42:59
114KARNICKI Michał 123Grupa Taktyczno - RekonstrukcyjnaŁÓDŹMundurowi cywil - M00:00:0006:43:14
115BŁASZCZYK Tomasz 6315 SBWDWARTAMundurowi - M00:00:0006:53:19
Niesklasyfikowani
DQGRĄBSKI Rafał 42ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMundurowi - MDQ07:33:19 DQ
DQKORSAK Mateusz 3Sfora BMKWARSAWMundurowi cywil - MDQ07:33:19 DQ
DQWOLAK Artur 21OTMUCHÓWMundurowi - MDQ07:33:19 DQ
DQDĘBICKA Aleksandra 122Legnica Pokonuje PrzeszkodyJELENIA GÓRAMundurowi cywil - KDQ07:33:19 DQ
DQPOZORSKI Szymon 118PRZASNYSZMundurowi - MDQ07:33:19 DQ
DQKOWAL Krzysztof 98PRZEMYŚLMundurowi - MDQ07:33:19 DQ
SZYMAŃSKI Adam 85POŁANIECMundurowi cywil - MDNF DNF
KOWALSKA Agnieszka 121KomandosiTOMASZÓW MAZOWIECKIMundurowi cywil - KDNF DNF
BAJOR Leszek 8913 Śląska Brygada Obrony TerytorialnejPIEKARY ŚLĄSKIEMundurowi - MDNF DNF
KRYSTEK Agata 132ZK WronkiDRAWSKOMundurowi - KDNF DNF
DONIEC Oskar 76RUDA ŚLĄSKAMundurowi cywil - MDNF DNF
KOWALIK Miłosz 8713 Śląska Brygada Obrony TerytorialnejGLIWICEMundurowi - MDNF DNF
Znaleziono 127 wynik(ów)