VI MARATON SELEKCJA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-11-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 31 km
Zgłoszonych : 135
Wystartowało : 127
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 121
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 25km | 25.1km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MWeteranCzas startu25km25.1kmKara/
bonifikata
Czas
netto
31km
Czas
brutto
31km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1S Krzysztof 25BYTOMMundurowi - M1M 100:00:0003:38:1905:40:2904:30:20.1904:30:20.19 12:394,7
2SZMIST Szymon 193 PBOTZRĘCINMundurowi - M2M 300:00:0003:59:5305:40:5005:01:26.1205:01:26.12+00:31:0512:584,6
3TURKOWSKI Andrzej 49GLIWICEMundurowi - M3M 400:00:0004:06:3905:40:3105:01:36.1705:01:36.17+00:31:1512:454,7
4STYPKA Dawid 103Wojskowa Akademia TechnicznaSIANÓWMundurowi - M4M 500:00:0004:07:0805:40:5305:11:09.1005:11:09.10+00:40:4813:034,6
5ZDUŃCZYK Dariusz 1201 Podlaska Brygada Obrony TerytorialnejSTAWISKIMundurowi - M5M 800:00:0004:32:4605:41:1600:02:0005:35:55.1405:35:55.14+01:05:3412:584,6
6STAŃCZYK Kamil 128. K-PBOTSKARBKAMundurowi - M6M 900:00:0004:26:0605:40:3800:02:0005:37:51.1305:37:51.13+01:07:3013:144,5
7KOŁACZEK Hubert 127Akademia Wojsk LądowychWIELUŃMundurowi - M7M 1000:00:0004:25:3905:40:5700:08:0005:38:22.1105:38:22.11+01:08:0113:054,6
8KORPULA Grzegorz 114CSWOTTORUŃMundurowi - M8M 1100:00:0004:35:3005:41:1405:40:00.1505:40:00.15+01:09:3913:054,6
9WYSKIEL Michal 133AGATKLESZCZOWMundurowi - M9M 1300:00:0004:45:0805:40:3405:50:21.0005:50:21.00+01:20:0013:054,6
10KIJEK Andrzej 57POGORZYCEMundurowi - M10M 1500:00:0004:38:5605:41:0600:06:0005:50:57.1505:50:57.15+01:20:3613:084,6
11OSTROPOLSKI Jakub 110Wojskowa Akademia TechnicznaGLIWICEMundurowi - M11M 1600:00:0004:45:0205:40:4405:59:07.1505:59:07.15+01:28:4613:224,5
12MIOTK Michał 82CSzWSGDYNIAMundurowi - M12M 1700:00:0004:45:2405:41:1300:02:0006:02:47.1906:02:47.19+01:32:2613:264,5
13CZUBA Karol 77CSzWSWYSOKAMundurowi Weterani1M 18Weteran00:00:0004:47:1705:40:2806:03:14.1306:03:14.13+01:32:5313:264,5
14SAMROWSKI Sebastian 65BYDGOSZCZMundurowi - M13M 1900:00:0004:46:3105:40:3400:04:0006:06:50.1506:06:50.15+01:36:2913:264,5
15ŁUKASZEWSKI Rafał 50WARSZAWAMundurowi - M14M 2200:00:0004:55:3605:40:4400:02:0006:11:01.0006:11:01.00+01:40:4013:214,5
16GAŁĄZKA Marcin 86GIŻYCKOMundurowi - M15M 2500:00:0005:02:0205:47:1100:02:0006:19:00.1706:19:00.17+01:48:3913:374,4
17MŁOCEK Łukasz 102OŁAWAMundurowi Weterani2M 26Weteran00:00:0005:16:0305:47:1400:02:0006:31:30.1106:31:30.11+02:01:0913:344,4
18WNĘK Marek 55KRAKÓWMundurowi - M16M 2700:00:0005:14:2405:47:1206:34:22.1906:34:22.19+02:04:0213:464,4
19BEDNARCZYK Zenon 129KRAKÓWMundurowi - M17M 3000:00:0005:24:0207:32:5706:41:09.1006:41:09.10+02:10:4817:053,5
20TRUSKOLASKI Konrad 33Akademia Wojsk LądowychŁÓDŹMundurowi - M18M 3100:00:0005:18:0707:32:3306:41:09.1706:41:09.17+02:10:4817:163,5
21LIZURA Sławomir 101Iskra GliwiceGLIWICEMundurowi Weterani3M 32Weteran00:00:0005:20:5207:32:2906:43:48.1606:43:48.16+02:13:2717:163,5
22MALINOWSKI Karol 20Młody vs StaryLEGIONOWOMundurowi Weterani4M 38Weteran00:00:0005:31:1107:32:4606:53:08.1206:53:08.12+02:22:4717:143,5
23ORYSZCZAK Bartłomiej 71MTB RoztoczeROZTOCZEMundurowi Weterani5M 41Weteran00:00:0005:15:4305:47:1400:06:0006:58:30.1706:58:30.17+02:28:0914:194,2
24PERSZEWSKI Łukasz 97DZIEMIANYMundurowi - M19M 4300:00:0005:43:0807:32:4707:00:25.2007:00:25.20+02:30:0517:053,5
25PASZYN Maciej 93Iskra GliwiceGLIWICEMundurowi Weterani6M 44Weteran00:00:0005:35:5807:32:2507:01:52.1107:01:52.11+02:31:3117:213,5
26KOSINSKI Wojciech 134AgatGLIWICEMundurowi Weterani7M 45Weteran00:00:0005:43:0307:32:5907:03:15.1407:03:15.14+02:32:5417:123,5
27OTTO Szymon 28Akademia Wojsk LądowychŻAGAŃMundurowi - M20M 4600:00:0005:18:1007:32:5807:03:16.0507:03:16.05+02:32:5518:003,3
28PASZEK Mateusz 53SPKP RzeszówRZESZÓWMundurowi Weterani8M 48Weteran00:00:0005:44:2507:32:3407:05:03.2007:05:03.20+02:34:4317:123,5
29KONIECZNY Rafał 27PSZÓWMundurowi - M21M 4900:00:0005:20:2807:33:0107:05:35.6507:05:35.65+02:35:1518:003,3
30SYGIET Wiktor 29Akademia Wojsk LądowychZAWIERCIEMundurowi - M22M 5000:00:0005:20:4007:32:5900:02:0007:07:43.1707:07:43.17+02:37:2218:003,3
31KOTÓW Konrad 84MUNINAMundurowi - M23M 5100:00:0005:43:0607:32:3707:08:10.9507:08:10.95+02:37:5017:203,5
32PRUSIK Paweł 106Wojskowa Akademia TechnicznaBARANOWOMundurowi - M24M 5200:00:0005:26:5907:32:4807:08:26.1707:08:26.17+02:38:0517:523,4
33KOTULA Dominik 39Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we WrocławiuTYCZYNMundurowi - M25M 5400:00:0005:44:1507:32:4207:10:00.1907:10:00.19+02:39:3917:223,5
34OMAŃSKI Błażej 24HORYSZÓW POLSKIMundurowi - M26M 5500:00:0005:45:4107:32:5507:10:04.1207:10:04.12+02:39:4317:193,5
35JASKIER Tomasz 125CSzWS OSSKRAKÓWMundurowi Weterani9M 56Weteran00:00:0005:50:4707:32:4707:12:19.1207:12:19.12+02:41:5817:143,5
36NOWAK Arkadiusz 96Akademia Wojsk LądowychMAŁOMICEMundurowi - M27M 5700:00:0005:41:1807:33:0207:16:15.4507:16:15.45+02:45:5517:403,4
37KUCZAMER Michał 369 ŁBOTŁÓDŹMundurowi - M28M 5800:00:0005:51:1507:32:2707:17:05.1007:17:05.10+02:46:4417:213,5
38MACIAK Dominik 34Akademia Wojsk LądowychMYSTKÓWMundurowi - M29M 6500:00:0005:53:2007:32:3600:04:0007:23:08.0507:23:08.05+02:52:4717:223,5
39BOROWSKI Paweł 90ZDC WOTOLSZTYNMundurowi - M30M 6700:00:0005:54:4507:32:4000:02:0007:24:47.3507:24:47.35+02:54:2717:263,4
40KRAWCZYK Mateusz 14TheMentalWarriorsCHOJNEMundurowi - M31M 6800:00:0005:50:3807:32:4307:25:57.1007:25:57.10+02:55:3617:403,4
41SMUGOWSKI Adam 73SIERADZMundurowi - M32M 6900:00:0005:50:4407:32:4507:26:04.1507:26:04.15+02:55:4317:403,4
42ŻELEŚKIEWICZ Arkadiusz 79KB GEOTERMIA UNIEJÓWTUREKMundurowi - M33M 7100:00:0005:53:1607:32:3807:28:40.0007:28:40.00+02:58:1917:403,4
43BANASZAK Paweł 6713 ŚBOTWODZISŁAW ŚLĄSKIMundurowi - M34M 7200:00:0006:03:4207:32:3307:29:06.0507:29:06.05+02:58:4517:213,5
44TOCZEK Sławomir 64KĘDZIERZYN- KOŹLEMundurowi - M35M 7300:00:0005:45:4507:32:5400:02:0007:29:28.1507:29:28.15+02:59:0717:533,4
45JAGUSTYN Maciej 11513 ŚBOTGLIWICEMundurowi - M36M 7400:00:0006:03:3907:32:3400:02:0007:30:00.3007:30:00.30+02:59:4017:193,5
46KLEKOWSKI Bartosz 61MAKOWISKAMundurowi - M37M 7500:00:0005:53:2507:32:4200:02:0007:30:55.2507:30:55.25+03:00:3517:413,4
47NOWAK Paweł 105BIAŁYSTOKMundurowi - M38M 7600:00:0006:08:4607:32:3907:35:14.1707:35:14.17+03:04:5317:233,4
48MAINKA Lotariusz 94ISKRA GLIWICEHANUSEKMundurowi - M39M 7700:00:0005:53:4807:32:5507:35:16.5507:35:16.55+03:04:5617:533,4
49OSUCH Mateusz 72GDAŃSKMundurowi Weterani10M 78Weteran00:00:0005:54:4007:32:3107:36:34.9007:36:34.90+03:06:1417:533,4
50WAWRZYŃCZAK Piotr 124BIAŁYSTOKMundurowi - M40M 7900:00:0006:08:4807:32:3700:02:0007:37:16.2507:37:16.25+03:06:5617:233,5
51LĘCZNAR Dawid 701 bspJASIONKAMundurowi - M41M 8000:00:0005:54:3707:33:0100:02:0007:38:00.7007:38:00.70+03:07:4017:533,4
52SEREDA Jan 107Wojskowa Akademia TechnicznaKĘDZIERZYN-KOŹLEMundurowi - M42M 8100:00:0004:57:0705:40:4407:38:03.1207:38:03.12+03:07:4216:113,7
53GŁOWACKI Andrzej 2Młody vs StaryLEGIONOWOMundurowi Weterani11M 82Weteran00:00:0005:55:3407:32:3507:38:20.0507:38:20.05+03:07:5917:543,3
54DZIEDZIC Bartosz 45Akademia Wojsk LądowychWROCŁAWMundurowi - M43M 8600:00:0005:16:4105:47:1507:43:00.8007:43:00.80+03:12:4015:553,8
55KLIMOWSKI Kamil 56Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza KościuszkiSOSNOWIECMundurowi - M44M 8700:00:0005:15:5505:47:1307:49:24.2507:49:24.25+03:19:0416:093,7
56JADESZKO Michał 111EŁKMundurowi - M45M 8900:00:0006:23:5007:32:3407:55:41.0507:55:41.05+03:25:2017:333,4
57JANAS Szymon 10SFORA BMKGDYNIAMundurowi - M46M 9000:00:0006:13:0107:32:3607:55:44.1207:55:44.12+03:25:2317:543,3
58FYDRYCH Łukasz 109Wydział Żandarmerii Wojskowej w Bemowie PiskimEŁKMundurowi Weterani12M 91Weteran00:00:0006:23:5607:32:3207:55:48.4507:55:48.45+03:25:2817:333,4
59ROPIAK Sebastian 46Wydział Żandarmerii Wojskowej w Bemowie PiskimKSIĘŻY LASEKMundurowi - M47M 9200:00:0006:24:1507:32:3100:02:0007:58:08.1107:58:08.11+03:27:4717:333,4
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
60CAŁKA Maciej 2616 DBOTWROCŁAWMundurowi - M48M 9600:00:0006:19:4307:32:4200:06:0008:05:28.6508:05:28.65+03:35:0817:493,4
61KRĘPLEWSKI Dominik 68SULINMundurowi - M49M 9800:00:0006:27:0607:32:5208:06:40.1308:06:40.13+03:36:1917:493,4
62POLANEK Damian 130GLIWICEMundurowi Weterani14M 101Weteran00:00:0006:33:3807:32:5708:23:40.1808:23:40.18+03:53:1918:093,3
63JURJEWICZ Jakub 389 ŁBOTPIOTRKÓW TRYNUNALSKIMundurowi - M50M 10200:00:0006:26:0907:32:2908:28:01.1008:28:01.10+03:57:4018:313,2
64BŁASZCZYK Tomasz 6315 SBWDWARTAMundurowi - M51M 10300:00:0006:53:1907:32:4400:02:0008:29:15.3508:29:15.35+03:58:5517:383,4
Niesklasyfikowani
DQGRĄBSKI Rafał 42ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMundurowi - MDQ07:33:19 DQ08:08:17 DQ09:48:28.75 DQ DQ0:003,2
DQWOLAK Artur 21OTMUCHÓWMundurowi - MDQ07:33:19 DQ08:08:17 DQ00:04:0009:52:28.15 DQ DQ0:003,2
DQPOZORSKI Szymon 118PRZASNYSZMundurowi - MDQ07:33:19 DQ08:08:19 DQ10:29:23.45 DQ DQ0:003,0
DQKOWAL Krzysztof 98PRZEMYŚLMundurowi - MDQ07:33:19 DQ08:08:19 DQ00:02:0010:32:03.05 DQ DQ0:003,0
BAJOR Leszek 8913 Śląska Brygada Obrony TerytorialnejPIEKARY ŚLĄSKIEMundurowi - MDNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALIK Miłosz 8713 Śląska Brygada Obrony TerytorialnejGLIWICEMundurowi - MDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 70 wynik(ów)