VI MARATON SELEKCJA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2022-11-12
Miejsce : Cisna
Dystans : 31 km
Zgłoszonych : 135
Wystartowało : 127
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 121
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 25km | 25.1km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MWeteranCzas startu25km25.1kmKara/
bonifikata
Czas
netto
31km
Czas
brutto
31km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1S Krzysztof 25BYTOMMundurowi - M1M 100:00:0003:38:1905:40:2904:30:20.1904:30:20.19 12:394,7
2STROINSKI Daniel 60Attiq TeamWARSZAWAMundurowi cywil - M1M 200:00:0003:52:1905:40:4704:43:54.1904:43:54.19+00:13:3412:394,7
3SZMIST Szymon 193 PBOTZRĘCINMundurowi - M2M 300:00:0003:59:5305:40:5005:01:26.1205:01:26.12+00:31:0512:584,6
4TURKOWSKI Andrzej 49GLIWICEMundurowi - M3M 400:00:0004:06:3905:40:3105:01:36.1705:01:36.17+00:31:1512:454,7
5STYPKA Dawid 103Wojskowa Akademia TechnicznaSIANÓWMundurowi - M4M 500:00:0004:07:0805:40:5305:11:09.1005:11:09.10+00:40:4813:034,6
6RUSZNICKI Dawid 7Sfora BMKNAGŁOWICEMundurowi cywil - M2M 600:00:0004:25:5205:40:3900:04:0005:34:34.1305:34:34.13+01:04:1313:044,6
7PLONSKI Michal 78KRAKÓWMundurowi cywil - M3M 700:00:0004:25:3405:40:4400:04:0005:34:40.1105:34:40.11+01:04:1913:054,6
8ZDUŃCZYK Dariusz 1201 Podlaska Brygada Obrony TerytorialnejSTAWISKIMundurowi - M5M 800:00:0004:32:4605:41:1600:02:0005:35:55.1405:35:55.14+01:05:3412:584,6
9STAŃCZYK Kamil 128. K-PBOTSKARBKAMundurowi - M6M 900:00:0004:26:0605:40:3800:02:0005:37:51.1305:37:51.13+01:07:3013:144,5
10KOŁACZEK Hubert 127Akademia Wojsk LądowychWIELUŃMundurowi - M7M 1000:00:0004:25:3905:40:5700:08:0005:38:22.1105:38:22.11+01:08:0113:054,6
11KORPULA Grzegorz 114CSWOTTORUŃMundurowi - M8M 1100:00:0004:35:3005:41:1405:40:00.1505:40:00.15+01:09:3913:054,6
12TADYSZ Marcin 4IWANISKAMundurowi cywil - M4M 1200:00:0004:37:5605:40:4705:47:37.1305:47:37.13+01:17:1613:144,5
13WYSKIEL Michal 133AGATKLESZCZOWMundurowi - M9M 1300:00:0004:45:0805:40:3405:50:21.0005:50:21.00+01:20:0013:054,6
14WOJTASZEK Bartłomiej 13WolfWARSZAWAMundurowi cywil - M5M 1400:00:0004:45:5305:41:1905:50:56.1305:50:56.13+01:20:3513:064,6
15KIJEK Andrzej 57POGORZYCEMundurowi - M10M 1500:00:0004:38:5605:41:0600:06:0005:50:57.1505:50:57.15+01:20:3613:084,6
16OSTROPOLSKI Jakub 110Wojskowa Akademia TechnicznaGLIWICEMundurowi - M11M 1600:00:0004:45:0205:40:4405:59:07.1505:59:07.15+01:28:4613:224,5
17MIOTK Michał 82CSzWSGDYNIAMundurowi - M12M 1700:00:0004:45:2405:41:1300:02:0006:02:47.1906:02:47.19+01:32:2613:264,5
18CZUBA Karol 77CSzWSWYSOKAMundurowi Weterani1M 18Weteran00:00:0004:47:1705:40:2806:03:14.1306:03:14.13+01:32:5313:264,5
19SAMROWSKI Sebastian 65BYDGOSZCZMundurowi - M13M 1900:00:0004:46:3105:40:3400:04:0006:06:50.1506:06:50.15+01:36:2913:264,5
20RADOSLAW Radek 119GDYNIAMundurowi cywil - M6M 2000:00:0004:48:5905:40:3806:08:10.1306:08:10.13+01:37:4913:324,4
21ŚWIERCZEWSKI Marcin 92SFORA BMKSIERAKÓWMundurowi cywil - M7M 2100:00:0004:55:2705:40:3106:10:58.1006:10:58.10+01:40:3713:254,5
22ŁUKASZEWSKI Rafał 50WARSZAWAMundurowi - M14M 2200:00:0004:55:3605:40:4400:02:0006:11:01.0006:11:01.00+01:40:4013:214,5
23NOWAK Rafał 58endorfinaJĘDRZEJÓWMundurowi cywil - M8M 2300:00:0004:57:0005:40:4506:13:12.1706:13:12.17+01:42:5113:274,5
24SZYMSZON Łukasz 8WRONKIMundurowi cywil - M9M 2400:00:0005:00:1605:40:3600:02:0006:16:57.1306:16:57.13+01:46:3613:234,5
25GAŁĄZKA Marcin 86GIŻYCKOMundurowi - M15M 2500:00:0005:02:0205:47:1100:02:0006:19:00.1706:19:00.17+01:48:3913:374,4
26MŁOCEK Łukasz 102OŁAWAMundurowi Weterani2M 26Weteran00:00:0005:16:0305:47:1400:02:0006:31:30.1106:31:30.11+02:01:0913:344,4
27WNĘK Marek 55KRAKÓWMundurowi - M16M 2700:00:0005:14:2405:47:1206:34:22.1906:34:22.19+02:04:0213:464,4
28CABAJ Robert 80JS1403 RSDSWARSZAWAMundurowi cywil - M10M 2800:00:0005:18:0507:32:2606:35:45.6506:35:45.65+02:05:2517:063,5
29GORZYCZKA Marcin 9Dwa Kółka WronkiWRONKIMundurowi cywil - M11M 2900:00:0005:20:2507:32:2806:39:17.1706:39:17.17+02:08:5617:083,5
30BEDNARCZYK Zenon 129KRAKÓWMundurowi - M17M 3000:00:0005:24:0207:32:5706:41:09.1006:41:09.10+02:10:4817:053,5
31TRUSKOLASKI Konrad 33Akademia Wojsk LądowychŁÓDŹMundurowi - M18M 3100:00:0005:18:0707:32:3306:41:09.1706:41:09.17+02:10:4817:163,5
32LIZURA Sławomir 101Iskra GliwiceGLIWICEMundurowi Weterani3M 32Weteran00:00:0005:20:5207:32:2906:43:48.1606:43:48.16+02:13:2717:163,5
33ESSI-EZINH Aleksander 88SFORA BMKWARSZAWAMundurowi cywil - M12M 3300:00:0005:20:2207:32:2806:45:12.1806:45:12.18+02:14:5117:193,5
34ADAMSKI Piotr 16HALINÓWMundurowi cywil - M13M 3400:00:0005:27:1607:32:4406:45:57.1506:45:57.15+02:15:3617:083,5
35JARZĘBSKI Grzegorz 11WARSZAWAMundurowi cywil - M14M 3500:00:0005:27:1807:32:4506:45:58.3006:45:58.30+02:15:3817:083,5
36LECH Hubert 126LESKOMundurowi cywil - M15M 3600:00:0005:26:0307:32:5406:47:52.2006:47:52.20+02:17:3217:143,5
37ROMAN Krzysztof 40SFORA BMKBOLSZEWOMundurowi cywil - M16M 3700:00:0005:24:1607:32:3500:04:0006:50:25.1006:50:25.10+02:20:0417:153,5
38MALINOWSKI Karol 20Młody vs StaryLEGIONOWOMundurowi Weterani4M 38Weteran00:00:0005:31:1107:32:4606:53:08.1206:53:08.12+02:22:4717:143,5
39GUTOWICZ Marcin 43ŁÓDŹMundurowi cywil - M17M 3900:00:0005:24:1307:32:3500:02:0006:55:27.1206:55:27.12+02:25:0617:283,4
40CISZEWSKI Bartłomiej 100BBL 07BIAŁA PODLASKAMundurowi cywil - M18M 4000:00:0005:32:4407:32:2606:57:01.0006:57:01.00+02:26:4017:183,5
41ORYSZCZAK Bartłomiej 71MTB RoztoczeROZTOCZEMundurowi Weterani5M 41Weteran00:00:0005:15:4305:47:1400:06:0006:58:30.1706:58:30.17+02:28:0914:194,2
42LUTY Michal 17Sfora bmkWOLA MYSŁOWSKAMundurowi cywil - M19M 4200:00:0005:30:3707:32:3800:08:0006:59:49.1306:59:49.13+02:29:2817:133,5
43PERSZEWSKI Łukasz 97DZIEMIANYMundurowi - M19M 4300:00:0005:43:0807:32:4707:00:25.2007:00:25.20+02:30:0517:053,5
44PASZYN Maciej 93Iskra GliwiceGLIWICEMundurowi Weterani6M 44Weteran00:00:0005:35:5807:32:2507:01:52.1107:01:52.11+02:31:3117:213,5
45KOSINSKI Wojciech 134AgatGLIWICEMundurowi Weterani7M 45Weteran00:00:0005:43:0307:32:5907:03:15.1407:03:15.14+02:32:5417:123,5
46OTTO Szymon 28Akademia Wojsk LądowychŻAGAŃMundurowi - M20M 4600:00:0005:18:1007:32:5807:03:16.0507:03:16.05+02:32:5518:003,3
47GNIADZIK Krzysztof 30SKM 45WARSZAWAMundurowi cywil - M20M 4700:00:0005:46:3707:33:3707:03:21.1707:03:21.17+02:33:0017:063,5
48PASZEK Mateusz 53SPKP RzeszówRZESZÓWMundurowi Weterani8M 48Weteran00:00:0005:44:2507:32:3407:05:03.2007:05:03.20+02:34:4317:123,5
49KONIECZNY Rafał 27PSZÓWMundurowi - M21M 4900:00:0005:20:2807:33:0107:05:35.6507:05:35.65+02:35:1518:003,3
50SYGIET Wiktor 29Akademia Wojsk LądowychZAWIERCIEMundurowi - M22M 5000:00:0005:20:4007:32:5900:02:0007:07:43.1707:07:43.17+02:37:2218:003,3
51KOTÓW Konrad 84MUNINAMundurowi - M23M 5100:00:0005:43:0607:32:3707:08:10.9507:08:10.95+02:37:5017:203,5
52PRUSIK Paweł 106Wojskowa Akademia TechnicznaBARANOWOMundurowi - M24M 5200:00:0005:26:5907:32:4807:08:26.1707:08:26.17+02:38:0517:523,4
53ŚCIESZKO Tomasz 32GDAŃSKMundurowi cywil - M21M 5300:00:0005:41:1207:32:3000:02:0007:09:49.0007:09:49.00+02:39:2817:233,5
54KOTULA Dominik 39Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we WrocławiuTYCZYNMundurowi - M25M 5400:00:0005:44:1507:32:4207:10:00.1907:10:00.19+02:39:3917:223,5
55OMAŃSKI Błażej 24HORYSZÓW POLSKIMundurowi - M26M 5500:00:0005:45:4107:32:5507:10:04.1207:10:04.12+02:39:4317:193,5
56JASKIER Tomasz 125CSzWS OSSKRAKÓWMundurowi Weterani9M 56Weteran00:00:0005:50:4707:32:4707:12:19.1207:12:19.12+02:41:5817:143,5
57NOWAK Arkadiusz 96Akademia Wojsk LądowychMAŁOMICEMundurowi - M27M 5700:00:0005:41:1807:33:0207:16:15.4507:16:15.45+02:45:5517:403,4
58KUCZAMER Michał 369 ŁBOTŁÓDŹMundurowi - M28M 5800:00:0005:51:1507:32:2707:17:05.1007:17:05.10+02:46:4417:213,5
59KRYŚKIEWICZ Mateusz 41SITNEMundurowi cywil - M22M 5900:00:0005:51:5507:32:5000:02:0007:17:45.0007:17:45.00+02:47:2417:183,5
60LESZCZYSZAK Igor 31RADWANICEMundurowi cywil - M23M 6000:00:0005:53:0907:32:3107:17:55.1107:17:55.11+02:47:3417:193,5
61SOBECKI Sebastian 44SobeckiTravelZALASEWOMundurowi cywil - M24M 6100:00:0005:54:5007:32:5107:19:04.1407:19:04.14+02:48:4317:193,5
62KICWAK Krzysztof 6Wilczy DuchGORLICEMundurowi cywil - M25M 6200:00:0005:53:1207:33:0407:19:22.1507:19:22.15+02:49:0117:233,4
63RADKIEWICZ Miłosz 95ZIELONA GÓRAMundurowi cywil - M26M 6300:00:0005:36:0707:32:2800:04:0007:20:28.2007:20:28.20+02:50:0817:493,4
64FERSZTER Piotr 66JABŁONNAMundurowi cywil - M27M 6400:00:0005:54:3307:32:2607:20:43.1507:20:43.15+02:50:2217:223,5
65MACIAK Dominik 34Akademia Wojsk LądowychMYSTKÓWMundurowi - M29M 6500:00:0005:53:2007:32:3600:04:0007:23:08.0507:23:08.05+02:52:4717:223,5
66SCHREIBER Piotr 62KRAPKOWICEMundurowi cywil - M28M 6600:00:0005:43:1007:32:4900:02:0007:24:07.1507:24:07.15+02:53:4617:473,4
67BOROWSKI Paweł 90ZDC WOTOLSZTYNMundurowi - M30M 6700:00:0005:54:4507:32:4000:02:0007:24:47.3507:24:47.35+02:54:2717:263,4
68KRAWCZYK Mateusz 14TheMentalWarriorsCHOJNEMundurowi - M31M 6800:00:0005:50:3807:32:4307:25:57.1007:25:57.10+02:55:3617:403,4
69SMUGOWSKI Adam 73SIERADZMundurowi - M32M 6900:00:0005:50:4407:32:4507:26:04.1507:26:04.15+02:55:4317:403,4
70GRABOWSKI Zbigniew 5Sfora BMKŁOMIANKIMundurowi cywil - M29M 7000:00:0006:01:2807:32:4707:27:01.1807:27:01.18+02:56:4017:213,5
71ŻELEŚKIEWICZ Arkadiusz 79KB GEOTERMIA UNIEJÓWTUREKMundurowi - M33M 7100:00:0005:53:1607:32:3807:28:40.0007:28:40.00+02:58:1917:403,4
72BANASZAK Paweł 6713 ŚBOTWODZISŁAW ŚLĄSKIMundurowi - M34M 7200:00:0006:03:4207:32:3307:29:06.0507:29:06.05+02:58:4517:213,5
73TOCZEK Sławomir 64KĘDZIERZYN- KOŹLEMundurowi - M35M 7300:00:0005:45:4507:32:5400:02:0007:29:28.1507:29:28.15+02:59:0717:533,4
74JAGUSTYN Maciej 11513 ŚBOTGLIWICEMundurowi - M36M 7400:00:0006:03:3907:32:3400:02:0007:30:00.3007:30:00.30+02:59:4017:193,5
75KLEKOWSKI Bartosz 61MAKOWISKAMundurowi - M37M 7500:00:0005:53:2507:32:4200:02:0007:30:55.2507:30:55.25+03:00:3517:413,4
76NOWAK Paweł 105BIAŁYSTOKMundurowi - M38M 7600:00:0006:08:4607:32:3907:35:14.1707:35:14.17+03:04:5317:233,4
77MAINKA Lotariusz 94ISKRA GLIWICEHANUSEKMundurowi - M39M 7700:00:0005:53:4807:32:5507:35:16.5507:35:16.55+03:04:5617:533,4
78OSUCH Mateusz 72GDAŃSKMundurowi Weterani10M 78Weteran00:00:0005:54:4007:32:3107:36:34.9007:36:34.90+03:06:1417:533,4
79WAWRZYŃCZAK Piotr 124BIAŁYSTOKMundurowi - M40M 7900:00:0006:08:4807:32:3700:02:0007:37:16.2507:37:16.25+03:06:5617:233,5
80LĘCZNAR Dawid 701 bspJASIONKAMundurowi - M41M 8000:00:0005:54:3707:33:0100:02:0007:38:00.7007:38:00.70+03:07:4017:533,4
81SEREDA Jan 107Wojskowa Akademia TechnicznaKĘDZIERZYN-KOŹLEMundurowi - M42M 8100:00:0004:57:0705:40:4407:38:03.1207:38:03.12+03:07:4216:113,7
82GŁOWACKI Andrzej 2Młody vs StaryLEGIONOWOMundurowi Weterani11M 82Weteran00:00:0005:55:3407:32:3507:38:20.0507:38:20.05+03:07:5917:543,3
83MACHTEL Adrian 75TORUŃMundurowi cywil - M30M 8300:00:0006:00:0907:32:4507:39:18.2507:39:18.25+03:08:5817:483,4
84PRACHNIO Maciej Prachnio 59Sfora BMKDŁUGA SZLACHECKAMundurowi cywil - M31M 8400:00:0006:06:2307:32:4100:02:0007:39:59.1407:39:59.14+03:09:3817:333,4
85MACHTEL Wiktor 74TORUŃMundurowi cywil - M32M 8500:00:0006:00:0807:32:4407:42:44.1607:42:44.16+03:12:2317:543,3
86DZIEDZIC Bartosz 45Akademia Wojsk LądowychWROCŁAWMundurowi - M43M 8600:00:0005:16:4105:47:1507:43:00.8007:43:00.80+03:12:4015:553,8
87KLIMOWSKI Kamil 56Akademia Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza KościuszkiSOSNOWIECMundurowi - M44M 8700:00:0005:15:5505:47:1307:49:24.2507:49:24.25+03:19:0416:093,7
88GDOWSKI Filip 18STTTARNÓWMundurowi cywil - M33M 8800:00:0006:22:0807:32:3900:02:0007:51:16.1107:51:16.11+03:20:5517:243,4
89JADESZKO Michał 111EŁKMundurowi - M45M 8900:00:0006:23:5007:32:3407:55:41.0507:55:41.05+03:25:2017:333,4
90JANAS Szymon 10SFORA BMKGDYNIAMundurowi - M46M 9000:00:0006:13:0107:32:3607:55:44.1207:55:44.12+03:25:2317:543,3
91FYDRYCH Łukasz 109Wydział Żandarmerii Wojskowej w Bemowie PiskimEŁKMundurowi Weterani12M 91Weteran00:00:0006:23:5607:32:3207:55:48.4507:55:48.45+03:25:2817:333,4
92ROPIAK Sebastian 46Wydział Żandarmerii Wojskowej w Bemowie PiskimKSIĘŻY LASEKMundurowi - M47M 9200:00:0006:24:1507:32:3100:02:0007:58:08.1107:58:08.11+03:27:4717:333,4
93KOZAK Arkadiusz 83BIŁGORAJMundurowi cywil - M34M 9300:00:0006:19:1407:32:3807:59:19.0007:59:19.00+03:28:5817:493,4
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
94ZAMĘTA Maciej 51PROSZOWICEMundurowi cywil - M35M 9400:00:0006:12:2307:32:4908:01:12.1008:01:12.10+03:30:5118:073,3
95PEDRYC Bartłomiej 81KRAKÓWMundurowi cywil - M36M 9500:00:0006:12:2707:32:5100:02:0008:04:34.1108:04:34.11+03:34:1318:093,3
96CAŁKA Maciej 2616 DBOTWROCŁAWMundurowi - M48M 9600:00:0006:19:4307:32:4200:06:0008:05:28.6508:05:28.65+03:35:0817:493,4
97KOWALCZUK Paweł 35ROPCZYCEMundurowi cywil - M37M 9700:00:0006:19:1107:32:3000:04:0008:06:14.1308:06:14.13+03:35:5317:553,3
98KRĘPLEWSKI Dominik 68SULINMundurowi - M49M 9800:00:0006:27:0607:32:5208:06:40.1308:06:40.13+03:36:1917:493,4
99KACZOR Lech 99PRZEMYŚLMundurowi cywil - M38M 9900:00:0006:39:5207:32:5300:02:0008:13:43.3008:13:43.30+03:43:2317:343,4
100NC Sebastian 37GLIWICEMundurowi Weterani13M 100Weteran00:00:0006:35:0207:33:0708:18:28.1308:18:28.13+03:48:0717:573,3
101POLANEK Damian 130GLIWICEMundurowi Weterani14M 101Weteran00:00:0006:33:3807:32:5708:23:40.1808:23:40.18+03:53:1918:093,3
102JURJEWICZ Jakub 389 ŁBOTPIOTRKÓW TRYNUNALSKIMundurowi - M50M 10200:00:0006:26:0907:32:2908:28:01.1008:28:01.10+03:57:4018:313,2
103BŁASZCZYK Tomasz 6315 SBWDWARTAMundurowi - M51M 10300:00:0006:53:1907:32:4400:02:0008:29:15.3508:29:15.35+03:58:5517:383,4
104KOWALSKI Grzegorz 104Grupa Taktyczno - RekonstrukcyjnaŁÓDŹMundurowi cywil - M39M 10400:00:0006:42:5907:33:0400:02:0008:46:19.4508:46:19.45+04:15:5918:313,2
105KARNICKI Michał 123Grupa Taktyczno - RekonstrukcyjnaŁÓDŹMundurowi cywil - M40M 10500:00:0006:43:1407:33:0500:02:0008:46:33.1508:46:33.15+04:16:1218:313,2
Niesklasyfikowani
DQGRĄBSKI Rafał 42ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIMundurowi - MDQ07:33:19 DQ08:08:17 DQ09:48:28.75 DQ DQ0:003,2
DQKORSAK Mateusz 3Sfora BMKWARSAWMundurowi cywil - MDQ07:33:19 DQ08:08:18 DQ00:02:0009:50:35.15 DQ DQ0:003,2
DQWOLAK Artur 21OTMUCHÓWMundurowi - MDQ07:33:19 DQ08:08:17 DQ00:04:0009:52:28.15 DQ DQ0:003,2
DQPOZORSKI Szymon 118PRZASNYSZMundurowi - MDQ07:33:19 DQ08:08:19 DQ10:29:23.45 DQ DQ0:003,0
DQKOWAL Krzysztof 98PRZEMYŚLMundurowi - MDQ07:33:19 DQ08:08:19 DQ00:02:0010:32:03.05 DQ DQ0:003,0
DONIEC Oskar 76RUDA ŚLĄSKAMundurowi cywil - MDNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMAŃSKI Adam 85POŁANIECMundurowi cywil - MDNF DNF DNF DNF DNF--
BAJOR Leszek 8913 Śląska Brygada Obrony TerytorialnejPIEKARY ŚLĄSKIEMundurowi - MDNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALIK Miłosz 8713 Śląska Brygada Obrony TerytorialnejGLIWICEMundurowi - MDNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 114 wynik(ów)