VI SŁUPSKI BIEG KAZIUKÓW – „KAZIUKOWA PIĄTKA” - NORDIC WALKING
VI Słupski Bieg Kaziuków – „Kaziukowa Piątka”
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2022-03-05
Miejsce : Słupsk
Dystans : 7 km
Zgłoszonych : 42
Wystartowało : 38
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 38
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BRZOZOWSKI Piotr 15AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOOPEN -M1M 100:47:54.07 9:346,3
2JAWORSKI Robert 50BRYZA POSTOMINOPIESZCZOPEN -M2M 200:49:28.47+00:01:349:536,1
3MAŚLANKA Jacek 94SŁUPSKOPEN -M3M 300:50:23.06+00:02:2810:046,0
4CHUDY Henryk 20KSOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -M4M 400:51:47.67+00:03:5310:215,8
5KACZMAREK Eugeniusz 53SŁUPSKOPEN -M5M 500:52:05.70+00:04:1110:255,8
6NACZK Wiktoria 101POLIPACKTEAM GWELĘBORKOPEN -K1K 100:54:41.48+00:06:4710:565,5
7SZUDARSKI Edward 132DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M6M 600:55:22.77+00:07:2811:045,4
8SZUDARSKI Marek 133DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M7M 700:56:51.89+00:08:5711:225,3
9WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 150DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKOPEN -K2K 200:57:15.40+00:09:2111:275,2
10KRĘCKA Irena 75BUDOWOOPEN -K3K 300:57:48.40+00:09:5411:335,2
11DĄBROWSKA Romualda 26SKRĘPOWANEKRĘPA SŁUPSKAOPEN -K4K 400:57:54.09+00:10:0011:345,2
12ŚMIGIEL Magdalena 139SKRĘPOWANEKRĘPA SŁUPSKAOPEN -K5K 500:58:29.81+00:10:3511:415,1
13ANTOSIK Grażyna 4KSOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -K6K 600:59:17.22+00:11:2311:515,1
14BRZEZIŃSKI Henryk 14SŁUPSKOPEN -M8M 800:59:28.33+00:11:3411:535,0
15MACIEJEWSKI Tomasz 88NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M9M 900:59:37.46+00:11:4311:555,0
16RODZIEWICZ Wioletta 112USTKAOPEN -K7K 700:59:52.15+00:11:5811:585,0
17SZEWCZAK Kamila 125TEAM DEAFKOSZALINOPEN -K8K 801:00:05.88+00:12:1112:015,0
18KUREK Krzysztof 81NO AGE LIMIT PŁOCKPLOCKOPEN -M10M 1001:00:45.01+00:12:5012:094,9
19ŚWIDERSKA Wioleta 140TEAM DEAFKOSZALINOPEN -K9K 901:00:55.56+00:13:0112:114,9
20SZOT Maria 131JASIELSKIE PIORUNYBRZYSKAOPEN -K10K 1001:00:58.40+00:13:0412:114,9
21BADZIĄG Waldemar 8DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M11M 1101:03:13.55+00:15:1912:384,7
22DĄBROWSKA-BAŁASZ Joanna 27SŁUPSKOPEN -K11K 1101:04:58.97+00:17:0412:594,6
23KOCOŃ Sylwia 165SIEMIANICEOPEN -K12K 1201:05:31.73+00:17:3713:064,6
24REHLIS Aleksander 110WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINOPEN -M12M 1201:07:27.75+00:19:3313:294,4
25HORBACZ Iwona 44SŁUPSKOPEN -K13K 1301:07:58.47+00:20:0413:354,4
26UKLEJA Justyna 146POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOOPEN -K14K 1401:11:07.61+00:23:1314:134,2
27UKLEJA Katarzyna 145POTĘGA NORDICANOWA DĄBROWAOPEN -K15K 1501:11:09.79+00:23:1514:134,2
28SZYBUT Weronika 135POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOOPEN -K16K 1601:11:59.54+00:24:0514:234,2
29SZYBUT Roma 134POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOOPEN -K17K 1701:11:59.84+00:24:0514:234,2
30ANTOSIK Julia 7KSOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -K18K 1801:14:10.29+00:26:1614:504,0
31KENIG Renata 62KSOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -K19K 1901:14:10.35+00:26:1614:504,0
32ZODY Dorota 148SŁUPSKOPEN -K20K 2001:15:50.54+00:27:5615:104,0
33MAJ Daniel 160TERMOSOL TEAM SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M13M 1301:20:00.84+00:32:0616:003,8
34KARAŚ Agnieszka 161TERMOSOL TEAM SŁUPSKSŁUPSKOPEN -K21K 2101:20:06.63+00:32:1216:013,7
35ANTOSIK Mikołaj 5KSOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -M14M 1401:20:35.48+00:32:4116:073,7
36ANTOSIK Barbara 6KSOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -K22K 2201:21:41.92+00:33:4716:203,7
37ZAWADZKI Maksym 164AML SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M15M 1501:21:43.40+00:33:4916:203,7
38CHUDY Janina 19KSOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKOOPEN -K23K 2301:21:47.37+00:33:5316:213,7
Znaleziono 38 wynik(ów)