VI SŁUPSKI BIEG KAZIUKÓW – „KAZIUKOWA PIĄTKA”
VI Słupski Bieg Kaziuków – „Kaziukowa Piątka”
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2022-03-05
Miejsce : Słupsk
Dystans : 7 km
Zgłoszonych : 138
Wystartowało : 125
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 125
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PYTLAK Michał 1087 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASIEMIANICEOPEN -M1M 100:27:36.20 3:5615,2
2KĘPKA Adrian 63@KEPKA_NA_TRASIEWIEKOWO GM.DARŁOWOOPEN -M2M 200:28:11.75+00:00:354:0114,9
3WRÓBLEWSKI Leszek 153ŚWIĄT PŁYTEK U KRYSPINANIEZABYSZEWOOPEN -M3M 300:28:28.04+00:00:514:0414,8
4OSIŃSKI Wojciech 103TEAMZABIEGANEDNISŁUPSKOPEN -M4M 400:28:41.98+00:01:054:0514,6
5GUZOWSKI Dariusz 42TALEX BORZYTUCHOMCETYŃOPEN -M5M 500:29:38.05+00:02:014:1414,2
6TWARDOWSKI Mateusz 144AML SŁUPSKKOBYLNICAOPEN -M6M 600:31:04.33+00:03:284:2613,5
7DUDA Grzegorz 32BEST BEASTS / PRO DYSTANSBUKÓWKAOPEN -M7M 700:31:29.55+00:03:534:2913,3
8PICK Tomasz 105BIEGOLAS KOSZALIN / KORONA SZCZECINKOSZALINOPEN -M8M 800:31:33.25+00:03:574:3013,3
9KOPEC Katarzyna 69SLUPSKOPEN -K1K 100:31:49.38+00:04:134:3213,2
10SKĘPIEC Adam 117LEĆ ADAM¸ LEĆ... :-)SŁUPSKOPEN -M9M 900:31:53.55+00:04:174:3313,2
11GARSKI Kryspin 37ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWOPEN -M10M 1000:32:14.94+00:04:384:3613,0
12SZCZERBATY Paweł 171ŚWINOUJŚCIEOPEN -M11M 1100:32:40.49+00:05:044:4012,9
13JĘCEK Krzysztof 51MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAOPEN -M12M 1200:32:51.09+00:05:144:4112,8
14GRACHEL Przemek 40AJ RUNNINGREDZIKOWOOPEN -M13M 1300:32:57.99+00:05:214:4212,7
15SITEK Mariusz 177SŁUPSKOPEN -M14M 1400:33:46.87+00:06:104:4912,4
16IWANIEC Dariusz 46BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWOOPEN -M15M 1500:33:52.90+00:06:164:5012,4
17WILUSZ Krzysztof 151SŁUPSKOPEN -M16M 1600:34:02.96+00:06:264:5112,3
18CHODOROWSKI Tomasz 18BEST BEASTSSŁUPSKOPEN -M17M 1700:34:04.36+00:06:284:5212,3
19GUZIK Piotr 41USB USTKASŁUPSKOPEN -M18M 1800:34:33.17+00:06:564:5612,2
20DOMARUS Kamila 29SŁUPSKOPEN -K2K 200:34:33.27+00:06:574:5612,2
21JANKOWSKI Grzegorz 49POZYTYWNIE NAKRĘCENIBYTÓWOPEN -M19M 1900:35:01.83+00:07:255:0012,0
22CYPRYCH Katarzyna 22SŁUPSKOPEN -K3K 300:35:10.17+00:07:335:0111,9
23BROVCHENKO Jurii 167ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWOPEN -M20M 2000:35:22.61+00:07:465:0311,9
24NOWAK Paweł 156SŁUPSKOPEN -M21M 2100:35:36.56+00:08:005:0511,8
25KOCZOROWSKI Paweł 67W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAOPEN -M22M 2200:35:36.89+00:08:005:0511,8
26DREWNIAK Tomasz 31SŁUPSKOPEN -M23M 2300:35:42.20+00:08:065:0611,8
27SZCZYGIEŁ Marcin 123KRĘPA SŁUPSKAOPEN -M24M 2400:35:44.74+00:08:085:0611,8
28KAMIŃSKI Marcin 58SMOŁDZINOOPEN -M25M 2500:35:45.02+00:08:085:0611,7
29DREWNIAK Tomasz 30SŁUPSKOPEN -M26M 2600:35:51.39+00:08:155:0711,7
30CHYLEWSKA Aleksandra 21SŁUPSKOPEN -K4K 400:36:12.67+00:08:365:1011,6
31FIGURSKI Abdrzej 34USTKAOPEN -M27M 2700:36:26.26+00:08:505:1211,5
32DYŚ Jarosław 33MARKOS RUNNING TEAMSŁUPSKOPEN -M28M 2800:36:32.42+00:08:565:1311,5
33ANTOSIAK Grzegorz 3SŁUPSKOPEN -M29M 2900:36:32.44+00:08:565:1311,5
34CZYŻYKOWSKI Krzysztof 23SŁUPSKOPEN -M30M 3000:36:34.71+00:08:585:1311,5
35RACZYŃSKA Anna 109BALTIC SEALSSŁUPSKOPEN -K5K 500:36:38.21+00:09:025:1411,5
36SPYCHALSKI Artur 119ZSP SMOŁDZINOGARDNA WIELKAOPEN -M31M 3100:37:13.18+00:09:365:1911,3
37TREDER Marian 159KOSINOOPEN -M32M 3200:37:30.80+00:09:545:2111,2
38LEWANDOWSKA Sylwia 83ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINANIEZABYSZEWOOPEN -K6K 600:37:45.33+00:10:095:2311,1
39KAMIŃSKA Monika 56ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -K7K 700:37:57.86+00:10:215:2511,1
40MICERSKI Tomasz 96BIEGOLAS KOSZALINKOSZALINOPEN -M33M 3300:38:06.32+00:10:305:2611,0
41BOGUSZEWSKI Michal 10SLUPSKOPEN -M34M 3400:38:29.42+00:10:535:2910,9
42HORBACZ Grzegorz 45SŁUPSKOPEN -M35M 3500:38:38.74+00:11:025:3110,9
43SZLACHETKA Piotr 127SŁUPSKOPEN -M36M 3600:38:55.37+00:11:195:3310,8
44TOMCZAK Dominik 141W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKOPEN -M37M 3700:38:59.75+00:11:235:3410,8
45MAZUREK Paweł 95KOSZALINOPEN -M38M 3800:39:21.55+00:11:455:3710,7
46BURIN Arsenii 162Zaspół SZkół SamochodowychSŁUPSKOPEN -M39M 3900:39:53.42+00:12:175:4110,5
47SITNIK Mikołaj 116USTKAOPEN -M40M 4000:39:56.53+00:12:205:4210,5
48BOWNIK Wojciech 12BALTIC SEALSSŁUPSKOPEN -M41M 4100:40:09.14+00:12:325:4410,5
49KRZYŻANEK Marta 76GARDNA WIELKAOPEN -K8K 800:40:14.61+00:12:385:4410,4
50KAMIŃSKI Marcin 57ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -M42M 4200:40:19.13+00:12:425:4510,4
51KRZYŻANEK Marcin 77GARDNA WIELKAOPEN -M43M 4300:40:31.10+00:12:545:4710,4
52KWAŚNIAK Zdzisław 82PRO DYSTANSSŁUPSKOPEN -M44M 4400:40:36.67+00:13:005:4810,3
53GAWEŁ Iza 38ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -K9K 900:40:42.91+00:13:065:4810,3
54KONONOVA Olha 68AJ RUNNINGSŁUPSKOPEN -K10K 1000:40:56.57+00:13:205:5010,3
55IWANOWSKI Michał 48BIEGAM BO LUBIĘUSTKAOPEN -M45M 4500:41:04.05+00:13:275:5210,2
56KAMIŃSKA Justyna 55STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAOPEN -K11K 1100:41:08.17+00:13:315:5210,2
57BIKUN Łukasz 163SŁUPSKOPEN -M46M 4600:42:02.96+00:14:266:0010,0
58ŻĄDEŁEK Jarek 158USTKAOPEN -M47M 4700:42:09.85+00:14:336:0110,0
59MAGIŃSKA Edyta 89SŁUPSKOPEN -K12K 1200:42:10.65+00:14:346:0110,0
60ZIĘBA Robert 157KOŚCIERZYNAOPEN -M48M 4800:42:38.91+00:15:026:059,9
61BEDNAREK Grzegorz 9SŁUPSKOPEN -M49M 4900:43:28.01+00:15:516:129,7
62MURAWSKI Rafał 99MYWYONISŁUPSKOPEN -M50M 5000:43:29.75+00:15:536:129,7
63BRZEZIŃSKA Agnieszka 13SŁUPSKOPEN -K13K 1300:43:44.05+00:16:076:149,6
64KOSISKA Iwona 72STOPA SŁUPSKSŁUPSKOPEN -K14K 1400:43:55.97+00:16:196:169,6
65MAŁECKI Tomasz 90VACU ACTIV GYMKOBYLNICAOPEN -M51M 5100:43:56.01+00:16:196:169,6
66PACHUTA Damian 104WRZEŚNICAOPEN -M52M 5200:44:13.48+00:16:376:199,5
67KULAK Rafał 79BALTIC SEALSGŁOBINOOPEN -M53M 5300:44:21.82+00:16:456:209,5
68ROMOWSKI Michał 179SŁUPSKOPEN -M54M 5400:44:36.27+00:17:006:229,4
69KRAJEWSKA Justyna 74SŁUPSKOPEN -K15K 1500:44:40.09+00:17:036:229,4
70KLIMEK Marcin 66SŁAWNOOPEN -M55M 5500:44:41.02+00:17:046:239,4
71KAŁUZIŃSKA Katarzyna 54VACUACTIVGYMSŁUPSKOPEN -K16K 1600:44:51.22+00:17:156:249,4
72DYRMO Anna 169WŁYNKÓWKOOPEN -K17K 1700:44:55.56+00:17:196:259,4
73STRZEMBOWICZ Damian 121AJ RUNNINGSŁUPSKOPEN -M56M 5600:44:58.78+00:17:226:259,3
74FRUBA Karina 35STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOOPEN -K18K 1800:45:03.48+00:17:276:269,3
75KOSICKA Zofia 71AML SŁUPSKSŁUPSKOPEN -K19K 1900:45:31.57+00:17:556:309,2
76MAJCHNIUK Dariusz 172CPSPUSTKAOPEN -M57M 5700:45:34.50+00:17:586:309,2
77MAJCHRZAK Łukasz 17870SŁUPSKOPEN -M58M 5800:45:35.56+00:17:596:309,2
78GARSKA Joanna 36ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWOPEN -K20K 2000:45:38.38+00:18:026:319,2
79BROVCHENKO Sylwia 166ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWOPEN -K21K 2100:45:39.78+00:18:036:319,2
80DERRA Michał 28W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKOPEN -M59M 5900:46:02.18+00:18:256:349,1
81BORODZIUK Aneta 11SŁUPSKOPEN -K22K 2200:46:55.31+00:19:196:429,0
82ANDRZEJEWSKA Paulina 180SŁUPSKOPEN -K23K 2300:47:06.57+00:19:306:438,9
83ZABORSKA Magdalena 155SŁUPSKOPEN -K24K 2400:47:13.86+00:19:376:448,9
84ŚLUSARSKI Marek 138BEST BEASTSROGAWICAOPEN -M60M 6000:47:23.50+00:19:476:468,9
85ŚLUSARSKA Ewelina 137ROGAWICAOPEN -K25K 2500:47:23.50+00:19:476:468,9
86KLEJDYSZ Beata 65SŁUPSKOPEN -K26K 2600:47:29.19+00:19:526:478,8
87KANIA Brajan 170SŁUPSKOPEN -M61M 6100:47:33.89+00:19:576:478,8
88KUJAWA Magdalena 78TEAM DAVE BUKÓWKABUKÓWKAOPEN -K27K 2700:47:56.07+00:20:196:508,8
89KARAŚ Radosław 60TERMOSOL TEAM SŁUPSKSŁUPSKOPEN -M62M 6200:48:05.12+00:20:286:528,7
90MROZIK Joanna 98SŁUPSKOPEN -K28K 2800:48:10.46+00:20:346:528,7
91LEWANDOWSKA Maria 84W.P.K SŁOŃ TEAMUSTKAOPEN -K29K 2900:48:11.24+00:20:356:538,7
92LEWANDOWSKI Adam 85W.P.K SŁOŃ TEAMUSTKAOPEN -M63M 6300:48:13.06+00:20:366:538,7
93MICHALAK-MAŁECKA Anna 97VACU ACTIV GYMKOBYLNICAOPEN -K30K 3000:48:14.93+00:20:386:538,7
94KAMIŃSKI Witold 59STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKAOPEN -M64M 6400:48:25.12+00:20:486:558,7
95SKIBIŃSKI Rafał 118AJ TEAMSŁUPSKOPEN -M65M 6500:48:31.01+00:20:546:558,7
96KRZESZOWSKI Łukasz 168SŁUPSKOPEN -M66M 6600:48:36.31+00:21:006:568,6
97STANIASZEK Bogusław 120TUPOTUSTKAGŁOBINOOPEN -M67M 6700:49:56.58+00:22:207:088,4
98PŁODZIEŃ Karolina 107KARZCINOOPEN -K31K 3100:50:02.12+00:22:257:088,4
99IWANOWSKI Wojciech 47BIEGAM BO LUBIĘUSTKAOPEN -M68M 6800:50:52.21+00:23:167:168,3
100PIETRZYCKI Andrzej 106SŁUPSKOPEN -M69M 6900:50:58.72+00:23:227:168,2
101CZERWIŃSKA Anna 173SŁUPSKOPEN -K32K 3200:52:18.45+00:24:427:288,0
102KAJA Justyna 174BEST BEASTSSLUPSKOPEN -K33K 3300:52:18.92+00:24:427:288,0
103RUDNIK Janina 113SLUPSKOPEN -K34K 3400:52:37.75+00:25:017:318,0
104SZMIGIERO Sebastian 129W.P.K SŁOÑ TIMSŁUPSKOPEN -M70M 7000:52:54.62+00:25:187:337,9
105KARWASZ Krzysztof 61KWAKOWOOPEN -M71M 7100:53:12.15+00:25:357:367,9
106WOJCIŃSKA Iwona 152ANANASYZ3FALSŁUPSKOPEN -K35K 3500:53:31.95+00:25:557:387,8
107WYSZECKA Anna 154ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -K36K 3600:53:32.64+00:25:567:387,8
108SAGAŁA Patrycja 115ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -K37K 3700:53:32.75+00:25:567:387,8
109SIDOR Lena 176AML SŁUPSKSŁUPSKOPEN -K38K 3800:53:33.07+00:25:567:397,8
110BURMAN Tomasz 17ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -M72M 7200:53:33.22+00:25:577:397,8
111WELTROWSKA Alicja 149ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -K39K 3900:53:33.33+00:25:577:397,8
112ANDRZEJCZYK Ewelina 2ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -K40K 4000:53:33.54+00:25:577:397,8
113MARCZAK Małgorzata 92WPK SŁOŃ TEAMŻELKOWOOPEN -K41K 4100:53:33.94+00:25:577:397,8
114URBAN Ewelina 147GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K42K 4200:53:34.11+00:25:577:397,8
115KULECZKA Katarzyna 80ANANASY Z 3 FALSŁUPSKOPEN -K43K 4300:53:34.86+00:25:587:397,8
116MARCZAK Andrzej 91WPK SŁOŃ TEAMŻELKOWOOPEN -M73M 7300:53:34.89+00:25:587:397,8
117KORWIN PIOTROWSKA Paulina 70DĘBNICA KASZUBSKAOPEN -K44K 4400:53:34.98+00:25:587:397,8
118SIDOR Mariusz 175ANANASY Z 3FALSŁUPSKOPEN -M74M 7400:53:35.17+00:25:587:397,8
119SYCHLA Monika 122ŁOSINOOPEN -K45K 4500:53:47.22+00:26:117:417,8
120KOWALCZYK Justyna 73W.P.K.SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAOPEN -K46K 4600:58:15.48+00:30:398:197,2
121BURDA Sebastian 16WPK SLOŃ TEAMSLUPSKOPEN -M75M 7500:58:15.57+00:30:398:197,2
122TURCZYN Grzegorz 143W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKOPEN -M76M 7600:58:15.64+00:30:398:197,2
123LUBIŃSKA Liliana 86NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKOPEN -K47K 4700:58:55.19+00:31:188:257,1
124SZEWCZYK Aleksandra 126MODLINEKOPEN -K48K 4800:58:56.44+00:31:208:257,1
125JUNAK Aleksandra 52CHARNOWOOPEN -K49K 4900:58:56.63+00:31:208:257,1
Znaleziono 125 wynik(ów)