VII BIEG PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2022-09-24
Miejsce : Słupsk
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 119
Wystartowało : 110
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 107
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Drużyna cywile | Drużyna mundurowa | K-Mundur | M-Mundur
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMundurowiCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KONKEL Agnieszka 58KOSZALINDrużyna cywile10K 100:29:48.09 4:5812,1
2CHYLEWSKA Aleksandra 20SŁUPSKDrużyna cywile15K 200:31:05.01+00:01:165:1011,6
3KALISZEWSKA Beata 44ANANASY Z 3 FALSIEMIANICEDrużyna cywile20K 300:32:49.68+00:03:015:2811,0
4GAWEŁ Iza 34ANANASY Z 3 FALSŁUPSKDrużyna cywile24K 400:33:52.53+00:04:045:3810,6
5DOMARUS Kamila 26SŁUPSKDrużyna cywile30K 500:34:46.64+00:04:565:4710,4
6KĘSIK Agnieszka 53ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKDrużyna cywile33K 600:35:22.78+00:05:345:5310,2
7KRZYŻANEK Marta 67GARDNA WIELKADrużyna cywile38K 700:35:36.57+00:05:505:5610,1
8CHYLEWSKA-MUCHA Aleksandra 21LEŚNA POLANADrużyna cywile39K 800:35:49.35+00:06:005:5810,1
9CHABOWSKA Agnieszka 16SŁUPSKDrużyna cywile40K 900:35:53.07+00:06:065:5810,0
10ULANOWSKA Małgorzata 119SŁUPSKDrużyna cywile42K 1000:36:50.25+00:07:076:089,8
11FRUBA Karina 32STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWODrużyna cywile43K 1100:37:01.17+00:07:146:109,7
12OSOWSKA Magdalena 87STARA DĄBROWADrużyna cywile44K 1200:37:05.27+00:07:186:109,7
13KONONOVA Olha 59AJ RUNNINGSŁUPSKDrużyna mundurowa11K 13Tak00:37:37.64+00:07:496:169,6
14BRZEZIŃSKA Agnieszka 13SŁUPSKDrużyna cywile46K 1400:37:45.80+00:07:576:179,5
15KLEJDYSZ Beata 54SŁUPSKDrużyna cywile47K 1500:37:52.63+00:08:056:189,5
16KRYWUĆ Małgorzata 65SŁUPSKDrużyna cywile49K 1600:38:00.05+00:08:106:209,5
17KAMIŃSKA Justyna 45STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKADrużyna mundurowa13K 17Tak00:38:52.66+00:09:036:289,3
18KONIECZNA Paulina 57KWAKOWODrużyna mundurowa15K 18Tak00:39:27.82+00:09:396:349,1
19ANDRZEJEWSKA Paulina 2SŁUPSKDrużyna cywile51K 1900:39:53.75+00:10:086:389,0
20ŁUBKOWSKA Magdalena 75SŁUPSKDrużyna cywile52K 2000:39:59.69+00:10:126:399,0
21WEILAND Agnieszka 124Night Wolves Ultra RunnersSŁUPSKDrużyna cywile54K 2100:40:18.02+00:10:366:438,9
22RODZEWICZ Wiolka 138USTKADrużyna cywile55K 2200:39:17.36+00:10:446:329,2
23LEWANDOWSKA Maria 72W.P.K SŁOŃ TEAMUSTKADrużyna cywile56K 2300:40:31.22+00:10:456:458,9
24MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 82SŁUPSKDrużyna cywile63K 2400:43:02.78+00:13:227:108,4
25SAGAŁA Patrycja 99ANANASY Z 3FALSŁUPSKDrużyna cywile65K 2500:43:33.50+00:13:487:158,3
26KORWIN-PIOTROWSKA Paulina 61ANANASY Z 3FALDĘBNICA KASZUBSKADrużyna cywile66K 2600:43:34.68+00:13:497:158,3
27TĘSNA Magdalena 111ANANASY Z 3 FALSIEMIANICEDrużyna cywile67K 2700:43:35.99+00:13:507:158,3
28URBAN Ewelina 120ANANASY Z 3 FALDĘBNICA KASZUBSKADrużyna cywile68K 2800:43:36.51+00:13:507:168,3
29ANDRZEJCZYK Ewelina 1ANANASY Z 3FALSŁUPSKDrużyna cywile69K 2900:43:36.24+00:13:517:168,3
30BORODZIUK Aneta 12SŁUPSKDrużyna cywile70K 3000:43:45.12+00:14:007:178,2
31PŁODZIEŃ Karolina 92KARZCINODrużyna cywile71K 3100:43:48.78+00:14:027:188,2
32MARCZAK Małgorzata 77WPK SŁOŃ TEAMŻELKOWODrużyna cywile72K 3200:44:02.46+00:14:177:208,2
33ZABORSKA Magdalena 130KOBYLNICADrużyna cywile73K 3300:44:23.90+00:14:367:238,1
34KAŁUZIŃSKA Katarzyna 145Vacu Activ GymSŁUPSKDrużyna cywile74K 3400:44:21.26+00:14:367:238,1
35MICHALAK-MAŁECKA Anna 81KOBYLNICADrużyna cywile75K 3500:44:21.44+00:14:377:238,1
36KUBICA Agnieszka 69STRZELINODrużyna cywile77K 3600:44:50.38+00:15:077:288,0
37ZALEWSKA Monika 139SŁUPSKDrużyna cywile78K 3700:44:21.95+00:15:507:238,1
38SYCHLA Monika 104ŁOSINODrużyna cywile79K 3800:46:00.46+00:16:167:407,8
39KUŚMIERZ Adriana 71SŁUPSKDrużyna cywile82K 3900:48:51.25+00:19:078:087,4
40KOWALCZYK Justyna 62W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKADrużyna cywile83K 4000:50:58.34+00:21:188:297,1
41CIŻMOWSKA Barbara 23MTS HAMER MIASTKOKĘPICEDrużyna cywile86K 4100:51:26.97+00:21:418:347,0
42SADOWSKA Urszula 97KOBYLNICADrużyna cywile88K 4200:54:01.60+00:24:189:006,7
43PIETRZYCKA Edytka 89SŁUPSKDrużyna mundurowa17K 43Tak00:54:47.84+00:25:129:076,6
44BIELICZ Justyna 9SŁUPSKDrużyna cywile90K 4400:55:22.54+00:25:359:136,5
45CISZEWSKA Aleksandra 22SŁUPSKDrużyna cywile92K 45   
46KULECZKA Katarzyna 70SŁUPSKDrużyna cywile93K 46   
Znaleziono 46 wynik(ów)