VII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 30 KM
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2015-05-24
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 332
Wystartowało : 302
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 293
Na trasie : 9
Pełne wyniki dla 19.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | M5 | M6
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu19.5km
   
1SZYMCZAK Patryk 634Apteka GeminiGDAŃSKM100:00:0200:46:45
2TECŁAW Radosław 564www.rowertour.comBYDGOSZCZM200:00:0100:46:59
2ŁOWIGUS Adam 576www.rowertour.comBYDGOSZCZM400:00:0100:47:00
4CZECHOWICZ Miłosz 610KKS Sportowiec PiłaPIŁAM200:00:0400:47:36
5ZARZYCKI Aleksander 633Apteka GeminiGDAŃSKM300:00:0200:49:14
6OSMAŃSKI Bartosz 572KM Bike Team ElblągELBLĄGM200:00:0400:49:28
7JANCZARSKI Maks 383GDAŃSKM300:00:2100:49:36
8OCHMAŃSKI Paweł 592BYDGOSZCZM300:00:1900:49:38
9ŁOMNICKI Michał 602MTB KWIDZYN TEAMKWIDZYNM300:00:0500:49:51
10HOFMAN Dariusz 595GOOGLE PRO ACTIVE TEAMWAŁCZM300:00:0300:50:22
11OSTRASZEWSKI Zbigniew 469DIABLO - TEAMPOTULICEM500:00:0300:51:25
12KUROWSKI Kamil 427HTBBYDGOSZCZM300:00:1100:51:59
13BIŃCZAK Arkadiusz 317Cyklo KwidzynKWIDZYNM300:00:1500:52:35
14CZARNOTA Waldemar 594CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM400:00:1300:52:41
15LICA Szymon 438Sisu OWBBYDGOSZCZM200:00:1000:53:46
16MANIA Jacek 453RUMIAM300:00:0400:53:53
17SZYCH Paweł 597CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM300:00:1600:54:25
18PIOTRZKIEWICZ Dariusz 478TTC JADE TORUŃLUBICZM400:00:0200:54:37
19RZESZUTEK Zosia 629MLKS Baszta BytówBYTÓWK100:00:2200:54:47
19SOWIŃSKI Remigiusz 563CYKLO KWIDZYNKWIDZYN (DANKOWO)M300:00:2200:55:19
21RUCZYŃSKI Arkadiusz 567BLACK HOLEELBLĄGM400:00:1200:55:26
22SEICHTER Adam 502ProCycling.plTORUŃM300:00:0800:55:29
23WNUK Jarosław 593CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM400:00:0800:55:31
24WIŚNIEWSKI Zbigniew 542Rowerowa BrzozaBRZOZAM400:00:2700:55:45
25SZYCH Dariusz 596CYKLO KWIDZYNRAKOWIECM400:00:2100:55:49
26KRUCZKOWSKI Piotr 422Trek Krysport BydgoszczBYDGOSZCZM500:00:1800:55:56
27STYCZEŃ Roman 608KM Bike Team ElblągELBLĄGM400:00:1900:55:56
28GAS Artur 612KAMELEONPIŁAM300:00:5600:56:31
29PAPIERNIK Michał 603Tczewski Klub RowerowyTCZEWM300:00:1700:56:38
30WICZLINY Patryk 627V02 max MTB TeamGDAŃSKM200:00:0400:56:52
31TENGOWSKI Jerzy 599CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM400:00:3700:57:20
32MACIEJEWSKI Szymon 451BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM100:00:2700:57:36
33DUDA Grzegorz 590KOZIEGŁOWYM400:00:4100:57:37
34BRUSKI Szymon 323DZIEMIANYM200:01:2100:58:10
35TECŁAW Czesław 523ROWEROWY KLUB GRYFBYDGOSZCZM500:00:5900:58:23
36RADKIEWICZ Bogusław 483LIPNIKIM400:00:4600:58:24
37IGNASZAK Michał 377Świecki Klub KolarstwaŚWIECIEM100:00:0800:58:34
38LEWANDOWSKI Adam 560ŁOCHOWOM400:00:0700:58:47
39BRATKOWSKI Jacek 321BYDGOSZCZM400:00:2000:58:48
40WIŚNIEWSKI Mateusz 616Cykliści RypinOSTROWITEM100:00:2000:59:01
41KIECA Andrzej 402Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM400:00:2700:59:06
42WOŹNIAK Aleksander 621BRZOZAM100:00:3700:59:09
43ROMPALSKI Dariusz 489ŚWIECIEM400:00:2600:59:10
44CHOJNACKI Krzysztof 333BYDGOSZCZM400:00:2900:59:13
45LEŚNIEWSKI Marek 588KOZIEGŁOWYM300:00:4300:59:25
46BYKOWSKI Grzegorz 583BYDGOSZCZM300:00:0500:59:27
47RUBACH Mariusz 491OSP BrzozaBRZOZAM200:00:3500:59:37
48GACKOWSKI Jarosław 357BYDGOSZCZM400:00:0700:59:49
49BRODA Dariusz 322BYDGOSZCZM400:01:2100:59:49
50KANIECKI Mikołaj 398Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM200:00:3800:59:50
51BOŁKA Szymon 319SZUBINM200:00:2000:59:57
52JANUSZEWSKI Michał 386BYDGOSZCZM200:00:0801:00:07
53FLINIK Andrzej 351Butik FLOWBYDGOSZCZM300:01:4401:00:10
54SERGIEL Damian 503BYDGOSZCZM300:00:4701:00:14
55WOŹNIAK Krzysztof 620BRZOZAM500:00:4401:00:19
56KUPCZYK Tomasz 426BYDGOSZCZM300:00:0601:00:23
57KASZTELAN Jacek 632Apteka GeminiNOWY STAWM300:00:2701:00:23
58BILICKI Wojciech 314BYDGOSZCZM300:01:5201:00:29
59ROGALSKI Radosław 486timeworkKORONOWOM300:01:5101:00:31
60SPŁAWSKI Damian 507POZNAŃM300:00:1201:00:44
61STACHOWIAK Bartosz 508ZAMOŚĆM200:00:2101:00:52
62NAMYSŁ Łukasz 587KOZIEGŁOWYM200:00:4101:00:53
63DUNAJEWSKI Marcin 584ŁOCHOWOM300:00:0701:00:59
64SEWERYN Waldemar 617KARSINM400:01:0001:01:10
65RATAJCZAK Jacek 623EAGLE FRIENDSJAROCINM500:00:1601:01:25
66PYRZANOWSKI Przemek 606Eko-MadMac Team ToruńTORUŃM200:00:1101:01:28
67LEKTARSKI Krzysztof 430POZNAŃM500:00:0601:01:32
68BINKOWSKI Adrian 316timeworkGZINM300:01:5101:01:34
69PIOTRASZEWSKI Jerzy 476Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM500:00:1101:01:36
70BETHKE Sławomir 310BYDGOSZCZM200:00:3201:01:42
71SZAJKOWSKI Tomasz 515Tczewski Klub RowerowyTCZEWM600:00:1101:01:46
72SZPERLAK Artur 568GORZEŃM400:00:0901:01:57
73FOJUTOWSKI Sławek 353BYDGOSZCZM300:00:3201:01:59
74KACZMAREK Roman 394BARCINM300:00:4201:02:02
75GRANOWSKI Paweł 368DIABLO - TEAMNAKŁO N. NOT.M400:00:2201:02:05
76GAJDA Ewa 358SWARZĘDZK400:00:1301:02:06
77WARDA Wiktor 533PRZYŁĘKI M100:00:4401:02:07
78LUDZKOWSKI Dawid 444SR Katorżnik Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM200:01:1301:02:09
79SZCZERBA Maciej 519OPONEONIEMCZM400:00:2401:02:15
79BILSKI Marcin 315OPONEO MotorsportBYDGOSZCZM300:00:2501:02:18
81KWAPISIEWICZ Marcelina 585EDFGDAŃSKK300:00:1001:02:21
82BURAS Karol 573CZARNKÓWM400:01:0601:02:21
83PACHCIAREK Rafał 471BIAŁE BŁOTAM300:01:1801:02:31
84DĄBROWSKI Adam 339BYDGOSZCZM300:00:1101:02:33
85MAZURKIEWICZ Marek 459BYDGOSZCZM300:01:2501:02:33
86WIŚNIEWSKI Mikołaj 541ROWEROWA BRZOZABRZOZA - OLIMPINM100:00:1801:02:36
87FOGT Maciej 352KRUSZYNM300:02:0701:02:41
88GOZIMIRSKI Andrzej 365Rowerowa brzozaBYDGOSZCZM600:00:0601:02:46
89FRASZEK Mirosław 354BYDGOSZCZM200:00:3001:02:48
90DEBA Bartłomiej 340NAKŁO NAD NOTECIĄM200:01:5601:02:48
91MADAJEWSKI Dariusz 562Eko-MadMac Team ToruńTORUŃM200:00:1201:03:00
92GRABOWSKI Kacper 367BARCINM200:00:3001:03:01
93GAWŁOWSKI Damian 361BYDGOSZCZM200:00:3901:03:10
94TRZCIŃSKI Waldemar 526MTB KarsinKARSINM300:01:0601:03:10
95KUNICKI Marek 425BYDGOSZCZM400:01:3401:03:22
96LOREK Marcin 441MTB KarsinKARSINM300:01:0001:03:36
97JARZĄBEK Bartłomiej 390MTB KarsinKARSINM300:01:0101:03:44
98JATA Krzysztof 600CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM300:00:3901:03:57
99FETER Tomasz 601CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM300:00:4001:03:57
100FIGAT Radosław 349BYDGOSZCZM300:01:2801:03:58
101KONKEL Bartosz 410BYDGOSZCZM200:02:3201:04:02
102BOCHEŃSKI Łukasz 318BRZOZAM100:00:3501:04:04
103MANIKOWSKI Artur 454SULNOWOM300:00:3201:04:09
104SALINSKI Michal 501KWIDZYNM300:00:2901:04:10
105GAPSKI Jarosław 359NIEMCZM400:00:3801:04:17
106KĘSKRAWIEC Dariusz 401TRYSZCZYNM400:00:3701:04:28
107HEINRICH Paweł 372BYDGOSZCZM300:00:4201:04:33
108GRYKIER Szymon 369device.plBYDGOSZCZM200:01:1701:04:33
109BACZYŃSKI Marcin 619KARSINM300:01:1001:04:36
110LOREK Marcin 442TORUNM400:00:2101:04:37
111CICHOWICZ Michał 334BYDGOSZCZM100:00:5401:04:50
112POLITOWICZ Remigiusz 480BYDGOSZCZM300:00:4601:04:53
113WÓJCIK Janusz 577Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM400:00:5101:04:54
114DULIŃSKI Jacek 348NIEMCZM400:00:3501:04:57
115KRAUSE Piotr 418CYKLO KWIDZYNGRUDZIĄDZM300:00:1701:05:07
116URBAŃSKI Marek 530BYDGOSZCZM200:01:3201:05:08
117WOLNIEWICZ Mateusz 545SR Katorżnik Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM200:00:5001:05:09
118JAGIELSKI Jacek 379ŚWIECIEM400:00:5101:05:09
119ŁUKASZEWSKI Mirosław 571BYDGOSZCZM500:00:3101:05:11
120WĄS Sławomir 535AZS UKW BydgoszczBYDGOSZCZM300:01:3101:05:12
121MILLER Mariusz 460ŁOMŻAM300:01:2301:05:19
122KOZŁOWSKI Marek 415BRAKŻNINM400:01:3901:05:23
123SZATTEN Dawid 517BYDGOSZCZM300:02:3101:05:24
124SZYMONIAK Michał 521brakBYDGOSZCZM300:00:4501:05:30
125DOLECKI Tomasz 344FunbikeTORUŃM400:00:2401:05:39
126BRZOZOWSKI Aleksander 327BKTR GRYFBYDGOSZCZM500:00:5801:05:40
127STRZAŁKA Krzysztof 511Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM300:00:1701:05:54
128CIERESZKO Paweł 335NAKŁO NAD NOTECIĄM300:01:0001:05:55
129BASZYŃSKI Adam 307ZAMOŚĆM200:00:3001:06:00
130KAWA Piotr 605ZŁOTÓWM500:00:3901:06:03
131KOWALSKI Maciej 413BYDGOSZCZM300:00:3401:06:04
132JAŃCZAK Krzysztof 388FitSerwis MTB TEAMBYDGOSZCZM400:00:3501:06:10
133KOPACZ Radosław 411BYDGOSZCZM300:00:3201:06:12
134PĘDZIŃSKI Norbert 589CZERWONAKM400:00:4701:06:19
135KUCZUR Szymon 598MROCZM300:00:5501:06:23
136PIOTRKOWSKI Tomasz 477CHEŁMŻAM300:01:1901:06:26
137ZAHORA Krzysztof 548BIAŁE BŁOTAM200:01:2201:06:36
138IGNASZAK Kacper 376Świecki Klub KolarstwaŚWIECIE M100:00:1301:06:37
139ORNOWSKI Marcin 615BYDGOSZCZM300:01:2701:06:39
140ŁUKASZEWICZ Dawid 448NOWA WIEŚ WIELKAM200:01:3601:07:03
141RADKIEWICZ Eugeniusz 484LIPNIKIM400:00:4801:07:04
142MRÓWCZYŃSKI Sebastian 463BYDGOSZCZ M300:01:1401:07:10
143ŻBIKOWSKI Mateusz 558device.plBYDGOSZCZM200:01:1301:07:20
144ZIEGERT Karol 553GDYNIAM300:00:4801:07:22
145BORYS Eryk 611BYDGOSZCZM100:02:1401:07:23
146KANIA Bartosz 396ŻNINM100:00:2801:07:31
147RYSZEWSKI Witosław Piotr 498TORUŃM300:01:3201:07:52
148HOLICZKO Mirosław 374JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM400:01:2201:08:00
149TRZPIS Łukasz 527JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM300:06:0001:08:05
150BAGROWSKI Adam 305BYDGOSZCZM300:00:3601:08:07
151SZAFRAŃSKI Grzegorz 514BYDGOSZCZM300:01:5801:08:07
152NOWICKI Sławomir 465BYDGOSZCZM300:01:2301:08:14
153FIEGEL Wojciech 618BYDGOSZCZM300:00:4101:08:16
154DRYLL Marek 346BYDGOSZCZM300:00:4201:08:24
155JANOWSKI Krzysztof 384CB 163KRUSZYNM300:02:0401:08:28
156KACZMARCZYK Hanna 393BYDGOSZCZK300:00:2301:08:35
157LORENC Jacek 579ŁOCHOWOM400:00:0601:08:36
158IWIŃSKI Patryk 378BYDGOSZCZM300:00:5601:08:36
159KOZŁOWSKI Rafał 416BARCINM400:00:1401:08:37
160KRAWISZ Maciej 420RUN BDGBYDGOSZCZM300:02:0101:08:47
161KRÓL Rafał 421EBUDBYDGOSZCZM300:02:0701:08:50
162KUFEL Adrian 423ŚWIECIEM300:01:3101:08:54
163LUBISZEWSKI Bartosz 443Dzikie Korby ŁABISZYNM300:01:4401:09:01
164ZIÓŁKOWSKI Krystian 556BYDGOSZCZM300:00:5701:09:07
165RUJNER Marek 494BYDGOSZCZM500:00:3301:09:08
166ZIEMIANEK Magdalena 555BYDGOZCZK200:01:1501:09:15
167ARNDT Jakub 303BYDGOSZCZM300:00:4901:09:27
168ZIELIŃSKI Adam 554BRZOZAM400:01:0701:09:28
169DĄBROWSKI Jarosław 625SZCZECINM300:00:5401:09:38
170RADKIEWICZ Wiktor 485LIPNIKIM100:00:4301:09:45
171BRZOZOWSKA Justyna 325BYDGOSZCZK200:01:1201:09:45
172WEGRZYŃSKI Piotr 536AZS UKW BYDGOSZCZBYDGOSZCZM400:01:3101:09:46
173KARASEK Cezary 399SKSTORUŃM400:01:0301:09:47
174BRYNSKI Bartlomiej 324RADOMM500:01:0301:09:53
175JAWORSKI Michał 628PRUSZCZM300:01:3401:09:54
176SKONIECZKA Mateusz 506BYDGOSZCZM200:01:1901:10:08
177KANIA Dariusz 397ŻNINM400:01:0501:10:14
178ANDRZEJEWSKI Adam 302BYDGOSZCZM300:02:3001:10:29
179LUDZKOWSKI Krzysztof 445SR Katorżnik Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM200:01:2001:10:45
180MISZEWSKI Michał 461Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM400:00:5301:11:04
181PEDZIŃSKI Aleksander 475NAKŁO NAD NOTECIĄM500:00:2201:11:05
182BRZOZOWSKI Radosław 329KLUBBEN PolskaBYDGOSZCZM200:01:3801:11:06
183CENKIER Julian 332BYDGOSZCZM300:01:5001:11:10
184LEMKOWSKI Rafał 431Cyklo KwidzynKWIDZYNM300:00:3001:11:16
185FRITZKOWSKI Bartosz 356device.plWYLATOWOM200:01:0901:11:19
186ZUBKOW Marcin 557BYDGOSZCZM400:00:1901:11:55
187LEBIODA Tomasz 429BYDGOSZCZM300:00:3801:12:00
188WALECKI Michał 531JW 1515 BYDGOSZCZGRUDZIĄDZM200:06:0001:12:03
189BZDZION Adam 331BYDGOSZCZM400:01:0401:12:14
190WASILEWSKI Dariusz 534BYDGOSZCZM300:01:2101:12:14
191WIDAWSKI Dariusz 538POTULICEM300:01:5201:12:25
192TOMASZEK Marcin 524KRUSZYN KRAJEŃSKIM300:01:2401:12:29
193KIELMANN Marcin 403MROCZAM300:00:3101:12:42
194ŻOŁĄDKIEWICZ Tomasz 559BRZOZAM200:00:5301:12:51
195ZUPA Katarzyna 488Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZK100:00:5001:12:55
196ZDROJEWSKI Marcin 552BYDGOSZCZM300:00:5201:13:03
197RYDLEWSKI Marek 497RUN BydgoszczCIELEM400:01:4701:13:05
198JAKUBOWICZ Igor 382niezrzeszonyBYDGOSZCZM400:01:3301:13:12
199MATUSZAK Ewelina 458BYDGOSZCZK200:01:0501:13:19
200UFIR Ireneusz 528BYDGOSZCZM300:01:4501:13:19
201KAMIŃSKA Monika 395BYDGOSZCZK300:01:2501:13:26
202ZAKROCKI Ronald 550BenefitKSO - OdszkodowaniaBYDGOSZCZM300:00:2601:13:50
203DOBUCKA Katarzyna 343BYDGOSZCZK200:01:2701:13:52
204PULCZYŃSKI Tomasz 482BYDGOSZCZM300:02:0001:14:03
205BEDNAREK Tomasz 308BYDGOSZCZM400:02:0001:14:06
206WIŚNICKI Patrycjusz 540BYDGOSZCZM300:01:3501:14:12
207ŁUCZAK Krzysztof 447INOWROCŁAWM400:01:4501:14:12
208SIERADZKI Adam 504INOWROCŁAW M300:01:4501:14:13
209KUJAWA Kamil 424SICIENKOM300:01:5801:14:13
210RYBAK Mariusz 495Benefit Centrum OdszkodowańBYDGOSZCZM400:00:1901:14:23
211LEWANDOWSKI Marcin 434BYDGOSZCZM300:01:1501:14:34
212MAĆKOWIAK Magdalena 452BYDGOSZCZK200:00:3401:14:45
213BUCHOLC Sławomir 330OSIELSKOM400:02:0901:14:47
214OSIŃSKI Adam 570BYDGOSZCZM400:01:0901:15:14
215NORKUS Daniel 464device.plBYDGOSZCZM300:01:2001:15:20
216GUST Maciej 370BYDGOSZCZM400:01:1101:15:40
217FISCHER Filip 350BIAŁE BŁOTAM300:01:1201:15:41
218GORZECHOWSKI Przemek 364BYDGOSZCZM300:00:5801:16:04
219PAPIEROWSKI Damian 472ŚWIECIEM300:01:3401:16:07
220RUGE Przemysław 493RYNARZEWOM300:00:5401:16:15
221LACH Henryk 428BKTR GRYFBYDGOSZCZM600:00:5201:16:24
222SADURSKI Stanisław 499niezrzeszony TORUŃM500:01:4301:16:25
223CZAJKOWSKI Grzegorz 337BYDGOSZCZM600:00:5901:16:37
224DZIĘCIEL Andrzej 607BYDGOSZCZM600:02:0101:16:40
225LEWANDOWSKI Wojciech 435GRUDZIĄDZM100:00:3301:16:42
226SZYMCZAK Krzysztof 520ŚWIECIEM300:01:3601:17:11
227GÓRA Beata 574CHEŁMNOK300:01:5901:17:26
228JASZAK Grzegorz 391WĄSOSZM400:02:0001:17:27
229MINIAT Łukasz 630TORUŃM200:00:5901:17:29
230KĘSKRAWIEC Bartosz 400TRYSZCZYNM200:00:3601:17:59
231DOMKA Kasia 345BYDGOSZCZK300:01:2601:18:03
232JAGODZIŃSKI Grzegorz 380AZS UKW BydgoszczBYDGOSZCZM300:01:3301:18:09
233HEIDRICH Tadeusz 371KK Wda ŚwiecieŚWIECIEM600:01:1601:18:12
234SZCZEPANIK Waldemar 518BYDGOSZCZM400:01:0601:18:13
235WANIOREK Krzysztof 532WILCZEM400:01:2901:18:16
236MARKLIK Grażyna 456BYDGOSZCZK400:01:5701:18:42
237GACKOWSKI Patryk 591BYDGOSZCZM300:01:1101:19:06
238FRĄCKOWSKI Łukasz 355Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM200:01:4801:19:15
239ZAJĄKAŁA Adam 549CZARNOWOM300:01:4701:19:33
240MATCZAK Tomasz 457BYDGOSZCZM300:01:1801:19:44
241BALCEREK Mateusz 306BYDGOSZCZM200:01:0201:20:04
242LIGMAN Katarzyna 439ŚWIECIEK400:01:4301:21:07
243WITUSKI Marcin 580BYDGOSZCZM200:01:0701:21:32
244LIGMAN Tomasz 440ŚWIECIEM400:01:4001:22:00
245WYKRZYKOWSKI Andrzej 547KCŁ-2 ChełmnoCHEŁMNOM600:01:5401:22:31
246KRAUSE Tadeusz 419KCŁ-2 ChełmnoCHEŁMNOM600:01:5301:22:32
247SZABŁOWSKI Jerzy 513Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM600:00:0601:22:37
248WIDAWSKI Grzegorz 539POTULICEM600:01:5901:22:44
249SURY Leszek 512NAKŁO NAD NOTECIĄM500:02:1001:22:46
250BRZOZOWSKI Piotr 328BRZOZAM200:01:2601:22:48
251MAJCHRZAK Anna 624BYDGOSZCZK200:01:5701:22:58
252ROGUSZCZAK Maciej 487BYDGOSZCZM400:01:4801:23:01
253MARKOWSKA Joanna 604ZŁOTÓWK400:00:4401:23:06
254BERNDT Magdalena 309device.plBYDGOSZCZK200:01:0801:23:21
255CYL Dawid 336RUN BydgoszczBYDGOSZCZM300:01:3101:23:44
256WOJCIECHOWSKI Wojciech 544device.plBYDGOSZCZM200:00:4601:23:59
257LEŚNIEWSKI Mirosław 432BRZOZAM200:00:5501:25:16
258PACHCIAREK Karolina 470BIAŁE BŁOTAK200:01:1701:25:30
259JEKEL Marcin 392BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM300:02:0701:25:32
260PISARCZYK Szymon 479ŚWIECIEM300:01:3801:25:54
261TADYCH Piotr 522BYDGOSZCZM500:02:0801:26:19
262ŁOBODA Michał 446BYDGOSZCZM300:01:0301:26:26
263AFELT Jarosław 301JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM300:03:0301:27:21
264SKONECZNA Ewelina 505Bike Rolbas Team MAKSYMILIANOWOK100:02:1101:29:04
265LEWICKI Artur 436Lion BrosBYDGOSZCZM400:01:5301:29:51
266LEWICKI Ernest 437Lion BrosBYDGOSZCZM300:01:5501:29:51
267KLEIN-SZCZEPAŃSKA Karolina 405BYDGOSZCZK300:02:1301:30:33
268BRZOZOWSKA Małgorzata 326BKTR GRYFBYDGOSZCZK400:02:2101:30:49
269MŁYŃSKA Alicja 462GDAŃSKK200:02:0601:31:15
269GIZELA Michał 362KARTUZYM300:02:0601:31:16
271TREIDER Tomasz 525BYDGOSZCZM400:02:0201:32:21
272KLUNEK Maciej 406BYDGOSZCZM300:01:3801:33:06
273URBANOWICZ Dariusz 529BIAŁE BŁOTAM500:01:4401:33:21
274DEJRYNG Dariusz 342Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM500:01:1101:33:29
275MARCINIAK Zdzisław 455BYDGOSZCZM600:01:2901:35:56
276STELMACH Dariusz 510ST MTB CHEŁMŻACHEŁMŻAM400:01:1301:36:13
277KNIOŁA Dorota 407GRUDZIĄDZK300:01:5701:36:56
278DEJRYNG Barbara 341Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEK400:01:0501:37:50
279HARASIMOWICZ - PELICHOWSKA Alina 626BEJBOL TEAMPIŁAK300:00:4901:38:45
280SZALA-PACIULEWICZ Ewelina 516BYDGOSZCZK400:02:2201:39:26
281AVDIEIEV Volodymyr 304BYDGOSZCZM400:01:2801:40:52
282TACZKOWSKI Marek 561SzkolmotBYDGOSZCZM500:00:5201:40:56
283WĘGLIKOWSKA Barbara 537BYDGOSZCZK300:01:3501:41:03
284IWICKI Rafał 582RESCUE BIKE MTBTORUŃM300:01:4201:41:16
284JANKOWSKI Michał 581RESCUE BIKE MTBPIECHCINM200:01:4201:41:19
286GRABOWSKI Piotr 575Rowerowa BrzozaCIELEM400:00:2801:43:14
287KONECKI Robert 409device.plBYDGOSZCZM200:01:3701:43:26
288LEWANDOWSKA Mariola 433GRUDZIĄDZK400:02:1601:47:07
289KIEŁTYKA Dorota 586BYDGOSZCZK300:02:1201:50:26
290BETLEJEWSKA Beata 311BYDGOSZCZK300:02:1301:57:49
291BETLEJEWSKI Sebastian 313BYDGOSZCZM300:02:1301:57:49
292STACHELEK Mateusz 622SOLEC KUJAWSKIM200:02:0501:58:48
293STELMACH Anita 509ST MTB CHEŁMŻACHEŁMŻAK400:01:1502:14:30
294RÓŻYCKA Sylwia 490ALEKSANDROWOK300:02:1402:22:05
295BETLEJEWSKI Andrzej 312BYDGOSZCZM600:02:1802:22:07
296SAGANOWSKI Roman 500BYDGOSZCZM600:01:1502:48:24
297JAGODZIŃSKI Michał 381Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM300:00:08
298BELT Kacper 609ŚWIECIEM100:00:09
299DUDA Damian 347MROCZAM300:00:28
300ŁUKOMSKI Filip 450BRAKŻNINM300:01:40
301ZAWIŚLAK Marcin 551BYDGOSZCZM300:02:05
302WYSMOLIŃSKI Konrad 569BYDGOSZCZM301:56:54
Znaleziono 302 wynik(ów)