VII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 30 KM
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2015-05-24
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 332
Wystartowało : 302
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 293
Na trasie : 9
Pełne wyniki dla 19.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | M5 | M6
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu19.5km
   
1SZYMCZAK Patryk 634Apteka GeminiGDAŃSKM100:00:0200:46:45
2TECŁAW Radosław 564www.rowertour.comBYDGOSZCZM200:00:0100:46:59
2ŁOWIGUS Adam 576www.rowertour.comBYDGOSZCZM400:00:0100:47:00
4CZECHOWICZ Miłosz 610KKS Sportowiec PiłaPIŁAM200:00:0400:47:36
5ZARZYCKI Aleksander 633Apteka GeminiGDAŃSKM300:00:0200:49:14
6OSMAŃSKI Bartosz 572KM Bike Team ElblągELBLĄGM200:00:0400:49:28
7JANCZARSKI Maks 383GDAŃSKM300:00:2100:49:36
8OCHMAŃSKI Paweł 592BYDGOSZCZM300:00:1900:49:38
9ŁOMNICKI Michał 602MTB KWIDZYN TEAMKWIDZYNM300:00:0500:49:51
10HOFMAN Dariusz 595GOOGLE PRO ACTIVE TEAMWAŁCZM300:00:0300:50:22
11OSTRASZEWSKI Zbigniew 469DIABLO - TEAMPOTULICEM500:00:0300:51:25
12KUROWSKI Kamil 427HTBBYDGOSZCZM300:00:1100:51:59
13BIŃCZAK Arkadiusz 317Cyklo KwidzynKWIDZYNM300:00:1500:52:35
14CZARNOTA Waldemar 594CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM400:00:1300:52:41
15LICA Szymon 438Sisu OWBBYDGOSZCZM200:00:1000:53:46
16MANIA Jacek 453RUMIAM300:00:0400:53:53
17SZYCH Paweł 597CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM300:00:1600:54:25
18PIOTRZKIEWICZ Dariusz 478TTC JADE TORUŃLUBICZM400:00:0200:54:37
19SOWIŃSKI Remigiusz 563CYKLO KWIDZYNKWIDZYN (DANKOWO)M300:00:2200:55:19
20RUCZYŃSKI Arkadiusz 567BLACK HOLEELBLĄGM400:00:1200:55:26
21SEICHTER Adam 502ProCycling.plTORUŃM300:00:0800:55:29
22WNUK Jarosław 593CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM400:00:0800:55:31
23WIŚNIEWSKI Zbigniew 542Rowerowa BrzozaBRZOZAM400:00:2700:55:45
24SZYCH Dariusz 596CYKLO KWIDZYNRAKOWIECM400:00:2100:55:49
25KRUCZKOWSKI Piotr 422Trek Krysport BydgoszczBYDGOSZCZM500:00:1800:55:56
26STYCZEŃ Roman 608KM Bike Team ElblągELBLĄGM400:00:1900:55:56
27GAS Artur 612KAMELEONPIŁAM300:00:5600:56:31
28PAPIERNIK Michał 603Tczewski Klub RowerowyTCZEWM300:00:1700:56:38
29WICZLINY Patryk 627V02 max MTB TeamGDAŃSKM200:00:0400:56:52
30TENGOWSKI Jerzy 599CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM400:00:3700:57:20
31MACIEJEWSKI Szymon 451BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM100:00:2700:57:36
32DUDA Grzegorz 590KOZIEGŁOWYM400:00:4100:57:37
33BRUSKI Szymon 323DZIEMIANYM200:01:2100:58:10
34TECŁAW Czesław 523ROWEROWY KLUB GRYFBYDGOSZCZM500:00:5900:58:23
35RADKIEWICZ Bogusław 483LIPNIKIM400:00:4600:58:24
36IGNASZAK Michał 377Świecki Klub KolarstwaŚWIECIEM100:00:0800:58:34
37LEWANDOWSKI Adam 560ŁOCHOWOM400:00:0700:58:47
38BRATKOWSKI Jacek 321BYDGOSZCZM400:00:2000:58:48
39WIŚNIEWSKI Mateusz 616Cykliści RypinOSTROWITEM100:00:2000:59:01
40KIECA Andrzej 402Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM400:00:2700:59:06
41WOŹNIAK Aleksander 621BRZOZAM100:00:3700:59:09
42ROMPALSKI Dariusz 489ŚWIECIEM400:00:2600:59:10
43CHOJNACKI Krzysztof 333BYDGOSZCZM400:00:2900:59:13
44LEŚNIEWSKI Marek 588KOZIEGŁOWYM300:00:4300:59:25
45BYKOWSKI Grzegorz 583BYDGOSZCZM300:00:0500:59:27
46RUBACH Mariusz 491OSP BrzozaBRZOZAM200:00:3500:59:37
47GACKOWSKI Jarosław 357BYDGOSZCZM400:00:0700:59:49
48BRODA Dariusz 322BYDGOSZCZM400:01:2100:59:49
49KANIECKI Mikołaj 398Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM200:00:3800:59:50
50BOŁKA Szymon 319SZUBINM200:00:2000:59:57
51JANUSZEWSKI Michał 386BYDGOSZCZM200:00:0801:00:07
52FLINIK Andrzej 351Butik FLOWBYDGOSZCZM300:01:4401:00:10
53SERGIEL Damian 503BYDGOSZCZM300:00:4701:00:14
54WOŹNIAK Krzysztof 620BRZOZAM500:00:4401:00:19
55KUPCZYK Tomasz 426BYDGOSZCZM300:00:0601:00:23
56KASZTELAN Jacek 632Apteka GeminiNOWY STAWM300:00:2701:00:23
57BILICKI Wojciech 314BYDGOSZCZM300:01:5201:00:29
58ROGALSKI Radosław 486timeworkKORONOWOM300:01:5101:00:31
59SPŁAWSKI Damian 507POZNAŃM300:00:1201:00:44
60STACHOWIAK Bartosz 508ZAMOŚĆM200:00:2101:00:52
61NAMYSŁ Łukasz 587KOZIEGŁOWYM200:00:4101:00:53
62DUNAJEWSKI Marcin 584ŁOCHOWOM300:00:0701:00:59
63SEWERYN Waldemar 617KARSINM400:01:0001:01:10
64RATAJCZAK Jacek 623EAGLE FRIENDSJAROCINM500:00:1601:01:25
65PYRZANOWSKI Przemek 606Eko-MadMac Team ToruńTORUŃM200:00:1101:01:28
66LEKTARSKI Krzysztof 430POZNAŃM500:00:0601:01:32
67BINKOWSKI Adrian 316timeworkGZINM300:01:5101:01:34
68PIOTRASZEWSKI Jerzy 476Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM500:00:1101:01:36
69BETHKE Sławomir 310BYDGOSZCZM200:00:3201:01:42
70SZAJKOWSKI Tomasz 515Tczewski Klub RowerowyTCZEWM600:00:1101:01:46
71SZPERLAK Artur 568GORZEŃM400:00:0901:01:57
72FOJUTOWSKI Sławek 353BYDGOSZCZM300:00:3201:01:59
73KACZMAREK Roman 394BARCINM300:00:4201:02:02
74GRANOWSKI Paweł 368DIABLO - TEAMNAKŁO N. NOT.M400:00:2201:02:05
75WARDA Wiktor 533PRZYŁĘKI M100:00:4401:02:07
76LUDZKOWSKI Dawid 444SR Katorżnik Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM200:01:1301:02:09
77SZCZERBA Maciej 519OPONEONIEMCZM400:00:2401:02:15
77BILSKI Marcin 315OPONEO MotorsportBYDGOSZCZM300:00:2501:02:18
79BURAS Karol 573CZARNKÓWM400:01:0601:02:21
80PACHCIAREK Rafał 471BIAŁE BŁOTAM300:01:1801:02:31
81DĄBROWSKI Adam 339BYDGOSZCZM300:00:1101:02:33
82MAZURKIEWICZ Marek 459BYDGOSZCZM300:01:2501:02:33
83WIŚNIEWSKI Mikołaj 541ROWEROWA BRZOZABRZOZA - OLIMPINM100:00:1801:02:36
84FOGT Maciej 352KRUSZYNM300:02:0701:02:41
85GOZIMIRSKI Andrzej 365Rowerowa brzozaBYDGOSZCZM600:00:0601:02:46
86FRASZEK Mirosław 354BYDGOSZCZM200:00:3001:02:48
87DEBA Bartłomiej 340NAKŁO NAD NOTECIĄM200:01:5601:02:48
88MADAJEWSKI Dariusz 562Eko-MadMac Team ToruńTORUŃM200:00:1201:03:00
89GRABOWSKI Kacper 367BARCINM200:00:3001:03:01
90GAWŁOWSKI Damian 361BYDGOSZCZM200:00:3901:03:10
91TRZCIŃSKI Waldemar 526MTB KarsinKARSINM300:01:0601:03:10
92KUNICKI Marek 425BYDGOSZCZM400:01:3401:03:22
93LOREK Marcin 441MTB KarsinKARSINM300:01:0001:03:36
94JARZĄBEK Bartłomiej 390MTB KarsinKARSINM300:01:0101:03:44
95JATA Krzysztof 600CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM300:00:3901:03:57
96FETER Tomasz 601CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM300:00:4001:03:57
97FIGAT Radosław 349BYDGOSZCZM300:01:2801:03:58
98KONKEL Bartosz 410BYDGOSZCZM200:02:3201:04:02
99BOCHEŃSKI Łukasz 318BRZOZAM100:00:3501:04:04
100MANIKOWSKI Artur 454SULNOWOM300:00:3201:04:09
101SALINSKI Michal 501KWIDZYNM300:00:2901:04:10
102GAPSKI Jarosław 359NIEMCZM400:00:3801:04:17
103KĘSKRAWIEC Dariusz 401TRYSZCZYNM400:00:3701:04:28
104HEINRICH Paweł 372BYDGOSZCZM300:00:4201:04:33
105GRYKIER Szymon 369device.plBYDGOSZCZM200:01:1701:04:33
106BACZYŃSKI Marcin 619KARSINM300:01:1001:04:36
107LOREK Marcin 442TORUNM400:00:2101:04:37
108CICHOWICZ Michał 334BYDGOSZCZM100:00:5401:04:50
109POLITOWICZ Remigiusz 480BYDGOSZCZM300:00:4601:04:53
110WÓJCIK Janusz 577Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM400:00:5101:04:54
111DULIŃSKI Jacek 348NIEMCZM400:00:3501:04:57
112KRAUSE Piotr 418CYKLO KWIDZYNGRUDZIĄDZM300:00:1701:05:07
113URBAŃSKI Marek 530BYDGOSZCZM200:01:3201:05:08
114WOLNIEWICZ Mateusz 545SR Katorżnik Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM200:00:5001:05:09
115JAGIELSKI Jacek 379ŚWIECIEM400:00:5101:05:09
116ŁUKASZEWSKI Mirosław 571BYDGOSZCZM500:00:3101:05:11
117WĄS Sławomir 535AZS UKW BydgoszczBYDGOSZCZM300:01:3101:05:12
118MILLER Mariusz 460ŁOMŻAM300:01:2301:05:19
119KOZŁOWSKI Marek 415BRAKŻNINM400:01:3901:05:23
120SZATTEN Dawid 517BYDGOSZCZM300:02:3101:05:24
121SZYMONIAK Michał 521brakBYDGOSZCZM300:00:4501:05:30
122DOLECKI Tomasz 344FunbikeTORUŃM400:00:2401:05:39
123BRZOZOWSKI Aleksander 327BKTR GRYFBYDGOSZCZM500:00:5801:05:40
124STRZAŁKA Krzysztof 511Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM300:00:1701:05:54
125CIERESZKO Paweł 335NAKŁO NAD NOTECIĄM300:01:0001:05:55
126BASZYŃSKI Adam 307ZAMOŚĆM200:00:3001:06:00
127KAWA Piotr 605ZŁOTÓWM500:00:3901:06:03
128KOWALSKI Maciej 413BYDGOSZCZM300:00:3401:06:04
129JAŃCZAK Krzysztof 388FitSerwis MTB TEAMBYDGOSZCZM400:00:3501:06:10
130KOPACZ Radosław 411BYDGOSZCZM300:00:3201:06:12
131PĘDZIŃSKI Norbert 589CZERWONAKM400:00:4701:06:19
132KUCZUR Szymon 598MROCZM300:00:5501:06:23
133PIOTRKOWSKI Tomasz 477CHEŁMŻAM300:01:1901:06:26
134ZAHORA Krzysztof 548BIAŁE BŁOTAM200:01:2201:06:36
135IGNASZAK Kacper 376Świecki Klub KolarstwaŚWIECIE M100:00:1301:06:37
136ORNOWSKI Marcin 615BYDGOSZCZM300:01:2701:06:39
137ŁUKASZEWICZ Dawid 448NOWA WIEŚ WIELKAM200:01:3601:07:03
138RADKIEWICZ Eugeniusz 484LIPNIKIM400:00:4801:07:04
139MRÓWCZYŃSKI Sebastian 463BYDGOSZCZ M300:01:1401:07:10
140ŻBIKOWSKI Mateusz 558device.plBYDGOSZCZM200:01:1301:07:20
141ZIEGERT Karol 553GDYNIAM300:00:4801:07:22
142BORYS Eryk 611BYDGOSZCZM100:02:1401:07:23
143KANIA Bartosz 396ŻNINM100:00:2801:07:31
144RYSZEWSKI Witosław Piotr 498TORUŃM300:01:3201:07:52
145HOLICZKO Mirosław 374JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM400:01:2201:08:00
146TRZPIS Łukasz 527JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM300:06:0001:08:05
147BAGROWSKI Adam 305BYDGOSZCZM300:00:3601:08:07
148SZAFRAŃSKI Grzegorz 514BYDGOSZCZM300:01:5801:08:07
149NOWICKI Sławomir 465BYDGOSZCZM300:01:2301:08:14
150FIEGEL Wojciech 618BYDGOSZCZM300:00:4101:08:16
151DRYLL Marek 346BYDGOSZCZM300:00:4201:08:24
152JANOWSKI Krzysztof 384CB 163KRUSZYNM300:02:0401:08:28
153LORENC Jacek 579ŁOCHOWOM400:00:0601:08:36
154IWIŃSKI Patryk 378BYDGOSZCZM300:00:5601:08:36
155KOZŁOWSKI Rafał 416BARCINM400:00:1401:08:37
156KRAWISZ Maciej 420RUN BDGBYDGOSZCZM300:02:0101:08:47
157KRÓL Rafał 421EBUDBYDGOSZCZM300:02:0701:08:50
158KUFEL Adrian 423ŚWIECIEM300:01:3101:08:54
159LUBISZEWSKI Bartosz 443Dzikie Korby ŁABISZYNM300:01:4401:09:01
160ZIÓŁKOWSKI Krystian 556BYDGOSZCZM300:00:5701:09:07
161RUJNER Marek 494BYDGOSZCZM500:00:3301:09:08
162ARNDT Jakub 303BYDGOSZCZM300:00:4901:09:27
163ZIELIŃSKI Adam 554BRZOZAM400:01:0701:09:28
164DĄBROWSKI Jarosław 625SZCZECINM300:00:5401:09:38
165RADKIEWICZ Wiktor 485LIPNIKIM100:00:4301:09:45
166WEGRZYŃSKI Piotr 536AZS UKW BYDGOSZCZBYDGOSZCZM400:01:3101:09:46
167KARASEK Cezary 399SKSTORUŃM400:01:0301:09:47
168BRYNSKI Bartlomiej 324RADOMM500:01:0301:09:53
169JAWORSKI Michał 628PRUSZCZM300:01:3401:09:54
170SKONIECZKA Mateusz 506BYDGOSZCZM200:01:1901:10:08
171KANIA Dariusz 397ŻNINM400:01:0501:10:14
172ANDRZEJEWSKI Adam 302BYDGOSZCZM300:02:3001:10:29
173LUDZKOWSKI Krzysztof 445SR Katorżnik Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM200:01:2001:10:45
174MISZEWSKI Michał 461Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM400:00:5301:11:04
175PEDZIŃSKI Aleksander 475NAKŁO NAD NOTECIĄM500:00:2201:11:05
176BRZOZOWSKI Radosław 329KLUBBEN PolskaBYDGOSZCZM200:01:3801:11:06
177CENKIER Julian 332BYDGOSZCZM300:01:5001:11:10
178LEMKOWSKI Rafał 431Cyklo KwidzynKWIDZYNM300:00:3001:11:16
179FRITZKOWSKI Bartosz 356device.plWYLATOWOM200:01:0901:11:19
180ZUBKOW Marcin 557BYDGOSZCZM400:00:1901:11:55
181LEBIODA Tomasz 429BYDGOSZCZM300:00:3801:12:00
182WALECKI Michał 531JW 1515 BYDGOSZCZGRUDZIĄDZM200:06:0001:12:03
183BZDZION Adam 331BYDGOSZCZM400:01:0401:12:14
184WASILEWSKI Dariusz 534BYDGOSZCZM300:01:2101:12:14
185WIDAWSKI Dariusz 538POTULICEM300:01:5201:12:25
186TOMASZEK Marcin 524KRUSZYN KRAJEŃSKIM300:01:2401:12:29
187KIELMANN Marcin 403MROCZAM300:00:3101:12:42
188ŻOŁĄDKIEWICZ Tomasz 559BRZOZAM200:00:5301:12:51
189ZDROJEWSKI Marcin 552BYDGOSZCZM300:00:5201:13:03
190RYDLEWSKI Marek 497RUN BydgoszczCIELEM400:01:4701:13:05
191JAKUBOWICZ Igor 382niezrzeszonyBYDGOSZCZM400:01:3301:13:12
192UFIR Ireneusz 528BYDGOSZCZM300:01:4501:13:19
193ZAKROCKI Ronald 550BenefitKSO - OdszkodowaniaBYDGOSZCZM300:00:2601:13:50
194PULCZYŃSKI Tomasz 482BYDGOSZCZM300:02:0001:14:03
195BEDNAREK Tomasz 308BYDGOSZCZM400:02:0001:14:06
196WIŚNICKI Patrycjusz 540BYDGOSZCZM300:01:3501:14:12
197ŁUCZAK Krzysztof 447INOWROCŁAWM400:01:4501:14:12
198SIERADZKI Adam 504INOWROCŁAW M300:01:4501:14:13
199KUJAWA Kamil 424SICIENKOM300:01:5801:14:13
200RYBAK Mariusz 495Benefit Centrum OdszkodowańBYDGOSZCZM400:00:1901:14:23
201LEWANDOWSKI Marcin 434BYDGOSZCZM300:01:1501:14:34
202BUCHOLC Sławomir 330OSIELSKOM400:02:0901:14:47
203OSIŃSKI Adam 570BYDGOSZCZM400:01:0901:15:14
204NORKUS Daniel 464device.plBYDGOSZCZM300:01:2001:15:20
205GUST Maciej 370BYDGOSZCZM400:01:1101:15:40
206FISCHER Filip 350BIAŁE BŁOTAM300:01:1201:15:41
207GORZECHOWSKI Przemek 364BYDGOSZCZM300:00:5801:16:04
208PAPIEROWSKI Damian 472ŚWIECIEM300:01:3401:16:07
209RUGE Przemysław 493RYNARZEWOM300:00:5401:16:15
210LACH Henryk 428BKTR GRYFBYDGOSZCZM600:00:5201:16:24
211SADURSKI Stanisław 499niezrzeszony TORUŃM500:01:4301:16:25
212CZAJKOWSKI Grzegorz 337BYDGOSZCZM600:00:5901:16:37
213DZIĘCIEL Andrzej 607BYDGOSZCZM600:02:0101:16:40
214LEWANDOWSKI Wojciech 435GRUDZIĄDZM100:00:3301:16:42
215SZYMCZAK Krzysztof 520ŚWIECIEM300:01:3601:17:11
216JASZAK Grzegorz 391WĄSOSZM400:02:0001:17:27
217MINIAT Łukasz 630TORUŃM200:00:5901:17:29
218KĘSKRAWIEC Bartosz 400TRYSZCZYNM200:00:3601:17:59
219JAGODZIŃSKI Grzegorz 380AZS UKW BydgoszczBYDGOSZCZM300:01:3301:18:09
220HEIDRICH Tadeusz 371KK Wda ŚwiecieŚWIECIEM600:01:1601:18:12
221SZCZEPANIK Waldemar 518BYDGOSZCZM400:01:0601:18:13
222WANIOREK Krzysztof 532WILCZEM400:01:2901:18:16
223GACKOWSKI Patryk 591BYDGOSZCZM300:01:1101:19:06
224FRĄCKOWSKI Łukasz 355Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM200:01:4801:19:15
225ZAJĄKAŁA Adam 549CZARNOWOM300:01:4701:19:33
226MATCZAK Tomasz 457BYDGOSZCZM300:01:1801:19:44
227BALCEREK Mateusz 306BYDGOSZCZM200:01:0201:20:04
228WITUSKI Marcin 580BYDGOSZCZM200:01:0701:21:32
229LIGMAN Tomasz 440ŚWIECIEM400:01:4001:22:00
230WYKRZYKOWSKI Andrzej 547KCŁ-2 ChełmnoCHEŁMNOM600:01:5401:22:31
231KRAUSE Tadeusz 419KCŁ-2 ChełmnoCHEŁMNOM600:01:5301:22:32
232SZABŁOWSKI Jerzy 513Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM600:00:0601:22:37
233WIDAWSKI Grzegorz 539POTULICEM600:01:5901:22:44
234SURY Leszek 512NAKŁO NAD NOTECIĄM500:02:1001:22:46
235BRZOZOWSKI Piotr 328BRZOZAM200:01:2601:22:48
236ROGUSZCZAK Maciej 487BYDGOSZCZM400:01:4801:23:01
237CYL Dawid 336RUN BydgoszczBYDGOSZCZM300:01:3101:23:44
238WOJCIECHOWSKI Wojciech 544device.plBYDGOSZCZM200:00:4601:23:59
239LEŚNIEWSKI Mirosław 432BRZOZAM200:00:5501:25:16
240JEKEL Marcin 392BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM300:02:0701:25:32
241PISARCZYK Szymon 479ŚWIECIEM300:01:3801:25:54
242TADYCH Piotr 522BYDGOSZCZM500:02:0801:26:19
243ŁOBODA Michał 446BYDGOSZCZM300:01:0301:26:26
244AFELT Jarosław 301JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM300:03:0301:27:21
245LEWICKI Artur 436Lion BrosBYDGOSZCZM400:01:5301:29:51
246LEWICKI Ernest 437Lion BrosBYDGOSZCZM300:01:5501:29:51
247GIZELA Michał 362KARTUZYM300:02:0601:31:16
248TREIDER Tomasz 525BYDGOSZCZM400:02:0201:32:21
249KLUNEK Maciej 406BYDGOSZCZM300:01:3801:33:06
250URBANOWICZ Dariusz 529BIAŁE BŁOTAM500:01:4401:33:21
251DEJRYNG Dariusz 342Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM500:01:1101:33:29
252MARCINIAK Zdzisław 455BYDGOSZCZM600:01:2901:35:56
253STELMACH Dariusz 510ST MTB CHEŁMŻACHEŁMŻAM400:01:1301:36:13
254AVDIEIEV Volodymyr 304BYDGOSZCZM400:01:2801:40:52
255TACZKOWSKI Marek 561SzkolmotBYDGOSZCZM500:00:5201:40:56
256IWICKI Rafał 582RESCUE BIKE MTBTORUŃM300:01:4201:41:16
256JANKOWSKI Michał 581RESCUE BIKE MTBPIECHCINM200:01:4201:41:19
258GRABOWSKI Piotr 575Rowerowa BrzozaCIELEM400:00:2801:43:14
259KONECKI Robert 409device.plBYDGOSZCZM200:01:3701:43:26
260BETLEJEWSKI Sebastian 313BYDGOSZCZM300:02:1301:57:49
261STACHELEK Mateusz 622SOLEC KUJAWSKIM200:02:0501:58:48
262BETLEJEWSKI Andrzej 312BYDGOSZCZM600:02:1802:22:07
263SAGANOWSKI Roman 500BYDGOSZCZM600:01:1502:48:24
264JAGODZIŃSKI Michał 381Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM300:00:08
265BELT Kacper 609ŚWIECIEM100:00:09
266DUDA Damian 347MROCZAM300:00:28
267ŁUKOMSKI Filip 450BRAKŻNINM300:01:40
268ZAWIŚLAK Marcin 551BYDGOSZCZM300:02:05
269WYSMOLIŃSKI Konrad 569BYDGOSZCZM301:56:54
Znaleziono 269 wynik(ów)