VII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 30 KM
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2015-05-24
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 332
Wystartowało : 302
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 293
Na trasie : 9
Pełne wyniki dla 19.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | M5 | M6
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu19.5km
   
1TECŁAW Radosław 564www.rowertour.comBYDGOSZCZM200:00:0100:46:59
2CZECHOWICZ Miłosz 610KKS Sportowiec PiłaPIŁAM200:00:0400:47:36
3OSMAŃSKI Bartosz 572KM Bike Team ElblągELBLĄGM200:00:0400:49:28
4LICA Szymon 438Sisu OWBBYDGOSZCZM200:00:1000:53:46
5WICZLINY Patryk 627V02 max MTB TeamGDAŃSKM200:00:0400:56:52
6BRUSKI Szymon 323DZIEMIANYM200:01:2100:58:10
7RUBACH Mariusz 491OSP BrzozaBRZOZAM200:00:3500:59:37
8KANIECKI Mikołaj 398Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM200:00:3800:59:50
9BOŁKA Szymon 319SZUBINM200:00:2000:59:57
10JANUSZEWSKI Michał 386BYDGOSZCZM200:00:0801:00:07
11STACHOWIAK Bartosz 508ZAMOŚĆM200:00:2101:00:52
12NAMYSŁ Łukasz 587KOZIEGŁOWYM200:00:4101:00:53
13PYRZANOWSKI Przemek 606Eko-MadMac Team ToruńTORUŃM200:00:1101:01:28
14BETHKE Sławomir 310BYDGOSZCZM200:00:3201:01:42
15LUDZKOWSKI Dawid 444SR Katorżnik Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM200:01:1301:02:09
16FRASZEK Mirosław 354BYDGOSZCZM200:00:3001:02:48
17DEBA Bartłomiej 340NAKŁO NAD NOTECIĄM200:01:5601:02:48
18MADAJEWSKI Dariusz 562Eko-MadMac Team ToruńTORUŃM200:00:1201:03:00
19GRABOWSKI Kacper 367BARCINM200:00:3001:03:01
20GAWŁOWSKI Damian 361BYDGOSZCZM200:00:3901:03:10
21KONKEL Bartosz 410BYDGOSZCZM200:02:3201:04:02
22GRYKIER Szymon 369device.plBYDGOSZCZM200:01:1701:04:33
23URBAŃSKI Marek 530BYDGOSZCZM200:01:3201:05:08
24WOLNIEWICZ Mateusz 545SR Katorżnik Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM200:00:5001:05:09
25BASZYŃSKI Adam 307ZAMOŚĆM200:00:3001:06:00
26ZAHORA Krzysztof 548BIAŁE BŁOTAM200:01:2201:06:36
27ŁUKASZEWICZ Dawid 448NOWA WIEŚ WIELKAM200:01:3601:07:03
28ŻBIKOWSKI Mateusz 558device.plBYDGOSZCZM200:01:1301:07:20
29SKONIECZKA Mateusz 506BYDGOSZCZM200:01:1901:10:08
30LUDZKOWSKI Krzysztof 445SR Katorżnik Murowana GoślinaMUROWANA GOŚLINAM200:01:2001:10:45
31BRZOZOWSKI Radosław 329KLUBBEN PolskaBYDGOSZCZM200:01:3801:11:06
32FRITZKOWSKI Bartosz 356device.plWYLATOWOM200:01:0901:11:19
33WALECKI Michał 531JW 1515 BYDGOSZCZGRUDZIĄDZM200:06:0001:12:03
34ŻOŁĄDKIEWICZ Tomasz 559BRZOZAM200:00:5301:12:51
35MINIAT Łukasz 630TORUŃM200:00:5901:17:29
36KĘSKRAWIEC Bartosz 400TRYSZCZYNM200:00:3601:17:59
37FRĄCKOWSKI Łukasz 355Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM200:01:4801:19:15
38BALCEREK Mateusz 306BYDGOSZCZM200:01:0201:20:04
39WITUSKI Marcin 580BYDGOSZCZM200:01:0701:21:32
40BRZOZOWSKI Piotr 328BRZOZAM200:01:2601:22:48
41WOJCIECHOWSKI Wojciech 544device.plBYDGOSZCZM200:00:4601:23:59
42LEŚNIEWSKI Mirosław 432BRZOZAM200:00:5501:25:16
43JANKOWSKI Michał 581RESCUE BIKE MTBPIECHCINM200:01:4201:41:19
44KONECKI Robert 409device.plBYDGOSZCZM200:01:3701:43:26
45STACHELEK Mateusz 622SOLEC KUJAWSKIM200:02:0501:58:48
Znaleziono 45 wynik(ów)