VII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 30 KM
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2015-05-24
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 30 km
Zgłoszonych : 332
Wystartowało : 302
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 293
Na trasie : 9
Pełne wyniki dla 19.5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | M5 | M6
Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu19.5km
   
1ZARZYCKI Aleksander 633Apteka GeminiGDAŃSKM300:00:0200:49:14
2JANCZARSKI Maks 383GDAŃSKM300:00:2100:49:36
3OCHMAŃSKI Paweł 592BYDGOSZCZM300:00:1900:49:38
4ŁOMNICKI Michał 602MTB KWIDZYN TEAMKWIDZYNM300:00:0500:49:51
5HOFMAN Dariusz 595GOOGLE PRO ACTIVE TEAMWAŁCZM300:00:0300:50:22
6KUROWSKI Kamil 427HTBBYDGOSZCZM300:00:1100:51:59
7BIŃCZAK Arkadiusz 317Cyklo KwidzynKWIDZYNM300:00:1500:52:35
8MANIA Jacek 453RUMIAM300:00:0400:53:53
9SZYCH Paweł 597CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM300:00:1600:54:25
10SOWIŃSKI Remigiusz 563CYKLO KWIDZYNKWIDZYN (DANKOWO)M300:00:2200:55:19
11SEICHTER Adam 502ProCycling.plTORUŃM300:00:0800:55:29
12GAS Artur 612KAMELEONPIŁAM300:00:5600:56:31
13PAPIERNIK Michał 603Tczewski Klub RowerowyTCZEWM300:00:1700:56:38
14LEŚNIEWSKI Marek 588KOZIEGŁOWYM300:00:4300:59:25
15BYKOWSKI Grzegorz 583BYDGOSZCZM300:00:0500:59:27
16FLINIK Andrzej 351Butik FLOWBYDGOSZCZM300:01:4401:00:10
17SERGIEL Damian 503BYDGOSZCZM300:00:4701:00:14
18KUPCZYK Tomasz 426BYDGOSZCZM300:00:0601:00:23
19KASZTELAN Jacek 632Apteka GeminiNOWY STAWM300:00:2701:00:23
20BILICKI Wojciech 314BYDGOSZCZM300:01:5201:00:29
21ROGALSKI Radosław 486timeworkKORONOWOM300:01:5101:00:31
22SPŁAWSKI Damian 507POZNAŃM300:00:1201:00:44
23DUNAJEWSKI Marcin 584ŁOCHOWOM300:00:0701:00:59
24BINKOWSKI Adrian 316timeworkGZINM300:01:5101:01:34
25FOJUTOWSKI Sławek 353BYDGOSZCZM300:00:3201:01:59
26KACZMAREK Roman 394BARCINM300:00:4201:02:02
27BILSKI Marcin 315OPONEO MotorsportBYDGOSZCZM300:00:2501:02:18
28PACHCIAREK Rafał 471BIAŁE BŁOTAM300:01:1801:02:31
29DĄBROWSKI Adam 339BYDGOSZCZM300:00:1101:02:33
30MAZURKIEWICZ Marek 459BYDGOSZCZM300:01:2501:02:33
31FOGT Maciej 352KRUSZYNM300:02:0701:02:41
32TRZCIŃSKI Waldemar 526MTB KarsinKARSINM300:01:0601:03:10
33LOREK Marcin 441MTB KarsinKARSINM300:01:0001:03:36
34JARZĄBEK Bartłomiej 390MTB KarsinKARSINM300:01:0101:03:44
35JATA Krzysztof 600CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM300:00:3901:03:57
36FETER Tomasz 601CYKLO KWIDZYNKWIDZYNM300:00:4001:03:57
37FIGAT Radosław 349BYDGOSZCZM300:01:2801:03:58
38MANIKOWSKI Artur 454SULNOWOM300:00:3201:04:09
39SALINSKI Michal 501KWIDZYNM300:00:2901:04:10
40HEINRICH Paweł 372BYDGOSZCZM300:00:4201:04:33
41BACZYŃSKI Marcin 619KARSINM300:01:1001:04:36
42POLITOWICZ Remigiusz 480BYDGOSZCZM300:00:4601:04:53
43KRAUSE Piotr 418CYKLO KWIDZYNGRUDZIĄDZM300:00:1701:05:07
44WĄS Sławomir 535AZS UKW BydgoszczBYDGOSZCZM300:01:3101:05:12
45MILLER Mariusz 460ŁOMŻAM300:01:2301:05:19
46SZATTEN Dawid 517BYDGOSZCZM300:02:3101:05:24
47SZYMONIAK Michał 521brakBYDGOSZCZM300:00:4501:05:30
48STRZAŁKA Krzysztof 511Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM300:00:1701:05:54
49CIERESZKO Paweł 335NAKŁO NAD NOTECIĄM300:01:0001:05:55
50KOWALSKI Maciej 413BYDGOSZCZM300:00:3401:06:04
51KOPACZ Radosław 411BYDGOSZCZM300:00:3201:06:12
52KUCZUR Szymon 598MROCZM300:00:5501:06:23
53PIOTRKOWSKI Tomasz 477CHEŁMŻAM300:01:1901:06:26
54ORNOWSKI Marcin 615BYDGOSZCZM300:01:2701:06:39
55MRÓWCZYŃSKI Sebastian 463BYDGOSZCZ M300:01:1401:07:10
56ZIEGERT Karol 553GDYNIAM300:00:4801:07:22
57RYSZEWSKI Witosław Piotr 498TORUŃM300:01:3201:07:52
58TRZPIS Łukasz 527JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM300:06:0001:08:05
59BAGROWSKI Adam 305BYDGOSZCZM300:00:3601:08:07
60SZAFRAŃSKI Grzegorz 514BYDGOSZCZM300:01:5801:08:07
61NOWICKI Sławomir 465BYDGOSZCZM300:01:2301:08:14
62FIEGEL Wojciech 618BYDGOSZCZM300:00:4101:08:16
63DRYLL Marek 346BYDGOSZCZM300:00:4201:08:24
64JANOWSKI Krzysztof 384CB 163KRUSZYNM300:02:0401:08:28
65IWIŃSKI Patryk 378BYDGOSZCZM300:00:5601:08:36
66KRAWISZ Maciej 420RUN BDGBYDGOSZCZM300:02:0101:08:47
67KRÓL Rafał 421EBUDBYDGOSZCZM300:02:0701:08:50
68KUFEL Adrian 423ŚWIECIEM300:01:3101:08:54
69LUBISZEWSKI Bartosz 443Dzikie Korby ŁABISZYNM300:01:4401:09:01
70ZIÓŁKOWSKI Krystian 556BYDGOSZCZM300:00:5701:09:07
71ARNDT Jakub 303BYDGOSZCZM300:00:4901:09:27
72DĄBROWSKI Jarosław 625SZCZECINM300:00:5401:09:38
73JAWORSKI Michał 628PRUSZCZM300:01:3401:09:54
74ANDRZEJEWSKI Adam 302BYDGOSZCZM300:02:3001:10:29
75CENKIER Julian 332BYDGOSZCZM300:01:5001:11:10
76LEMKOWSKI Rafał 431Cyklo KwidzynKWIDZYNM300:00:3001:11:16
77LEBIODA Tomasz 429BYDGOSZCZM300:00:3801:12:00
78WASILEWSKI Dariusz 534BYDGOSZCZM300:01:2101:12:14
79WIDAWSKI Dariusz 538POTULICEM300:01:5201:12:25
80TOMASZEK Marcin 524KRUSZYN KRAJEŃSKIM300:01:2401:12:29
81KIELMANN Marcin 403MROCZAM300:00:3101:12:42
82ZDROJEWSKI Marcin 552BYDGOSZCZM300:00:5201:13:03
83UFIR Ireneusz 528BYDGOSZCZM300:01:4501:13:19
84ZAKROCKI Ronald 550BenefitKSO - OdszkodowaniaBYDGOSZCZM300:00:2601:13:50
85PULCZYŃSKI Tomasz 482BYDGOSZCZM300:02:0001:14:03
86WIŚNICKI Patrycjusz 540BYDGOSZCZM300:01:3501:14:12
87SIERADZKI Adam 504INOWROCŁAW M300:01:4501:14:13
88KUJAWA Kamil 424SICIENKOM300:01:5801:14:13
89LEWANDOWSKI Marcin 434BYDGOSZCZM300:01:1501:14:34
90NORKUS Daniel 464device.plBYDGOSZCZM300:01:2001:15:20
91FISCHER Filip 350BIAŁE BŁOTAM300:01:1201:15:41
92GORZECHOWSKI Przemek 364BYDGOSZCZM300:00:5801:16:04
93PAPIEROWSKI Damian 472ŚWIECIEM300:01:3401:16:07
94RUGE Przemysław 493RYNARZEWOM300:00:5401:16:15
95SZYMCZAK Krzysztof 520ŚWIECIEM300:01:3601:17:11
96JAGODZIŃSKI Grzegorz 380AZS UKW BydgoszczBYDGOSZCZM300:01:3301:18:09
97GACKOWSKI Patryk 591BYDGOSZCZM300:01:1101:19:06
98ZAJĄKAŁA Adam 549CZARNOWOM300:01:4701:19:33
99MATCZAK Tomasz 457BYDGOSZCZM300:01:1801:19:44
100CYL Dawid 336RUN BydgoszczBYDGOSZCZM300:01:3101:23:44
101JEKEL Marcin 392BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM300:02:0701:25:32
102PISARCZYK Szymon 479ŚWIECIEM300:01:3801:25:54
103ŁOBODA Michał 446BYDGOSZCZM300:01:0301:26:26
104AFELT Jarosław 301JW 1515 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM300:03:0301:27:21
105LEWICKI Ernest 437Lion BrosBYDGOSZCZM300:01:5501:29:51
106GIZELA Michał 362KARTUZYM300:02:0601:31:16
107KLUNEK Maciej 406BYDGOSZCZM300:01:3801:33:06
108IWICKI Rafał 582RESCUE BIKE MTBTORUŃM300:01:4201:41:16
109BETLEJEWSKI Sebastian 313BYDGOSZCZM300:02:1301:57:49
110JAGODZIŃSKI Michał 381Klub Kolarski WDA ŚwiecieŚWIECIEM300:00:08
111DUDA Damian 347MROCZAM300:00:28
112ŁUKOMSKI Filip 450BRAKŻNINM300:01:40
113ZAWIŚLAK Marcin 551BYDGOSZCZM300:02:05
114WYSMOLIŃSKI Konrad 569BYDGOSZCZM301:56:54
Znaleziono 114 wynik(ów)