VII OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M - II SERIA
Otwarte Mistrzostwa Koszalina / Bieg Mikołajkowy
Organizator : TKKF Koszalin
Data : 2022-12-06
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 37
Wystartowało : 24
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 24
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.2km | 0.6km | 1km | 1.4km | 1.8km | 2.2km | 2.6km | 3km | 3.4km | 3.8km | 4.2km | 4.6km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -M | OPEN -M | M16-39 | M40-49 | M50-59
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeria 200m
0.2km
Lap_1
0.6km
Lap_2
1km
Lap_3
1.4km
Lap_4
1.8km
Lap_5
2.2km
Lap_6
2.6km
Lap_7
3km
Lap_8
3.4km
Lap_9
3.8km
Lap_10
4.2km
Lap_11
4.6km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                   
1PROWANCKI Patryk 47Wilki PomorskieKOSZALINM16-391M 100:00:3900:02:0300:03:3000:04:5600:06:2000:07:4300:09:0700:10:3000:11:5500:13:1900:14:4400:16:0500:17:22.05 3:2817,3
2KOZAK Arkadiusz 33TKKF KoszalinBONINM50-591M 200:00:4100:02:0500:03:3100:04:5800:06:2500:07:5100:09:1800:10:4600:12:1400:13:4100:15:0800:16:3300:17:54.25+00:00:323:3416,8
3NEJMAN Jerzy 40KOSZALINM16-392M 300:00:4000:02:0400:03:3000:04:5900:06:2500:07:5200:09:1900:10:4600:12:1500:13:4500:15:1700:16:4800:18:19.15+00:00:573:3916,4
4FOLTYNIEWICZ Maciej 65Litwin Trihthlon TeamSZCZECINEKM40-491M 400:00:4100:02:0700:03:3600:05:0600:06:3500:08:0500:09:3400:11:0400:12:3200:14:0100:15:3100:17:0000:18:25.65+00:01:033:4116,3
5PICK Tomasz 45Biegolas / KoronaKOSZALINM50-592M 500:00:4300:02:1300:03:4300:05:1500:06:4800:08:2000:09:5300:11:2600:13:0000:14:3300:16:0600:17:3800:18:59.80+00:01:373:4715,8
6SMAGOWSKI Wojtek 57OSP RĄBINORĄBINOM40-492M 600:00:4000:02:0800:03:3900:05:1000:06:4300:08:1500:09:4800:11:2100:12:5500:14:2700:16:0000:17:3200:19:00.75+00:01:383:4815,8
7WALEŃSKI Michał 61TKKF KoszalinSKIBIENKOM40-493M 700:00:4100:02:1100:03:4400:05:1500:06:5000:08:2400:09:5500:11:3000:13:0500:14:3500:16:1500:17:5000:19:21.00+00:01:583:5215,5
8PIENIAWSKI Mateusz 46KOSZALINM16-393M 800:00:4800:02:1500:03:4800:05:2400:06:5900:08:3600:10:1400:11:5300:13:3200:15:1200:16:5000:18:2000:20:23.35+00:03:014:0414,7
9BOREJKO Łukasz 5KOSZALINM16-394M 900:00:4800:02:2700:04:0700:05:4500:07:2600:09:0900:10:5300:12:3700:14:1800:15:5600:17:3500:19:1600:20:52.30+00:03:304:1014,4
10KRUPIŃSKI Krzysztof 35KOSZALINM50-593M 1000:00:4900:02:3000:04:1500:06:0100:07:5000:09:4100:11:3300:13:2300:15:1400:17:0700:18:5900:20:5000:22:32.85+00:05:104:3013,3
11ORLIKOWSKI Robert 42Połczyn Biega ❤️POŁCZYN-ZDRÓJM16-395M 1100:00:4900:02:3200:04:2100:06:0900:08:0000:09:5100:11:4200:13:3600:15:2900:17:2000:19:1600:21:0900:23:03.60+00:05:414:3613,0
12ADASZYNSKI Wieslaw 1Biegolas koszalinBOBOLICEM50-594M 1200:00:4600:02:2200:04:0400:05:5200:07:4200:09:3700:11:3300:13:2900:15:2600:17:2500:19:2400:21:1900:23:11.45+00:05:494:3812,9
13SUDER-MAKSYMOWICZ Grzegorz 58USTRONIE MORSKIEM40-494M 1300:00:4900:02:3400:04:2800:06:2200:08:1500:10:0600:12:0000:13:5400:15:5100:17:4500:19:4000:21:3200:23:17.85+00:05:554:3912,9
14BARTH Krystian 3FUNDACJA zaSTOPujKOSZALINM16-396M 1400:00:3900:02:1100:04:0700:05:5800:07:5100:09:4800:11:4400:13:4100:15:3800:17:3200:19:3600:21:2800:23:32.75+00:06:104:4212,7
15SZCZYPEK Arkadiusz 59FUNDACJA zaSTOPujKOSZALINM16-397M 1500:00:5500:02:4300:04:3300:06:2500:08:2000:10:1600:12:1300:14:1400:16:1300:18:1000:20:1000:22:0000:23:59.65+00:06:374:4712,5
16KISIELIŃSKI Igor 27KOSZALINM50-595M 1600:00:5800:02:5300:04:5000:06:4700:08:4300:10:3900:12:3400:14:3000:16:2600:18:2200:20:1900:22:1700:24:15.70+00:06:534:5112,4
17KASPRZYK Bogdan 25MŚCICEM40-495M 1700:00:5000:02:3700:04:3500:06:3200:08:3000:10:3000:12:3000:14:3000:16:3000:18:3200:20:3300:22:3400:24:17.15+00:06:554:5112,4
18SZYPRYT Karol 60Dream TeamM16-398M 1800:00:5100:02:3900:04:3600:06:3300:08:3100:10:3100:12:3100:14:3100:16:3100:18:3200:20:3400:22:3500:24:19.10+00:06:574:5112,3
19ROZMIARKOWSKI Damian 52KOSZALINM16-399M 1900:00:4300:02:2100:04:1100:06:0400:07:5700:09:5600:11:5700:14:0100:16:0500:18:1200:20:2600:22:3600:24:28.10+00:07:064:5312,3
20PANASZEWSKI Przemysław 43KOSZALINM16-3910M 2000:00:5400:02:4200:04:3500:06:2900:08:2700:10:2400:12:2200:14:2200:16:2100:18:2100:20:2600:22:3200:24:33.30+00:07:114:5412,2
21ROZMIARKOWSKI Robert 51KOSZALINM50-596M 2100:01:0100:02:5800:05:0200:07:0700:09:1400:11:2200:13:3300:15:4300:17:5400:20:0700:22:1900:24:2500:26:08.05+00:08:465:1311,5
22ROGALA Jacek 49FUNDACJA zaSTOPujKOSZALINM50-597M 2200:01:0000:02:5700:05:0000:07:0200:09:0900:11:1500:13:2300:15:3000:17:3700:19:4500:21:5600:24:0600:26:16.65+00:08:545:1511,4
23GUTOWSKI Marek 15KOSZALINM40-496M 2300:01:1100:03:3400:05:5500:08:1500:10:3400:12:5000:15:0600:17:2300:19:3900:21:5500:24:1100:26:3800:28:43.65+00:11:215:4410,4
24HARASYM Daniel 17FUNDACJA zaSTOPujKOSZALINM40-497M 2400:01:1200:03:3500:06:0200:08:3000:11:0200:13:3100:16:0500:18:3900:21:1900:24:0400:26:4100:29:2200:31:49.45+00:14:276:219,4
Znaleziono 24 wynik(ów)