VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 14 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 14 km
Zgłoszonych : 273
Wystartowało : 234
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 234
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BAZUŁKA Aleksandra 3235BUFF TEAM POLANDKATOWICEK201K 100:59:582020-10-10 09:00:0001:27:38.1002:27:36.30 6:159,6
2CHOWANIOK Anna 3118USTROŃK202K 200:00:042020-10-10 08:00:0601:41:33.3501:41:37.75+00:13:557:158,3
3ŻELAZNY Agnieszka 3115GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEK401K 300:59:582020-10-10 09:00:0001:45:54.8002:45:53.45+00:18:167:337,9
4MATŁOSZ Jolanta 3014BRAKGBISKAK301K 400:59:592020-10-10 09:00:0101:51:09.1002:51:08.35+00:23:317:567,6
5BIERNACKA Beata 3087WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEK302K 501:00:052020-10-10 09:00:0701:53:21.6002:53:27.25+00:25:438:057,4
6DOBEK Halina 3119GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEK402K 600:59:582020-10-10 09:00:0001:54:17.3502:54:16.15+00:26:398:097,4
7KIELAR Kamila 3100WROCŁAWK303K 701:00:042020-10-10 09:00:0601:54:36.2502:54:41.20+00:26:588:117,3
8CZAJA Alicja 3266RODZEŃSTWOLIMANOWAK403K 800:00:052020-10-10 08:00:0701:55:27.2001:55:32.95+00:27:498:147,3
9DZIEWA Agata 3161LUBLINK304K 900:59:582020-10-10 09:00:0001:55:28.0002:55:26.00+00:27:498:147,3
10BARAŃSKA Monika 3200KRAKÓWK501K 1000:00:042020-10-10 08:00:0601:55:31.5001:55:36.15+00:27:538:157,3
11TUTAJ Agnieszka 3142JASŁOK203K 1101:00:062020-10-10 09:00:0801:56:36.1502:56:42.60+00:28:588:197,2
12MOTYL Werka 3179POZNAŃK204K 1200:00:172020-10-10 08:00:1901:58:12.3001:58:30.25+00:30:348:267,1
13JURAK Kasia 3006KONSTANCIN-JEZIORNAK305K 1301:00:092020-10-10 09:00:1101:58:28.7502:58:37.85+00:30:508:277,1
14PUTYRA Gabriela 3193LESKOK205K 1401:00:122020-10-10 09:00:1401:58:44.7502:58:57.15+00:31:068:287,1
15PUTYRA Dominika 3213LESKOK206K 1501:00:122020-10-10 09:00:1401:59:21.6002:59:34.45+00:31:438:317,0
16KOZACZUK Maria 3221LUBLINK404K 1600:59:592020-10-10 09:00:0101:59:41.9002:59:41.20+00:32:038:327,0
17KĘDRA Agnieszka 3107RZESZÓWK207K 1700:00:082020-10-10 08:00:1001:59:45.5501:59:54.45+00:32:078:337,0
18WAŁACHOWSKA Urszula 3201SOLINA TEAMHOCZEWK306K 1800:00:032020-10-10 08:00:0502:04:04.5502:04:08.45+00:36:268:516,8
19GŁODOWSKA Marta 3065ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAK208K 1900:59:592020-10-10 09:00:0102:04:34.6503:04:33.75+00:36:568:536,7
20LEŚNIEWSKA-BUKAŁA Katarzyna 3264RZESZÓWK307K 2000:00:052020-10-10 08:00:0702:05:12.2002:05:17.75+00:37:348:566,7
21KUMOR Anna 3127KRAKÓWK308K 2101:00:132020-10-10 09:00:1502:05:53.1503:06:06.45+00:38:158:596,7
22BOCHENEK Wiktoria 3175STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZARUDNIK NAD SANEMK309K 2200:00:072020-10-10 08:00:0902:06:31.1002:06:38.85+00:38:539:026,6
23AJNENKIEL-ŁOŚ Katarzyna 3092DZIK KOMANDODŁUTÓWK3010K 2301:00:022020-10-10 09:00:0402:06:39.3503:06:42.15+00:39:019:026,6
24KIJANKA Jadwiga 3133OSP ROKIETNICAROKIETNICAK3011K 2400:00:032020-10-10 08:00:0502:07:45.5002:07:49.25+00:40:079:076,6
25BOROWSKA Julia 3239#FLEXISTAVTEAMKRAKÓWK209K 2501:00:042020-10-10 09:00:0602:07:51.5003:07:55.80+00:40:139:076,6
26KUBALA Alicja 3031KALISZK405K 2600:59:582020-10-10 09:00:0002:08:46.6503:08:45.15+00:41:089:116,5
27KORBUS-GUZ Małgorzata 3027CHEŁMK406K 2700:00:122020-10-10 08:00:1402:11:25.8002:11:38.10+00:43:479:236,4
28ŻELAZKO Marta 3166KRAKÓWK3012K 2800:00:162020-10-10 08:00:1802:11:49.9002:12:06.45+00:44:119:246,4
29TUREK Martyna 3160PUŁTUSKK2010K 2900:00:122020-10-10 08:00:1402:12:42.7502:12:55.35+00:45:049:286,3
30ANDRZEJCZAK Ula 3138SMSKLIMAALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK2011K 3000:00:122020-10-10 08:00:1402:12:43.8502:12:56.75+00:45:059:286,3
31MATŁOSZ Ewa 3167STRZYŻÓWK407K 3100:59:592020-10-10 09:00:0102:13:24.5503:13:24.45+00:45:469:316,3
32MICHALSKA Joanna 3071WARSZAWAK3013K 3200:00:142020-10-10 08:00:1602:14:05.5502:14:19.65+00:46:279:346,3
33CABAŃSKA Dorota 3041ŁOMIANKIK408K 3301:00:022020-10-10 09:00:0402:14:46.6503:14:49.45+00:47:089:376,2
34ŻYGADŁO Paulina 3072DZIERŻONIÓWK2012K 3401:00:152020-10-10 09:00:1702:15:31.0003:15:46.20+00:47:529:406,2
35WÓJTOWICZ Izabela 3196PIASECZNOK409K 3501:00:132020-10-10 09:00:1502:15:56.6003:16:10.45+00:48:189:426,2
36MATYJASZEK Karolina 3085GARBÓWK2013K 3601:00:042020-10-10 09:00:0602:16:09.6003:16:13.65+00:48:319:436,2
37PIETRAS Magda 3098BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEK2014K 3701:00:042020-10-10 09:00:0602:16:24.0003:16:28.20+00:48:459:446,2
38WERLE Nelly 3016WARSZAWAK3014K 3800:00:122020-10-10 08:00:1402:17:27.7502:17:40.05+00:49:499:496,1
39MAGER Olga 3080RZESZÓWK4010K 3900:00:142020-10-10 08:00:1602:18:18.1002:18:32.35+00:50:409:526,1
40HERMANIUK Iwona 3084ODKRYWCY TAURUSRUDNA WIELKAK4011K 4000:00:142020-10-10 08:00:1602:18:18.4502:18:32.55+00:50:409:526,1
41WYSOCKA Marta 3162KRAKÓWK4012K 4100:00:082020-10-10 08:00:1002:19:10.1002:19:18.60+00:51:329:566,0
42PAKIEŁA Aleksandra 3246ELBLĄGK2015K 4200:59:582020-10-10 09:00:0002:20:13.5003:20:12.00+00:52:3510:006,0
43ZAJDENC Aleksandra 3037WROCŁAWK2016K 4301:00:072020-10-10 09:00:0902:21:10.2003:21:17.25+00:53:3210:056,0
44BIAŁEK Kamila 3064GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹK4013K 4400:00:162020-10-10 08:00:1802:21:30.6502:21:47.30+00:53:5210:065,9
45BRUDEREK Anna 3010PRIMUM CURREREJABŁONNAK4014K 4500:00:082020-10-10 08:00:1002:21:39.4002:21:47.45+00:54:0110:075,9
46FIL Bożena 3183JAROSŁAWSKI BIEGACZMUNINAK4015K 4601:00:012020-10-10 09:00:0302:22:33.7003:22:35.65+00:54:5510:105,9
47DONIEC Katarzyna 3218JASŁOK4016K 4700:00:152020-10-10 08:00:1702:22:41.1002:22:56.50+00:55:0310:115,9
48HOŁUB Agata 3008JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWK502K 4801:00:022020-10-10 09:00:0402:22:50.3003:22:52.65+00:55:1210:125,9
49FOLTA Anita 3044GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNK503K 4901:00:032020-10-10 09:00:0502:22:59.2503:23:02.65+00:55:2110:125,9
50BOGDAŁ Ewelina 3126KRAKÓWK3015K 5001:00:062020-10-10 09:00:0802:23:57.1503:24:04.00+00:56:1910:165,8
51KRAKOWCZYK Magdalena 3033RUDA ŚLĄSKAK4017K 5100:00:052020-10-10 08:00:0702:24:08.3002:24:14.15+00:56:3010:175,8
52SZMIT Iwona 3028SMOLECK4018K 5201:00:142020-10-10 09:00:1602:26:04.3503:26:19.05+00:58:2610:265,8
53LASEK Edyta 3128SKAWINAK4019K 5300:00:132020-10-10 08:00:1502:26:33.2502:26:46.75+00:58:5510:285,7
54MOCZYŃSKA Joanna 3009CHMIELÓWK3016K 5401:00:112020-10-10 09:00:1302:27:05.9003:27:17.25+00:59:2710:305,7
55BIELIŃSKA Joanna 3241KARTUZYK4020K 5500:00:062020-10-10 08:00:0802:27:08.7502:27:14.75+00:59:3010:305,7
56MAJCHRZYK Aleksandra 3074JB WARSZAWAWARSZAWAK3017K 5601:00:082020-10-10 09:00:1002:28:11.2003:28:19.80+01:00:3310:355,7
57ROMANOWSKA Ewa 3154RADOMK3018K 5701:00:072020-10-10 09:00:0902:28:12.3503:28:20.20+01:00:3410:355,7
58WŁOSEK Dorota 3232KRAKÓWK3019K 5801:00:182020-10-10 09:00:2002:28:28.7003:28:46.95+01:00:5010:365,7
59PODSZUS Magda 3165WĘGRÓWK2017K 5900:00:062020-10-10 08:00:0802:29:37.5002:29:44.00+01:01:5910:415,6
60RELIGA Liliana 3158FEMINISTS UP AND RUNNINGWARSZAWAK3020K 6000:00:102020-10-10 08:00:1202:29:59.1502:30:09.20+01:02:2110:425,6
61ŚWIERBUTOWICZ Anna 3135LUBLINK3021K 6101:00:052020-10-10 09:00:0702:31:09.3503:31:14.55+01:03:3110:475,6
62WIĄCKIEWICZ Dominika 3093DZIK KOMANDOŁÓDŹK3022K 6201:00:022020-10-10 09:00:0402:33:05.1003:33:07.90+01:05:2710:565,5
63LISOWSKA Izabela 3013ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK4021K 6300:00:102020-10-10 08:00:1202:34:15.6502:34:26.30+01:06:3711:015,4
64TOMPALSKA Maria 3211AKTYWNY DYNÓWDUBIECKOK3023K 6401:00:082020-10-10 09:00:1002:35:33.1503:35:41.15+01:07:5511:065,4
65TYMOSZUK Katarzyna 3096BIAŁA PODLASKAK4022K 6500:00:142020-10-10 08:00:1602:36:00.1002:36:14.90+01:08:2211:085,4
66HADAM Ewa 3227SPARTAN TRAINING GROUP RZESZÓWDYNÓWK504K 6601:00:072020-10-10 09:00:0902:38:44.0503:38:51.85+01:11:0511:205,3
67GRABOWSKA Joanna 3244TORUŃK4023K 6700:00:132020-10-10 08:00:1502:39:03.4502:39:16.50+01:11:2511:215,3
68GAPINSKA Dorota 3004WARSZAWAK3024K 6800:00:112020-10-10 08:00:1302:40:00.4502:40:12.20+01:12:2211:255,3
69DILLING Elżbieta 3259ZABRZEK2018K 6901:00:062020-10-10 09:00:0802:41:24.4503:41:31.40+01:13:4611:315,2
70GETLER-STRZYŻOWSKA Małgorzata 3090PĘDZĄCE LENIWCEGRODZISK MAZK4024K 7001:00:052020-10-10 09:00:0702:41:32.0003:41:37.20+01:13:5311:325,2
71KOZACZUK Katarzyna 3091PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIK4025K 7101:00:042020-10-10 09:00:0602:41:32.7503:41:37.40+01:13:5411:325,2
72SENATORSKA Malgorzata 3020WARSZAWAK505K 7200:00:082020-10-10 08:00:1002:41:37.0502:41:45.75+01:13:5811:325,2
73PĘKALSKA Anna 3222NIEPORĘTK4026K 7300:59:592020-10-10 09:00:0102:41:49.7003:41:48.80+01:14:1111:335,2
74KRAWCZUK Sylwia 3056PIASECZNOK3025K 7400:00:052020-10-10 08:00:0702:42:14.4002:42:20.25+01:14:3611:355,2
75ZEMŁA Dorota 3049GLIWICEK2019K 7501:00:072020-10-10 09:00:0902:42:53.0003:43:00.45+01:15:1411:385,2
76GŁOWALA Iwona 3124GDAŃSKK3026K 7600:00:152020-10-10 08:00:1702:43:03.1002:43:18.15+01:15:2511:385,2
77STAWIŃSKA Maria 3105POZNAŃK2020K 7700:00:182020-10-10 08:00:2002:45:36.7502:45:54.85+01:17:5811:495,1
78DĘBIŃSKA Anna 3106MUROWANA GOŚLINAK2021K 7800:00:172020-10-10 08:00:1902:45:38.7002:45:56.60+01:18:0011:495,1
79HUZIOR Ela 3269MORSY BARONAORZESZEK506K 7901:00:112020-10-10 09:00:1302:46:46.2003:46:57.55+01:19:0811:545,0
80KIPER Elżbieta 3039JAROSŁAWSKI BIEGACZJAROSŁAWK3027K 8001:00:022020-10-10 09:00:0402:46:51.3503:46:54.25+01:19:1311:555,0
81MAJCHROWICZ Justyna 3225FC PROSIACZEKWARSZAWAK3028K 8100:00:082020-10-10 08:00:1002:50:54.2502:51:02.95+01:23:1612:124,9
82GIERCZAK Lidia 3156GDYNIAK4027K 8200:59:582020-10-10 09:00:0002:53:36.2503:53:34.50+01:25:5812:244,8
83JANIK Weronika 3148TARNOWSKIE GÓRYK2022K 8301:01:242020-10-10 09:01:2602:56:25.1503:57:49.15+01:28:4712:364,8
84SZKAMRUK Bogusława 3060GLIWICEK601K 8401:00:092020-10-10 09:00:1102:59:32.6503:59:42.00+01:31:5412:494,7
85PAWLIK Sylwia 3159WARSZAWAK3029K 8500:00:122020-10-10 08:00:1402:59:58.6003:00:11.20+01:32:2012:514,7
86WACHNIK Agnieszka 3062NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3030K 8600:00:192020-10-10 08:00:2103:01:16.1503:01:35.50+01:33:3812:564,6
87BECHTA Katarzyna 3181BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAK2023K 8700:00:052020-10-10 08:00:0703:01:19.5003:01:24.85+01:33:4112:574,6
88DOMAGAŁA Anna 3170BUSKO-ZDRÓJK2024K 8800:00:032020-10-10 08:00:0503:06:56.2003:06:59.40+01:39:1813:214,5
89NOWIŃSKA Agata 3230OPOLEK3031K 8901:00:002020-10-10 09:00:0203:14:30.6004:14:30.85+01:46:5213:534,3
90HUDZIK Sylwia 3040WARSZAWAK4028K 9001:00:062020-10-10 09:00:0803:28:15.3004:28:21.85+02:00:3714:524,0
91KALER-DZIURDZIAK Karolina 3203WARSZAWAK3032K 9101:00:062020-10-10 09:00:0803:28:15.6504:28:22.50+02:00:3714:524,0
92MCGUIRE Kinga 3089SOWIA WOLAK4029K 9201:00:092020-10-10 09:00:1103:28:22.6504:28:31.90+02:00:4414:534,0
93ORZOŁ Sylwia 3155JEDWABNOK3033K 9301:00:092020-10-10 09:00:1103:28:23.4504:28:32.65+02:00:4514:534,0
94JAKUBIEC Justyna 3123JASTKÓWK4030K 9401:00:062020-10-10 09:00:0803:37:01.4004:37:07.85+02:09:2315:303,9
95HERNAS Aneta 3121LUBLINK4031K 9501:00:062020-10-10 09:00:0803:37:01.7004:37:07.85+02:09:2315:303,9
96CZECHOWSKA Izabela 3122WW TEAMLUBLINK4032K 9601:00:042020-10-10 09:00:0603:37:02.6504:37:07.60+02:09:2415:303,9
97KNYZIO-SZEWCZYK Weronika 3260FLEXISTAV TEAMWARSZAWA (MOKOTÓW)K3034K 9701:00:102020-10-10 09:00:1203:37:40.4004:37:50.65+02:10:0215:323,9
98EBERT Agata 3047BĘDZINK507K 9800:00:122020-10-10 08:00:1403:38:46.6003:38:58.90+02:11:0815:373,8
Znaleziono 98 wynik(ów)