VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 14 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 14 km
Zgłoszonych : 273
Wystartowało : 234
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 234
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BAZUŁKA Aleksandra 3235BUFF TEAM POLANDKATOWICEK201K 100:59:582020-10-10 09:00:0001:27:38.1002:27:36.30 6:159,6
2CHOWANIOK Anna 3118USTROŃK202K 200:00:042020-10-10 08:00:0601:41:33.3501:41:37.75+00:13:557:158,3
3TUTAJ Agnieszka 3142JASŁOK203K 1101:00:062020-10-10 09:00:0801:56:36.1502:56:42.60+00:28:588:197,2
4MOTYL Werka 3179POZNAŃK204K 1200:00:172020-10-10 08:00:1901:58:12.3001:58:30.25+00:30:348:267,1
5PUTYRA Gabriela 3193LESKOK205K 1401:00:122020-10-10 09:00:1401:58:44.7502:58:57.15+00:31:068:287,1
6PUTYRA Dominika 3213LESKOK206K 1501:00:122020-10-10 09:00:1401:59:21.6002:59:34.45+00:31:438:317,0
7KĘDRA Agnieszka 3107RZESZÓWK207K 1700:00:082020-10-10 08:00:1001:59:45.5501:59:54.45+00:32:078:337,0
8GŁODOWSKA Marta 3065ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAK208K 1900:59:592020-10-10 09:00:0102:04:34.6503:04:33.75+00:36:568:536,7
9BOROWSKA Julia 3239#FLEXISTAVTEAMKRAKÓWK209K 2501:00:042020-10-10 09:00:0602:07:51.5003:07:55.80+00:40:139:076,6
10TUREK Martyna 3160PUŁTUSKK2010K 2900:00:122020-10-10 08:00:1402:12:42.7502:12:55.35+00:45:049:286,3
11ANDRZEJCZAK Ula 3138SMSKLIMAALEKSANDRÓW ŁÓDZKIK2011K 3000:00:122020-10-10 08:00:1402:12:43.8502:12:56.75+00:45:059:286,3
12ŻYGADŁO Paulina 3072DZIERŻONIÓWK2012K 3401:00:152020-10-10 09:00:1702:15:31.0003:15:46.20+00:47:529:406,2
13MATYJASZEK Karolina 3085GARBÓWK2013K 3601:00:042020-10-10 09:00:0602:16:09.6003:16:13.65+00:48:319:436,2
14PIETRAS Magda 3098BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄBEŁŻYCEK2014K 3701:00:042020-10-10 09:00:0602:16:24.0003:16:28.20+00:48:459:446,2
15PAKIEŁA Aleksandra 3246ELBLĄGK2015K 4200:59:582020-10-10 09:00:0002:20:13.5003:20:12.00+00:52:3510:006,0
16ZAJDENC Aleksandra 3037WROCŁAWK2016K 4301:00:072020-10-10 09:00:0902:21:10.2003:21:17.25+00:53:3210:056,0
17PODSZUS Magda 3165WĘGRÓWK2017K 5900:00:062020-10-10 08:00:0802:29:37.5002:29:44.00+01:01:5910:415,6
18DILLING Elżbieta 3259ZABRZEK2018K 6901:00:062020-10-10 09:00:0802:41:24.4503:41:31.40+01:13:4611:315,2
19ZEMŁA Dorota 3049GLIWICEK2019K 7501:00:072020-10-10 09:00:0902:42:53.0003:43:00.45+01:15:1411:385,2
20STAWIŃSKA Maria 3105POZNAŃK2020K 7700:00:182020-10-10 08:00:2002:45:36.7502:45:54.85+01:17:5811:495,1
21DĘBIŃSKA Anna 3106MUROWANA GOŚLINAK2021K 7800:00:172020-10-10 08:00:1902:45:38.7002:45:56.60+01:18:0011:495,1
22JANIK Weronika 3148TARNOWSKIE GÓRYK2022K 8301:01:242020-10-10 09:01:2602:56:25.1503:57:49.15+01:28:4712:364,8
23BECHTA Katarzyna 3181BRACTWO BIEGOWE BGKWARSZAWAK2023K 8700:00:052020-10-10 08:00:0703:01:19.5003:01:24.85+01:33:4112:574,6
24DOMAGAŁA Anna 3170BUSKO-ZDRÓJK2024K 8800:00:032020-10-10 08:00:0503:06:56.2003:06:59.40+01:39:1813:214,5
Znaleziono 24 wynik(ów)