VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 14 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 14 km
Zgłoszonych : 273
Wystartowało : 234
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 234
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DOMISZEWSKI Ignacy 3204GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLUSTRZYKI DOLNEM301M 100:00:012020-10-10 08:00:0301:15:12.1001:15:13.70 5:2211,2
2AUGUSTYŃSKI Sylwester 3247GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM302M 300:00:022020-10-10 08:00:0401:17:35.8001:17:38.20+00:02:235:3210,8
3MOTYKA Kamil 3088JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWM303M 600:59:572020-10-10 08:59:5901:23:05.6502:23:02.95+00:07:535:5610,1
4ZĄBIK Marek 3197GODOWAM304M 800:59:572020-10-10 08:59:5901:25:02.8002:25:00.60+00:09:506:049,9
5ZAWADZKI Marcin 3169SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM305M 1300:59:572020-10-10 08:59:5901:31:16.7502:31:14.35+00:16:046:319,2
6KUKLIS Tomasz 3151POZNAŃM306M 1401:00:032020-10-10 09:00:0501:31:58.1002:32:01.80+00:16:466:349,1
7KALINOWSKI Jarosław 3172OSTROŁĘKAM307M 2200:59:592020-10-10 09:00:0101:41:06.9502:41:06.80+00:25:547:138,3
8SKORUPKA Piotr 3052UNBROKEN STORERZESZÓWM308M 2301:00:012020-10-10 09:00:0301:41:42.6002:41:44.15+00:26:307:158,3
9JAZY Szymon 3070POZNAŃM309M 2601:00:002020-10-10 09:00:0201:44:09.7002:44:10.35+00:28:577:268,1
10RAMOS Rodrigo 3233KRAKÓWM3010M 3501:00:182020-10-10 09:00:2001:50:47.2502:51:05.70+00:35:357:547,6
11ŁUSZCZYC Krzysztof 3139RZESZÓWM3011M 4000:00:102020-10-10 08:00:1201:52:56.4001:53:06.90+00:37:448:047,4
12ŻOŁOWICZ Adam 3086WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLEM3012M 4101:00:052020-10-10 09:00:0701:53:22.0002:53:27.25+00:38:098:057,4
13WIDERA Tomasz 3108KOKOSZKA36TEAMPRUSZKÓWM3013M 4700:00:182020-10-10 08:00:2001:55:21.8001:55:40.35+00:40:098:147,3
14REPEĆ Jarosław 3051LUBLINM3014M 4800:00:112020-10-10 08:00:1301:55:38.4001:55:49.60+00:40:268:157,3
15KORZONEK Karol 3097GORZYCEM3015M 5100:00:062020-10-10 08:00:0801:56:21.4501:56:27.95+00:41:098:187,2
16KNAP Tomasz 3202THE STRYCHERSKRAKÓWM3016M 5401:00:092020-10-10 09:00:1101:57:39.9002:57:49.75+00:42:278:247,1
17JĘDRUSIAK Bartosz 3077WROCŁAWM3017M 5701:00:142020-10-10 09:00:1601:58:47.8502:59:02.75+00:43:358:297,1
18MAĆKOWIAK Mateusz 3265PROBALANSKRAKOWM3018M 5801:00:122020-10-10 09:00:1401:58:53.7002:59:06.05+00:43:418:297,1
19ŚWISTAK Piotr 3185WARSZAWAM3019M 5901:00:112020-10-10 09:00:1301:59:27.6002:59:39.15+00:44:158:317,0
20OSIADŁY Bartosz 3067RZESZÓWM3020M 6200:59:572020-10-10 08:59:5902:00:39.7003:00:37.30+00:45:278:377,0
21KUKLA Janusz 3267CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAMBOCHNIAM3021M 6300:00:052020-10-10 08:00:0702:00:47.2002:00:52.45+00:45:358:377,0
22PTAK Dominik 3145KOŚCIELNA WIEŚM3022M 7301:00:122020-10-10 09:00:1402:06:59.5503:07:12.40+00:51:479:046,6
23STANIOS Kamil 3189ŁÓDŹM3023M 7600:00:052020-10-10 08:00:0702:09:38.3002:09:43.45+00:54:269:156,5
24ZDEB Piotr 3050LUBLINM3024M 8500:00:112020-10-10 08:00:1302:13:17.9502:13:29.30+00:58:059:316,3
25WERLE Michał 3017WARSZAWAM3025M 9200:00:112020-10-10 08:00:1302:17:28.5002:17:40.30+01:02:169:496,1
26PINKOWSKI Maciej 3268417RACŁAWICE ŚLĄSKIEM3026M 9300:59:582020-10-10 09:00:0002:17:30.3003:17:28.95+01:02:189:496,1
27FUDALI Jacek 3217JAROSŁAWM3027M 9601:00:012020-10-10 09:00:0302:21:34.0003:21:35.25+01:06:2110:065,9
28KIWIOR Kamil 3131LEGALTRANSTARNÓWM3028M 9900:00:032020-10-10 08:00:0502:22:59.2502:23:02.25+01:07:4710:125,9
29LENAR Wojciech 3248RZESZÓWM3029M 10900:00:152020-10-10 08:00:1702:27:34.4002:27:50.35+01:12:2210:325,7
30SĘK Tomasz 3157PRAWIEDNIKI KOLONIAM3030M 11000:00:102020-10-10 08:00:1202:28:12.2502:28:22.30+01:13:0010:355,7
31MEDAJ Łukasz 3253MOUNTAINKRAKÓWM3031M 11600:00:022020-10-10 08:00:0402:37:22.6002:37:25.25+01:22:1011:145,3
32ROKITA Paweł 3187PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3032M 11900:00:192020-10-10 08:00:2102:43:20.5002:43:39.95+01:28:0811:405,1
33PERTYK Tomek 3042EXILEBRÓJCEM3033M 12900:59:572020-10-10 08:59:5903:00:36.1504:00:33.95+01:45:2412:544,7
34SZEWCZYK Bartosz 3261FLEXISTAV TEAMWARSZAWAM3034M 13301:00:102020-10-10 09:00:1203:37:40.5504:37:50.55+02:22:2815:323,9
Znaleziono 34 wynik(ów)