VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 14 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 14 km
Zgłoszonych : 273
Wystartowało : 234
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 234
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | M18 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZMIST Szymon 3251KB ATHLETIC ZRĘCIN /3 POBTSZCZEPANCOWAM401M 400:00:012020-10-10 08:00:0301:19:00.9501:19:02.55 5:3810,6
2TARGOSZ Michał 3180KRAKÓWM402M 500:00:012020-10-10 08:00:0301:21:06.7501:21:08.15+00:02:055:4710,4
3MAKARSKI Krzysztof 3094JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁJAROSŁAWM403M 1100:59:572020-10-10 08:59:5901:30:58.5002:30:56.30+00:11:576:299,2
4BEKAS Marcin` 3205KRAKÓWM404M 1200:00:032020-10-10 08:00:0501:31:00.6501:31:04.05+00:11:596:309,2
5STANIO Arkadiusz 3099ASSECO ACTIVE TEAM / BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWM405M 1501:00:072020-10-10 09:00:0901:32:54.1002:33:01.25+00:13:536:389,0
6MATŁOSZ Mariusz 3146KW KRAKÓWSTRZYŻÓWM406M 1600:59:592020-10-10 09:00:0101:33:41.9002:33:41.40+00:14:406:419,0
7WITEK Łukasz 3219BIEG PO ZDRÓJJAWORZEM407M 1800:59:582020-10-10 09:00:0001:38:12.9002:38:11.45+00:19:117:008,6
8DONIEC Sebastian 3245MARCIN ŚWIERC TEAMJASŁOM408M 2000:00:152020-10-10 08:00:1701:39:35.3001:39:50.70+00:20:347:068,4
9BODZIOCH Grzegorz 3114GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM409M 2401:00:002020-10-10 09:00:0201:42:10.1002:42:10.75+00:23:097:178,2
10KORŻYK Marek 3177CZARNAM4010M 2901:00:162020-10-10 09:00:1801:46:56.5002:47:13.35+00:27:557:387,9
11BIELIŃSKI Piotr 3240KARTUZYM4011M 3000:00:062020-10-10 08:00:0801:47:48.2501:47:54.75+00:28:477:427,8
12BANASIAK Marcin 3061DKB WARSZAWAWARSZAWAM4012M 3101:00:202020-10-10 09:00:2201:47:58.4502:48:18.85+00:28:577:427,8
13WÓJTOWICZ Robert 3194PIASECZNOM4013M 3201:00:132020-10-10 09:00:1501:49:08.7502:49:22.55+00:30:077:477,7
14GET Maciej 3226ZAGÓRZM4014M 3300:00:032020-10-10 08:00:0501:49:17.1001:49:20.30+00:30:167:487,7
15BIENIEK Rafal 3238WUNDER BIKE TEAMZACZERNIEM4015M 3701:00:112020-10-10 09:00:1301:51:43.3502:51:55.30+00:32:427:587,5
16WRÓBEL Bartłomiej 3025CISNACISNAM4016M 4300:00:022020-10-10 08:00:0401:54:21.9501:54:24.15+00:35:218:107,3
17STACH Jacek 3176TARNAWA DOLNAM4017M 4501:00:162020-10-10 09:00:1801:54:51.4502:55:07.80+00:35:508:127,3
18STYSIAŁ Dariusz 3130OSP ROKIETNICAROKIETNICAM4018M 5000:00:032020-10-10 08:00:0501:56:14.7001:56:18.60+00:37:138:187,2
19KRZYŻANOWSKI-ZAJĄC Tomasz 3214DKBWARSZAWAM4019M 5501:00:202020-10-10 09:00:2201:58:14.9002:58:35.00+00:39:138:267,1
20PODSZUS Krzysztof 3164WĘGRÓWM4020M 6100:00:062020-10-10 08:00:0802:00:35.2502:00:41.85+00:41:348:367,0
21ZAMOJSKI Sebastian 3271ZDYSZANIPODDĘBICEM4021M 6401:00:082020-10-10 09:00:1002:01:02.9003:01:11.05+00:42:018:386,9
22DACYK Sylwester 3111SAINT-GOBAIN SQUADDĄBROWA GÓRNICZAM4022M 6600:00:152020-10-10 08:00:1702:02:24.4502:02:40.00+00:43:238:446,9
23KARDASZ Marek 3206SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM4023M 6700:00:032020-10-10 08:00:0502:04:04.2002:04:08.05+00:45:038:516,8
24MAGER Bartosz 3081RZESZÓWM4024M 6900:00:142020-10-10 08:00:1602:05:32.3502:05:47.15+00:46:318:586,7
25KRUZEL Tomasz 3272ZAWIERCIEM4025M 7101:00:012020-10-10 09:00:0302:05:56.5503:05:58.40+00:46:558:596,7
26GORAJEK Michał 3101ALA&LILANOWY KRĘPIECM4026M 7200:00:112020-10-10 08:00:1302:06:49.7002:07:00.75+00:47:489:036,6
27IWASZEK Pawel 3237WUNDER BIKE TEAMRZESZÓWM4027M 7401:00:112020-10-10 09:00:1302:07:17.5503:07:29.50+00:48:169:056,6
28SKOBEL Robert 3210SZAKAL BIEGA LUCKY TEAMRADOMM4028M 7500:00:152020-10-10 08:00:1702:09:29.9502:09:45.60+00:50:299:146,5
29GIEMZA Jarosław 3019ŻYRARDÓWM4029M 7700:00:082020-10-10 08:00:1002:10:00.9502:10:08.95+00:51:009:176,5
30SWIERK Jakub 3252KRAKÓWM4030M 7801:00:202020-10-10 09:00:2202:10:17.6003:10:38.25+00:51:169:186,4
31CICHECKI Michał 3034DBKWARSZAWAM4031M 8101:00:212020-10-10 09:00:2302:12:05.1003:12:26.35+00:53:049:266,4
32CHABŁO Daniel 3117STUMBRASIKIZAWIERCIEM4032M 8200:00:082020-10-10 08:00:1002:12:09.4002:12:18.10+00:53:089:266,4
33OGONOWSKI Michał 3188CB163JELCZ-LASKOWICEM4033M 8301:00:152020-10-10 09:00:1702:12:26.8503:12:42.55+00:53:259:276,3
34STUDZIŻBA Paweł 3270CRETIVE BOCHNIA BIEGABOCHNIAM4034M 8600:00:052020-10-10 08:00:0702:13:56.0502:14:01.30+00:54:559:346,3
35GRANOS Sławomir 3257BIESZCZADZKIE DESEROWEŁÓDŹM4035M 8801:00:022020-10-10 09:00:0402:15:57.6503:16:00.45+00:56:569:426,2
36PENKALA Marcin 3057STRANGERSZĄBKIM4036M 9001:00:182020-10-10 09:00:2002:16:24.8003:16:43.50+00:57:239:446,2
37POPCZYK Piotr 3005ŻERNICAM4037M 9101:00:032020-10-10 09:00:0502:17:09.7003:17:13.25+00:58:089:476,1
38WOJTAS Wojciech 3192STOWARZYSZENIE BIEG PO ZDRÓJJAEORZEM4038M 9401:00:102020-10-10 09:00:1202:17:33.1503:17:43.85+00:58:329:496,1
39LEŚNIEWSKI Tomek 3254BIESZCZADZKIE DESEROWEŁÓDŹM4039M 10101:00:002020-10-10 09:00:0202:25:42.6003:25:43.35+01:06:4110:245,8
40LUSIO Marcin 3191JAWORZEM4040M 10201:00:102020-10-10 09:00:1202:25:54.1003:26:04.55+01:06:5310:255,8
41KOŃKA Mariusz 3198BOGDAN TEAMCHOJNÓWM4041M 10300:00:112020-10-10 08:00:1302:25:54.5002:26:06.25+01:06:5310:255,8
42KAŹMIERCZAK Patryk 3178KOALA RUNNING TEAMWARSZAWAM4042M 10401:00:192020-10-10 09:00:2102:26:30.0003:26:49.10+01:07:2910:275,7
43STAWIARZ Ryszard 3137STEFAN TEAMSKAWINAM4043M 10500:00:132020-10-10 08:00:1502:26:33.2502:26:46.95+01:07:3210:285,7
44CIESIELSKI Grzegorz 3102#SMARTRUNŚWIDNIKM4044M 10600:00:102020-10-10 08:00:1202:26:35.3502:26:46.10+01:07:3410:285,7
45PIĄTEK Piotr 3153GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4045M 10700:00:082020-10-10 08:00:1002:27:21.2502:27:29.25+01:08:2010:315,7
46WILMAŃSKI Dariusz 3068WŁOCŁAWEKM4046M 11200:59:592020-10-10 09:00:0102:31:07.7003:31:07.15+01:12:0610:475,6
47TYMOSZUK Michał 3095KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4047M 11500:00:152020-10-10 08:00:1702:35:59.8502:36:14.90+01:16:5811:085,4
48PIZOŃ Robert 3003MOTYCZM4048M 11801:00:222020-10-10 09:00:2402:42:55.2503:43:17.60+01:23:5411:385,2
49HERMANIUK Tomasz 3083ODKRYWCY TAURUSRUDNA WIELKAM4049M 12200:00:132020-10-10 08:00:1502:47:14.3502:47:28.15+01:28:1311:565,0
50JEZIOREK Jozi 3152ŁAPCZYCAM4050M 12301:00:052020-10-10 09:00:0702:47:18.3003:47:23.85+01:28:1711:575,0
51KRZYŻANOWSKI Tomasz 3234DĘBICAM4051M 12600:00:042020-10-10 08:00:0602:53:11.3502:53:16.00+01:34:1012:224,9
52SZMAJ Michał 3231SZARŻA WROCŁAWKAMIENIEC WROCŁAWSKIM4052M 13101:00:002020-10-10 09:00:0203:14:30.4504:14:30.50+01:55:2913:534,3
53MIRECKI Jan 3168WARSZAWAM4053M 13400:00:102020-10-10 08:00:1204:09:09.2504:09:19.50+02:50:0817:473,4
54SOŁTYSEK Sebastian 3024UNIVERSAL SOLDIERSNISKOM4054M 13500:00:492020-10-10 08:00:5104:33:09.6004:33:59.00+03:14:0819:303,1
55SOŁTYSEK Grzegorz 3026UNIVERSAL SOLDIERSGRĘBÓWM4055M 13600:00:492020-10-10 08:00:5105:04:38.2005:05:27.55+03:45:3721:452,8
Znaleziono 55 wynik(ów)