VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 120
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 91
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 38km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
      
1PERYKASZA Paweł 84GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM3005:00:012020-10-10 02:00:1101:42:1603:01:4404:32:07
2KOPEL Rafał 36#7TRTPJASIONKAM3005:00:012020-10-10 02:00:1101:43:1803:03:1904:32:29
3WÓJCIK Jacek 132GWOŹNICA GÓRNAM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:44:0303:03:2704:35:44
4ŚCIESZKA Wojciech 2013 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:40:2103:03:2404:42:30
5PAWŁOWSKI Arkadiusz 43ROCK&RUN.PLKOBYŁKAM3005:00:012020-10-10 02:00:1101:43:3603:05:0204:47:20
Niesklasyfikowani
KANTOR Darek 42LUBELSKIBIEGACZ.PL/TEAM, JAN KANTOR TEAMBODUSZYNM50DNF2020-10-09 23:00:2802:38:38 DNF DNF04:48:47 DNF
7REWERS Dariusz 88ULTRA WAY TEAMGDYNIAM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:42:2603:07:0904:50:46
8DUCKI Piotr 141OTKPOLKOWICEM3003:59:552020-10-10 01:00:0501:47:0104:55:00
9CZERCHAWSKI Janusz 14SIEMIANICEM5003:59:542020-10-10 01:00:0401:49:2103:20:0404:59:50
10GRONDYS Paweł 18WROCŁAWM4003:59:502020-10-10 01:00:0001:51:0203:20:4005:00:02
11GAJOS Daniel 77GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:53:0405:02:18
12GALA Damian 29PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3005:00:022020-10-10 02:00:1201:51:4205:06:24
13JARMOLIŃSKI Piotr 127MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM4003:59:532020-10-10 01:00:0301:48:4203:22:1905:15:21
14BANASZYNSKI Damian 93READINGM3003:59:512020-10-10 01:00:0101:52:4303:32:2805:25:02
15STYPUŁKOWSKI Piotr 122BIAŁYSTOKM3003:59:532020-10-10 01:00:0301:54:0203:31:5805:25:16
16KARAMON Marcin 64OPOLEM4003:59:522020-10-10 01:00:0201:54:0703:34:4905:29:04
17PIETLUSZENKO Dariusz 125MARCIN ŚWIERC TEAMJÓZEFOSŁAWM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:54:1703:35:1905:31:05
ASPERSKI Michał 89KB SUPERMARATOŃCZYKKALISZM40DNF2020-10-10 01:00:0101:49:20 DNF03:30:42 DNF05:32:05 DNF
19JACIUBEK Adrian 73BLACHOWNIAM3003:59:522020-10-10 01:00:0201:53:5803:36:0005:32:25
20SOWIŃSKI Jędrzej 15REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM2003:59:532020-10-10 01:00:0301:57:2103:37:3205:32:40
21ŁUKOMSKI Maciej 34SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹM4003:59:502020-10-10 01:00:0001:53:3703:34:4705:36:40
22JABŁOŃSKI Jacek 92KRAKÓWM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:59:4703:48:1105:42:04
23PAJDOSZ Rafał 106KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:56:4903:42:4405:43:55
24KUBASIK Łukasz 31PRZEWORSKM3002:00:162020-10-09 23:00:2602:03:1403:49:2805:51:11
25GÓRA Grzegorz 49PARA FITWROCŁAWM3002:00:102020-10-09 23:00:2002:03:2203:49:3305:51:20
MOCZYŃSKI Paweł 13CHMIELÓWM30DNF2020-10-10 01:00:0302:04:24 DNF03:51:16 DNF05:53:10 DNF
POTERA Maciej 70FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTM30DNF2020-10-10 02:00:1202:15:17 DNF04:03:26 DNF05:53:32 DNF
28WASZKOWSKI Jakub 80AVANTURA.COM.PLWARSZAWAM3003:59:512020-10-10 01:00:0101:57:2403:52:3005:54:34
RODAK Zbigniew 6GRUPA BIEGOWA "BEZGRANIC"STRZEGOMM30DNF2020-10-10 02:00:1302:15:28 DNF04:03:43 DNF06:01:43 DNF
30RADYK Jakub 7PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3002:00:112020-10-09 23:00:2102:05:1703:50:1906:02:34
31TOMYS Przemyslaw 50MILANÓWEKM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:09:0604:00:3106:06:39
32GRYNAGIEL Przemysław 8OSIEK NAD WISŁĄM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:08:2904:00:0506:06:40
33KOŚLACZ Tomasz 91MAGWŁODZIMIERZÓWM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:05:4103:59:5106:07:03
34PODLEŚ Robert 11COBI POLANDWARSZAWAM5003:59:522020-10-10 01:00:0202:04:2403:56:5006:10:22
35DĄBROWSKI Mariusz 19WROCŁAWM5003:59:502020-10-10 01:00:0002:17:0904:07:4106:10:26
36HEJNOWICZ Tomasz 60KMWTWKROSNOM3003:59:552020-10-10 01:00:0502:26:2004:21:4206:14:44
37GUZIK Grzegorz 66SPORTOWE KARPATYKROSNOM3003:59:562020-10-10 01:00:0602:26:2104:21:4106:14:44
38MARKOWSKI Wojciech 63MARCUS TEAMLUBACHÓWM3003:59:572020-10-10 01:00:0702:16:5904:13:2606:15:23
KWINTA Sławomir 62MARCUS TEAMDZIERŻONIÓWM40DNF2020-10-10 01:00:0702:16:59 DNF04:13:28 DNF06:15:49 DNF
40WŁODARCZYK Piotr 111KRAKOWM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:08:4204:08:0006:18:09
41DAMPS Sylwester 59GOWINOM4002:00:122020-10-09 23:00:2202:08:0004:00:2506:21:55
SOFUŁ Tomasz 28WARSZAWAM40DNF2020-10-10 01:00:0202:15:58 DNF04:14:01 DNF06:22:07 DNF
43KOSIN Paweł 37KIELCEM4002:00:132020-10-09 23:00:2302:25:5504:29:2506:22:40
PIETRASIAK Daniel 108BIEGAMBOLUBIĘSOSNOWIECM30DNF2020-10-10 01:00:0702:22:41 DNF04:22:25 DNF06:32:34 DNF
45DADAŚ Janusz 85BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEM4001:10:022020-10-09 22:10:1202:15:1604:17:1406:32:45
46WITEK Bogusław 130TARNÓWM5002:00:152020-10-09 23:00:2502:07:5104:09:3006:32:59
WOLWOWICZ Zbigniew 53NOWA DĘBAM40DNF2020-10-10 01:00:0602:15:53 DNF04:14:04 DNF06:36:40 DNF
JACIUBEK Albert 74AQ WIRING SYSTEMS TEAMSTAROWA GÓRAM20DNF2020-10-10 01:00:0302:08:35 DNF DNF06:37:29 DNF
49SZADŁOWSKI Dariusz 2DRIM TIMCIECHOCINEKM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:10:2104:16:2606:40:53
50SIWIEC Stanisław 104RZESZÓWM6002:00:102020-10-09 23:00:2002:10:3304:17:3206:41:17
GAIK Andrzej 76PODGÓRZ TORUŃTORUŃM50DNF2020-10-10 01:00:0502:16:26 DNF04:14:23 DNF06:42:45 DNF
LACHOR Krzysztof 126NA ŚWIEŻOŚCIKŁODNEM20DNF2020-10-10 01:00:0202:16:13 DNF04:07:27 DNF06:44:35 DNF
53JUSZCZAK Marcin 32ŁOMAZYM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:15:2004:25:3106:47:22
54LESZCZYŃSKI Rafał 65UNITED RUNNERSKLEVEM2002:00:152020-10-09 23:00:2502:12:2904:17:5906:49:26
55WIŚNIEWSKI Bartłomiej 97ULTRA WARIACIWARSZAWAM4000:00:072020-10-09 21:00:1702:22:5604:32:0506:49:58
56MARCHEL Przemek 96FUNDACJA JUDO SPORT WALKI Z RAKIEMWARSZAWAM4000:00:082020-10-09 21:00:1802:22:5604:32:0406:49:58
57KORBUT Radosław 83MAM WYBIEGANESIEDLCEM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:26:4704:31:4906:50:04
58MAZUR Paweł 98WOLA PISKULINAM2002:00:152020-10-09 23:00:2502:27:4904:36:4706:54:13
59PIETRZAK Paweł 39DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:17:5704:32:1906:54:44
60LATOS Marcin 124ŁAZYM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:17:5104:23:5906:55:54
61KOEHLER Krzysztof 81KRAKÓWM5002:00:192020-10-09 23:00:2902:26:5004:31:5806:56:03
62KONOPKA Bartosz 105BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWM4002:00:122020-10-09 23:00:2202:28:4004:44:2806:59:05
63KOŁAKOWSKI Przemek 103JAN KANTOR TEAMZAMOŚĆM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:38:3604:49:4106:59:11
WOŁOSZYN Ryszard 129PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEBIELSKO - BIAŁAM50DNF2020-10-10 01:00:0502:26:51 DNF04:34:24 DNF07:02:33 DNF
WOŁOSZYN Czesław 199PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM50DNF2020-10-10 01:00:0502:26:54 DNF04:34:30 DNF07:02:36 DNF
66HRYCAJ Mariusz 86PĄCZEK TEAMOPOLEM4002:00:152020-10-09 23:00:2502:25:4004:29:2407:04:44
67SCHWITALLA Adrian 51SIECHNICEM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:15:1104:47:1607:04:55
GAWLIK Marcin 52MKS SIECHNICESIECHNICEM40DNF2020-10-09 23:00:2802:15:13 DNF04:47:21 DNF07:04:58 DNF
69ZAJĄC Łukasz 119PRISJAKT POLANDKRAKÓWM3000:00:092020-10-09 21:00:1902:28:3504:50:1107:10:47
70DROCHOMIRECKI Piotr 68DĘBNOM2000:00:092020-10-09 21:00:1902:28:3404:50:1207:10:47
71JASKULSKI Kazimierz 72GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM5002:00:232020-10-09 23:00:3302:34:3404:40:5807:11:50
GAJDA Piotr 21CIESZYNM40DNF2020-10-10 01:00:0403:16:01 DNF05:12:16 DNF07:12:44 DNF
73SZAFRAN Łukasz 3ULTRINO AMATEUROPOLE LUBELSKIEM2002:00:222020-10-09 23:00:3202:32:0604:49:2907:14:29
74PSZENNY Łukasz 9ULTRINO AMATEURLUBLINM3002:00:222020-10-09 23:00:3202:32:0504:49:2907:14:29
75KANIEWSKI Ireneusz 79PRUSZKÓWM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:28:3304:48:0607:14:31
76SUWEZDA Jacek 200CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM5002:00:152020-10-09 23:00:2502:27:5204:44:4707:15:03
77SPŁAWSKI Michał 90MSERWIS.PLWROCŁAWM3002:00:192020-10-09 23:00:2902:30:5004:50:1507:16:09
78BRZEZIŃSKI Cezary 40ZGIERZM5002:00:142020-10-09 23:00:2402:31:0904:50:2007:16:14
79REDA Sławomir 10KBP PASJA WARSZAWAWARSZAWAM6002:00:232020-10-09 23:00:3302:34:0404:44:5107:20:00
80OSTROWSKI Jarek 61WARSZAWAM4000:00:092020-10-09 21:00:1902:30:1504:53:1107:28:50
TWARÓG Zbigniew 56GRUPA BIEGOWA "BEZ GRANIC"STRZEGOMM60DNF2020-10-10 02:00:1202:26:58 DNF05:27:18 DNF07:33:13 DNF
JARZEMBOWSKI Tomasz 121WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:45 DNF05:06:17 DNF07:39:09 DNF
83TOMASZEWSKI Dawid 115WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM4002:00:092020-10-09 23:00:1902:43:1905:06:1907:39:10
SOBCZAK Mikołaj 120WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:42 DNF05:06:18 DNF07:39:26 DNF
JÓZEFIAK Jakub 114NOWY SĄCZM50DNF2020-10-09 23:00:2902:46:09 DNF05:25:18 DNF07:47:43 DNF
KURKOWIAK Krzysztof 67WKURWA_TEAM / #TEAMNICPOŃWROCŁAWM30DNF2020-10-09 23:00:2302:28:02 DNF04:55:37 DNF07:48:47 DNF
87MAGDZIARZ Tomasz 41MASOCHISTIC DEVIL WORSHIPRZESZÓWM3000:00:122020-10-09 21:00:2202:56:0105:24:2507:54:57
DRWIĘGA Maciej 123POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40DNF2020-10-09 21:00:1702:36:08 DNF05:10:28 DNF07:56:28 DNF
89DROBOT Piotr 117NA PRZEKÓRSANOKM4000:00:012020-10-09 21:00:1102:36:1105:10:3607:56:43
90KULCZYŃSKI Rafał 45WARSZAWAM3000:00:102020-10-09 21:00:2002:46:1605:18:2508:06:16
91KULCZYŃSKI Michał 46GDAŃSKM4000:00:112020-10-09 21:00:2102:46:1605:18:2508:06:16
92JUSZCZAK Mateusz 27KB BIAŁA BIEGAŁOMAZYM2000:00:102020-10-09 21:00:2002:36:5705:15:0708:08:29
JASIŃSKI Mikołaj 4UKA WARSZAWAWARSZAWAM50DNF2020-10-09 21:00:1903:57:42 DNF06:48:57 DNF09:49:43 DNF
OLECHNOWICZ Maciej 5BIAŁYSTOKM30DNF2020-10-09 21:00:2103:50:22 DNF07:22:15 DNF10:37:19 DNF
95POBŁOCKI Jan 101GRUPA TRÓJMIASTO/SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKM6002:00:242020-10-09 23:00:3402:35:3204:49:29
ROJEK Maciej 107KRAKÓWM30DNF2020-10-09 23:00:3002:44:12 DNF DNF DNF
CIECIELĄG Piotr 112PIASECZNOM40DNF2020-10-09 23:00:3102:30:33 DNF DNF DNF
IDZIOR Tomasz 12BRZEZINYM20DNF2020-10-09 23:00:3002:40:53 DNF DNF DNF
KUŚMIDER Jakub 133PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30DNF2020-10-09 23:00:2102:05:18 DNF03:50:17 DNF DNF
MELSON Maciej 16ŁÓDŹM30DNF2020-10-09 23:00:3002:25:48 DNF DNF DNF
SEDLAK Michał 95MARCINŚWIERCTEAMGIERASZOWICEM40DNF2020-10-10 02:00:1001:40:33 DNF02:59:59 DNF DNF
KOWALEWSKI Marcin 69CRIIMGDYNIAM40DNF2020-10-10 01:00:0507:14:11 DNF DNF DNF
Znaleziono 102 wynik(ów)